Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...Να μαι πάλι!Μόλις σήμερα έκανα την 2η εμβρυομεταφορα μου...εν αναμονή τώρα....

ΚΑΛΗ επιτυχία κορίτσι μου! Σε χάσαμε!

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!!Ναι, χαθηκα λίγο η αλήθεια είναι..πέρασα διάφορα στάδια κ δεν μπορούσα να τα διαχειριστώ..όλα καλα τώρα,επέστρεψα πιο δυνατή κ ελπίζω να πάει καλά!:)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 8/11/2021 at 8:31 ΜΜ, Ευαγγελιαα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...Να μαι πάλι!Μόλις σήμερα έκανα την 2η εμβρυομεταφορα μου...εν αναμονή τώρα....

Καλη επιτυχια!!! Στο τελος της διαδρομης να βρισκεται το θαυμα σου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , happykar είπε:

Καλη επιτυχια!!! Στο τελος της διαδρομης να βρισκεται το θαυμα σου!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!Μακάρι...2 βάλαμε και περιμένουμε 21/11!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα..Έχει συμβεί σε καμία μετά την εμβρυομεταφορα να έχει πόνο χαμηλα;Τη Δευτέρα έκανα την ετ κ σήμερα από το πρωι εχω κάτι πονακια χαμηλά ,λιγα στη μέση κ ψιλοκραμπες ..Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καθόλου άγχος αυτή τη φορά (ίσως να δρα υπόγεια χαχα),είμαι πολύ ήρεμη,κάθομαι σαν την κότα κ περιμένω απλά..Αλλά ψιλοαγχωθηκα .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , happykar είπε:

Ναι μου εχει τυχει και ειχα εμφυτευση! Μακαρι και σε σενα να συμβαινει το ιδιο!

Μακαρι!Σ ευχαριστώ πολύ!!!!Στην 1η εμβρυομεταφορα δεν είχα τίποτα..είχα βέβαια κ το απόλυτο μηδέν!θα δείξει,τι να πω..Σ ευχαριστώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Ευαγγελιαα είπε:

Μακαρι!Σ ευχαριστώ πολύ!!!!Στην 1η εμβρυομεταφορα δεν είχα τίποτα..είχα βέβαια κ το απόλυτο μηδέν!θα δείξει,τι να πω..Σ ευχαριστώ!

Χαλαρα και, οσο μπορεις βεβαια, να μην το σκεφτεσαι! Ασε το σπορακι να φυτευτει! εσυ προσπαθησε να απασχοληθεις με οτιδηποτε αλλο! Δυσκολο, το ξερω αλλα οσο επιστρεφεις στην καθημερινοτητα τοσο καλυτερα ειναι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

κορίτσια καλησπέρα..Έχει συμβεί σε καμία μετά την εμβρυομεταφορα να έχει πόνο χαμηλα;Τη Δευτέρα έκανα την ετ κ σήμερα από το πρωι εχω κάτι πονακια χαμηλά ,λιγα στη μέση κ ψιλοκραμπες ..Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καθόλου άγχος αυτή τη φορά (ίσως να δρα υπόγεια χαχα),είμαι πολύ ήρεμη,κάθομαι σαν την κότα κ περιμένω απλά..Αλλά ψιλοαγχωθηκα .

Καλησπέρα κορίτσι μου. Και εγώ την τρίτη μέρα μετά την ετ είχα πόνους χαμηλά σαν πόνους περιόδου ψηλό κράμπες και πόνο στην μέση. Όσο περνούσαν οι μέρες γίνονταν σας πόνοι περιόδου. Την όγδοη ημέρα απ'την ετ με βλαστοκυστες έχω δύο αρνητικά τέστ φαρμακείου. Ωωωω ναι ναι και την επόμενη μέρα τριψήφια χοριακη με δίδυμη κύηση. Δεν είδα ούτε αίμα ούτε τίποτα. Μόνο ότι μου έρχεται περίοδος ένιωθα συνέχεια αλλά τελικά δεν ήρθε ποτέ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Και εγώ την τρίτη μέρα μετά την ετ είχα πόνους χαμηλά σαν πόνους περιόδου ψηλό κράμπες και πόνο στην μέση. Όσο περνούσαν οι μέρες γίνονταν σας πόνοι περιόδου. Την όγδοη ημέρα απ'την ετ με βλαστοκυστες έχω δύο αρνητικά τέστ φαρμακείου. Ωωωω ναι ναι και την επόμενη μέρα τριψήφια χοριακη με δίδυμη κύηση. Δεν είδα ούτε αίμα ούτε τίποτα. Μόνο ότι μου έρχεται περίοδος ένιωθα συνέχεια αλλά τελικά δεν ήρθε ποτέ. 

μπραβοοοο!!Να σου ζήσουν αν έχεις γεννήσει!!Σ ευχαριστώ πολύ για τη δύναμη!!!Μακάρι να είναι και μένα έτσι κ να κρατηθουν τα σποράκια μου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

μπραβοοοο!!Να σου ζήσουν αν έχεις γεννήσει!!Σ ευχαριστώ πολύ για τη δύναμη!!!Μακάρι να είναι και μένα έτσι κ να κρατηθουν τα σποράκια μου!

Δυστυχώς προχώρησε μόνο το ένα το αγόρι μου και είναι τώρα δύο ετών!!!! Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Δυστυχώς προχώρησε μόνο το ένα το αγόρι μου και είναι τώρα δύο ετών!!!! Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!!

Να σου ζήσει!!!καλοτυχο,γερό κ ευτυχισμένο πάντα!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολυυ!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...