Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, SylPan είπε:

      Τι είναι καταστολή με averkap? Για τεχνητό κύκλο? Βγαίνουν περισσότερα ωάρια? Πωπώ κι εμένα μου φάνηκαν παρά πολλές!

      Κανεις πρώτα καταστολή και μετά διέγερση. Είναι διαφορετικό πρωτόκολλο. Σε εμένα βγήκαν περισσότερα. Οι 300 μονάδες σε προηγούμενα πρωτόκολλα δεν μου έφταναν. Και εμένα πολλές μου φαίνονται αλλά τόσες χρειάζεται ο οργανισμός μου για να βγάλει πολλά και ποιοτικά. 

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

πρίν από 54 λεπτά , Mariachi είπε:

Καλημέρα σε όλες ! Δημητρούλα και Οντετ ελπίζω να καλυτερεύσει η κατάσταση με την τουαλέτα . Εγώ βρήκα σωτηρία με λίγο γαλλικό καφέ τιγκαρισμένο στο γάλα ! Όταν έμαθα πως είμαι έγκυος έκοψα τον καφέ κ το τσιγάρο κ φαίνεται το πεπτικό έπαθε σοκ κ τώρα με λίγο γαλλικό πάω καθημερινά ! 

έμεινα στους γονείς μου για αυτή την εβδομάδα κ ο αντρας μου επέστρεψε Θεσσαλονίκη . Βαριόμουν να επιστρέψω γτ είμαι όλη την ημέρα μόνη σπιτι. Βέβαια μου λείπει πολύ ! 

Οσο για το βαιμπερ ή το μεσσεντζερ θα συμφωνήσω με την Δήμητρα . 

Επίσης Δήμητρα καλή επιτυχία για αύριο !!!! Απόλαυσε το!!!! :mad::mad::mad:

και μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε και με τα υπόλοιπα αποτελέσματα ! 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Αύριο θα σας έχω νέα!! Εύχομαι ευχάριστα απ'όλες τις πλευρές. Αυτή η αναμονή με τσακίζει κάθε φορά!!


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια γλυκά,

έλειπα και τωρα που επιστρέψαμε στον πολιτισμό μπήκα και τα διάβασα μαζεμένα.

Εμένα με βρίσκετε σύμφωνη για το φέισμπουκ @Οντετ

με την τουαλέτα αντιμετωπίζω κι εγω πρόβλημα..με διατροφή και πολυ νερο προσπαθω να το αντιμετωπίσω.

μου ειπαν πως βοηθάει και λιγο ελαιόλαδο στην περιοχή..αλλα δεν το εχω δοκιμάσει ακομα,

τωρα σχετικά με τις ετοιμασίες,εχω αρχίσει με μια λίστα με πράγματα που θα μπυ δώσουν και πραγματα που θα χρειαστεί να αγοράσω.Τα οργανώνω και σιγα σιγα θα αρχίσω να ψωνίζω.την παρασκευη που πήγα στα prenatal να αγοράσω την ζώνη εγκυμοσύνης που σας ελεγα με ενημέρωσαν πως στις 15 ξεκινούν καλες εκπτωσεις.θα πάω και θα σας πω!

κι εμεις τον άλλον μήνα θα βάψουμε το δωμάτιο να φρεσκαριστεί αν και το σπίτι εχει βαφτεί πρόσφατα.

αυτη την εβδομαδα θα ξεκινήσω ξεκαθάρισμα στις ντουλάπες μας και θα κάνω χώρο σε αυτη που εχουμε στο παιδικό.

@dimitroula30 καλή επιτυχία για αύριο καλή μου!αυριο θα δεις το καμάρι σου και θα ξετρελαθεις!!!

@Floraki κορίτσι μου είσαι ήρωας!εγω για μια εβδομαδα ήμουν ετσι και τα ειδα ολα..κάνε υπομονη αξιζει:)

  • Μου αρέσει 2

x7gyp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , dimitroula30 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Αύριο θα σας έχω νέα!! Εύχομαι ευχάριστα απ'όλες τις πλευρές. Αυτή η αναμονή με τσακίζει κάθε φορά!!

Καλή επιτυχία! Επειδή δεν το κατάλαβα, σήμερα περιμένεις τ αποτελέσματα του Paap-a? Πότε έγινε η αιμοληψία; 

Καλημέρα κορίτσια... έρχεται καύσωνας οιμέερεερ


tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, dimitroula30 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Αύριο θα σας έχω νέα!! Εύχομαι ευχάριστα απ'όλες τις πλευρές. Αυτή η αναμονή με τσακίζει κάθε φορά!!

Δημητρουλα μου καλη επιτυχια..αχ ωραια αυριο θα μας ενημερωσεις για τα ευχάριστα...να το απολαύσεις. ..

1 ώρα πρίν, Anna z είπε:

Καλημέρα κορίτσια γλυκά,

έλειπα και τωρα που επιστρέψαμε στον πολιτισμό μπήκα και τα διάβασα μαζεμένα.

Εμένα με βρίσκετε σύμφωνη για το φέισμπουκ @Οντετ

με την τουαλέτα αντιμετωπίζω κι εγω πρόβλημα..με διατροφή και πολυ νερο προσπαθω να το αντιμετωπίσω.

μου ειπαν πως βοηθάει και λιγο ελαιόλαδο στην περιοχή..αλλα δεν το εχω δοκιμάσει ακομα,

τωρα σχετικά με τις ετοιμασίες,εχω αρχίσει με μια λίστα με πράγματα που θα μπυ δώσουν και πραγματα που θα χρειαστεί να αγοράσω.Τα οργανώνω και σιγα σιγα θα αρχίσω να ψωνίζω.την παρασκευη που πήγα στα prenatal να αγοράσω την ζώνη εγκυμοσύνης που σας ελεγα με ενημέρωσαν πως στις 15 ξεκινούν καλες εκπτωσεις.θα πάω και θα σας πω!

κι εμεις τον άλλον μήνα θα βάψουμε το δωμάτιο να φρεσκαριστεί αν και το σπίτι εχει βαφτεί πρόσφατα.

αυτη την εβδομαδα θα ξεκινήσω ξεκαθάρισμα στις ντουλάπες μας και θα κάνω χώρο σε αυτη που εχουμε στο παιδικό.

@dimitroula30 καλή επιτυχία για αύριο καλή μου!αυριο θα δεις το καμάρι σου και θα ξετρελαθεις!!!

@Floraki κορίτσι μου είσαι ήρωας!εγω για μια εβδομαδα ήμουν ετσι και τα ειδα ολα..κάνε υπομονη αξιζει:)

Αννα μ ειμαι ετσι απο την ογδοη εβδομαδα...κ δε μου εχουν μειωθει καθολου..δεν κανει να παραπονιεμαι αλλα ειναι στιγμες που δε μπορω να το ελέγξω..το μονο θετικο ειναι οτι συνηθισα λιγο τον εμετο κ τουλαχιστον δεν κλαιω...αλλα πειναω υπερβολικα πολυ...οταν μου περασουν θα φαω τα παντα...χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Synnefaki είπε:

Καλή επιτυχία! Επειδή δεν το κατάλαβα, σήμερα περιμένεις τ αποτελέσματα του Paap-a? Πότε έγινε η αιμοληψία; 

Καλημέρα κορίτσια... έρχεται καύσωνας οιμέερεερ

Σας ευχαριστω κοριτσια !!Την παρασκευη εδωσα αιμα σημερα θα παρω τα αποτελεσματα λογω του οτι μεσολαβησε σαββατοκυριακο. 


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Anna z είπε:

Καλημέρα κορίτσια γλυκά,

έλειπα και τωρα που επιστρέψαμε στον πολιτισμό μπήκα και τα διάβασα μαζεμένα.

Εμένα με βρίσκετε σύμφωνη για το φέισμπουκ @Οντετ

με την τουαλέτα αντιμετωπίζω κι εγω πρόβλημα..με διατροφή και πολυ νερο προσπαθω να το αντιμετωπίσω.

μου ειπαν πως βοηθάει και λιγο ελαιόλαδο στην περιοχή..αλλα δεν το εχω δοκιμάσει ακομα,

τωρα σχετικά με τις ετοιμασίες,εχω αρχίσει με μια λίστα με πράγματα που θα μπυ δώσουν και πραγματα που θα χρειαστεί να αγοράσω.Τα οργανώνω και σιγα σιγα θα αρχίσω να ψωνίζω.την παρασκευη που πήγα στα prenatal να αγοράσω την ζώνη εγκυμοσύνης που σας ελεγα με ενημέρωσαν πως στις 15 ξεκινούν καλες εκπτωσεις.θα πάω και θα σας πω!

κι εμεις τον άλλον μήνα θα βάψουμε το δωμάτιο να φρεσκαριστεί αν και το σπίτι εχει βαφτεί πρόσφατα.

αυτη την εβδομαδα θα ξεκινήσω ξεκαθάρισμα στις ντουλάπες μας και θα κάνω χώρο σε αυτη που εχουμε στο παιδικό.

@dimitroula30 καλή επιτυχία για αύριο καλή μου!αυριο θα δεις το καμάρι σου και θα ξετρελαθεις!!!

@Floraki κορίτσι μου είσαι ήρωας!εγω για μια εβδομαδα ήμουν ετσι και τα ειδα ολα..κάνε υπομονη αξιζει:)

Τι ωραια που τα ετοιμαζεις κ συ σιγα σιγα...βοηθαει πολυ στη ψυχολογια...εχεις αποφασισει χρωματα για το δωματιο?

Link to comment
Share on other sites

@Floraki θα έρθει η ωρα και θα φας ο,τι σου κάνει όρεξη!!είσαι πραγματικα ήρωας που το παίρνεις όλο αυτο!το λεω και το εννοώ..υπομονη!

το μωρο μας είναι κοριτσάκι..είμαστε στην αναζήτησή χρώματος ακομα.θέλω να αποφύγω το κλασσικο ροζ-Φουξ χωρις να τα αποκλείω εντελώς σε αποχρώσεις πιο παλ ή πιο σπασμένες.

Εσεις έχετε σκεφτεί;

  • Μου αρέσει 1

x7gyp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , dimitroula30 είπε:

Σας ευχαριστω κοριτσια !!Την παρασκευη εδωσα αιμα σημερα θα παρω τα αποτελεσματα λογω του οτι μεσολαβησε σαββατοκυριακο. 

Ο γιατρός σου σού σύστησε να απέχει τόσο πολύ η αιμοληψία από τον υπέρηχο; Γιατί απ' όσο γνωρίζω η αιμοληψία πρέπει να γίνει όσο το δυνατόν πιο κοντά ... Επειδή έχω χάσει τ αυγά και τα πασχάλια τελευταία συγχώρα με αν έχεις κάνει ήδη τον υπέρηχο..Στο δευτερο τρίμηνο απ ότι θυμάμαι επανέρχεται λίγο η μνήμη χαχαχα :confused:

πρίν από 10 λεπτά , Anna z είπε:

@Floraki θα έρθει η ωρα και θα φας ο,τι σου κάνει όρεξη!!είσαι πραγματικα ήρωας που το παίρνεις όλο αυτο!το λεω και το εννοώ..υπομονη!

το μωρο μας είναι κοριτσάκι..είμαστε στην αναζήτησή χρώματος ακομα.θέλω να αποφύγω το κλασσικο ροζ-Φουξ χωρις να τα αποκλείω εντελώς σε αποχρώσεις πιο παλ ή πιο σπασμένες.

Εσεις έχετε σκεφτεί;

Άννα εγώ του γιού μου το χω σε τιρκουάζ(προς μέντα) κι ένα τοίχο μπλε-μοβ. Να ρε κορίτσια τώρα στο fb θα σας πόσταρα μία φωτό , αυτά τα χάνουμε εδώ στις δημοσιές ...

Εγώ λατρεύω και τις ταπετσαρίες.

@Floraki μου τι δύσκολο όλο αυτό, υπομονή λίγο έμεινε και θα τρώς τα πάντα

On 7/7/2017 at 10:23 ΜΜ, Mariachi είπε:

Mit2009.....................ΤΕΡ 05/04:wub:

Katerinakiii............... ΤΕΡ 06/04:wub:

Synnefaki..................ΤΕΡ 23/04:wub:

Wellb4........................ΤΕΡ 23/04:wub:

Elena37......................ΤΕΡ 23/04:wub:

Maria21......................ΤΕΡ 01/05:wub:

Annaz.........................ΠΗΤ 29/12/2017:wub:

Floraki........................ΠΗΤ 11/01/2018.:wub:

Mariachi....................ΠΗΤ 15/01/2018:wub:

Dimitroula30 ............ΠΗΤ 18/01/2018:wub:

Μαιρουλι...................ΠΗΤ 19/01/2018:wub:

Pontiagr......................ΠΗΤ 28/01/2018:wub:

Rainbow.....................ΠΗΤ 29/01/2018:wub:

November rain...........ΠΗΤ 30/01/2018:wub:

Ekrs...........................ΠΗΤ 04/02/2018:wub:

Οντετ ........................ΠΗΤ  10/02/2018:wub:

 

ετοιμο το πινακακι ! Οποία θέλει κάνει αλλαγές ! 

Με το καλό να έχουμε όλες ευχάριστες κ τελειομηνες εγκυμοσύνες ! 

@mit2009 @Katerinakiii @Wellb4 @Elena37 @Μαιρουλι @Pontiagr @Maria21που είστε μανούλες;

  • Μου αρέσει 1

tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Anna z είπε:

@Synnefaki ακούγεται πολύ όμορφο και τα χρώματα πολυ ξεχωριστά!όντως μια φωτογραφία τώρα θα ήταν ο,τι πρεπει!

Κι εγω σκέφτομαι για ταπετσαρία!Γνωρίζεις κανενα μαγαζί;

Εγώ είχα αγοράσει από κει που πήρα τις κουρτίνες μου αλλά έχει κλείσει. Της Laura Ashley μου αρέσουν πολύ, ρίξε αν θες μια ματιά στο site. 


tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειχα δει απο μια γνωστη μου πως εκανε το δωματιο για το κοριτσακι της και ενθουσιαστηκα ..το ειχε γρι-ροζ με ροζ κουρτινες και ασπρα επιπλα με ροζ κουνουπιερα..στην αρχη λεω τι γρι εβαλε αλλα οταν το ειδα ταιριαζει παρα πολυ..

εμεις μαλλον εχουμε αγορι (δεν μου ειπαν σιγουρα περιμενω την αυχενικη)ειδα μερικες ιδεες στο ιντερνετ και ειδα και ενα σετ που εχουν ιδια κουρτινα και χαλακι και μ'αρεσαι..εχουμε καιρο για ψαξιμο..να περναει και η ωρα...

Link to comment
Share on other sites

@rainbow μεχρι την προηγούμενη εβδομαδα νομίζαμε κι εμεις πως ειναι αγοράκι και βρήκα στο Pinterest πολυ ωραίες ιδέες,με ουδέτερα χρώματα αλλα πολυ ευφάνταστα και ξεχωριστά!ριξε κι εκει μια μάτια.

δεν το περίμενα αλλα το κοριτσίστικο με παιδεύει παραπάνω!!αυτα να ειναι ομως τα προβλήματα μας:mad:


x7gyp3.png

Link to comment
Share on other sites

ανυπομονω να μπροω να σηκωνομαι καλα καλα και θα ξεχυθω για ψωνια. εν τω μεταξυ η μαμα ραβει πλέκει και κεντα. η πεθερα είναι καλλιτεχνιδα (εχει μαγαζι με χεοροποιητα ήδη) και μπορει να μου φριαξει πραγματικά τα πάντα! με τους χρονους που εχω κοιταζω συνέχεια ιδεες στο πιντερεστ εχω μαζεψει τοσα να σας δειξω αλλά εδω δεν ανεβαινουν γμτ :/


tt1d8a73

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...