Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

@nina21, @silvy22, @Rose33 καλή επιτυχία να έχουμε με τεράστιες χοριακές!!! Αν περιμένει και κάποια άλλη κοπέλα να με συγχωρεί που δεν το θυμήθηκα, καλή επιτυχία σε όλες, σε όποια φάση κι αν είναι! Πώς είστε? Εγώ τρέμω κυριολεκτικά από την αγωνία μου και έχω και κάτι σα να πάει να μου ξεκινήσει ημικρανία, από το ένα μάτι βλέπω σχεδόν μόνο λάμψεις. Το άγχος στο κόκκινο όπως καταλαβαίνετε... Ουφ, σε καλό να μας βγει!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 9 λεπτά , happiness79 είπε:

@nina21, @silvy22, @Rose33 καλή επιτυχία να έχουμε με τεράστιες χοριακές!!! Αν περιμένει και κάποια άλλη κοπέλα να με συγχωρεί που δεν το θυμήθηκα, καλή επιτυχία σε όλες, σε όποια φάση κι αν είναι! Πώς είστε? Εγώ τρέμω κυριολεκτικά από την αγωνία μου και έχω και κάτι σα να πάει να μου ξεκινήσει ημικρανία, από το ένα μάτι βλέπω σχεδόν μόνο λάμψεις. Το άγχος στο κόκκινο όπως καταλαβαίνετε... Ουφ, σε καλό να μας βγει!

αχ βαχ καλη επιτυχια! εκανε κ η @Inana σημερα την 3η απο 103 πηγε 1100 καπου εκει το εγραψε σ αλλο καφε!!!εκτοξευτηκες το κορίτσι μας... έκανε καλό ποδαρικό

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , silvy22 είπε:

αχ βαχ καλη επιτυχια! εκανε κ η @Inana σημερα την 3η απο 103 πηγε 1100 καπου εκει το εγραψε σ αλλο καφε!!!εκτοξευτηκες το κορίτσι μας... έκανε καλό ποδαρικό

Ξεκινήσαμε από 41,45  μετά πήγαμε από 130,07  και η τελευταία μας και καλύτερα 1184,81 και πετάμε σε πελάγη αέρος ❤❤❤

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Inana είπε:

Ξεκινήσαμε από 41,45  μετά πήγαμε από 130,07  και η τελευταία μας και καλύτερα 1184,81 και πετάμε σε πελάγη αέρος ❤❤❤

Συγχαρητήρια κοπέλα μου, τα πηγαίνετε περίφημα!!! Έτσι όμορφα να συνεχίσετε μέχρι τέλους!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Inana είπε:

Ξεκινήσαμε από 41,45  μετά πήγαμε από 130,07  και η τελευταία μας και καλύτερα 1184,81 και πετάμε σε πελάγη αέρος ❤❤❤

@Inana τα δίδυμα έκαναν θριαμβευτική είσοδο σήμερα!!! Μπράβο τους ❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και στην από 'δω ομάδα! Μεταφέρομαι κι εγώ σιγά σιγά :) 
Τετάρτη η τελευταία μας ωοληψία και σε αναμονή για την ετ το Σάββατο ή την Δευτέρα.

Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν αποτελέσματα και μια ανέφελη εγκυμοσύνη σε όσες έχουν ήδη πάρει το θετικό :wub:

  • Μου αρέσει 6

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , nina21 είπε:

Κορίτσια έχω νούμερο! 224 

συγχαρητηρια νινα μου!!! ωραιο χορταστικο νουμερο!! 10η μερα σημερα?

πρίν από 15 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Καλησπέρα και στην από 'δω ομάδα! Μεταφέρομαι κι εγώ σιγά σιγά :) 
Τετάρτη η τελευταία μας ωοληψία και σε αναμονή για την ετ το Σάββατο ή την Δευτέρα.

Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν αποτελέσματα και μια ανέφελη εγκυμοσύνη σε όσες έχουν ήδη πάρει το θετικό :wub:

με το καλό! πλησιάζει η ώρα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , silvy22 είπε:

συγχαρητηρια νινα μου!!! ωραιο χορταστικο νουμερο!! 10η μερα σημερα?

με το καλό! πλησιάζει η ώρα!

Ναι ναι 10η μέρα! 

Κορίτσια αληθεια ευχαριστώ πάρα πολύ! Κλαίω από ανακούφιση 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, kateriiina25 said:

Καλησπέρα και στην από 'δω ομάδα! Μεταφέρομαι κι εγώ σιγά σιγά :) 
Τετάρτη η τελευταία μας ωοληψία και σε αναμονή για την ετ το Σάββατο ή την Δευτέρα.

Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν αποτελέσματα και μια ανέφελη εγκυμοσύνη σε όσες έχουν ήδη πάρει το θετικό :wub:

Καλή επιτυχία άντε να περνούμε όλες σειρά χαχαχ για το από εδώ φόρουμ !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Καλησπέρα και στην από 'δω ομάδα! Μεταφέρομαι κι εγώ σιγά σιγά :) 
Τετάρτη η τελευταία μας ωοληψία και σε αναμονή για την ετ το Σάββατο ή την Δευτέρα.

Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν αποτελέσματα και μια ανέφελη εγκυμοσύνη σε όσες έχουν ήδη πάρει το θετικό :wub:

Καλώς όρισες! Καλή επιτυχία στην ωοληψία σου και με το καλό να δεχτείς τα μωράκια στην κοιλίτσα σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Καλησπέρα και στην από 'δω ομάδα! Μεταφέρομαι κι εγώ σιγά σιγά :) 
Τετάρτη η τελευταία μας ωοληψία και σε αναμονή για την ετ το Σάββατο ή την Δευτέρα.

Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν αποτελέσματα και μια ανέφελη εγκυμοσύνη σε όσες έχουν ήδη πάρει το θετικό :wub:

@kateriiina25 καλώς όρισες στην παρέα μας!! Εύχομαι τα καλύτερα!!!

πρίν από 33 λεπτά , nina21 είπε:

Κορίτσια έχω νούμερο! 224 

@nina21 τέλειο!!  Συγχαρητήρια ❤❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...