Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Ευχαριστω πολυυυ!!! Τωρα σε μιση ωρα θα παω ...εχω πολυ αγωνια 

Κ εμεις μαζι σου!!!!!Ανυπομονουμε για τα καλα σου νεα!!!

Just now, Love!!! είπε:

Καλημέρα κούκλες μου!!!

Εγώ 8η μέρα σήμερα και προχωράμε!!! μέχρι στιγμής εξακολουθώ να μην έχω καθόλου συμπτώματα !!!

@Μπισκοτακι27 μου έφτασε η μεγάλη μέρα!!!! καλή επιτυχία εύχομαι μία τεράστια χοριακή ευχομαιιιιιι πολύ πολύ μπεμπεδόσκονη!!!!!! περιμένουμε νέα σου!!!

@Queen 90 ναι 2 μέρες ακόμα οι πιο δύσκολες είναι αυτές οι τελευταίες μέρες έχεις φάει το γάιδαρο και μένει η ούρα αλλά η ανυπομονησία έχει χτυπήσει κόκκινο !! πολλές είναι μωρέ 3-4 ώρες αλλά τι να κάνεις ? 

Ισχυει αυτο!Οσο πλησιαζεις τοσο τρελαινεσαι απο την αγωνια!Τι ωραια που βρηκες Κυριακη ανοιχτο!Οποτε σε δυο μερες θα ξερεις!!!

Αυτες οι 4 ωρες θα μου φανουν μηνας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 ώρες πρίν, Love!!! είπε:

Θα πάω Κυριακή που είναι η 10η μέρα. εμένα μου είχαν πει στις 10 μέρες αλλά είπα Δευτέρα λόγω Κυριακής αλλά πήρα τώρα στο κέντρο που είμαι που είναι μέσα σε νοσοκομείο και μου είπαν ότι είναι ανοιχτά την Κυριακή όποτε θα πάω!!! αχ αχ αχ!!!! αγωνία μεγάλη!!! εσύ θα πας Δευτέρα? τεστ δε θα πάρω γιατί εάν δεν μου έρθουν καφέ υγρά όπως την προηγούμενη φορά πιθανότατα θα είμαι τα κεφέ έάν είναι να έρθουν θα έθρουν αύριο

Καλημέρα love!!! Άνοιξε τα μηνύματα σου επάνω δεξιά σου έχω στείλει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχω αποτελέσματα... ο γιατρός μ ειχε πει να κανω δευτερα 14η μερα αλλα δεν αντεξα κ πηγα σημερα . (11.45 το αποτέλεσμα σε μοναδεσ )μου ειπαν θετική αλλα θα δείξει πιο σιγουρα την δευτερα :rolleyes: μ ειπαν ειναι χαμηλα αλλα ακομα δεν μπορουμε να καταδικάσουμε 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μπισκοτακι27 said:

Κοριτσια εχω αποτελέσματα... ο γιατρός μ ειχε πει να κανω δευτερα 14η μερα αλλα δεν αντεξα κ πηγα σημερα . (11.45 το αποτέλεσμα σε μοναδεσ )μου ειπαν θετική αλλα θα δείξει πιο σιγουρα την δευτερα :rolleyes: μ ειπαν ειναι χαμηλα αλλα ακομα δεν μπορουμε να καταδικάσουμε 

Καλημέρα κοπέλα μου! Κοίτα σίγουρα έγινε εμφύτευση!!! Οπότε κρατάμε το θετικό! Ας δούμε πως θα προχωρήσει. Είναι χαμηλή ναι αλλά βλέπουμε

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Κοίτα σίγουρα έγινε εμφύτευση!!! Οπότε κρατάμε το θετικό! Ας δούμε πως θα προχωρήσει. Είναι χαμηλή ναι αλλά βλέπουμε

Ναι ναι τωρα μου έβαλαν απο την κλινικη μου να κανω και προγεστερονη και οιστραδιολη.Υπαρχει περίπτωση να εγινε πολυ αργα η εμφύτευση δηλαδη να εγινε 4-5 μερα μετα την εμβρυομεταφορα ;

Ετυχε σε καμια να έχει τοση χαμηλή χοριακη κ μετα να αυξήθηκε κατά πολυ ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια εχω αποτελέσματα... ο γιατρός μ ειχε πει να κανω δευτερα 14η μερα αλλα δεν αντεξα κ πηγα σημερα . (11.45 το αποτέλεσμα σε μοναδεσ )μου ειπαν θετική αλλα θα δείξει πιο σιγουρα την δευτερα :rolleyes: μ ειπαν ειναι χαμηλα αλλα ακομα δεν μπορουμε να καταδικάσουμε 

Θα συμφωνησω με τη @mominthemaking.

Εχει γινει σιγουρα εμφυτευση..

Αν εγινε αργοτερα η εμφυτευση τοτε μεθαυριο μπορει να εχει ανεβει κατα πολυ!!Σου το ευχομαι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 said:

Ναι ναι τωρα μου έβαλαν απο την κλινικη μου να κανω και προγεστερονη και οιστραδιολη.Υπαρχει περίπτωση να εγινε πολυ αργα η εμφύτευση δηλαδη να εγινε 4-5 μερα μετα την εμβρυομεταφορα ;

Ετυχε σε καμια να έχει τοση χαμηλή χοριακη κ μετα να αυξήθηκε κατά πολυ ;

Καλημέρα Μπισκοτάκι μου, θα συμφωνήσω με τα κορίτσια, κρατάμε το θετικό, έχει γίνει εμφύτευση. Πότε σου είπαν να επαναλάβεις τη χοριακή?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Ναι ναι τωρα μου έβαλαν απο την κλινικη μου να κανω και προγεστερονη και οιστραδιολη.Υπαρχει περίπτωση να εγινε πολυ αργα η εμφύτευση δηλαδη να εγινε 4-5 μερα μετα την εμβρυομεταφορα ;

Ετυχε σε καμια να έχει τοση χαμηλή χοριακη κ μετα να αυξήθηκε κατά πολυ ;

3ής μέρας είχες βαλει;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Andri M είπε:

Καλημέρα Μπισκοτάκι μου, θα συμφωνήσω με τα κορίτσια, κρατάμε το θετικό, έχει γίνει εμφύτευση. Πότε σου είπαν να επαναλάβεις τη χοριακή?

Την δευτερα μ ειπαν κ μ εβαλαν να κανω κ προγεστερονη και οιστραδιολη 

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

3ής μέρας είχες βαλει;

Οχι βλαστοκυστες 

Just now, Queen 90 είπε:

Θα συμφωνησω με τη @mominthemaking.

Εχει γινει σιγουρα εμφυτευση..

Αν εγινε αργοτερα η εμφυτευση τοτε μεθαυριο μπορει να εχει ανεβει κατα πολυ!!Σου το ευχομαι!

Μακαρι μακαριιιι κοριτσια 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Την δευτερα μ ειπαν κ μ εβαλαν να κανω κ προγεστερονη και οιστραδιολη 

Οχι βλαστοκυστες 

Μακαρι μακαριιιι κοριτσια 

αααααα τι τέλεια νέα είναι αυτάαααααα!!!!! μπράβο μπισκοτάκι μου!!!!! άρα ήταν τελικά νωρίς για το τεστακι που έκανες!!!!! μπράβο μπράβο!!!! πόσο χάρηκα δε φαντάζεσαι τζάμπα τρομάρα πήρες και στεναχωρήθηκες κιόλας.... Εύχομαι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα και να έχεις μια ήρεμη και χαρούμενη εγκυμοσύνη!!!! Έχουμε δει άπειρες φορές ολοκληρωμένη εγκυμοσύνη που ξεκινούν από χαμηλή χοριακή!!! εγώ είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα να το ξέρεις!!!


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

αααααα τι τέλεια νέα είναι αυτάαααααα!!!!! μπράβο μπισκοτάκι μου!!!!! άρα ήταν τελικά νωρίς για το τεστακι που έκανες!!!!! μπράβο μπράβο!!!! πόσο χάρηκα δε φαντάζεσαι τζάμπα τρομάρα πήρες και στεναχωρήθηκες κιόλας.... Εύχομαι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα και να έχεις μια ήρεμη και χαρούμενη εγκυμοσύνη!!!! Έχουμε δει άπειρες φορές ολοκληρωμένη εγκυμοσύνη που ξεκινούν από χαμηλή χοριακή!!! εγώ είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα να το ξέρεις!!!

Μακαρι μακαρι!! Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μ,ευχομαι κ σε ενα ολα να πανε τελεια! Μακαρι γιατι φοβαμαι πολυ να σ πω την αληθεια 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Μακαρι μακαρι!! Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μ,ευχομαι κ σε ενα ολα να πανε τελεια! Μακαρι γιατι φοβαμαι πολυ να σ πω την αληθεια 

εεεε λογικό είναι να φοβάσαι!!! τώρα φοβάσαι τη δεύτερη χορίακη μέρα θα φοβάσαι την τρίτη μετά θα φοβάσαι τον υπέρηχο.... νομίζω πως από εδώ και πέρα στη ζωή μας θα έχουμε πάντα 1 φόβο!!! εγώ είμαι πολύ αισιόδοξη.... σκέψου μόνο ότι πριν 2 μέρες έκανες το τεστ και βγήκε αρνητικό και σήμερα είχες τα θετικά νέα με τη χορίακη που έχεις και σε συνδυασμό με αρνητικό τεστ που είχες απλά πιστεύω ότι είναι καθυστερημένη εμφύτευση.... 1 πράγμα όμως δεν μπορώ να καταλάβω αφού έβαλες βλαστοκύστες γιατί σου είπε ο γιατρός να κάνεις χορίακη μετά από 14 μέρες? συνήθως για βλαστοκύστες λένε 9 - 10 μέρες το πολύ!!! θύμισε μου σε παρακαλώ τι ποιότητας ήταν οι βλαστοκύστες ?


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

εεεε λογικό είναι να φοβάσαι!!! τώρα φοβάσαι τη δεύτερη χορίακη μέρα θα φοβάσαι την τρίτη μετά θα φοβάσαι τον υπέρηχο.... νομίζω πως από εδώ και πέρα στη ζωή μας θα έχουμε πάντα 1 φόβο!!! εγώ είμαι πολύ αισιόδοξη.... σκέψου μόνο ότι πριν 2 μέρες έκανες το τεστ και βγήκε αρνητικό και σήμερα είχες τα θετικά νέα με τη χορίακη που έχεις και σε συνδυασμό με αρνητικό τεστ που είχες απλά πιστεύω ότι είναι καθυστερημένη εμφύτευση.... 1 πράγμα όμως δεν μπορώ να καταλάβω αφού έβαλες βλαστοκύστες γιατί σου είπε ο γιατρός να κάνεις χορίακη μετά από 14 μέρες? συνήθως για βλαστοκύστες λένε 9 - 10 μέρες το πολύ!!! θύμισε μου σε παρακαλώ τι ποιότητας ήταν οι βλαστοκύστες ?

Δεν ξερω γιατι μαλλον για να ειναι πιο σιγουρα αποτελέσματα ...γιατι κ στο ιντερνετ που έψαξα πολλοί έλεγαν 14 μερες για βλαστοκυστες .Ποιότητας ΑΒ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...