Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Love!!! είπε:

Καλά είμαι και εγώ εδώ σα τη τρελή με τις κυκλοθημιές μου!!! Λογικό να είσαι αγχωμένη .... εγώ τρομοκρατημένη θα είμαι όταν θα έρθει αυτή η μέρα... να υποθέσω δεν έκανες άλλο τεστάκι.... Από ότι είδα θεσσαλονίκη είσαι?? και εγώ!!!! Εγώ Κυριακή Θα πάω για το τεστ.... Άντε κορίτσια πλησιάζει ο καιρός ... εύχομαι μέσα από τη ψυχή μου μια τεράστια χοριακή!!!!

@Queen 90 πολλές ώρες είναι μήπως να πας κάπου άλλου??

Πηρα σε ολα τις περιοχης μου,μονο ενα μου ειπε σε 3-4 ωρες..Ενα αλλο μου ειπε την επομενη μερα!!Να πεθανουμε απο την αγωνια μας θελουν!!!!

Just now, Andri M είπε:

Αν είσαι στην Αττική, υπάρχει ένα εργαστήριο στην πανόρμου, Αποστολακόπουλος λέγεται, βγάζει τα αποτελέσματα σε 2 ώρες. Αν θέλεις, πάρε τηλέφωνο να το διασταυρώσεις. Εννοείται ότι τις απαντήσεις τις στέλνει και με email.

Σ ευχαριστω πολυ @Andri M μου για την απαντηση..Και εγω για δυο ωρες ηξερα κ τοσο εκανα πριν χρονια..

Η Πανορμου μου πεφτει λιγο μακρια,γιατι μενω βορεια..Πηρα σε ολα εδω στης περιοχης και ολα αργουν,δεν ξερω για ποιο λογο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Queen 90 είπε:

Πηρα σε ολα τις περιοχης μου,μονο ενα μου ειπε σε 3-4 ωρες..Ενα αλλο μου ειπε την επομενη μερα!!Να πεθανουμε απο την αγωνια μας θελουν!!!!

Σ ευχαριστω πολυ @Andri M μου για την απαντηση..Και εγω για δυο ωρες ηξερα κ τοσο εκανα πριν χρονια..

Η Πανορμου μου πεφτει λιγο μακρια,γιατι μενω βορεια..Πηρα σε ολα εδω στης περιοχης και ολα αργουν,δεν ξερω για ποιο λογο...

κούκλα μου είμασρε σε ανάμενα κάρβουνα μαζίσου!!!! μία ρεράστια χοριακή εύχομαιιιιι!!!

  • Μου αρέσει 1

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 said:

Πηρα σε ολα τις περιοχης μου,μονο ενα μου ειπε σε 3-4 ωρες..Ενα αλλο μου ειπε την επομενη μερα!!Να πεθανουμε απο την αγωνια μας θελουν!!!!

Σ ευχαριστω πολυ @Andri M μου για την απαντηση..Και εγω για δυο ωρες ηξερα κ τοσο εκανα πριν χρονια..

Η Πανορμου μου πεφτει λιγο μακρια,γιατι μενω βορεια..Πηρα σε ολα εδω στης περιοχης και ολα αργουν,δεν ξερω για ποιο λογο...

νομίζω στο ΜΗΤ..ΡΑ τα βγαζουν σε μια ωρα, για κανε ενα τηλ 


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

κούκλα μου είμασρε σε ανάμενα κάρβουνα μαζίσου!!!! μία ρεράστια χοριακή εύχομαιιιιι!!!

Πραγματικα!!!Την εμβρυομεταφορα ειναι λες κ την εχω κανει πολυ καιρο πριν!!!
και σε σενα το ιδιο ευχομαι!!:wub::wub::wub:

Just now, mominthemaking είπε:

νομίζω στο ΜΗΤ..ΡΑ τα βγαζουν σε μια ωρα, για κανε ενα τηλ 

Α τελεια!Ναι θα καλεσω να ρωτησω!ευχαριστω πολυ!

Just now, mominthemaking είπε:

νομίζω στο ΜΗΤ..ΡΑ τα βγαζουν σε μια ωρα, για κανε ενα τηλ 

Τελικα ειναι 3 ωρες...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking said:

νομίζω στο ΜΗΤ..ΡΑ τα βγαζουν σε μια ωρα, για κανε ενα τηλ 

Ναι, όντως, το βγάζουν περίπου σε 2 ώρες. Αλλά το email το στέλνουν μετά από πολλές ώρες.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Queen 90 είπε:

Κ εγω σε ενα δυωρο το μαθαινα παλαιοτερα..Μου φαινεται αργει πολυ.
Λιγοτερο απο μια μερα σου εμεινε!
Σου ευχομαι να ειναι τεραστια η χοριακη σου!!!

Ευχαριστω πολυυυυ!!!

πρίν από 15 λεπτά , Love!!! είπε:

Καλά είμαι και εγώ εδώ σα τη τρελή με τις κυκλοθημιές μου!!! Λογικό να είσαι αγχωμένη .... εγώ τρομοκρατημένη θα είμαι όταν θα έρθει αυτή η μέρα... να υποθέσω δεν έκανες άλλο τεστάκι.... Από ότι είδα θεσσαλονίκη είσαι?? και εγώ!!!! Εγώ Κυριακή Θα πάω για το τεστ.... Άντε κορίτσια πλησιάζει ο καιρός ... εύχομαι μέσα από τη ψυχή μου μια τεράστια χοριακή!!!!

@Queen 90 πολλές ώρες είναι μήπως να πας κάπου άλλου??

Οχι οχι δεν εκανα...περιμενω τα σιγουρα αποτελέσματα αυριο! Εγω εχω ανάμεικτα συναισθήματα ..εχω φόβο κ αγχος..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Ευχαριστω πολυυυυ!!!

Οχι οχι δεν εκανα...περιμενω τα σιγουρα αποτελέσματα αυριο! Εγω εχω ανάμεικτα συναισθήματα ..εχω φόβο κ αγχος..

Σε καταλαβαίνω!!!! αύριο είναι όλα ή τίποτα πώς να μην έχεις φόβο και άγχος!!! είναι λογικότατο!!! Εγώ παρόλο το αρνητικό τεστ πάντως εξακολουθώ και είμαι αισιόδοξη για σένα!!! σου στέλω πολύ πολύ μπεμπεδόσκονή !!!! 

  • Μου αρέσει 1

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Σε καταλαβαίνω!!!! αύριο είναι όλα ή τίποτα πώς να μην έχεις φόβο και άγχος!!! είναι λογικότατο!!! Εγώ παρόλο το αρνητικό τεστ πάντως εξακολουθώ και είμαι αισιόδοξη για σένα!!! σου στέλω πολύ πολύ μπεμπεδόσκονή !!!! 

Αχ ναι στειλε μ στειλε μου ....γιατι απο συπτωματα τιποτα..ουτε αλλαγές στο στηθος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Αχ ναι στειλε μ στειλε μου ....γιατι απο συπτωματα τιποτα..ουτε αλλαγές στο στηθος

Αυτο με το στηθος μη σε αγχωνει!Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη και πριν το μαθω ολο ελεγα δεν εχω καθολου πονο η καποιο σημαδι!Τελικα γεννησα και ακομα δεν ειχα τιποτα ουτε καν μια μικρη αυξησουλα!B):grin:Σα να ειναι εκτος σωματος αυτα!!!Οποτε μη σε αγχωνει!Το θεμα ειναι να ειναι θετικη η χωριακη και ας μην εχεις τιποτα απο συμπτωματα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Αυτο με το στηθος μη σε αγχωνει!Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη και πριν το μαθω ολο ελεγα δεν εχω καθολου πονο η καποιο σημαδι!Τελικα γεννησα και ακομα δεν ειχα τιποτα ουτε καν μια μικρη αυξησουλα!B):grin:Σα να ειναι εκτος σωματος αυτα!!!Οποτε μη σε αγχωνει!Το θεμα ειναι να ειναι θετικη η χωριακη και ας μην εχεις τιποτα απο συμπτωματα!

ούτε εγώ έχω αλλαγές στο στήθος ούτε πόνο ούτε πρήξιμο... συνήθως 5 μέρες πριν αδιαθετήσω έχω πόνο.... μέχρι στιγμής τίποτα... εσένα γλυκιά μου γενικά δεν πονούσε το στήθος σου ακόμα και στη περίοδο σου ή μόνο την περίοδο της εγκυμοσύνης σου?


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Love!!! είπε:

ούτε εγώ έχω αλλαγές στο στήθος ούτε πόνο ούτε πρήξιμο... συνήθως 5 μέρες πριν αδιαθετήσω έχω πόνο.... μέχρι στιγμής τίποτα... εσένα γλυκιά μου γενικά δεν πονούσε το στήθος σου ακόμα και στη περίοδο σου ή μόνο την περίοδο της εγκυμοσύνης σου?

Η αληθεια ειναι οτι το στηθος δεν εχει ποτε καμια μεταβολη, σα να ειναι εκτος σωματος..Ουτε στην περιοδο αισθανομαι κατι(ουτε κ πριν).Το ιδιο συνεβη και οταν εμεινα εγκυος,ηθελα πως κ πως να νιωσω κατι για να δω αν οντως ειμαι..

Οποτε @Love!!! μου συμφωνα με τα συμπτωματα σου πας πολυ καλα!!!:wub:

Δευτερα θα πας για χοριακη κ εσυ τελικα;Καθε μερα λεω να παω στο φαρμακειο να παρω clearblue αλλα δεν τολμαω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Η αληθεια ειναι οτι το στηθος δεν εχει ποτε καμια μεταβολη, σα να ειναι εκτος σωματος..Ουτε στην περιοδο αισθανομαι κατι(ουτε κ πριν).Το ιδιο συνεβη και οταν εμεινα εγκυος,ηθελα πως κ πως να νιωσω κατι για να δω αν οντως ειμαι..

Οποτε @Love!!! μου συμφωνα με τα συμπτωματα σου πας πολυ καλα!!!:wub:

Δευτερα θα πας για χοριακη κ εσυ τελικα;Καθε μερα λεω να παω στο φαρμακειο να παρω clearblue αλλα δεν τολμαω!!!!

Θα πάω Κυριακή που είναι η 10η μέρα. εμένα μου είχαν πει στις 10 μέρες αλλά είπα Δευτέρα λόγω Κυριακής αλλά πήρα τώρα στο κέντρο που είμαι που είναι μέσα σε νοσοκομείο και μου είπαν ότι είναι ανοιχτά την Κυριακή όποτε θα πάω!!! αχ αχ αχ!!!! αγωνία μεγάλη!!! εσύ θα πας Δευτέρα? τεστ δε θα πάρω γιατί εάν δεν μου έρθουν καφέ υγρά όπως την προηγούμενη φορά πιθανότατα θα είμαι τα κεφέ έάν είναι να έρθουν θα έθρουν αύριο


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Love!!! είπε:

Θα πάω Κυριακή που είναι η 10η μέρα. εμένα μου είχαν πει στις 10 μέρες αλλά είπα Δευτέρα λόγω Κυριακής αλλά πήρα τώρα στο κέντρο που είμαι που είναι μέσα σε νοσοκομείο και μου είπαν ότι είναι ανοιχτά την Κυριακή όποτε θα πάω!!! αχ αχ αχ!!!! αγωνία μεγάλη!!! εσύ θα πας Δευτέρα? τεστ δε θα πάρω γιατί εάν δεν μου έρθουν καφέ υγρά όπως την προηγούμενη φορά πιθανότατα θα είμαι τα κεφέ έάν είναι να έρθουν θα έθρουν αύριο

Α τελεια!!Οποτε δυο μερες σου εμειναν!!! Αυτο ηταν!!Πλησιαζουμε!Εμενα τη Δευτερα θα με φαει λιγο η αγωνια!Αλλα δεν βρηκα καποιον που να το κανει συντομοτερα απο τις 3-4 ωρες!Οποτε θα παω πρωι πρωι μπας κ το μαθω γρηγοροτερα!! Πιστευω πως θα εχεις μια πολυ καλη χοριακη!:wub:

Just now, Queen 90 είπε:

Α τελεια!!Οποτε δυο μερες σου εμειναν!!! Αυτο ηταν!!Πλησιαζουμε!Εμενα τη Δευτερα θα με φαει λιγο η αγωνια!Αλλα δεν βρηκα καποιον που να το κανει συντομοτερα απο τις 3-4 ωρες!Οποτε θα παω πρωι πρωι μπας κ το μαθω γρηγοροτερα!! Πιστευω πως θα εχεις μια πολυ καλη χοριακη!:wub:

 

@Μπισκοτακι27καλη επιτυχια σημερα!!!!Να εχεις μια θετικοτατη χοριακη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Α τελεια!!Οποτε δυο μερες σου εμειναν!!! Αυτο ηταν!!Πλησιαζουμε!Εμενα τη Δευτερα θα με φαει λιγο η αγωνια!Αλλα δεν βρηκα καποιον που να το κανει συντομοτερα απο τις 3-4 ωρες!Οποτε θα παω πρωι πρωι μπας κ το μαθω γρηγοροτερα!! Πιστευω πως θα εχεις μια πολυ καλη χοριακη!:wub:

 

@Μπισκοτακι27καλη επιτυχια σημερα!!!!Να εχεις μια θετικοτατη χοριακη!!!!

Ευχαριστω πολυυυ!!! Τωρα σε μιση ωρα θα παω ...εχω πολυ αγωνια 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες μου!!!

Εγώ 8η μέρα σήμερα και προχωράμε!!! μέχρι στιγμής εξακολουθώ να μην έχω καθόλου συμπτώματα !!!

@Μπισκοτακι27 μου έφτασε η μεγάλη μέρα!!!! καλή επιτυχία εύχομαι μία τεράστια χοριακή ευχομαιιιιιι πολύ πολύ μπεμπεδόσκονη!!!!!! περιμένουμε νέα σου!!!

@Queen 90 ναι 2 μέρες ακόμα οι πιο δύσκολες είναι αυτές οι τελευταίες μέρες έχεις φάει το γάιδαρο και μένει η ούρα αλλά η ανυπομονησία έχει χτυπήσει κόκκινο !! πολλές είναι μωρέ 3-4 ώρες αλλά τι να κάνεις ? 


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...