Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Τι κάνετε ?? εμένα όχι δεν μου έχουν δώσει Cyclacur μονο utrogestan, salospir & filishine.

Εμένα κορίτσια μου τα νέα μου δεν είναι καλά.... ξύπνησα σήμερα το πρωί με καφέ υγρά πάλι στη αναμενόμενη μέρα περιόδου. Οπότε πάλι αποτυχία... πήρα το γιατρό να του πω να πάω να κάνω σήμερα χοριακή για να σταματήσω και τα φάρμακα αλλά δεν τον έχω βρει ακόμα....

Ελπίζω την επόμενη φορά να σταθώ πιο τυχερή!!!

Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω όμως είναι το εξής από ότι ξέρω η περίοδος έρχεται 14 μέρες μετά την ωορρηξία όποτε σαν ωορρηξία εμείς περνούμε την ωοληψία εμένα τα κεφέ υγρά στην πρώτη εξωσωματική ξεκίνησαν 11 μέρες μετά και τώρα στη δεύτερη 13 μέρες μετά. σε καμία δεν ήταν 14. και αναρωτιέμαι είμαι φυσιολογικό αυτό? όταν σας λέω αναμενόμενη μέρα περίδου το λέω με βάση τις συνολικές μέρες του κύκλου μου δλδ 25-26.

Αχ είμαι πολύ στεναχωρημένη με έχει πιάσει το παράπονο μα γιατί??? αφού ήταν άριστες οι βλάστοκύστούλες μου.


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Τι κάνετε ?? εμένα όχι δεν μου έχουν δώσει Cyclacur μονο utrogestan, salospir & filishine.

Εμένα κορίτσια μου τα νέα μου δεν είναι καλά.... ξύπνησα σήμερα το πρωί με καφέ υγρά πάλι στη αναμενόμενη μέρα περιόδου. Οπότε πάλι αποτυχία... πήρα το γιατρό να του πω να πάω να κάνω σήμερα χοριακή για να σταματήσω και τα φάρμακα αλλά δεν τον έχω βρει ακόμα....

Ελπίζω την επόμενη φορά να σταθώ πιο τυχερή!!!

Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω όμως είναι το εξής από ότι ξέρω η περίοδος έρχεται 14 μέρες μετά την ωορρηξία όποτε σαν ωορρηξία εμείς περνούμε την ωοληψία εμένα τα κεφέ υγρά στην πρώτη εξωσωματική ξεκίνησαν 11 μέρες μετά και τώρα στη δεύτερη 13 μέρες μετά. σε καμία δεν ήταν 14. και αναρωτιέμαι είμαι φυσιολογικό αυτό? όταν σας λέω αναμενόμενη μέρα περίδου το λέω με βάση τις συνολικές μέρες του κύκλου μου δλδ 25-26.

Αχ είμαι πολύ στεναχωρημένη με έχει πιάσει το παράπονο μα γιατί??? αφού ήταν άριστες οι βλάστοκύστούλες μου.

Καλημέρα πριν στεναχωρηθείς τζάμπα και κάνεις εικασίες με το μυαλό σου δεν παίρνεις ένα απλό τεστ εμπορίου να δεις τι γίνεται; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Καλημέρα πριν στεναχωρηθείς τζάμπα και κάνεις εικασίες με το μυαλό σου δεν παίρνεις ένα απλό τεστ εμπορίου να δεις τι γίνεται; 

Καλημέρα κούκλα μου!!! μίλησα με το γιατρό μου μου είπε να πάω να κάνω χορίακη κανονικά είμαι στην 9η μέρα θα δείξει μου είπε όποτε περιμένω τον Άντρα μου να έρθει για να πάμε.

Αλλά ο γιατρός μου είχε πει από την προηγούμενη φορά ότι μάλλον ανήκω στο μικρό % των γυναικών που παρόλη την προγεστερώνη η περίοδος έρχεται απλά σε μένα δεν είναι κανονική είναι με καφέ μέχρι να κόψω τα φάρμακα.

Τι να πω λένε ότι η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Καλημέρα κούκλα μου!!! μίλησα με το γιατρό μου μου είπε να πάω να κάνω χορίακη κανονικά είμαι στην 9η μέρα θα δείξει μου είπε όποτε περιμένω τον Άντρα μου να έρθει για να πάμε.

Αλλά ο γιατρός μου είχε πει από την προηγούμενη φορά ότι μάλλον ανήκω στο μικρό % των γυναικών που παρόλη την προγεστερώνη η περίοδος έρχεται απλά σε μένα δεν είναι κανονική είναι με καφέ μέχρι να κόψω τα φάρμακα.

Τι να πω λένε ότι η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.

Καλημέρα!! Εγώ σου εύχομαι να είσαι έγκυος και τα καφέ υγρά να είναι από την εγκυμοσύνη! Θα δείξει στην 9η μέρα η χοριακή! Σου εύχομαι καλή τύχη και καλά αποτελέσματα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλα μου σε ευχαριστώ!!! αλλά δε νομίζω είναι ακριβώς όπως την προηγούμενη φορά!! σήμερα θα το επιβεβαιώσω... να κόψω και τα φάρμακα και να δούμε τι θα κάνουμε!!!


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Καλημέρα κούκλα μου σε ευχαριστώ!!! αλλά δε νομίζω είναι ακριβώς όπως την προηγούμενη φορά!! σήμερα θα το επιβεβαιώσω... να κόψω και τα φάρμακα και να δούμε τι θα κάνουμε!!!

Μην κόψεις τα φάρμακα, αν δεν πάρεις τα αποτελέσματα της χοριακής! Περίμενε λίγο! Τα καφέ υγρά είναι λίγο γκρίζα ζώνη! Μπορεί να είναι εγκυμοσύνη, μπορεί κι όχι! Σύντομα θα ξέρεις! Καλή τύχη!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Μην κόψεις τα φάρμακα, αν δεν πάρεις τα αποτελέσματα της χοριακής! Περίμενε λίγο! Τα καφέ υγρά είναι λίγο γκρίζα ζώνη! Μπορεί να είναι εγκυμοσύνη, μπορεί κι όχι! Σύντομα θα ξέρεις! Καλή τύχη!

Όχι δε θα τα κόψω πριν πάρω το αποτέλεσμα της χοριακής εννοείτε αυτό. απλά θα πάω σήμερα να την κάνω. Σε ευχαριστώ!!!

  • Μου αρέσει 1

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Love!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Τι κάνετε ?? εμένα όχι δεν μου έχουν δώσει Cyclacur μονο utrogestan, salospir & filishine.

Εμένα κορίτσια μου τα νέα μου δεν είναι καλά.... ξύπνησα σήμερα το πρωί με καφέ υγρά πάλι στη αναμενόμενη μέρα περιόδου. Οπότε πάλι αποτυχία... πήρα το γιατρό να του πω να πάω να κάνω σήμερα χοριακή για να σταματήσω και τα φάρμακα αλλά δεν τον έχω βρει ακόμα....

Ελπίζω την επόμενη φορά να σταθώ πιο τυχερή!!!

Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω όμως είναι το εξής από ότι ξέρω η περίοδος έρχεται 14 μέρες μετά την ωορρηξία όποτε σαν ωορρηξία εμείς περνούμε την ωοληψία εμένα τα κεφέ υγρά στην πρώτη εξωσωματική ξεκίνησαν 11 μέρες μετά και τώρα στη δεύτερη 13 μέρες μετά. σε καμία δεν ήταν 14. και αναρωτιέμαι είμαι φυσιολογικό αυτό? όταν σας λέω αναμενόμενη μέρα περίδου το λέω με βάση τις συνολικές μέρες του κύκλου μου δλδ 25-26.

Αχ είμαι πολύ στεναχωρημένη με έχει πιάσει το παράπονο μα γιατί??? αφού ήταν άριστες οι βλάστοκύστούλες μου.

Καλημερα @Love!!! μου..Ευχομαι ολα αυτα να ειναι εικασιες δικες σου κ να πεξεις εξω..Μπορει τα καφε που ειδες να δειχνουν αλλο σημαδι κ οχι αυτο που νομιζεις..Ευχομαι να σε διαψευσει η χοριακη σου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Καλημερα @Love!!! μου..Ευχομαι ολα αυτα να ειναι εικασιες δικες σου κ να πεξεις εξω..Μπορει τα καφε που ειδες να δειχνουν αλλο σημαδι κ οχι αυτο που νομιζεις..Ευχομαι να σε διαψευσει η χοριακη σου!

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου Μακάρι!!! θα σας ενημερώσω λογικά θα πάω το μεσημέρι όποτε θα ξέρω νωρίς το απογεύμα

 


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

@Love!!!  κοριτσακι μ μην απελπίζεσαι ,μπορει η χοριακη σου να βγει θετική!Μπορει να ειναι για καλο ...

Αχ βρε Μπισκοτάκι μου.... μακάρι αλλά είναι ακριβώς όπως την προηγούμενη φορά.... στις ιδιες μέρες πάλι... δεν είναι πολλές οι ελπίδες μου αλλά κάνω υπομονή .... μέχρι το τεστ. θα είναι μεγάλη έκπληξη να δω θετικό.


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Αχ βρε Μπισκοτάκι μου.... μακάρι αλλά είναι ακριβώς όπως την προηγούμενη φορά.... στις ιδιες μέρες πάλι... δεν είναι πολλές οι ελπίδες μου αλλά κάνω υπομονή .... μέχρι το τεστ. θα είναι μεγάλη έκπληξη να δω θετικό.

Μην προδικαζεις αλίμονο. Μπορεί να μην είναι περίοδος . Περιμένουμε νέα σου. 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...