Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Moana είπε:

καλημέρα! για χοριακη θα παω νωρίτερα, δε θα κανω τεστ στο σπιτι, οποτε το αποτελεσμα θα ειναι σιγουρο. Την περνάω 4η φορα αυτη την αναμονή κ λιγόστευει η υπομονή μου. Ευχαριστω για την υποστήριξη κ για τα καλα σου λόγια, αλλα με εχει παρει τοσο απο κατω πια, μετα απο τόσες προσπαθειες. Αντί να πλησιάζει ο στόχος απομακρύνεται

Μοάνα κάνε υπομονή... τρίτο μάτι δεν έχει καμμία. Μην απογοητεύεσαι και μην κοιτάς τίποτα. Πήγαινε για χοριακή ήρεμη άλλωστε εσύ έκανες ότι καλύτερο μπορούσες.... Από κει και πέρα τύχη και ο θεός... σου στέλνω πολλά φιλιά και θετική ενέργεια για μια χοριακή θετική!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι said:

Αυτό είναι υπέροχο!!!! Βάζω στοίχημα ότι θέλετε ότι είναι σίγουρα τριψήφιο νούμερο!!!!!

Πάμε βουρ για διδυμακια!!!!!!!

Ευχαριστώ τόσο πολύ !! 
Ένα ένα βήμα τη φορά ... κάτσε να διπλασιαστεί καλά και βλέπουμε τα υπόλοιπα ... 

Just now, Ydroxoos76 said:

Καλεεεεε πωωωωωω δίδυμα... χαχαχαχα πολλά συγχαρητήρια!! Καλούς διπλασιασμους και να το απολαύσεις!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! 
ελπιζω κι εγώ να το απολαύσω ..

Just now, Toxotaki said:

ρεεε κοριτσι μου πολλα συγχαρητηριαααα..!!!!Ποσοο χαρηκααα αληθεια...Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και οι διολασιασμοι να εισαι σιγουρη οτι θα ερθουν..!!!Ηταν να μην γινει η αρχηη

Ευχαριστώ πολύ !! 
Ειναι τόσο όμορφο που χαιρόμαστε η μια για την άλλη ... κι εγώ τις προηγούμενες μέρες χαιρόμουν και αγωνιούσα με τις άλλες κοπέλες και βλέπω τώρα που μου γράφετε και συγκινούμαι με τη χαρά σας !! 
Ευχομαι γρήγορα χαρές για όλες !!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 said:

Μοάνα κάνε υπομονή... τρίτο μάτι δεν έχει καμμία. Μην απογοητεύεσαι και μην κοιτάς τίποτα. Πήγαινε για χοριακή ήρεμη άλλωστε εσύ έκανες ότι καλύτερο μπορούσες.... Από κει και πέρα τύχη και ο θεός... σου στέλνω πολλά φιλιά και θετική ενέργεια για μια χοριακή θετική!!!

Σε ευχαριστω πολυ πολυ!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Ευχαριστώ τόσο πολύ !! 
Ένα ένα βήμα τη φορά ... κάτσε να διπλασιαστεί καλά και βλέπουμε τα υπόλοιπα ... 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! 
ελπιζω κι εγώ να το απολαύσω ..

Ευχαριστώ πολύ !! 
Ειναι τόσο όμορφο που χαιρόμαστε η μια για την άλλη ... κι εγώ τις προηγούμενες μέρες χαιρόμουν και αγωνιούσα με τις άλλες κοπέλες και βλέπω τώρα που μου γράφετε και συγκινούμαι με τη χαρά σας !! 
Ευχομαι γρήγορα χαρές για όλες !!

Συγχαρητήρια πολλά κορίτσι μου.!!!όλα να σου πάνε τέλεια από δω και πέρα...!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, chris79 είπε:

382 η χοριακή !!! 
Πήρα τη χαρά και τώρα ξεκινάει η αγωνία των διπλασιασμών :) !! 

τέλεια! πάει το πρώτο βήμα! καλή αρχή καλούς διπλασιασμούς και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

Συγχαρητήρια πολλά κορίτσι μου.!!!όλα να σου πάνε τέλεια από δω και πέρα...!!!

Ευχαριστώ !! 
Ευχομαι και στα δικά σου σύντομα  !!! 
θυμαμαι ότι πας μέσα στο καλοκαίρι κι εσυ , σωστά ;; 

Just now, Moana said:

Συγχαρητήρια! Μπραβο! Ολα να πανε κατ ευχήν!

ευχαριστω ! 
εσυ και το papaki είστε οι επόμενες !!! 
ελπιζω να μην ξεχνάω κάποια κοπέλα που περιμένει αυτές τις μέρες .

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

382 η χοριακή !!! 
Πήρα τη χαρά και τώρα ξεκινάει η αγωνία των διπλασιασμών :) !! 

Σούπερ!!! Καλούς διπλασιασμούς κορίτσι μου!! Όλα να πάνε καλά και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη ❤️

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ ! 
Εσυ ποτέ πας για υπέρηχο ;; 

Αύριο στις 11:30 και με έχει φάει η αγωνία.. Απαπα.. Την περίοδο της αναμονής ήμουν πιο κουλ σε σχέση με την "χοριακή περίοδο", (ειδικά από τη δεύτερη μέτρηση που είχε πέσει), ούτε οι μέρες περνούσαν, ούτε τα λεπτά και ήμουν συνέχεια μέσα στο άγχος. Να σκεφτείς κάθε βράδυ βλέπω ότι έχω αίμα. Πέρασα μια εβδομάδα εφιαλτική. Χθες πήρα μια μικρή ανάσα κι ελπίζω αύριο να ηρεμήσουμε λιγάκι. Τις μίσησα τις χοριακές, δεν τις θέλω καθόλου. Για μένα ίσως η πιο ψυχοφθόρα φάση μέχρι στιγμής.

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, chris79 είπε:

382 η χοριακή !!! 
Πήρα τη χαρά και τώρα ξεκινάει η αγωνία των διπλασιασμών :) !! 

Τελειααααα συγχαρητήρια, καλούς διπλασιασμους μη σου πω 4πλασιασμους γιατί δίδυμα μυρίζομαι, ξεκίνησες πολύ ψηλά.  Μπράβο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Αύριο στις 11:30 και με έχει φάει η αγωνία.. Απαπα.. Την περίοδο της αναμονής ήμουν πιο κουλ σε σχέση με την "χοριακή περίοδο", (ειδικά από τη δεύτερη μέτρηση που είχε πέσει), ούτε οι μέρες περνούσαν, ούτε τα λεπτά και ήμουν συνέχεια μέσα στο άγχος. Να σκεφτείς κάθε βράδυ βλέπω ότι έχω αίμα. Πέρασα μια εβδομάδα εφιαλτική. Χθες πήρα μια μικρή ανάσα κι ελπίζω αύριο να ηρεμήσουμε λιγάκι. Τις μίσησα τις χοριακές, δεν τις θέλω καθόλου. Για μένα ίσως η πιο ψυχοφθόρα φάση μέχρι στιγμής.

Ολα καλά θα πάνε ... αυτό να σκέφτεσαι συνέχεια !!! Τίποτα άλλο !! 
Θα περιμένουμε τα νέα σου λοιπόν αύριο !!

Just now, lizard12 said:

Τελειααααα συγχαρητήρια, καλούς διπλασιασμους μη σου πω 4πλασιασμους γιατί δίδυμα μυρίζομαι, ξεκίνησες πολύ ψηλά.  Μπράβο

Σε ευχαριστώ ! 
ελπιζω να παραμείνω ψηλά ... έχω δει χοριακη να πέφτει με άσημη εξέλιξη και φοβάμαι ... βέβαια εκείνη είχε ξεκινήσει πιο χαμηλά αλλά ενώ διπλασιαζότανε καλά μετά χάλασε. 
Γι αυτό λέω συνέχεια ένα βήμα τη φορά !!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Ολα καλά θα πάνε ... αυτό να σκέφτεσαι συνέχεια !!! Τίποτα άλλο !! 
Θα περιμένουμε τα νέα σου λοιπόν αύριο !!

Σε ευχαριστώ ! 
ελπιζω να παραμείνω ψηλά ... έχω δει χοριακη να πέφτει με άσημη εξέλιξη και φοβάμαι ... βέβαια εκείνη είχε ξεκινήσει πιο χαμηλά αλλά ενώ διπλασιαζότανε καλά μετά χάλασε. 
Γι αυτό λέω συνέχεια ένα βήμα τη φορά !!! 

Μια χαρά θα τα πας! Και εγώ με τόση χοριακη ξεκίνησα και δεν διπλασιάζοταν ακριβώς κάθε 2 μέρες αλλά επειδή ξεκίνησε από τόσο ψηλα δεν υπήρξε πρόβλημα και πριν 2,5 μήνες γέννησα ένα κοριτσάκι!! Άντε και στα δικά σου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...