Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Love!!! είπε:

Είσαι Φαβορί!!!!! σε βάζω στα σιγουράκια !!!! εγώ δεν έχω διαίσθηση καθόλου συμπτώματα καθόλου δεν είμαι αισιόδοξη λέω σιγά μη μου κάτσει τόσο εύκολα.... με τη δεύτερη.

Σ ευχαριστω πολυ!

παντως μου θυμιζεις εμενα!να δεις που κ εσυ θα εισαι λαθος!ας ειναι θετικο κ ας μην εχουμε διαισθηση καμια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βασικά την προηγούμενη φορά από 3 μέρες πριν τη χωριακή άρχισα να έχω καφέ υγρά κάθε μέρα ήταν στις μέρες που περίμενα περίοδο. όταν βγήκε αρνητικό το τεστ δεν πήραν το μεσημεριανό μου utrogestan kαι μέχρι το βράδυ μου είχε έρθει περίοδος. άρα αυτή τη φορά για μένα το 1 σήμαδι θα είναι να μή δω καφε κόντα στις μέρες που θα πέριμενα περίοδο δλδ 8-10 μέρα ετ. άρα έαν σε 2 με 3 μέρες δε δω κάφε ύγρα θα το θέωρησω σημάδι κάλο.


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Είσαι Φαβορί!!!!! σε βάζω στα σιγουράκια !!!! εγώ δεν έχω διαίσθηση καθόλου συμπτώματα καθόλου δεν είμαι αισιόδοξη λέω σιγά μη μου κάτσει τόσο εύκολα.... με τη δεύτερη.

Ναι αλλα μαλλον δείχνουν καλυτερα απο την 1η μερα καθυστέρησης; Γιατι εγω το εκανα σημερα 9η μερα μετα την εμβρυομεταφορα κ ηταν αρνητικό 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Ναι αλλα μαλλον δείχνουν καλυτερα απο την 1η μερα καθυστέρησης; Γιατι εγω το εκανα σημερα 9η μερα μετα την εμβρυομεταφορα κ ηταν αρνητικό 

δεν έχεια πάρει αυτά που είναι για πριν την καθυστέρηση που είναι πιο ευαίσθητα ?


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Βασικά την προηγούμενη φορά από 3 μέρες πριν τη χωριακή άρχισα να έχω καφέ υγρά κάθε μέρα ήταν στις μέρες που περίμενα περίοδο. όταν βγήκε αρνητικό το τεστ δεν πήραν το μεσημεριανό μου utrogestan kαι μέχρι το βράδυ μου είχε έρθει περίοδος. άρα αυτή τη φορά για μένα το 1 σήμαδι θα είναι να μή δω καφε κόντα στις μέρες που θα πέριμενα περίοδο δλδ 8-10 μέρα ετ. άρα έαν σε 2 με 3 μέρες δε δω κάφε ύγρα θα το θέωρησω σημάδι κάλο.

Οποτε καλυτερα να μη δεις λοιπον!!Οποτε πας σουπερ!!Ευχομαι πραγματικα οτι καλυτερο!αλλα για καποιο λογο πιστευω πως θ εχεις θετικο αποτελεσμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Queen 90 είπε:

Οποτε καλυτερα να μη δεις λοιπον!!Οποτε πας σουπερ!!Ευχομαι πραγματικα οτι καλυτερο!αλλα για καποιο λογο πιστευω πως θ εχεις θετικο αποτελεσμα!

Μακάρι - Μακάρι!!! για όλες μας.... να είμαστε θετικούλες και μετά να συζητάμε την εξέλιξη της εγκυμοσύνης μας!!!

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Νομιζω οι ταινίες αυτες της hometest ειναι μια ..

δεν τα ξέρω αυτά τα τεστάκια να πω την αλήθεια άλλα 5ήμερων τα έμβρυα + 9 μέρες είναι 14 άρα είσαι στην αναμενόμενη μέρα περιόδου από αύριο θα έχεις καθυστέρηση άρα είναι νωρίς για αυτό. η χωριακή όμως θα δώσει την τελική απάντηση.

Απογοητευτικές? μην πέφτεις.... δεν σημαίνει ακόμα κάτι το αρνητικό τεστ

 


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Μακάρι - Μακάρι!!! για όλες μας.... να είμαστε θετικούλες και μετά να συζητάμε την εξέλιξη της εγκυμοσύνης μας!!!

δεν τα ξέρω αυτά τα τεστάκια να πω την αλήθεια άλλα 5ήμερων τα έμβρυα + 9 μέρες είναι 14 άρα είσαι στην αναμενόμενη μέρα περιόδου από αύριο θα έχεις καθυστέρηση άρα είναι νωρίς για αυτό. η χωριακή όμως θα δώσει την τελική απάντηση.

Απογοητευτικές? μην πέφτεις.... δεν σημαίνει ακόμα κάτι το αρνητικό τεστ

 

Απογοητευτικά ναι να σ πω την αληθεια..κ αν η σύλληψη στη μήτρα εγινε 23-24 Φεβρουαρίου; Αυτοι για αυτο μ ειχαν πει χοριακη ή την παρασκευη ή δευτερα ..κατευθειαν κατεβασα τα μουτρα:(

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Απογοητευτικά ναι να σ πω την αληθεια..κ αν η σύλληψη στη μήτρα εγινε 23-24 Φεβρουαρίου; Αυτοι για αυτο μ ειχαν πει χοριακη ή την παρασκευη ή δευτερα ..κατευθειαν κατεβασα τα μουτρα:(

Μην απογοητεύεσαι .... δεν έχεις πάρει ακόμα καν τεστ πριν τη περίοδο. έχεις πάρει κλασικό.... εάν έγινε η εμφύτευση 23-24 μία εβδομάδα μετά αρχίζει να ανεβαίνει η χωρίακη από οσό γνωρίζω... γιατρός δεν είμαι βέβαια αλλά αυτό ξέρω.... άρα εάν είναι η χωριακή σου πχ. 9 δεν θα το δείξει το τεστ.

Άρα έχεις 2 επιλογές ή πας σήμερα για χωριακή ή περιμένεις..... προσπάθησε να ηρεμήσεις όμως... μέσα εδώ έχουμε δει πολλέεεεες κοπέλες με αρνητικό τεστ που τελικά ήταν εγκυούλες. 


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Μην απογοητεύεσαι .... δεν έχεις πάρει ακόμα καν τεστ πριν τη περίοδο. έχεις πάρει κλασικό.... εάν έγινε η εμφύτευση 23-24 μία εβδομάδα μετά αρχίζει να ανεβαίνει η χωρίακη από οσό γνωρίζω... γιατρός δεν είμαι βέβαια αλλά αυτό ξέρω.... άρα εάν είναι η χωριακή σου πχ. 9 δεν θα το δείξει το τεστ.

Άρα έχεις 2 επιλογές ή πας σήμερα για χωριακή ή περιμένεις..... προσπάθησε να ηρεμήσεις όμως... μέσα εδώ έχουμε δει πολλέεεεες κοπέλες με αρνητικό τεστ που τελικά ήταν εγκυούλες. 

Μακαρι !! Την παρασκευη θα παω για χοριακη που θα ειμαι 12η μερα..αλλα να σ πω την αληθεια πιστευω θα ναι αρνητική :(

Βρε κοριτσια λύστε μου μια απορια : πως γινεται μετα απο εμβρυομεταφορα φρέσκων να σας ερχεται περίοδος; Αφου υποτιθεται σας παίρνουν ολα τα ωάρια στην ωοληψια.Εμενα μ ειπαν θα μ έρθει η περίοδος οταν δω την χοριακη κ σταματήσω τα φάρμακα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Μακαρι !! Την παρασκευη θα παω για χοριακη που θα ειμαι 12η μερα..αλλα να σ πω την αληθεια πιστευω θα ναι αρνητική :(

Πάντως Μπισκοτάκι μου το έχω διαβάσει άπειρες φορές το case αρνιτικό τεστ - θετική χωριακή!!! κράτα τις έλπίδες σου ακόμα!!! Εμείς έδω είμαστε να στιρίζει η μία την άλλη και στα αρνητικά και στα θετικά!!!


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 said:

Οποτε καλυτερα να μη δεις λοιπον!!Οποτε πας σουπερ!!Ευχομαι πραγματικα οτι καλυτερο!αλλα για καποιο λογο πιστευω πως θ εχεις θετικο αποτελεσμα!

 

Just now, Μπισκοτακι27 said:

Ναι αλλα μαλλον δείχνουν καλυτερα απο την 1η μερα καθυστέρησης; Γιατι εγω το εκανα σημερα 9η μερα μετα την εμβρυομεταφορα κ ηταν αρνητικό 

 

Just now, Love!!! said:

Πάντως Μπισκοτάκι μου το έχω διαβάσει άπειρες φορές το case αρνιτικό τεστ - θετική χωριακή!!! κράτα τις έλπίδες σου ακόμα!!! Εμείς έδω είμαστε να στιρίζει η μία την άλλη και στα αρνητικά και στα θετικά!!!

Εγω τα σιχαίνομαι τα τεστ!!!!Δεν είναι καθόλου αξιόπιστα!!!

Μόνο χοριακή κορίτσια θα μας δείξει.

Μην δίνετε καμία σημασία σε αυτά, αλήθεια.

Πιστέψτε το και θα γίνει!!Είπαμε!ο επιμένων νικά!!!!!

 

  • Μου αρέσει 3

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

 

 

Εγω τα σιχαίνομαι τα τεστ!!!!Δεν είναι καθόλου αξιόπιστα!!!

Μόνο χοριακή κορίτσια θα μας δείξει.

Μην δίνετε καμία σημασία σε αυτά, αλήθεια.

Πιστέψτε το και θα γίνει!!Είπαμε!ο επιμένων νικά!!!!!

 

Μακαρι ...δεν ξερεις ποσο το ευχομαι για ολες μας γενικα..σε ολες τις γυναικες αξιζει να γινουν μανούλες οταν το θελουν τοσο πολυ

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Απογοητευτικά ναι να σ πω την αληθεια..κ αν η σύλληψη στη μήτρα εγινε 23-24 Φεβρουαρίου; Αυτοι για αυτο μ ειχαν πει χοριακη ή την παρασκευη ή δευτερα ..κατευθειαν κατεβασα τα μουτρα:(

@Μπισκοτακι27 μη σε παιρνει απο κατω.αυτα τα τεστ δεν ξερω κατα ποσο ειναι αξιοπιστα.πολλες φορες ειδα κοπελες με αρνητικο τεστ που μετα εκαναν χωριαλη κ ηταν θετικη!κ μαλιστα με αρκετα μεγαλο νουμερο!!Οποτε σου ευχομαι να εισαι κ εσυ μια τετοια περιπτωση!!Υπομονη μεχρι την Παρασκευη!:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

@Μπισκοτακι27 μη σε παιρνει απο κατω.αυτα τα τεστ δεν ξερω κατα ποσο ειναι αξιοπιστα.πολλες φορες ειδα κοπελες με αρνητικο τεστ που μετα εκαναν χωριαλη κ ηταν θετικη!κ μαλιστα με αρκετα μεγαλο νουμερο!!Οποτε σου ευχομαι να εισαι κ εσυ μια τετοια περιπτωση!!Υπομονη μεχρι την Παρασκευη!:x

Ευχαριστω πολυ κοριτσια..αλλα με εχει ριξει στο κλάμα χωρις λογο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...