Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , kathyv25 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Τι κάνετε? 

Εγώ πήγα στο γιατρο χτες και τελικά εκεο που ημουν χαλαρή πάλι ψιλοαγχώθηκα. Πάλι δεν είχαμε αμνιακο, ηταν στα κατώτερα φυσιολογικά και εκεί που λέγαμε τη Δευτέρα να μπουμε μεσα θα πάμε να κάνουμε ένα καρδιοτοκογραφημα το Σάββατο και αν δεν είναι καλό θα με κρατήσουν για να γεννήσω Σάββατο. 

Και αυτός ο ατιμούλης τι το κάνει το αμνιακο το χωνεύει?  

Νομίζω  και εγώ Βαλεντίνα ψηφίζω χαχαχαχα εκτος και αν σας προλάβω όλες λόγω ανωτέρας βίας :)

Καλημέρα.θα μας φας στη στροφή μου φαίνεται.Εγω έχω αυξημένο αμνιακό.ωραια Καλά πάμε.Σαββατο παμε για καρδιοτοκογραφο κι εμείς πάλι.Ολα Καλά θα πάνε.Το παρακολουθείς με το γιατρό αρα Μην αγχώνεσαι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα.θα μας φας στη στροφή μου φαίνεται.Εγω έχω αυξημένο αμνιακό.ωραια Καλά πάμε.Σαββατο παμε για καρδιοτοκογραφο κι εμείς πάλι.Ολα Καλά θα πάνε.Το παρακολουθείς με το γιατρό αρα Μην αγχώνεσαι. 

Καλημέρα κοπέλα μου! Ναι μωρέ έτσι λεω και εγώ στους άλλους αλλά ξέρεις εμείς που τα βιώνουμε το αντιλαμβανόμαστε εντελώς διαφορετικά!

Λέτε να σας φάω, για να δούμε! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , kathyv25 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Ναι μωρέ έτσι λεω και εγώ στους άλλους αλλά ξέρεις εμείς που τα βιώνουμε το αντιλαμβανόμαστε εντελώς διαφορετικά!

Λέτε να σας φάω, για να δούμε! 

Εντάξει Εμείς έχουμε φουλ άγχος.πριν που ξύπνησα δεν κουνήθηκε κα θόλου ο μικρός και καθόμουν σα τη τρελή να χαϊδεύω και να δίνω ελαφριά χτυπηματακια στη κοιλιά μου.Μετα από λίγο άρχισε να κάνει τα δικά του.και εκεί ηρέμησα.τον βασάνισα λίγο αλλά τι να κάνουμε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα.Ολα καλα εσυ;Δεν ειχαμε νεα απο την Βαλεντινα λετε να γεννησε;

Καλημέρα καλά η μπεμπα Καλύτερα είναι έφαγε τώρα και την Φρουτοκρεμα της αντε να δούμε. Λες να γέννησε μακάρι. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα καλά η μπεμπα Καλύτερα είναι έφαγε τώρα και την Φρουτοκρεμα της αντε να δούμε. Λες να γέννησε μακάρι. 

Αντε μπραβο το ζουζουνακι αν αρχισε να τρωει θα συνελθει γρηγορα.Τι να πω με τετοιους πονους και να μην γεννησε;Μακαρι φανταζομαι συντομα θα μαθουμε


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Comet είπε:

Αντε μπραβο το ζουζουνακι αν αρχισε να τρωει θα συνελθει γρηγορα.Τι να πω με τετοιους πονους και να μην γεννησε;Μακαρι φανταζομαι συντομα θα μαθουμε

Μπορει και να έχει μπει να γεννήσει. Η κοπέλα τους έχει περάσει τους πιο πολλους θα είναι παιχνιδάκι η γέννα μακαρι!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Μπορει και να έχει μπει να γεννήσει. Η κοπέλα τους έχει περάσει τους πιο πολλους θα είναι παιχνιδάκι η γέννα μακαρι!!! 

Κι εγω τους περισσοτερους τους περασα στο σπιτι και ηταν εντονοι αλλα με διαστολη 8 πονεσα τοσο που ειπα ναι γενναω .Παντως πολυ ψυχραιμη μπραβο της.

Πλακα εχει που τα λεμε σε 2 σελιδες ταυτοχρονα σχεδον.Κοιμαται η μπεμπα σου;Εμενα κοιμαται τωρα γι αυτο εχω χρονο.Ετσι και ξυπνησει εχει τρεξιμο

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου επέστρεψα απο καρδιοτοκογραφο... Ολα ησυχα... Κλασσικά.. Ουτε σύσπαση για δειγμα.. Αυριο μπαινω 38εβδ... 

Αλλααααααα μου αλλαξαν ημερομηνία... Αντι για Σάββατο 15/12 με πηγαν πεμπτη 20/12...ετσι να γυρίσουμε σπίτι χριστούγεννα χαχαχαχαχα 22/12 ηταν η ΠΗΤ μου.... Τι να πω... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια μου!! Κ γω μολις γυρισα απο γιατρο. Βγαλαμε τον πεσσοοοο επιτελους!!! Ναιαιαι. Με εβαλε και καρδιοτοκογραφο, δεν ειχα συσπασεις, ολα νορμαλ για τη βδομαδα μου. Μου μενει μονο η καλλιεργεια, και μετα στην αναμονη! Ειμαι πολυ χαρουμενη που τα καταφεραμε και φτανουμε στο τελος!!! 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cath3rine είπε:

Κορίτσια μου επέστρεψα απο καρδιοτοκογραφο... Ολα ησυχα... Κλασσικά.. Ουτε σύσπαση για δειγμα.. Αυριο μπαινω 38εβδ... 

Αλλααααααα μου αλλαξαν ημερομηνία... Αντι για Σάββατο 15/12 με πηγαν πεμπτη 20/12...ετσι να γυρίσουμε σπίτι χριστούγεννα χαχαχαχαχα 22/12 ηταν η ΠΗΤ μου.... Τι να πω... 

Ά Εσύ είσαι εκτός συναγωνισμού. Δεν παίζεις στα στοιχήματα.το μπεμπακι σου Έχει βολευτεί για τα καλά μου φαίνεται!!!!!!!

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!! Κ γω μολις γυρισα απο γιατρο. Βγαλαμε τον πεσσοοοο επιτελους!!! Ναιαιαι. Με εβαλε και καρδιοτοκογραφο, δεν ειχα συσπασεις, ολα νορμαλ για τη βδομαδα μου. Μου μενει μονο η καλλιεργεια, και μετα στην αναμονη! Ειμαι πολυ χαρουμενη που τα καταφεραμε και φτανουμε στο τελος!!! 

Α εσύ μπορεί από μέρα σε μέρα να μας πεις ευχάριστα.τελεια!!!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστος που είσαι?Βρε μήπως γεννησες? 

@Anastasia_paris πως Είσαι?κάνα Νέο για τον μπεμπακο έχουμε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Ά Εσύ είσαι εκτός συναγωνισμού. Δεν παίζεις στα στοιχήματα.το μπεμπακι σου Έχει βολευτεί για τα καλά μου φαίνεται!!!!!!!

Α εσύ μπορεί από μέρα σε μέρα να μας πεις ευχάριστα.τελεια!!!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστος που είσαι?Βρε μήπως γεννησες? 

@Anastasia_paris πως Είσαι?κάνα Νέο για τον μπεμπακο έχουμε?

Πως εισαι λουλουκα σημερα? Αιματακι συσπασουλες εχεις? Καλημερα. 

Μωρε λετε η Βαλεντινα τελικα να μας την εφερε?

Μπα... εγω θα μεινω τελευταια να κλειδωσω την πορτα χαχαχα. Δεν ειδαμε τιποτα περιεργο. Και ο πεσσος εκανε τρομερη δουλεια οσο τον ειχα. Ο τραχηλος 3,3 ! Απιστευτο μου φαινεται. Ο γιατρος ειπε οτι αν δεν τον ειχαμε βαλει θα ειχα γεννησει πολυ προωρα, αλλα τελικα εκανε πολλη δουλεια σε συνδυασμο με την ξαπλα και τα ουτροτζεσταν. 

Εμενα πιθανον να ειναι Χριστουγεννιατικο ! 

 

  • Μου αρέσει 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , nanoula90 είπε:

Πως εισαι λουλουκα σημερα? Αιματακι συσπασουλες εχεις? Καλημερα. 

Μωρε λετε η Βαλεντινα τελικα να μας την εφερε?

Μπα... εγω θα μεινω τελευταια να κλειδωσω την πορτα χαχαχα. Δεν ειδαμε τιποτα περιεργο. Και ο πεσσος εκανε τρομερη δουλεια οσο τον ειχα. Ο τραχηλος 3,3 ! Απιστευτο μου φαινεται. Ο γιατρος ειπε οτι αν δεν τον ειχαμε βαλει θα ειχα γεννησει πολυ προωρα, αλλα τελικα εκανε πολλη δουλεια σε συνδυασμο με την ξαπλα και τα ουτροτζεσταν. 

Εμενα πιθανον να ειναι Χριστουγεννιατικο ! 

 

Αιματακι Όχι.λιγη βλένη  μόνο.συσπαση μπαααααα. Τόσο καιρό και με το μαγνήσιο να κάνω συνέχεια και τώρα τπτ.τι να πω και το Σάββατο κλείνω τις 39 βδομάδες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Αιματακι Όχι.λιγη βλένη  μόνο.συσπαση μπαααααα. Τόσο καιρό και με το μαγνήσιο να κάνω συνέχεια και τώρα τπτ.τι να πω και το Σάββατο κλείνω τις 39 βδομάδες.

Οπως το λες. Και γω τπτ απο συσπασεις. Αλλα ισως δεν χρειαζεται κιολας να σου δωσει σημαδι. Θα περιμενει τον μπαμπα και Σαββατοκυριακο ισως βγει. Ετσι επειδη ειναι παιδι του γλεντιου, να το ριξει εξω το σκ, χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...