Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , Ellidr είπε:

Εγώ είχα λίγα σκούρα υγρά το βράδυ της ημέρας της εμβρυομεταφορα μετά τπτ άλλο Δόξα το Θεό την έκανα την τρίτη το πρωί την εμβρυομεταφορα άρα και εγώ στην αναμονή 

14 Δεκεμβρίου χοριακη

Α εσύ έκανες και υστεροσκοπηση! Δηλαδή χειρουργείο; Εγώ έκανα σαλπιγγογραφια μόνο. Αλλά έκανα το λάθος και δεν ζήτησα μέθη και πόνεσα αρκετα

πρίν από 37 λεπτά , Konisn είπε:

Κ γω στην αρχή ζορίστηκα πολύ...με τις εξετάσεις, τα φάρμακα, τις ενέσεις, την υστεροσκόπηση... Τώρα τα κάνω όλα στον αυτόματο. 

Α εσύ έκανες και υστεροσκοπηση! Εγώ έκανα σαλπιγγογραφια και πόνεσα γιατί δεν έκανα μεθη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , Giorgetta είπε:

Α εσύ έκανες και υστεροσκοπηση! Δηλαδή χειρουργείο; Εγώ έκανα σαλπιγγογραφια μόνο. Αλλά έκανα το λάθος και δεν ζήτησα μέθη και πόνεσα αρκετα

Σαλπιγγογραφία έκανα κ γω χωρίς μέθη κ ούρλιαξα!!! Υστεροσκόπηση έκανα με μέθη μετά την ωοληψία για να βοηθήσουμε λίγο περισσότερο την κατάσταση. Αλλά ήταν πολύ απλή διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Ellidr είπε:

Εγώ είχα λίγα σκούρα υγρά το βράδυ της ημέρας της εμβρυομεταφορα μετά τπτ άλλο Δόξα το Θεό την έκανα την τρίτη το πρωί την εμβρυομεταφορα άρα και εγώ στην αναμονή 

14 Δεκεμβρίου χοριακη

Καλή επιτυχία σου εύχομαι ολόψυχα!! Πρώτη προσπάθεια;

πρίν από 18 λεπτά , Konisn είπε:

Σαλπιγγογραφία έκανα κ γω χωρίς μέθη κ ούρλιαξα!!! Υστεροσκόπηση έκανα με μέθη μετά την ωοληψία για να βοηθήσουμε λίγο περισσότερο την κατάσταση. Αλλά ήταν πολύ απλή διαδικασία.

Ναι ναι. Δεν ήξερα ότι γίνεται μετά την ωοληψια. Αφού δεν πονεσες εκει πάλι καλά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Giorgetta είπε:
πρίν από 23 λεπτά , Ellidr είπε:

Εγώ είχα λίγα σκούρα υγρά το βράδυ της ημέρας της εμβρυομεταφορα μετά τπτ άλλο Δόξα το Θεό την έκανα την τρίτη το πρωί την εμβρυομεταφορα άρα και εγώ στην αναμονή 

14 Δεκεμβρίου χοριακη

Καλή επιτυχία σου εύχομαι ολόψυχα!! Πρώτη προσπάθεια;

Πρώτη προσπάθεια ναι δύο έβαλα κ εγώ 3 μέρας και άλλο ένα θα μπει κατάψυξη 

Επίσης εγώ και σαλπιγγογραφια και υστεροσκοπηση χωρίς μέθη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Giorgetta είπε:

Ναι ναι. Δεν ήξερα ότι γίνεται μετά την ωοληψια. Αφού δεν πονεσες εκει πάλι καλά.

Νομίζω πως δεν έχει συγκεκριμένο χρόνο. Ο γιατρός μου θεώρησε πως είναι καλύτερα να γίνει μετά την ωοληψία κ πριν την εμβρυομεταφορά. Άλλες κοπέλες δε κάνουν καθόλου ή κάνουν πριν ξεκινήσουν την προετοιμασία....

πρίν από 15 λεπτά , Ellidr είπε:

Πρώτη προσπάθεια ναι δύο έβαλα κ εγώ 3 μέρας και άλλο ένα θα μπει κατάψυξη 

Επίσης εγώ και σαλπιγγογραφια και υστεροσκοπηση χωρίς μέθη 

Θηρίο είσαι!!! Εγω κοιμήθηκα σα πουλάκι στην υστεροσκόπηση. Δε θα άντεχα τον πόνο που πέρασα στην σαλπιγγογραφία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Ellidr είπε:

Πρώτη προσπάθεια ναι δύο έβαλα κ εγώ 3 μέρας και άλλο ένα θα μπει κατάψυξη 

Επίσης εγώ και σαλπιγγογραφια και υστεροσκοπηση χωρίς μέθη 

Αμαν καλέ πώς άντεξες! Και εμένα η πρώτη μου. Ελπίζω και η τελευταία μας να είναι να μην χρειαστεί ξανά άλλη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Giorgetta είπε:

Καλησπέρα! είναι κάποια εδώ που έκανε εμβρυομεταφορα πρόσφατα και περιμένει για β χωριακη; Ομοιοπαθουσα εδώ!

Καλημέρα έκανα εμβρυμεταφορα την Δευτέρα με 2 βλαστοκυστες και είμαι ξαπλα ,χωριακη την άλλη Παρασκευή!!Εύχομαι καλή επιτυχία και να ακούσουμε τα ευχάριστα!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Didimakia είπε:

Καλημέρα έκανα εμβρυμεταφορα την Δευτέρα με 2 βλαστοκυστες και είμαι ξαπλα ,χωριακη την άλλη Παρασκευή!!Εύχομαι καλή επιτυχία και να ακούσουμε τα ευχάριστα!!!!

Εύχομαι όλα να πάνε καλά! Και εγώ 2 βλαστοκυστες. Και Δευτέρα χωριακη! Για να δούμε έχω αγωνια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Giorgetta είπε:

Εύχομαι όλα να πάνε καλά! Και εγώ 2 βλαστοκυστες. Και Δευτέρα χωριακη! Για να δούμε έχω αγωνια.

Αντε με το καλό σου εύχομαι η αλήθεια είναι και γω έχω πολύ αγωνία και έχω ακόμη μέρες μπροστά μου και όλο τρωω χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Konisn said:

Σαλπιγγογραφία έκανα κ γω χωρίς μέθη κ ούρλιαξα!!! Υστεροσκόπηση έκανα με μέθη μετά την ωοληψία για να βοηθήσουμε λίγο περισσότερο την κατάσταση. Αλλά ήταν πολύ απλή διαδικασία.

Υστεροσκοπηση (χ2) και σαλπιγγογραφια χωρίς μέθη...Στην πρώτη υστεροσκοπηση πέθανα στον πόνο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Lena3 είπε:

Υστεροσκοπηση (χ2) και σαλπιγγογραφια χωρίς μέθη...Στην πρώτη υστεροσκοπηση πέθανα στον πόνο...

Εγώ στη σαλπιγγογραφία τρελάθηκα. Είχα πάει χαλαρή κ πραγματικά δεν άντεχα καθόλου. Υστεροσκόπηση δε μου έδωσε την επιλογή ο γιατρός να την κάνω χωρίς μέθη, αλλά κ να μου την έδινε δε θα το τολμούσα...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Konisn said:

Εγώ στη σαλπιγγογραφία τρελάθηκα. Είχα πάει χαλαρή κ πραγματικά δεν άντεχα καθόλου. Υστεροσκόπηση δε μου έδωσε την επιλογή ο γιατρός να την κάνω χωρίς μέθη, αλλά κ να μου την έδινε δε θα το τολμούσα...

Εγώ είμαι στο εξωτερικό και εδώ τα κάνουν όλα χωρίς μέθη.. σαλπιγγογραφιες, υστεροσκοπηση, ωοληψια κτλ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Lena3 είπε:

Εγώ είμαι στο εξωτερικό και εδώ τα κάνουν όλα χωρίς μέθη.. σαλπιγγογραφιες, υστεροσκοπηση, ωοληψια κτλ

Κ την ωοληψία;;;;;; Σκληροπυρηνικούς τους βρίσκω. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...