Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου καλή επιτυχία σε όλες σάς.  Να ξέρετε ότι χοριακη μπορείτε να κάνετε μετά από 9μερες από βλαστοκυστες και 11 μέρες μετά από έμβρυα τριών ημερών.  Όσο για τα τεστ με προσοχή.  Αν δείτε θετικό είναι σίγουρα θετικό δεν παίρνει λάθος αν δείτε όμως αρνητικό μην αγχωθείτε.  Εγώ όγδοη μέρα από βλαστοκυστες έκανα δύο και βγήκαν αρνητικά και τα δύο και την επόμενη μέρα η χοριακη στα ύψη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ελισάβετ καπ 2 said:

Κορίτσια μου καλή επιτυχία σε όλες σάς.  Να ξέρετε ότι χοριακη μπορείτε να κάνετε μετά από 9μερες από βλαστοκυστες και 11 μέρες μετά από έμβρυα τριών ημερών.  Όσο για τα τεστ με προσοχή.  Αν δείτε θετικό είναι σίγουρα θετικό δεν παίρνει λάθος αν δείτε όμως αρνητικό μην αγχωθείτε.  Εγώ όγδοη μέρα από βλαστοκυστες έκανα δύο και βγήκαν αρνητικά και τα δύο και την επόμενη μέρα η χοριακη στα ύψη. 

Ευχαριστώ! Ξέρεις αν τα χάπια προγεστερονης μπορούν να επηρεάσουν το τεστ; 

1 hour ago, Ellidr said:

Ναι ναι αυτή

Εγώ μετά την ωοληψια έκανα προγεννητικό έλεγχο.. οπότε ήδη η αναμονή είναι μεγάλη...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Lena3 είπε:

Ευχαριστώ! Ξέρεις αν τα χάπια προγεστερονης μπορούν να επηρεάσουν το τεστ; 

Εγώ μετά την ωοληψια έκανα προγεννητικό έλεγχο.. οπότε ήδη η αναμονή είναι μεγάλη...

Τα χάπια προγεστερόνης 

Δεν επηρεάζουν το τεστ 

Μόνο η ένεση για πρόκληση ωορρηξίας

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Lena3 είπε:

Ευχαριστώ! Ξέρεις αν τα χάπια προγεστερονης μπορούν να επηρεάσουν το τεστ; 

Εγώ μετά την ωοληψια έκανα προγεννητικό έλεγχο.. οπότε ήδη η αναμονή είναι μεγάλη...

Όχι κορίτσι μου δεν επηρεάζουν  εγώ έπαιρνα και χάπια και έκανα και ένεση προγεστερονης.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Lena3 είπε:

Εγώ έκανα χθες εμβρυομεταφορα βλαστοκυστης και μου είπαν να περιμένω μέχρι 6 Δεκέμβρη για χοριακη!! Δεν είναι πολυ;;

Ε τότε σίγουρα είσαι!! Να πάνε όλα τελεια! Στις πόσες μέρες έκανες τεστ;

Τη 12η! Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!με το καλό να χουμε ευχαριστα κ σε σένα!!

3 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Αντε μπράβο!!!!! Καλά αποτελέσματα αύριο που θα είναι καλά εφόσον εχεις θετικά τεστ στα χέρια σου. Συγχαρητηρια!!!!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!μακάρι να πάνε όλα καλά!Δεν είμαι αρνητική, αλλά φοβάμαι πολύ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

καλημέρα κορίτσια!!μόλις βγήκε η πρώτη χοριακη ..306!

εν αναμονή για Τετάρτη παλι :-)

Συγχαρητηρια κορίτσι μου χίλια μπράβο. Εκπληκτική η χοριακή σου!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Συγχαρητηρια κορίτσι μου χίλια μπράβο. Εκπληκτική η χοριακή σου!!!!!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ κούκλα μου!ειναι λες;κ ο γιατρός χαρηκε αλλά να σου πω την αλήθεια δεν έχω χαρεί καθόλου..φοβάμαι πολύ...τετάρτη θα δούμε πάλι.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ κούκλα μου!ειναι λες;κ ο γιατρός χαρηκε αλλά να σου πω την αλήθεια δεν έχω χαρεί καθόλου..φοβάμαι πολύ...τετάρτη θα δούμε πάλι.. 

Κάθε φορά θα φοβάσαι αυτό είναι γεγονός. Όμως για πρώτη χοριακη είναι άριστη 

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Κάθε φορά θα φοβάσαι αυτό είναι γεγονός. Όμως για πρώτη χοριακη είναι άριστη 

μακάρι κούκλα μου!μακάρι!!

πρίν από 20 λεπτά , Lena3 είπε:

Συγχαρητηρια!!Ποιά μερα την έκανες;;

ευχαριστώ πολυυυ!!! 14η :-) κ 3 θετικά τεστ την Παρασκευή!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους ! Είμαι στην 11 μέρα της έμβρυομεταφορας, πρώτη φορά εξωσωματική , είχα κάποια συμπτώματα τις πρώτες μέρες τώρα σχεδόν τίποτα ! Περιμένω με αγωνία να κάνω τη β χοριακη. Είναι όντως διαφορετικό για κάθε μια αν έχει συμπτώματα μέχρι τη χοριακη ; Και μετά κάνετε δυο φορές β χοριακη ; Σε τι διάστημα ; εγώ θα κάνω τη Πέμπτη η Παρασκευή β χοριακη ! :) 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

καλημέρα κορίτσια!!μόλις βγήκε η πρώτη χοριακη ..306!

εν αναμονή για Τετάρτη παλι :-)

Συγχαρητήρια 

Δώσε μας κουράγιο σ εμάς που ακολουθούμε 

.... 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...