advertorial_notice_172.gif 
 @@@@@@@   Νέo Advertorial   @@@@@@@

Με αγορά Inglesina Trilogy System Quattro, δώρο το μουσικό ριλάξ LOUNGE
Το γνωστό σύστημα της Inglesina υπάρχει σε δύο εκδόσεις: με καρότσι/σκελετό Trilogy ή City.
Εκμεταλλευτείτε την προσφορά του Μαρτίου, Πανελλαδικά,στα καταστήματα που έχουν τα προιόντα Inglesina!
Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες & να δείτε ακριβώς τα καταστήματα που είναι κοντά σας ! 

Διαφημίσεις

Recommended Posts

4 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Χαχαχχα...ναιιιι!

Αντε σε 40 μερες μπαινω στο μηνα μου...

Σαν τους φανταρους...

Πως εισαι σημερα? Ο νιντζακος?

Δεν θα καταλάβεις πως θα περάσει ο καιρός ;)

Σήμερα είναι πολύ ήσυχος... Και μέχρι πριν λίγο πού έφαγα μια κλωτσιά special δεν σου κρύβω ότι είχα σκάσει από το άγχος....

Όλα καλά :)

2 ώρες πρίν, stroumf1989 είπε:

Η αδερφη μ γενναει ηρακλειο μεχρι μεσα μαιου

Αα εχουμε μεγαλη διαφορα εχγω αυριο μπαινω στο έβδομο αισιως 26 βδομαδων

Σ εστειλα μνμ

Με το καλό να γεννήσεις κ εσύ κ η αδερφή σου και όλες μας ;)

Είμαστε μαζί εμείς 27 εβδομάδα :)

Γιό η κόρη?

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Anthi87 είπε:

Δεν θα καταλάβεις πως θα περάσει ο καιρός ;)

Σήμερα είναι πολύ ήσυχος... Και μέχρι πριν λίγο πού έφαγα μια κλωτσιά special δεν σου κρύβω ότι είχα σκάσει από το άγχος....

Όλα καλά :)

Με το καλό να γεννήσεις κ εσύ κ η αδερφή σου και όλες μας ;)

Είμαστε μαζί εμείς 27 εβδομάδα :)

Γιό η κόρη?

Καλημερα Ανθη μου...εγω εχω πλακα...μουρμουριζω οτι ποναω με τοσες κλωτσιες και μετα αν αργησει να κουνηθει καθομαι ακινητη και παρατηρω...

Γενικα, ενω ηταν ησυχη την τελευταια βδομαδα βαραει και κουναει αλυπητα. Την αγαπω!

Παλι με επιασε ο νευροπονος αριστερα. Ειχα φαει γεμιστα! Μα να μην τρωω καθολου λαχανικα? 

Πφφφφ :-(

Πως εισαι σημερα?

12 ώρες πρίν, stroumf1989 είπε:

3 βδομαδες 21 μερες εχω 2 μηνες τζαστ να μπω Στο μηνα μου. Πιο ωραια ακουγεται τ 40 μερες! Αυριο θα παω να παρω τ ροζ ρουχαλακια μας βεβαια

Ναιιιι...ακουγεται ωραια το 40...κοριτσαρο εχεις και συ?

• Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Καλημερα Ανθη μου...εγω εχω πλακα...μουρμουριζω οτι ποναω με τοσες κλωτσιες και μετα αν αργησει να κουνηθει καθομαι ακινητη και παρατηρω...

Γενικα, ενω ηταν ησυχη την τελευταια βδομαδα βαραει και κουναει αλυπητα. Την αγαπω!

Παλι με επιασε ο νευροπονος αριστερα. Ειχα φαει γεμιστα! Μα να μην τρωω καθολου λαχανικα? 

Πφφφφ :-(

Πως εισαι σημερα?

Ναιιιι...ακουγεται ωραια το 40...κοριτσαρο εχεις και συ?

Ίσως να μην φταίει η διατροφή σου αλλά να πιέζει κατι η μικρή και να χτυπάει νεύρο ;)

Υπομονή θα βγεί και θα ξανά πάνε το όργανα σου στη θέση τους :)

Εμένα είναι και σήμερα χαλαρός και κάποια στιγμή ρίχνει μια και νομίζω οτι κάνει σεισμό.Μάλλον όσο περνάει ο καιρός δεν θα χωράει να κουνάει όπως κουνουσε  μέχρι τώρα και θα πρέπει να το συνηθισω  για να μην σκαω  κάθε φορά... 

3 ώρες πρίν, stroumf1989 είπε:

Ευχαριστω!! Επισης!

Με το καλό!!!!!!!!

17 ώρες πρίν, Anthi87 είπε:

Ίσως να μην φταίει η διατροφή σου αλλά να πιέζει κατι η μικρή και να χτυπάει νεύρο ;)

Υπομονή θα βγεί και θα ξανά πάνε το όργανα σου στη θέση τους :)

Εμένα είναι και σήμερα χαλαρός και κάποια στιγμή ρίχνει μια και νομίζω οτι κάνει σεισμό.Μάλλον όσο περνάει ο καιρός δεν θα χωράει να κουνάει όπως κουνουσε  μέχρι τώρα και θα πρέπει να το συνηθισω  για να μην σκαω  κάθε φορά... 

Με το καλό!!!!!!!!

Καλημέρα Ανθή μου και καλό Σαββατοκύριακο... Το άλλο Σάββατο έχω ντόπλερ....ανυπομονώ!

Κοίτα εμένα πάντα βαράει για 2 μέρες και μετά ησυχία...έχει ένα προγραμμα. Πλέον πιο πολύ κουνιέται...δεν κλωτσάει. Ανησυχώ βέβαια όταν δεν τη νιώθω αλλά προσπαθώ να λογικευτώ...ο γιατρός είχε πει να τα νιώθουμε 15 φορές τη μέρα....

fH1Pp2.png

On 21/4/2018 at 11:27 ΠΜ, iwanna24 είπε:

Καλημέρα Ανθή μου και καλό Σαββατοκύριακο... Το άλλο Σάββατο έχω ντόπλερ....ανυπομονώ!

Κοίτα εμένα πάντα βαράει για 2 μέρες και μετά ησυχία...έχει ένα προγραμμα. Πλέον πιο πολύ κουνιέται...δεν κλωτσάει. Ανησυχώ βέβαια όταν δεν τη νιώθω αλλά προσπαθώ να λογικευτώ...ο γιατρός είχε πει να τα νιώθουμε 15 φορές τη μέρα....

Καλησπέρα και καλη εβδομάδα!

Επιτέλους σηκώθηκα σήμερα και επέστρεψα στο γραφείο... Ζοριστηκα αρκετά βέβαια γιατί μάλλον συνηθίσαμε την ξεκούραση :)

Αύριο θα πάμε να αγοράσουμε κούνια κ καρότσι και είμαι τοοοοοοοσο  χαρούμενη :)))))

Εσείς τι κάνετε? Η μοντέλα καλα?

Εμείς κλωτσαμε  μέρα νύχτα και εγώ μένω αυπνη...καλά να ναι και ας με ταλαιπωρεί!!!

5 μέρες και έχει φωτογράφιση η μοντέλα !!!

11 ώρες πρίν, Anthi87 είπε:

Καλησπέρα και καλη εβδομάδα!

Επιτέλους σηκώθηκα σήμερα και επέστρεψα στο γραφείο... Ζοριστηκα αρκετά βέβαια γιατί μάλλον συνηθίσαμε την ξεκούραση :)

Αύριο θα πάμε να αγοράσουμε κούνια κ καρότσι και είμαι τοοοοοοοσο  χαρούμενη :)))))

Εσείς τι κάνετε? Η μοντέλα καλα?

Εμείς κλωτσαμε  μέρα νύχτα και εγώ μένω αυπνη...καλά να ναι και ας με ταλαιπωρεί!!!

5 μέρες και έχει φωτογράφιση η μοντέλα !!!

Καλημερα Ανθη μου!!!

Ποτε θα σταματησεις τελειως απο δουλεια?

Εγω πρεπει να παω στο Ικα αρχες του μηνα για να καταθεσω τα δικαιολογητικα για το επιδομα. Φτανουμε 56 μερες πριν την ΠΗΤ... 

ΟΥΑΟΥ.

Και μεις που και που κλωτσαμε...καποιες μερες μερα νυχτα...ενω αλλες χαλαρα πολυ...τη σκεφτομαι μονιμα. Τελος του μηνα ερχονται καροτσι και κρεβατι...

Ψωνισα και νυχτικα. Ενα νυχτικο φορεμα και ασορτι ρομπα, ενα σετακι σορτσακι με μπλουζακι, παντοφλες και νεσεσερ..απο τα oysho...πολυ οοοομορφα!

Σιγα σιγα λεμε να ετοιμαζουμε βαλιτσακια. Μεχρι να πλυθουν και να σιδερωθουν ολα...δεν ειμαι και πρωτη νοικοκυρα!

Ανυπομονω για το Σαββατο...θα τη δουμε λογικα και 3d...παντα αυτος ο γιατρος τη βγαζει τελειες φωτο...να χω κατι να κοιταω για αλλες λιγες βδομαδες...

fH1Pp2.png

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα