Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Angot said:

      ε σε λίγο ο οργανισμός σου θα βρει τρόπο να ολοκληρώσει αυτό που άρχισε! και γω δεν το  περίμενα αλλά δεν σου κάνω πλάκα πηγαίνει όντως πιο γρήγορα μετά! το πρώτο 3 μηνο πονούσα ! το 2 ο τρίμηνο το ευχαριστιόμουνα , το 3ο τρίμηνο ξανά πονάω 

      Σε καταλαβαινω απόλυτα άστο …

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Lena3 είπε:

Νομίζω ότι πήγες πολύ νωρίς...εμένα μου είπαν να πάω για χοριακή 16 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά...

Καλη επιτυχία να έχεις!! Εγώ έκανα πριν 5 μέρες...ξέρεις ποιότητα εμβρύου ή όχι ακόμα;

Ξέρω πως έχω 3 βλαστοκύστες 5 ημερών καλής ποιότητας και μια 6 ημερών μέτριας ποιότητας.. Καλή επιτυχία, με μια τέλεια χοριακή!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 46 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Πηγές νωρίς κορίτσι μου!!!! Πως και έβαλες μία μόνο;;;;! Σίγουρα μια εχεις εννοείται απλά εννοώ πως και δεν περίμενες να μαζέψεις κι άλλη.

Λες; Δυστυχώς πιστεύω ότι αν εμένα θα έδειχνε κάτι το 2.5 πόσο να ανέβει; Βέβαια η ελπίδα πεθαίνει τελευταία οπότε αύριο θα ξέρω!είχα 5 βλαστοκυστες έβαλα δύο πήρα αρνητικό και είπα να βάλω ένα τώρα βέβαια την μία την έχασα μετά την αποψηξη οπότε τώρα έχω μια τελευταία!!!ελπίζω τουλάχιστον αυτή που μου έμεινα να είναι η τυχερή!!μου φαίνεται περίεργο καμία να μην είναι καλή!!εγώ έκανα εξωσωματική λόγο αδυναμίας σπέρματος

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vasiliki84 said:

@Lena3 εγώ έβαλα βλαστοκυστη 5 ημερών κανονικά μου ειπε αύριο 9 μέρες μετά! Μήπως εσύ έβαλες τριών ημερών; Πάντως πόλοι γιατροί δίνουν περισσότερες μέρες

όχι βλαστοκύστη 6 ημερών έβαλα...άρα μπορεί να δείξει και το τεστ εγκυμοσύνης λες 9 μέρες μετά;

25 minutes ago, Konisn said:

Ξέρω πως έχω 3 βλαστοκύστες 5 ημερών καλής ποιότητας και μια 6 ημερών μέτριας ποιότητας.. Καλή επιτυχία, με μια τέλεια χοριακή!!!!

Καλη επιτυχία και σε σένα!! :)

Link to comment
Share on other sites

@Lena3 6 ημερών και σου είπε τόσο αργά να κάνεις χοριακη; Τώρα σε ποια μέρα είσαι από την εμβρυομεταφορα; Το τεστ είναι οριακό στις 9 πολύ πιθανό να δείξει αν είναι πολύ ευαίσθητο αλλά σίγουρη δεν μπορεί να είσαι!μπορείς να κάνεις χοριακη στην 9 μετά σίγουρα θα δείξει εμένα πάντα στις 9 μέρες από την εμβρυομεταφορα μου έλεγε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Vasiliki84 είπε:

@Lena3 6 ημερών και σου είπε τόσο αργά να κάνεις χοριακη; Τώρα σε ποια μέρα είσαι από την εμβρυομεταφορα; Το τεστ είναι οριακό στις 9 πολύ πιθανό να δείξει αν είναι πολύ ευαίσθητο αλλά σίγουρη δεν μπορεί να είσαι!μπορείς να κάνεις χοριακη στην 9 μετά σίγουρα θα δείξει εμένα πάντα στις 9 μέρες από την εμβρυομεταφορα μου έλεγε!

Καλησπερα κορίτσια,εγώ έκανα 8/11 ετ 2 βλαστοκυστες 5ημερων και μου είπε να κανω χοριακη 22/11!!έκανα 3 τεστ βέβαια 19/11 και ήταν θετικά χαχαχα αλλά χοριακη στις 22.οταν του είχα πει για νωρίτερα μου το είχε απαγορέψει.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Καλή κορίτσια,εγώ έκανα 8/11 ετ 2 βλαστοκυστες 5ημερων και μου είπε να κανω χοριακη 22/11!!έκανα 3 τεστ βέβαια 19/11 και ήταν θετικά χαχαχα αλλά χοριακη στις 22.οταν του είχα πει για νωρίτερα μου το είχε απαγορέψει.. 

Κατ'αρχην συγχαρητήρια εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!Μάλλον είναι στο γιατρό!!!! Ίσως γιατί σε μερικές γυναίκες δεν ανεβαίνει γρηγορα η για να είναι πιο σίγουρο το αποτέλεσμα τι χοριακη είχες;

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Vasiliki84 είπε:

Κατ'αρχην συγχαρητήρια εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!Μάλλον είναι στο γιατρό!!!! Ίσως γιατί σε μερικές γυναίκες δεν ανεβαίνει γρηγορα η για να είναι πιο σίγουρο το αποτέλεσμα τι χοριακη είχες;

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!με το καλό και σε σένα!! δευτέρα 1η χοριακη 306 χθες Τετάρτη 2η 896.

αυριο θα κάνω χοριακη πάλι κ Δευτέρα έχω υπέρηχο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!με το καλό και σε σένα!! δευτέρα 1η χοριακη 306 χθες Τετάρτη 2η 896.

αυριο θα κάνω χοριακη πάλι κ Δευτέρα έχω υπέρηχο. 

Σ'ευχαριστω πολύ!!!μια χαρά εύχομαι τα καλύτερα!!!Αύριο θα ξέρω και εγώ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Vasiliki84 είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ!!!μια χαρά εύχομαι τα καλύτερα!!!Αύριο θα ξέρω και εγώ!!!

όλα να πάνε καλά κούκλα μου κ σε σένα!!!!περιμένουμε νέα σου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Vasiliki84 είπε:

Λες; Δυστυχώς πιστεύω ότι αν εμένα θα έδειχνε κάτι το 2.5 πόσο να ανέβει; Βέβαια η ελπίδα πεθαίνει τελευταία οπότε αύριο θα ξέρω!είχα 5 βλαστοκυστες έβαλα δύο πήρα αρνητικό και είπα να βάλω ένα τώρα βέβαια την μία την έχασα μετά την αποψηξη οπότε τώρα έχω μια τελευταία!!!ελπίζω τουλάχιστον αυτή που μου έμεινα να είναι η τυχερή!!μου φαίνεται περίεργο καμία να μην είναι καλή!!εγώ έκανα εξωσωματική λόγο αδυναμίας σπέρματος

Ναι συμβαίνει . Δεν είναι εύκολα τα πράγματα. Για να εμφυτευτεί πρέπει να είναι όλα εκεί μέσα άριστα.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Ναι συμβαίνει . Δεν είναι εύκολα τα πράγματα. Για να εμφυτευτεί πρέπει να είναι όλα εκεί μέσα άριστα.

Εννοείς να μη πιάσει καμία βλαστοκυστη; Ναι αυτό διαβάζω τώρα!!θα δω μήπως πάω και κάνω κάποιες έξτρα εξετάσεις!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Vasiliki84 είπε:

Εννοείς να μη πιάσει καμία βλαστοκυστη; Ναι αυτό διαβάζω τώρα!!θα δω μήπως πάω και κάνω κάποιες έξτρα εξετάσεις!

Γενικά μιλάω όχι για εσένα προσωπικά προς θεού. Το dna των εμβρύων δεν ξέρουμε τι κρύβει . Μια βλαστοκύστη άριστη δε σημαίνει ότι θα εμφυτευτεί . 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Γενικά μιλάω όχι για εσένα προσωπικά προς θεού. Το dna των εμβρύων δεν ξέρουμε τι κρύβει . Μια βλαστοκύστη άριστη δε σημαίνει ότι θα εμφυτευτεί . 

Ναι κορίτσι μου!!έχεις απόλυτο δίκιο είναι οι γιατροί καμιά φορά μας φουσκώνουν τα μυαλά όταν δεν υπάρχει κάποιο σοβαρό πρόβλημα!!!το μόνο που εύχομαι είναι τουλάχιστον να είναι καλό το τελευταίο! γιατί υποτίθεται θα είχα δύο και τελικά το ένα από την απόψυξη καταστράφηκε!στη τελική ότι είναι γραφτό θα γίνει!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/11/2021 at 6:54 ΜΜ, Konisn είπε:

Καλησπέρα!!!!

Υπάρχει κάποια κοπέλα που να ετοιμάζεται για εμβρυομεταφορά; Την επόμενη Τρίτη θα είναι η πρώτη μου φορά και όσο να' ναι αγχώνομαι...

Καλή επιτυχία σε όλες εύχομαι!!!!

Να είσαι ήρεμη ,να έχεις πίστη κ όλα θα πάνε καλα...προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι...θετική διάθεση για να είναι το σώμα σου δεκτικο σ αυτό που θα έρθει:-) Σου εύχομαι τα καλύτερα από καρδιάς!

Link to comment
Share on other sites

On 24/11/2021 at 6:54 ΜΜ, Konisn είπε:

Καλησπέρα!!!!

Υπάρχει κάποια κοπέλα που να ετοιμάζεται για εμβρυομεταφορά; Την επόμενη Τρίτη θα είναι η πρώτη μου φορά και όσο να' ναι αγχώνομαι...

Καλή επιτυχία σε όλες εύχομαι!!!!

Εύχομαι η πρώτη να είναι και η τυχερή σου μην έχεις καθόλου άγχος η διαδικασία είναι απλή!!!Μια συμβουλή θα σου δώσω μην μπεις στο τριπακι  να κάνεις τεστ νωρίτερα η χοριακη να πας όταν σου πει ο γιατρός σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...