Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 41 λεπτά , silvy22 είπε:

Ελα τι ωραία !!! Συγχαρητήρια !!! 28.01 εκανες μεταφορά ; Πήγαινε εσυ μπροστά κ γώ ακολουθώ !!!!❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ!! 27/1 την μεταφορα!!! 7/2 την πρώτη χοριακη…10/2 την δευτερη…και σημερα εκανα την τριτη ενώ θα έπρεπε να την κάνω χθες…αλλά ήταν Κυριακή! Μαζι ειμαστε σου λεω♥️♥️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , Rose33 είπε:

Σε ευχαριστώ!! 27/1 την μεταφορα!!! 7/2 την πρώτη χοριακη…10/2 την δευτερη…και σημερα εκανα την τριτη ενώ θα έπρεπε να την κάνω χθες…αλλά ήταν Κυριακή! Μαζι ειμαστε σου λεω♥️♥️ 

Με περνάς 2 μέρες χαχα 29.01 έκανα την ετ αρα Πητ έχεις 15.10 σύμφωνα με το Ίντερνετ ❤️❤️❤️ Σου είπε ποτέ να πας για υπερυχο ;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, silvy22 είπε:

Με περνάς 2 μέρες χαχα 29.01 έκανα την ετ αρα Πητ έχεις 15.10 σύμφωνα με το Ίντερνετ ❤️❤️❤️ Σου είπε ποτέ να πας για υπερυχο ;

Καλημέρα!!!! Πεμπτη θα παω!!!! Ναι το ξερω…:razz: εγω εννοουσα ότι στην τελευταια χοριακη αντί να την κανω την τριτη μερα την εκανα την τεταρτη!! Εσυ πότε θα πας;  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Rose33 είπε:

Καλημέρα!!!! Πεμπτη θα παω!!!! Ναι το ξερω…:razz: εγω εννοουσα ότι στην τελευταια χοριακη αντί να την κανω την τριτη μερα την εκανα την τεταρτη!! Εσυ πότε θα πας;  

Καλημέρα α οκ Τρίτη 22 με το καλό 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.  Ήθελα να ρωτήσω εάν οι ενέσεις προγεστερονης η τα υποθετα προκαλούν πόνο και κάψιμο στην μήτρα. Δύο μέρες τώρα το νιώθω πολύ έντονο.  Μου θυμίζει το κάψιμο που είχα μετά από κάθε χειρουργείο που έκανα για την ενδομητριωση. Δεν είδα να αναφέρει κάποια κοπέλα κάψιμο......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βλέπω τα μηνύματα σας για θετικές χοριακες και παίρνω δύναμη γιατί από χθες το βράδυ έχω πέσει κάπως .Με πονάει η κοιλιά μου αλλά είναι πιο συχνοί οι πόνοι όχι έντονοι όμως σαν να περιμένω περίοδο .Το στήθος πονάει αρκετά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , KONNA28 είπε:

Βλέπω τα μηνύματα σας για θετικές χοριακες και παίρνω δύναμη γιατί από χθες το βράδυ έχω πέσει κάπως .Με πονάει η κοιλιά μου αλλά είναι πιο συχνοί οι πόνοι όχι έντονοι όμως σαν να περιμένω περίοδο .Το στήθος πονάει αρκετά 

Σε ποια μέρα είσαι από την ετ; Καλά σημάδια μου ακούγονται!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Visit a vis said:

Σε ποια μέρα είσαι από την ετ; Καλά σημάδια μου ακούγονται!!

Έκτη μέρα είμαι και τα σπορακια θα είναι σήμερα 9ης ημέρας .Επίσης δεν ξέρω αν φταίει η προγεστερονη αλλά νυστάζω δηλαδή χθες κοιμήθηκα από τις εννιά και έχω αρκετά υγρά .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, KONNA28 said:

Βλέπω τα μηνύματα σας για θετικές χοριακες και παίρνω δύναμη γιατί από χθες το βράδυ έχω πέσει κάπως .Με πονάει η κοιλιά μου αλλά είναι πιο συχνοί οι πόνοι όχι έντονοι όμως σαν να περιμένω περίοδο .Το στήθος πονάει αρκετά 

Αχ μόλις ήθελα να γραψω κάτι παρόμοιο (οχι για συμπτώματα δυστυχώς). Εγώ χθες και προχθες ήμουν πολύ καλά ψυχολογικά και σήμερα ξύπνησα πιο αρνητική από ποτέ. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα, κάτι να πιαστώ να πω ότι κάτι μπορεί να γίνεται. Δεν μου ακούγονται άσχημα τα δικά σου παντως. Πότε έκανες μεταφορά;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , KONNA28 είπε:

Έκτη μέρα είμαι και τα σπορακια θα είναι σήμερα 9ης ημέρας .Επίσης δεν ξέρω αν φταίει η προγεστερονη αλλά νυστάζω δηλαδή χθες κοιμήθηκα από τις εννιά και έχω αρκετά υγρά .

Ευχομαι να είναι ευχάριστα τα νέα σου σε μερικές μέρες. Μη βασίζεσαι στα συμπτώματα είναι απατηλά ρε γαμωτο 

  • Μου αρέσει 3

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Ευχομαι να είναι ευχάριστα τα νέα σου σε μερικές μέρες. Μη βασίζεσαι στα συμπτώματα είναι απατηλά ρε γαμωτο 

Σίγουρα! Έχεις δίκιο… ανθρώπινο να ψάχνουν και φυσιολογικό να ελπίζεις όταν έχεις κάποια από τα συνήθη. Όσο και αν γνωρίζεις ότι είναι από τα φάρμακα… 

@Powerzenκι εσύ μην αποκλείεις κάτι επειδή δεν υπάρχουν συμπτώματα. Η χοριακή θα δείξει μόνο. Υπομονή!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Διδυμακια2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.  Ήθελα να ρωτήσω εάν οι ενέσεις προγεστερονης η τα υποθετα προκαλούν πόνο και κάψιμο στην μήτρα. Δύο μέρες τώρα το νιώθω πολύ έντονο.  Μου θυμίζει το κάψιμο που είχα μετά από κάθε χειρουργείο που έκανα για την ενδομητριωση. Δεν είδα να αναφέρει κάποια κοπέλα κάψιμο......

Καλημέρα!

Εμένα μου ειχε τύχει μια αισθηση εντονης φαγουρας με κατι σαν καψιμο στον κόλπο και ηταν απο το κολπικο τζελ crinone που ειναι παλι προγεστερόνη. Δεν ξερω αν εννοεις το ιδιο...πονο δεν θα το ελεγα ούτε στη μήτρα. Μηπως να ρωτησεις τον γιαυρο σου;

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Powerzen said:

Αχ μόλις ήθελα να γραψω κάτι παρόμοιο (οχι για συμπτώματα δυστυχώς). Εγώ χθες και προχθες ήμουν πολύ καλά ψυχολογικά και σήμερα ξύπνησα πιο αρνητική από ποτέ. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα, κάτι να πιαστώ να πω ότι κάτι μπορεί να γίνεται. Δεν μου ακούγονται άσχημα τα δικά σου παντως. Πότε έκανες μεταφορά;

Έχουν δίκιο τα κορίτσια είτε έχεις συμπτώματα είτε όχι είναι τα χάπια και δεν λέει τίποτα .Δυστυχώς αυτή η αναμονή είναι που σε τρελαίνει .Σε νιώθω και εγώ ξύπνησα σήμερα και είχα ένα περίεργο αίσθημα αλλά θέλω να ελπίζω ότι είναι από τις ορμόνες .

εκτη μέρα σήμερα άμα μπορούσα θα κοιμόμουν όλη μέρα για να περνάνε πιο γρήγορα οι μέρες 

23 minutes ago, νικηαντωνια81 said:

Ευχομαι να είναι ευχάριστα τα νέα σου σε μερικές μέρες. Μη βασίζεσαι στα συμπτώματα είναι απατηλά ρε γαμωτο 

Δεν βασίζομαι ίσα ίσα που με κάνουν να σκέφτομαι ότι είναι η περίοδος αλλά και ψυχολογικά έχω σκαμπανέβασματα .Μια είμαι καλά μια δεν θέλω να μιλάω σε άνθρωπο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , KONNA28 είπε:

Έχουν δίκιο τα κορίτσια είτε έχεις συμπτώματα είτε όχι είναι τα χάπια και δεν λέει τίποτα .Δυστυχώς αυτή η αναμονή είναι που σε τρελαίνει .Σε νιώθω και εγώ ξύπνησα σήμερα και είχα ένα περίεργο αίσθημα αλλά θέλω να ελπίζω ότι είναι από τις ορμόνες .

εκτη μέρα σήμερα άμα μπορούσα θα κοιμόμουν όλη μέρα για να περνάνε πιο γρήγορα οι μέρες 

Δεν βασίζομαι ίσα ίσα που με κάνουν να σκέφτομαι ότι είναι η περίοδος αλλά και ψυχολογικά έχω σκαμπανέβασματα .Μια είμαι καλά μια δεν θέλω να μιλάω σε άνθρωπο 

Όλη αυτή η αναμονή μας τρέλενει λογικό!

Θαβπερασουν οι μέρες υπομονή!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Visit a vis said:

Σίγουρα! Έχεις δίκιο… ανθρώπινο να ψάχνουν και φυσιολογικό να ελπίζεις όταν έχεις κάποια από τα συνήθη. Όσο και αν γνωρίζεις ότι είναι από τα φάρμακα… 

@Powerzenκι εσύ μην αποκλείεις κάτι επειδή δεν υπάρχουν συμπτώματα. Η χοριακή θα δείξει μόνο. Υπομονή!! 

Ναι ετσι είναι υπομονή.. μέσα σ'όλα αισθάνομαι και ντροπή που δεν έχω πιστέψει 100% στα εμβρυάκια μου. Θα'πρεπε να ήμουν η πρώτη να τα στηρίζει. Ασε σου λέω δεν ξύπνησα καλά. Γράφω για λίγα λόγια παρηγοριάς..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...