Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Δεν ξερω γιατι μαλλον για να ειναι πιο σιγουρα αποτελέσματα ...γιατι κ στο ιντερνετ που έψαξα πολλοί έλεγαν 14 μερες για βλαστοκυστες .Ποιότητας ΑΒ 

γιατί παίζει ρόλο η ποιότητα με τη μέρα του τεστ?

αυτό δεν το έχω ξανακούσει...


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Love!!! είπε:

γιατί παίζει ρόλο η ποιότητα με τη μέρα του τεστ?

αυτό δεν το έχω ξανακούσει...

Ουτε εγω το εχωωξανακουσει.. οχι ελεγε στο ιντερνετ κ σε κάποιες αλλες κλινικές οτι ειτε βαλεις 3ης μερα ειτε 5ης καλυτερα να κανεις β χοριακη 14η μερα για καλυτερα αποτελέσματα πιο σιγουρα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Ουτε εγω το εχωωξανακουσει.. οχι ελεγε στο ιντερνετ κ σε κάποιες αλλες κλινικές οτι ειτε βαλεις 3ης μερα ειτε 5ης καλυτερα να κανεις β χοριακη 14η μερα για καλυτερα αποτελέσματα πιο σιγουρα 

εεε μάλλον αυτό θα είναι για να αποφεύγουν μάλλον μικρές χοριακές και φόβο κλπ. υπομονή!!! πάντως έχεις κάθε λόγο να περάσεις ένα όμορφο ΣΚ!!!

Εγώ πάλι είναι στη 7η μέρα σήμερα περιμένω μέχρι την Κυριακή που θα είναι η 9η από συμπτώματα τίποτα απολύτως!!!


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

εεε μάλλον αυτό θα είναι για να αποφεύγουν μάλλον μικρές χοριακές και φόβο κλπ. υπομονή!!! πάντως έχεις κάθε λόγο να περάσεις ένα όμορφο ΣΚ!!!

Εγώ πάλι είναι στη 7η μέρα σήμερα περιμένω μέχρι την Κυριακή που θα είναι η 9η από συμπτώματα τίποτα απολύτως!!!

Φοβαμαι επειδη εχω διαβάσει διαφορα μην ειναη βιοχημική κύηση κ τετοια..οποτε εχω φοβηθεί αρκετα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 said:

Φοβαμαι επειδη εχω διαβάσει διαφορα μην ειναη βιοχημική κύηση κ τετοια..οποτε εχω φοβηθεί αρκετα 

Κάνε υπομονή Μπισκοτάκι μου μέχρι τη Δευτέρα. Λογικό είναι να φοβάσαι, αλλά ακόμη δεν έχει χαθεί το παιχνίδι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Andri M είπε:

Κάνε υπομονή Μπισκοτάκι μου μέχρι τη Δευτέρα. Λογικό είναι να φοβάσαι, αλλά ακόμη δεν έχει χαθεί το παιχνίδι...

Μακάρι κοριτσια να πανε ολα καλα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Φοβαμαι επειδη εχω διαβάσει διαφορα μην ειναη βιοχημική κύηση κ τετοια..οποτε εχω φοβηθεί αρκετα 

Πολλες φορες εχουμε δει τετοιο νουμερα κ μετα εκτοξευονται!!Μπορει και εσενα να εκτοξευτει!Παρατεινεται η αγωνια σου,αλλα απο εδω κ περα ετσι θα γινεται!!!Ολα καλα ευχομαι!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Πολλες φορες εχουμε δει τετοιο νουμερα κ μετα εκτοξευονται!!Μπορει και εσενα να εκτοξευτει!Παρατεινεται η αγωνια σου,αλλα απο εδω κ περα ετσι θα γινεται!!!Ολα καλα ευχομαι!:wub:

Ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια μου!!! Ευχομαι ολόψυχα σε ολες σας να εχετε θετικά τεστ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 said:

Φοβαμαι επειδη εχω διαβάσει διαφορα μην ειναη βιοχημική κύηση κ τετοια..οποτε εχω φοβηθεί αρκετα 

Να μη φοβάσαι. Έγινε εμφύτευση και αυτό έχει μεγάλη σημασία! Φυσικά και το ιδανικό θα είναι να πάνε όλα καλά, όμως είσαι πολύ μικρή και όλα θα γίνουν να είσαι σίγουρη! Πάμε δυνατά!


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μιλησα μ τις μαίες γιατι πηρα τα αποτελέσματα απο τις ορμόνες.Και μου αύξησαν πολυ τα cyclacur (τα επαιρνα 2πρωι-2μεσημερι-2βραδυ απο το στόμα ) και τωρα μ ειπαν να παιρνω

3 πρωι-3μεσημερι-3βραδυ  απο το στόμα και 1πρωι-1μεσημερι-1βραδυ κολπικά.Μονο αυτο μ ειπαν θα βοηθήσει για να ανεβει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια μιλησα μ τις μαίες γιατι πηρα τα αποτελέσματα απο τις ορμόνες.Και μου αύξησαν πολυ τα cyclacur (τα επαιρνα 2πρωι-2μεσημερι-2βραδυ απο το στόμα ) και τωρα μ ειπαν να παιρνω

3 πρωι-3μεσημερι-3βραδυ  απο το στόμα και 1πρωι-1μεσημερι-1βραδυ κολπικά.Μονο αυτο μ ειπαν θα βοηθήσει για να ανεβει 

Ποσο ε2 κ prg ειχες δηλ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephele78 είπε:

Πολυ καλες ειναι..Ευχομαι να παρει μπρος κοριτσακι μου και να πανε ολα τελεια !!

Μακαρι! Αντε να δουμε τωρα με τα cyclacur που μ αύξησαν ..μακαρι να δω μια μεγαλη χοριακη την δευτερα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...