Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@elenakith καλωσόρισες, είμαστε μαζί μάλλον... Η νέα μου μέτρηση είναι 10+6 σήμερα αλλά το τικεράκι θα το αλλάξω μετά την αυχενική... Να είμαστε σίγουροι... Πάντως τώρα είμαι επίσημα Ιανουαρίου μανούλα με ΠΗΤ 31/1... Είδατε που σας έλεγα ότι έχω προαίσθημα :-P

Κορίτσια να σας κάνω μία ερώτηση... Αφορά τους παλμούς... Χθες ήταν 186... Είναι οκ; Ο γιατρός είπε είναι οκ (αλλά γενικά δεν θέλει να με αγχώνει λόγω ιστορικού) αλλά στην παλλίνδρομη που είχαμε στην αυχενική είχα 196 κ φοβάμαι μήπως είναι ψηλά... (Μάλλον είχε θέμα με την καρδιά αλλά δεν προλάβαμε να το ψάξουμε).

Αυχενική έκλεισε για Δευτέρα μεσημέρι :-D Ευτυχώς βρήκαμε ραντεβού.

  • Μου αρέσει 3

tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites

@ekrs κι εμένα ο γιός μου στην αυχενική είχε πάνω 180 αλλά μας είχε πει απλά να το παρακαλουθούμε κατόπιν. Ήταν πάντα στα ανώτατα όρια αλλά δεν μας έστειλαν σε εξειδικευμένο γιατρό. Ευτυχώς όλα καλά πήγαν. Μαζί έχουμε αυχενική..γιούπι!!! Πότε σου είπαν να κάνεις την αιμοληψία;

 


tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites

Elenakith μακάρι οι πολλές σφυξεις να μην προμηνύουν κάτι κακό αν και πρώτη φορά το ακούω αυτό, δεν έχει ξαναπέσει στην αντίληψη μου.σου εύχομαι να είναι η πιο όμορφη περίοδος της ζωής σου και να έρθουν ευτυχισμένες στιγμές από δω και πέρα.

Ekrs καλά αποτελέσματα να έχεις την επόμενη εβδομάδα στην αυχενική σου.

Floraki μου τι τραβάς και σύ ρε παιδί μου;να θες να φας και να μην μπορείς είναι μεγάλο ζόρι.μεγαλη δοκιμασία για σένα.εγω να σου πω την αλήθεια σαν να είδα διαφορά μέσα σε 2 μέρες, απτό Σάββατο δηλαδή σαν να μου υποχώρησαν οι ναυτίες κατά 90%, ούτε εγώ δεν το πιστεύω.νομιζω πως θα μου ξαναέρθουν.... δεν θέλω να σκέφτομαι τίποτα άλλο αγχωτικό.αυριο έχω ραντεβού με τον γιατρό για απλή εξέταση, εύχομαι να είναι καλά το μωράκι μου...

Συννεφάκι καλά αποτελέσματα και σύ την επόμενη εβδομάδα... να δείτε τα όμορφα και υγιή μωρά σας...

Floraki τέλειες οι ιδέες σου για το παιδικό δωμάτιο... και εμένα μου αρέσουν τα λευκά έπιπλα το δωμάτιο των κοριτσιών μου το έχω στα λευκά, λευκή κουκετα λευκή ντουλάπα και ο τοίχος ο ένας έχει ταπετσαρία με γκρι ροζ και λιλά λεπτομέρειες και οι άλλοι δύο τοίχοι είναι λιλά.οι κουρτίνες λιλά-ροζ

Το αγοριστικο δωμάτιο έχει γκρι μπλε ντουλάπα και ο άλλος τοίχος έχει ταπετσαρία με τους avengers, για λίγο μεγαλύτερα αγοράκια βέβαια, οι άλλοι δύο τοίχοι είναι άσπροι και όχι κάποιο χρώμα, γιατί τα πολλά χρώματα κουράζουν το μάτι.οι κουρτίνες πράσινες.

Πείτε ιδέες για παιδικά...

  • Μου αρέσει 2

BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου γυρισαμε κ εμεις απο την αυχενικη!! Ολα πηγαν καλα ολες οι μετρησεις παρα πολυ καλες δοξα τω θεω!! Μονο που το ατιμουλικο σημερα ειχε κατσει σταυροποδι με τα χερια στο κεφαλι κ δεν κουνιοτανε καθολου!! Με δυσκολια μας ειπε οτι μαλλον ειναι κοριτσακι!! Αλλα μαλλον κοιμοτανε. :-( κ ηθελα τοσο να το δω να κανει κωλοτουμπες οπως την αλλη φορα. 

  • Μου αρέσει 4

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Synnefaki είπε:

@ekrs κι εμένα ο γιός μου στην αυχενική είχε πάνω 180 αλλά μας είχε πει απλά να το παρακαλουθούμε κατόπιν. Ήταν πάντα στα ανώτατα όρια αλλά δεν μας έστειλαν σε εξειδικευμένο γιατρό. Ευτυχώς όλα καλά πήγαν. Μαζί έχουμε αυχενική..γιούπι!!! Πότε σου είπαν να κάνεις την αιμοληψία;

 

Στην παλλίνδρομη δεν ήταν μόνο οι παλμοί, ήταν συνδυαστικά με κάποια άλλα που είχε δει στον υπέρηχο της αυχενικής κ ενίσχυαν την πιθανότητα καρδιοπάθειας κ γιαυτό έπρεπε να πάω σε εξειδικευμένο κέντρο.

Τώρα 8η εβδομάδα ήταν 175, χθες 186 κ απλά αναρωτήθηκα... Ο καμμένος φυσά και το γιαούρτι δεν λένε :-P

@Synnefaki τι ωραία.. Θα το κάνω μεσημέρι, εσύ; Μαζί και τις αιματολογικές. Πρέπει λέει την ίδια μέρα.. Θέλαμε να κάνουμε το harmony αλλά λόγω ιστορικού θα κάνω το κλασικό επειδή βγαίνουν πιο γρήγορα οι απαντήσεις. Καλά αποτελέσματα να έχουμε!!

1 ώρα πρίν, november rain είπε:

Elenakith μακάρι οι πολλές σφυξεις να μην προμηνύουν κάτι κακό αν και πρώτη φορά το ακούω αυτό, δεν έχει ξαναπέσει στην αντίληψη μου.σου εύχομαι να είναι η πιο όμορφη περίοδος της ζωής σου και να έρθουν ευτυχισμένες στιγμές από δω και πέρα.

Ekrs καλά αποτελέσματα να έχεις την επόμενη εβδομάδα στην αυχενική σου.

Floraki μου τι τραβάς και σύ ρε παιδί μου;να θες να φας και να μην μπορείς είναι μεγάλο ζόρι.μεγαλη δοκιμασία για σένα.εγω να σου πω την αλήθεια σαν να είδα διαφορά μέσα σε 2 μέρες, απτό Σάββατο δηλαδή σαν να μου υποχώρησαν οι ναυτίες κατά 90%, ούτε εγώ δεν το πιστεύω.νομιζω πως θα μου ξαναέρθουν.... δεν θέλω να σκέφτομαι τίποτα άλλο αγχωτικό.αυριο έχω ραντεβού με τον γιατρό για απλή εξέταση, εύχομαι να είναι καλά το μωράκι μου...

Συννεφάκι καλά αποτελέσματα και σύ την επόμενη εβδομάδα... να δείτε τα όμορφα και υγιή μωρά σας...

Floraki τέλειες οι ιδέες σου για το παιδικό δωμάτιο... και εμένα μου αρέσουν τα λευκά έπιπλα το δωμάτιο των κοριτσιών μου το έχω στα λευκά, λευκή κουκετα λευκή ντουλάπα και ο τοίχος ο ένας έχει ταπετσαρία με γκρι ροζ και λιλά λεπτομέρειες και οι άλλοι δύο τοίχοι είναι λιλά.οι κουρτίνες λιλά-ροζ

Το αγοριστικο δωμάτιο έχει γκρι μπλε ντουλάπα και ο άλλος τοίχος έχει ταπετσαρία με τους avengers, για λίγο μεγαλύτερα αγοράκια βέβαια, οι άλλοι δύο τοίχοι είναι άσπροι και όχι κάποιο χρώμα, γιατί τα πολλά χρώματα κουράζουν το μάτι.οι κουρτίνες πράσινες.

Πείτε ιδέες για παιδικά...

Ευχαριστώ πολύ!! Όλα καλά για όλες μας να πάνε!! :-D

Όσο για το δωμάτιο εγώ λέω να ασχοληθώ από Σεπτέμβριο... Έχω σταματήσει την δουλειά οπότε θα έχω χρόνο... Σίγουρα το Pinterest είναι βασικό εργαλείο σε αυτά... Αν πατήσεις "nursery room" θα έχεις πολλά αποτελέσματα.

  • Μου αρέσει 1

tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites

@ekrs έχεις δίκιο να αγχώνεσαι. Θεωρώ στην αυχενική θα σου εξηγήσουν περαιτέρω. Τι είναι η harmony? Η αιματολογική αντί άμνιο; 

Στις 5 έχω τη διαφάνεια και μετά ακριβώς μου παν να πάω για την εξέταση. Εμένα και την πρώτη φορά μου είπαν ότι δεν παίζει ρόλο αν είμαι φαγωμένη απλά να γίνει εντός 24ώρου από τις υπερηχογραφικές μετρήσεις. Και τώρα μάλιστα πήγα σε διαφορετικό γιατρό και πάλι τα ίδια μου είπαν. Εσένα;

2 ώρες πρίν, dimitroula30 είπε:

Κοριτσια μου γυρισαμε κ εμεις απο την αυχενικη!! Ολα πηγαν καλα ολες οι μετρησεις παρα πολυ καλες δοξα τω θεω!! Μονο που το ατιμουλικο σημερα ειχε κατσει σταυροποδι με τα χερια στο κεφαλι κ δεν κουνιοτανε καθολου!! Με δυσκολια μας ειπε οτι μαλλον ειναι κοριτσακι!! Αλλα μαλλον κοιμοτανε. :-( κ ηθελα τοσο να το δω να κανει κωλοτουμπες οπως την αλλη φορα. 

Τέλεια!!! Καλά τρία τέταρτα σταυροπόδι ήτανε; Από τώρα θέλουν να μας έχουν σε αγωνία...Γερά να είναι όλα τα μωράκια μας. 


tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Anna z είπε:

Μεχρι και την αυχενική μας έλεγαν αγοράκι με μια μικρη επιφύλαξη! Την προηγούμενη εβδομάδα που πήγαμε μας είπε πως τελικά ειναι κοριτσάκι.

Μας είχε εξηγήσει βέβαια πως το τριγωνάκι που φαίνεται και μας κανει να πιστεύουμε πως ειναι αγόρι,μπορει να ειναι μια μεγαλη κλειτορίδα!

γερά να ειναι μωρέ ο,τι και να ναι:) 

παντως εχει συμβεί σε πολλούς αυτο!οπότε όντως μπορει και να σας το αλλάξουν μετα.

@Floraki πολύ ωραία η ιδέα σου!!θα γινει πολυ ομορφο.τι ταπετσαρία σκέφτεσαι;

Βέβαια,πταν αποφασίσω θα σας πω!σίγουρα τα έπιπλα θα είναι λευκά γιατι εχω λευκή μεγαλη ντουλάπα μέσα στο δωμάτιο!

@ekrs Αντε με το καλό η αυχενική σου!!!

Αννα μ για ταπετσαρια δεν εχω ιδεα...εσυ εχεις σκεφτει? Μαρεσουν πολυ τα λευκα επιπλακια...σημερα πηγα στο γιατρο να δει τις εξετασεις αιματος κ μ εδωσε σιδηρο..εχω πολυ χαμηλο αιματοκριτη..εσυ παιρνεις?

8 ώρες πρίν, elenakith είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Είμαι κι εγώ έγκυος, στην 11η εβδομάδα και είπα να μπω στην όμορφη παρέα σας! Σας διαβάζω εδώ και λίγες μέρες, αλλά έλεγα να μπω αφού κάνω αυχενική.. όμως τελικά δεν άντεξα! Αυχενική έχω την Πέμπτη με το καλό κι έχω πολλή αγωνία..

Εύχομαι σε όλες μας καλοστέργιωτες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες με υγιή μωράκια!

Καλώς ηρθες κοριτσι μου...με το καλο η αυχενικη σ να εχεις τελειομηνη κ ευχαριστη ευγκυμοσυνη..

6 ώρες πρίν, Mariachi είπε:

Καλημέρα σε όλη την παρέα ! 

@ekrs Αντε τέλεια ! Με το καλό και η αυχενική τώρα ! 

@Synnefaki και @Anna z μας είπε κ εμάς ότι σε αυτές τις εβδομάδες πολλές φορές τα κοριτσάκια έχουν Πρησμενες κλειτορίδες κ έτσι δεν τα ξεχωρίζεις για αυτο μας είπε μν βάψουμε το δωμάτιο μπλε :-P . 

@elenakith καλωσήρθες στην παρέα μας ! Με το καλό κ η αυχενική σου ! 

@Floraki ακόμα συνεχίζουν οι εμετοί ; υπομονή μέχρι την 13η εβδομάδα . Νομίζω τότε θα σου φύγουν . 

Μαρακι μ νομιζω οτι ειμαι 13 κ 5 κ οι εμετοι συνεχιζουν..πρωτη μερα σημερα που δεν εχω κανει κ εφαγα κ μπανανα...εχω τερ 6/4..ξερεις να μ υπολογισεις ποσο ειμαι ακριβως?εγω εχω μπερδευτει..

3 ώρες πρίν, dimitroula30 είπε:

Κοριτσια μου γυρισαμε κ εμεις απο την αυχενικη!! Ολα πηγαν καλα ολες οι μετρησεις παρα πολυ καλες δοξα τω θεω!! Μονο που το ατιμουλικο σημερα ειχε κατσει σταυροποδι με τα χερια στο κεφαλι κ δεν κουνιοτανε καθολου!! Με δυσκολια μας ειπε οτι μαλλον ειναι κοριτσακι!! Αλλα μαλλον κοιμοτανε. :-( κ ηθελα τοσο να το δω να κανει κωλοτουμπες οπως την αλλη φορα. 

Μπρααβο δημητρουλα...με το καλο η β επιπεδου...την επομενη που θα πας για απλη εξεταση του μωρου θα δεις να κανει κ κωλοτουμπες...υπομονη...το ευχαριστο ειναι οτι ολα καλα...

Link to comment
Share on other sites

 

5 ώρες πρίν, Anna z είπε:

@elenakith καλωσήρθες στην παρέας μας!!ολα να σου πάνε κατευχην!!καλα αποτελεσματα στην αυχενική σου

Καλώς σας βρήκα! Ευχαριστώ πολύ, εύχομαι τα καλύτερα και για σένα!

4 ώρες πρίν, ekrs είπε:

@elenakith καλωσόρισες, είμαστε μαζί μάλλον... Η νέα μου μέτρηση είναι 10+6 σήμερα αλλά το τικεράκι θα το αλλάξω μετά την αυχενική... Να είμαστε σίγουροι... Πάντως τώρα είμαι επίσημα Ιανουαρίου μανούλα με ΠΗΤ 31/1... Είδατε που σας έλεγα ότι έχω προαίσθημα :-P

Κορίτσια να σας κάνω μία ερώτηση... Αφορά τους παλμούς... Χθες ήταν 186... Είναι οκ; Ο γιατρός είπε είναι οκ (αλλά γενικά δεν θέλει να με αγχώνει λόγω ιστορικού) αλλά στην παλλίνδρομη που είχαμε στην αυχενική είχα 196 κ φοβάμαι μήπως είναι ψηλά... (Μάλλον είχε θέμα με την καρδιά αλλά δεν προλάβαμε να το ψάξουμε).

Αυχενική έκλεισε για Δευτέρα μεσημέρι :-D Ευτυχώς βρήκαμε ραντεβού.

Καλώς σας βρήκα ekrs! Κι εμένα αυτή την ΠΗΤ μου βγάζουν τα σάιτ. Ο γιατρός ακόμα δεν μου έχει πει ΠΗΤ. 

Μια διευκρίνηση, 186 είναι οι παλμοί του μωρού? Εμένα δεν μου έχει πει ποτέ ο γιατρός παλμούς του μωρού...

4 ώρες πρίν, Οντετ είπε:

Καλώς ορισες Έλενα! Καλά αποτελέσματα να χεις γλυκιά μου 

Ευχαριστώ πολύ οντέτ! Το ίδιο εύχομαι και σε σένα..

3 ώρες πρίν, november rain είπε:

Elenakith μακάρι οι πολλές σφυξεις να μην προμηνύουν κάτι κακό αν και πρώτη φορά το ακούω αυτό, δεν έχει ξαναπέσει στην αντίληψη μου.σου εύχομαι να είναι η πιο όμορφη περίοδος της ζωής σου και να έρθουν ευτυχισμένες στιγμές από δω και πέρα.

 

November rain μάλλον με μπέρδεψες με άλλο κορίτσι αγάπη..

2 ώρες πρίν, dimitroula30 είπε:

Κοριτσια μου γυρισαμε κ εμεις απο την αυχενικη!! Ολα πηγαν καλα ολες οι μετρησεις παρα πολυ καλες δοξα τω θεω!! Μονο που το ατιμουλικο σημερα ειχε κατσει σταυροποδι με τα χερια στο κεφαλι κ δεν κουνιοτανε καθολου!! Με δυσκολια μας ειπε οτι μαλλον ειναι κοριτσακι!! Αλλα μαλλον κοιμοτανε. :-( κ ηθελα τοσο να το δω να κανει κωλοτουμπες οπως την αλλη φορα. 

Μπράβο dimitroula! Δεν πειράζει που δεν είδατε σίγουρα φύλο, αφού οι μετρήσεις είναι καλές αυτό μετράει!!!

  • Μου αρέσει 1

302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 39 λεπτά , Synnefaki είπε:

@ekrs έχεις δίκιο να αγχώνεσαι. Θεωρώ στην αυχενική θα σου εξηγήσουν περαιτέρω. Τι είναι η harmony? Η αιματολογική αντί άμνιο; 

Στις 5 έχω τη διαφάνεια και μετά ακριβώς μου παν να πάω για την εξέταση. Εμένα και την πρώτη φορά μου είπαν ότι δεν παίζει ρόλο αν είμαι φαγωμένη απλά να γίνει εντός 24ώρου από τις υπερηχογραφικές μετρήσεις. Και τώρα μάλιστα πήγα σε διαφορετικό γιατρό και πάλι τα ίδια μου είπαν. Εσένα;

Τέλεια!!! Καλά τρία τέταρτα σταυροπόδι ήτανε; Από τώρα θέλουν να μας έχουν σε αγωνία...Γερά να είναι όλα τα μωράκια μας. 

Όχι ακριβώς.. Είναι αιματολογική εξέταση που η ανάλυση γίνεται στην Αμερική. Απομονώνουν κάπως το αίμα του μωρού που κυκλοφορεί ελεύθερο στο αίμα της μητέρας κ έχει αξιόπιστα αποτελέσματα για τρισωμίες, φύλο κ κάτι φυλετικά... Αν το ρίσκο είναι ψηλό (πάνω από 1/300) δεν σε σώζει όμως κ κάνεις τροφοβλάστη ή αμνιοπαρακέντηση που είναι τα μοναδικά με 100% ακρίβεια... Εγώ στην παλλίνδρομη είχα κάνει τροφοβλάστη γιατί είχα ρίσκο 1/100. Δεν ήταν τίποτα σαν διαδικασία αλλά μόνο το άγχος που ένιωθα 3 μέρες μέχρι να βγει το αποτέλεσμα με σκότωνε..

Όσο για την papp-a κ εμένα μου είπε μετά τον υπέρηχο να την κάνω έχοντας ακολουθήσει κανονικά τη ρουτίνα μου (φαγητό, ενέσεις κλπ) κ τα αποτελέσματα θα βγουν μετά από λίγες μέρες..

  • Μου αρέσει 1

tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, november rain είπε:

Elenakith μακάρι οι πολλές σφυξεις να μην προμηνύουν κάτι κακό αν και πρώτη φορά το ακούω αυτό, δεν έχει ξαναπέσει στην αντίληψη μου.σου εύχομαι να είναι η πιο όμορφη περίοδος της ζωής σου και να έρθουν ευτυχισμένες στιγμές από δω και πέρα.

Ekrs καλά αποτελέσματα να έχεις την επόμενη εβδομάδα στην αυχενική σου.

Floraki μου τι τραβάς και σύ ρε παιδί μου;να θες να φας και να μην μπορείς είναι μεγάλο ζόρι.μεγαλη δοκιμασία για σένα.εγω να σου πω την αλήθεια σαν να είδα διαφορά μέσα σε 2 μέρες, απτό Σάββατο δηλαδή σαν να μου υποχώρησαν οι ναυτίες κατά 90%, ούτε εγώ δεν το πιστεύω.νομιζω πως θα μου ξαναέρθουν.... δεν θέλω να σκέφτομαι τίποτα άλλο αγχωτικό.αυριο έχω ραντεβού με τον γιατρό για απλή εξέταση, εύχομαι να είναι καλά το μωράκι μου...

Συννεφάκι καλά αποτελέσματα και σύ την επόμενη εβδομάδα... να δείτε τα όμορφα και υγιή μωρά σας...

Floraki τέλειες οι ιδέες σου για το παιδικό δωμάτιο... και εμένα μου αρέσουν τα λευκά έπιπλα το δωμάτιο των κοριτσιών μου το έχω στα λευκά, λευκή κουκετα λευκή ντουλάπα και ο τοίχος ο ένας έχει ταπετσαρία με γκρι ροζ και λιλά λεπτομέρειες και οι άλλοι δύο τοίχοι είναι λιλά.οι κουρτίνες λιλά-ροζ

Το αγοριστικο δωμάτιο έχει γκρι μπλε ντουλάπα και ο άλλος τοίχος έχει ταπετσαρία με τους avengers, για λίγο μεγαλύτερα αγοράκια βέβαια, οι άλλοι δύο τοίχοι είναι άσπροι και όχι κάποιο χρώμα, γιατί τα πολλά χρώματα κουράζουν το μάτι.οι κουρτίνες πράσινες.

Πείτε ιδέες για παιδικά...

Αρχίζω να συνηθιζω τον εμετο...αλλα η πεινα δεν παλευεται...μου εγραψε κ σιδηρο σημερα οποτε θα μ ξεκινησει κ δυσκιλιοτητα...κανω υπομονη... φανταστικα τα δωματια που μας περιεγραψες...πολυ μαρεσουν... στα ιδια χρωματα με το δικο μ...αχ τι ωραια...

Link to comment
Share on other sites

Ekrs λυπάμαι για την παλλίνδρομη, θα πρέπει να ηταν πολύ δύσκολο..όμως κοιτάμε μπροστά και εύχομαι τα καλύτερα για το μωράκι που έχεις τώρα στην κοιλίτσα σου!

 

Κορίτσια τώρα που λέτε για το Harmony μήπως έχετε ακούσει για το NIFTY? Στο κέντρο που πήγα και έκανα εξέταση για θρομβοφιλία μου έδωσαν έναν συγκριτικό πίνακα με κάποια αιματολογικά τεστ που δείχνουν τρισωμίες και άλλα σύνδρομα και δείχνει ότι αυτό το NIFTY δείχνει τα πιο πολλά..Ξέρει καμία τίποτα?


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Synnefaki  μιση ωριτσα που κρατησε ηταν ετσι ρε κοριτσια. Πως ειχε βολευτει ετσι δεν καταλαβαινω!! Ευχομαι σε λιγες μερες που θα παμε για υπερηχο να ειναι ξυπνιο 

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...