Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 53 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ευχαριστώ πολύ!Είχα υψηλή,γιατί ήταν διδυμα,νομίζω 300+. Και δεν θυμάμαι αν την έκανα εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά όπως τώρα η λίγο πιο μετά..

      Οκ άρα δε μπορείς να συγκρίνεις. Δε σημαίνει βέβαια ότι πάντα είναι το ίδιο. Καλούς διπλασιασμούς!

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

κορίτσια καλημέρα!!!μόλις την πήρα!!!!896!!!

Ουάου!!!!!! Φαντάζομαι την χαρά σου! Κλείσατε ραντεβού για υπέρηχο ;;;;;; Τι καλά νέα μπράβο να χαρούμε λίγο βρε παιδί μου γιατί έχει πέσει μαυρίλα τελευταία.

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Ουάου!!!!!! Φαντάζομαι την χαρά σου! Κλείσατε ραντεβού για υπέρηχο ;;;;;; Τι καλά νέα μπράβο να χαρούμε λίγο βρε παιδί μου γιατί έχει πέσει μαυρίλα τελευταία.

Σ ευχαριστώ κούκλα μου,παρά πολύ!!!εύχομαι ολόψυχα σε όλα τα κορίτσια τα καλύτερα!!γιατί αυτός ο Γολγοθάς δεν παλεύεται!!

Όσο άσχημο κ αν ακουστεί, δεν είμαι ενθουσιασμενη..χάρηκα αλλά φοβάμαι πολύ...κάθε βήμα κ μια μικρή ανάσα...δυστυχώς όταν έχεις περάσει τόσα,φοβασαι τα πάντα...

έχω πίστη όμως και θέληση!ελπίζω να πάνε όλα καλά.. 

ναιιι,Δευτέρα έχω υπέρηχο:-)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Σ ευχαριστώ κούκλα μου,παρά πολύ!!!εύχομαι ολόψυχα σε όλα τα κορίτσια τα καλύτερα!!γιατί αυτός ο Γολγοθάς δεν παλεύεται!!

Όσο άσχημο κ αν ακουστεί, δεν είμαι ενθουσιασμενη..χάρηκα αλλά φοβάμαι πολύ...κάθε βήμα κ μια μικρή ανάσα...δυστυχώς όταν έχεις περάσει τόσα,φοβασαι τα πάντα...

έχω πίστη όμως και θέληση!ελπίζω να πάνε όλα καλά.. 

ναιιι,Δευτέρα έχω υπέρηχο:-)

Τέλεια!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Σ ευχαριστώ κούκλα μου,παρά πολύ!!!εύχομαι ολόψυχα σε όλα τα κορίτσια τα καλύτερα!!γιατί αυτός ο Γολγοθάς δεν παλεύεται!!

Όσο άσχημο κ αν ακουστεί, δεν είμαι ενθουσιασμενη..χάρηκα αλλά φοβάμαι πολύ...κάθε βήμα κ μια μικρή ανάσα...δυστυχώς όταν έχεις περάσει τόσα,φοβασαι τα πάντα...

έχω πίστη όμως και θέληση!ελπίζω να πάνε όλα καλά.. 

ναιιι,Δευτέρα έχω υπέρηχο:-)

Τέλεια νέα 

Με το καλό και ο υπέρηχος

πρίν από 33 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Τέλεια!!!!! 

Σου εύχομαι να γίνει η πιο όμορφη και δυνατή βλαστοκυστη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Vassiliki Hoff είπε:

Αχ πήρα λίγη δύναμη μέσα στη μεγάλη αγωνία ! Τη Παρασκευή κάνω τη χοριακη . Ούτε και εγώ έχω πρησμένο στήθος μάλιστα είμαι μπορώ να πω κανονικά … θεωρούσα ότι θα έπρεπε να είναι πρησμένο το στήθος κλπ αλλά είδα πως και εσείς δεν έχετε κάτι τέτοιο ! Άρα δεν σημαίνει και τίποτα απαραίτητα ! 

όλα καλα θα πάνε!λίγη υπομονή!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Ellidr είπε:

Τέλεια νέα 

Με το καλό και ο υπέρηχος

Σου εύχομαι να γίνει η πιο όμορφη και δυνατή βλαστοκυστη

Αμήν Παναγία μου!!!!! Δεν το σκέφτομαι προσπαθώ βασικά και ότι γίνει. 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ευαγγελιαα said:

όλα καλα θα πάνε!λίγη υπομονή!!

Ευαγγελια μου σε ευχαριστώ και σε σένα εύχομαι απο καρδιάς τα καλύτερα !!  Με το καλό και ο υπέρηχος τη Δευτέρα και μόνο χαρά !! ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!

Υπάρχει κάποια κοπέλα που να ετοιμάζεται για εμβρυομεταφορά; Την επόμενη Τρίτη θα είναι η πρώτη μου φορά και όσο να' ναι αγχώνομαι...

Καλή επιτυχία σε όλες εύχομαι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!έκανα και εγώ μια βλαστοκυστη εμβρύομεταφορα την προηγούμενη Τετάρτη! Έκανα την βλακεία και πήγα έξι μέρες μετά την εμβρυομεταφορα και έκανα χοριακη η οποία βγήκε αρνητικη.Εχω έστω και μια ελπίδα αύριο; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 hours ago, Konisn said:

Καλησπέρα!!!!

Υπάρχει κάποια κοπέλα που να ετοιμάζεται για εμβρυομεταφορά; Την επόμενη Τρίτη θα είναι η πρώτη μου φορά και όσο να' ναι αγχώνομαι...

Καλή επιτυχία σε όλες εύχομαι!!!!

Καλημέρα ! Να εισαι ανοιχτή και να περιμένεις τα εμβρυακια σου , να εισαι ήρεμη με ότι σε ηρεμεί και όλα θα πάνε καλά ! Εγώ έκανα πριν λίγες μέρες κ περιμένω να κάνω τη χοριακη ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Vasiliki84 said:

Καλημέρα κορίτσια!!!έκανα και εγώ μια βλαστοκυστη εμβρύομεταφορα την προηγούμενη Τετάρτη! Έκανα την βλακεία και πήγα έξι μέρες μετά την εμβρυομεταφορα και έκανα χοριακη η οποία βγήκε αρνητικη.Εχω έστω και μια ελπίδα αύριο; 

Νομίζω ότι πήγες πολύ νωρίς...εμένα μου είπαν να πάω για χοριακή 16 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά...

16 hours ago, Konisn said:

Καλησπέρα!!!!

Υπάρχει κάποια κοπέλα που να ετοιμάζεται για εμβρυομεταφορά; Την επόμενη Τρίτη θα είναι η πρώτη μου φορά και όσο να' ναι αγχώνομαι...

Καλή επιτυχία σε όλες εύχομαι!!!!

Καλη επιτυχία να έχεις!! Εγώ έκανα πριν 5 μέρες...ξέρεις ποιότητα εμβρύου ή όχι ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Vassiliki Hoff είπε:

Καλημέρα ! Να εισαι ανοιχτή και να περιμένεις τα εμβρυακια σου , να εισαι ήρεμη με ότι σε ηρεμεί και όλα θα πάνε καλά ! Εγώ έκανα πριν λίγες μέρες κ περιμένω να κάνω τη χοριακη ! 

Καλημέρα!!!!!!! Καλή επιτυχία!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Προσπαθώ να σκέφτομαι πως ο,τι μπορώ να κάνω το έχω κάνει και πως τώρα δεν εξαρτάται απο μένα....

Ξέρω πως έχω 3 βλαστοκύστες 5 ημερών καλής ποιότητας και μια 6 ημερών μέτριας ποιότητας.. Καλή επιτυχία, με μια τέλεια χοριακή!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vasiliki84 είπε:

@Lena3 εγώ έβαλα βλαστοκυστη 5 ημερών κανονικά μου ειπε αύριο 9 μέρες μετά! Μήπως εσύ έβαλες τριών ημερών; Πάντως πόλοι γιατροί δίνουν περισσότερες μέρες

Πηγές νωρίς κορίτσι μου!!!! Πως και έβαλες μία μόνο;;;;! Σίγουρα μια εχεις εννοείται απλά εννοώ πως και δεν περίμενες να μαζέψεις κι άλλη.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...