Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 36 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

κορίτσια καλημέρα...μόλις πήρα την χοριακή..1340 ...ανέβηκε αλλά όχι πάρα πολύ.. τώρα θα πάρω τον γιατρό να δούμε..  

Νομίζω είναι καλή αν ανεβαίνει 60 με 70 % Δεν υπάρχει θέμα!!! Λογικά αν πας για υπέρηχο θα δείτε και σάκο αφού είναι πάνω από 1.000.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vasiliki84 είπε:

Νομίζω είναι καλή αν ανεβαίνει 60 με 70 % Δεν υπάρχει θέμα!!! Λογικά αν πας για υπέρηχο θα δείτε και σάκο αφού είναι πάνω από 1.000.

μόλις μίλησα με τον γιατρό...όλα καλα..δευτέρα πάμε για υπέρηχο:-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

μόλις μίλησα με τον γιατρό...όλα καλα..δευτέρα πάμε για υπέρηχο:-)

Με το καλό!!όλα θα πάνε τέλεια μόλις το δεις θα φύγει και το άγχος!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!

Σ ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!,εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα κ σε σένα!!!

πρίν από 15 λεπτά , Vasiliki84 είπε:

Με το καλό!!όλα θα πάνε τέλεια μόλις το δεις θα φύγει και το άγχος!!!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!μακαρι!!γιατί κορίτσια πραγματικά, οι 10-15 μέρες παλεύονται της αναμονής...αυτό δεν παλεύεται τώρα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!,εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα κ σε σένα!!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!μακαρι!!γιατί κορίτσια πραγματικά, οι 10-15 μέρες παλεύονται της αναμονής...αυτό δεν παλεύεται τώρα!!

ΧΑχαχαχαχ γενικά δεν παλευεται . Κάθε φορά θα αναμένεις τον υπέρηχο και θα καρδιοχτυπας.

ενα άγχος που δεν σβήνει ποτέ

  • Μπερδεμένη/-ος 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!,εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα κ σε σένα!!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!μακαρι!!γιατί κορίτσια πραγματικά, οι 10-15 μέρες παλεύονται της αναμονής...αυτό δεν παλεύεται τώρα!!

Ναι δίκιο έχεις!!!!θεωρώ είναι το πιο ψυχοφθόρο κομμάτι της εξωσωματικής!!!!  Η αναμονή!!!!!! Από την Δευτέρα που θα κάνεις τον υπέρηχο πιστεύω θα ηρεμήσεις και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

ΧΑχαχαχαχ γενικά δεν παλευεται . Κάθε φορά θα αναμένεις τον υπέρηχο και θα καρδιοχτυπας.

ενα άγχος που δεν σβήνει ποτέ

μα πραγματικά!!!

πρίν από 21 λεπτά , Vasiliki84 είπε:

Ναι δίκιο έχεις!!!!θεωρώ είναι το πιο ψυχοφθόρο κομμάτι της εξωσωματικής!!!!  Η αναμονή!!!!!! Από την Δευτέρα που θα κάνεις τον υπέρηχο πιστεύω θα ηρεμήσεις και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους

Μακαρι!!!τρόμαξα η αλήθεια ειναι,αλλά  με καθησυχασε λιγάκι...έχει ο θεος μέχρι τη Δευτέρα:-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια πήρα την χοριακη μου αρνητικό!Τώρα σκέφτομαι αν αξίζει να μεταφέρω την τελευταία έχω μια πρώιμη 1ΒΑ.Δεν ξέρω σκέφτομαι μήπως ξεκινήσω ξανά από την αρχή!

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , Vasiliki84 είπε:

Εγώ κορίτσια πήρα την χοριακη μου αρνητικό!Τώρα σκέφτομαι αν αξίζει να μεταφέρω την τελευταία έχω μια πρώιμη 1ΒΑ.Δεν ξέρω σκέφτομαι μήπως ξεκινήσω ξανά από την αρχή!

Λυπάμαι κούκλα μου...μην το βάζεις κάτω όμως...πάμε δυναμικά!!!

Εγώ θα σου έλεγα μάζεψε και άλλα κ μετά...Φυσικά προεχει η άποψη του γιατρού σου και το τι θέλετε εσείς..ενώ αν θεωρείς ότι ίσως αυτό να είναι το τυχερό κ αξίζει να του δώσεις την ευκαιρία.. Βάση πιθανοτήτων εγώ θα μάζευα και άλλα πάντως κ μετά...

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Λυπάμαι κούκλα μου...μην το βάζεις κάτω όμως...πάμε δυναμικά!!!

Εγώ θα σου έλεγα μάζεψε και άλλα κ μετά...Φυσικά προεχει η άποψη του γιατρού σου και το τι θέλετε εσείς..ενώ αν θεωρείς ότι ίσως αυτό να είναι το τυχερό κ αξίζει να του δώσεις την ευκαιρία.. Βάση πιθανοτήτων εγώ θα μάζευα και άλλα πάντως κ μετά...

 

Εγω να σου πω είμαι αρνητική νιώθω σαν μην έχω κανενα!αν ήταν καλής ποιότητας ίσως να ήταν καλύτερα! Το θέμα είναι ότι ο γιατρός άλλαξε κεντρο οπότε είναι λίγο δύσκολο και η μεταφορά κοστίζει!! Θα μιλήσω και μαζί του και θα δώ!!!

Link to comment
Share on other sites

On 11/25/2021 at 1:49 PM, Vasiliki84 said:

@Lena3 6 ημερών και σου είπε τόσο αργά να κάνεις χοριακη; Τώρα σε ποια μέρα είσαι από την εμβρυομεταφορα; Το τεστ είναι οριακό στις 9 πολύ πιθανό να δείξει αν είναι πολύ ευαίσθητο αλλά σίγουρη δεν μπορεί να είσαι!μπορείς να κάνεις χοριακη στην 9 μετά σίγουρα θα δείξει εμένα πάντα στις 9 μέρες από την εμβρυομεταφορα μου έλεγε!

Τώρα είμαι στην 7η μέρα μετά την ΕΤ..και αναρωτιέμαι αν μπορεί να δείξει το τεστ πρωιμης ανιχνευσης..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Lena3 είπε:

Τώρα είμαι στην 7η μέρα μετά την ΕΤ..και αναρωτιέμαι αν μπορεί να δείξει το τεστ πρωιμης ανιχνευσης..

Εγώ λέω να μην το κάνεις!!!πολλά τεστ δεν δείχνουν και μπορεί να στεναχωρεθεις άδικα!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Lena3 είπε:

Τώρα είμαι στην 7η μέρα μετά την ΕΤ..και αναρωτιέμαι αν μπορεί να δείξει το τεστ πρωιμης ανιχνευσης..

Υπόψη ότι, (δυστυχώς!!!!) η ovitrele ανιχνεύεται στα ούρα έως και 10 ημέρες μετά την χορήγηση, οπότε υπάρχει και ο κίνδυνος τους ψευδώς θετικού..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...