Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, Σ-1994 είπε:

Σε υπέρ ευχαριστω !!!

Εγω παλι κοριτσι μ που δυστυχως πηρα αρνητικο θεωρω οτι εγινε νωρις η μεβρυομεταφορα μ 16η μερα .. τωρα παω για την επομενη προσπαθεια κ μακαρι ο Θεουλης κ η Παναγιτσα να με βοηθησουν να τα καταφερω ❤️ Μεχρι να κανεις χοριακη μη χανεις τις ελπιδες σου .. ποτε δε ξερεις

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Natassou85 said:

Εγω παλι κοριτσι μ που δυστυχως πηρα αρνητικο θεωρω οτι εγινε νωρις η μεβρυομεταφορα μ 16η μερα .. τωρα παω για την επομενη προσπαθεια κ μακαρι ο Θεουλης κ η Παναγιτσα να με βοηθησουν να τα καταφερω ❤️ Μεχρι να κανεις χοριακη μη χανεις τις ελπιδες σου .. ποτε δε ξερεις

Εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή σου και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο  , τον ρώτησες τον γιατρό αν ήταν νωρίς τελικά αυτός τι σου είπε; Σου είπε κανένας για ποιο λόγω πηγές νωρις ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Σ-1994 είπε:

Εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή σου και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο  , τον ρώτησες τον γιατρό αν ήταν νωρίς τελικά αυτός τι σου είπε; Σου είπε κανένας για ποιο λόγω πηγές νωρις ;

Μου ειπε οτι στο τεχνητο κυκλο παμε βαση παχος ενδομητριου κ αιματολογικων εξετασεων κ να μη μετραω μερες ..εσυ θα πας σημερα για χοριακη κοριτσι μ τελικα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ κορίτσια πάντως έχω απελπιστει. Αύριο έχω πάλι επαναληπτική αλλά έχω αρχίσει να αγχώνομαι για εξωμήτριο. Καλά ρε κορίτσια. Γίνεται εξωμήτριο ενώ κάνουμε εξωσωματικη; Δε ξέρω έχω αγχωθει πολύ. Έχω και κάτι κράμπες, μούδιασμα δε ξέρω πως να το πω στην κοιλιά και πίσω στα νεφρά.

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Σ-1994 είπε:

Ρε κορίτσια βγήκε η χοριακη μου 5

12η μέρα με 5ης μέρας βλαστοκυστες και μου είπαν να συνεχίσω τα φαρμακα και ότι υπάρχει ελπίδα γίνονται αυτά τα πράγματα ; 

5? Ή 50?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Σ-1994 είπε:

Ρε κορίτσια βγήκε η χοριακη μου 5

12η μέρα με 5ης μέρας βλαστοκυστες και μου είπαν να συνεχίσω τα φαρμακα και ότι υπάρχει ελπίδα γίνονται αυτά τα πράγματα ; 

Δεν ξέρω να σου πω τι μπορεί να γίνει,σου εύχομαι από καρδιάς όμως να πάνε όλα καλά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 minutes ago, Ευαγγελιαα said:

Δεν ξέρω να σου πω τι μπορεί να γίνει,σου εύχομαι από καρδιάς όμως να πάνε όλα καλά!!!

Ευχαριστω παράξενο μου φαίνεται γίνεται να δίνουν ελπίδα με τέτοια χοριακη ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Σ-1994 είπε:

5

Πολύ δύσκολο έως απίθανο. Αλλά να σου πω και κάτι; Σ ένα θαύμα ελπίζουμε όλες. Πίστεψε κι εσύ λοιπόν και συνέχισε τα κορίτσι μου λίγες ημέρες. Δεν έχεις τίποτα να χάσεις. Μέσα απ' τη καρδιά μου σου εύχομαι να γίνει το θαύμα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laky said:

Πολύ δύσκολο έως απίθανο. Αλλά να σου πω και κάτι; Σ ένα θαύμα ελπίζουμε όλες. Πίστεψε κι εσύ λοιπόν και συνέχισε τα κορίτσι μου λίγες ημέρες. Δεν έχεις τίποτα να χάσεις. Μέσα απ' τη καρδιά μου σου εύχομαι να γίνει το θαύμα!!!

Εντάξει έχεις δίκιο ας το εξαντλήσουμε εδώ που φτάσαμε ευχαριστω πολύ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σ-1994 είπε:

Ρε κορίτσια βγήκε η χοριακη μου 5

12η μέρα με 5ης μέρας βλαστοκυστες και μου είπαν να συνεχίσω τα φαρμακα και ότι υπάρχει ελπίδα γίνονται αυτά τα πράγματα ; 

Φαντάζομαι εννοούν ότι αν ήταν 0 θα σου έλεγαν αρνητικό στα σίγουρα. Τώρα που είναι 5 σου λέει μπορεί να αυξηθεί! Έχε πίστη!!! Πότε δεν ξέρεις! Στο εύχομαι! ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Σ-1994 είπε:

Ρε κορίτσια βγήκε η χοριακη μου 5

12η μέρα με 5ης μέρας βλαστοκυστες και μου είπαν να συνεχίσω τα φαρμακα και ότι υπάρχει ελπίδα γίνονται αυτά τα πράγματα ; 

Τι φαρμακα πΑιρνεις ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...