Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Εγώ είχα αίμα  αρα λογικά έπρεπε να φανταστώ να δει τι γίνεται.

Γαντζακι? Αχ καλέ τι μας βάζουν εκεί μέσα.

Ναι σωστα. Καποιοι γιατροι το κανουν χωρις να υπαρχει κατι για αυτο το ειπα. Στην περιπτωση σου μου φαινεται λογικο. Ελπιζω να ερθει ο μπεμπαρος μεχρι τελος της βδομαδας να μην χρειαστει να το ξαναπερασεις. Βεβαια, θα περασουμε σιγουρα πονους αλλα ας ειναι μονο του τοκετου. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Diavolitsa είπε:

Μη φανταστεις τπτ τρελο! Ενα πλαστικο μακρυ πραγμα ηταν, πολυ λεπτο, που στην ακρη ειχε ενα γατζακι!

Μη τρομάξω αν δω κάτι τέτοιο.η μπουμπου τι κάνει?

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Ναι σωστα. Καποιοι γιατροι το κανουν χωρις να υπαρχει κατι για αυτο το ειπα. Στην περιπτωση σου μου φαινεται λογικο. Ελπιζω να ερθει ο μπεμπαρος μεχρι τελος της βδομαδας να μην χρειαστει να το ξαναπερασεις. Βεβαια, θα περασουμε σιγουρα πονους αλλα ας ειναι μονο του τοκετου. 

Έρχεται και ο Μπαμπας μας Αύριο το μεσημέρι αρα ας σπάσουν τα νερα αυριο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , loyloy είπε:

Μη τρομάξω αν δω κάτι τέτοιο.η μπουμπου τι κάνει?

Έρχεται και ο Μπαμπας μας Αύριο το μεσημέρι αρα ας σπάσουν τα νερα αυριο.

Με το καλο να τον δεχτεις! Εγω δεν το ειδα καν! Δεν μου το ειπε οτι θα σπασει τα νερα, μου ειπε μονο να σε δω για να δω τη διαστολη για να ειμαι χαλαρη! :) καλα ειναι το ψυχακι μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Με το καλο να τον δεχτεις! Εγω δεν το ειδα καν! Δεν μου το ειπε οτι θα σπασει τα νερα, μου ειπε μονο να σε δω για να δω τη διαστολη για να ειμαι χαλαρη! :) καλα ειναι το ψυχακι μου!

Τι τέλεια.ανυπομονω να δω καινεγω τον μικρούλη μου.ολη νύχτα μωρέ τον ένιωθα κουνιόταν.δεν χωράει στη κοιλίτσα μου μάλλον.και χτύπαγε κάτω χαμηλά με τη κεφάλα του.τον ένιωθα πολύ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κορίτσια μου.. @loyloy κι εγώ ολο το βράδυ τον ενιωθα πολυ να κουνιέται.. Τωρα πλεον αρχισε να κάνει πιο αισθητή την παρουσια του! Μ αρέσει κιόλας γτ πριν ηταν πολυ ήσυχος!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου.. @loyloy κι εγώ ολο το βράδυ τον ενιωθα πολυ να κουνιέται.. Τωρα πλεον αρχισε να κάνει πιο αισθητή την παρουσια του! Μ αρέσει κιόλας γτ πριν ηταν πολυ ήσυχος!! 

Είναι ωραία.ενας τρόπος επικοινωνίας με τα μπεμπακια μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , loyloy είπε:

Είναι ωραία.ενας τρόπος επικοινωνίας με τα μπεμπακια μας!!!!!

Ειναι είναι... Τωρα τις τελευταίες μέρες ερχόμαστε πιο κοντα.. Να σε πω.. Τι αποψη έχεις εσυ για μετακίνηση στην 38εβδομάδων;; δλδ ενα μινι ταξιδάκι με 1,3 ωρα διαδρομή! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ειναι είναι... Τωρα τις τελευταίες μέρες ερχόμαστε πιο κοντα.. Να σε πω.. Τι αποψη έχεις εσυ για μετακίνηση στην 38εβδομάδων;; δλδ ενα μινι ταξιδάκι με 1,3 ωρα διαδρομή! 

Δεν είναι λίγο επιφοβο μη σπάσουν τα νεύρα και μετά τρέχεις?Εγώ δεν θα πήγαινα.καθαρα μόνο γι αυτό 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Δεν είναι λίγο επιφοβο μη σπάσουν τα νεύρα και μετά τρέχεις?Εγώ δεν θα πήγαινα.καθαρα μόνο γι αυτό 

Ξερω κ εγω;;;; δεν εχω τπτ..ιυυεε ενοχλήσεις.... Με πηγαν κ πιο πισω τον τοκετό... !φαντάζομαι θα μαι καλα.... Ο άντρας μ διαφωνεί... Θα δείξει... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια. Τι κανετε; Μόλις γύρισα από το γιατρό. Τελικά καταλήξαμε Τετάρτη εκτός απροόπτου να μπω εισαγωγή. Το ττρεναρα όσο μπορούσα για να είμαι κοντά στον μικρό μου. Ελπίζω να μην συμβεί κάτι μέχρι τότε. Η καισαρική εκτός απροόπτου θα γινει 17 ή 18.Δηλ Δευτέρα ή Τρίτη. Έχω άγχος ανάμεικτα συναισθήματα. Χαίρομαι που έχω καταφέρει να φτάσω μέχρι εδώ με τοοοοοσο κόπο. Αλλά φοβάμαι. Να πάνε όλα καλά παρακαλάω. Σκέφτομαι κ το μικρό μου αγοράκι που θα μείνει πισω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sun38mam είπε:

Γεια σας κορίτσια. Τι κανετε; Μόλις γύρισα από το γιατρό. Τελικά καταλήξαμε Τετάρτη εκτός απροόπτου να μπω εισαγωγή. Το ττρεναρα όσο μπορούσα για να είμαι κοντά στον μικρό μου. Ελπίζω να μην συμβεί κάτι μέχρι τότε. Η καισαρική εκτός απροόπτου θα γινει 17 ή 18.Δηλ Δευτέρα ή Τρίτη. Έχω άγχος ανάμεικτα συναισθήματα. Χαίρομαι που έχω καταφέρει να φτάσω μέχρι εδώ με τοοοοοσο κόπο. Αλλά φοβάμαι. Να πάνε όλα καλά παρακαλάω. Σκέφτομαι κ το μικρό μου αγοράκι που θα μείνει πισω!

Σε ποια εβδομάδα θα είσαι; Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου, μην κάνεις άσχημες σκέψεις!!!

  • Μου αρέσει 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια! 

1 hour ago, Sun38mam είπε:

Γεια σας κορίτσια. Τι κανετε; Μόλις γύρισα από το γιατρό. Τελικά καταλήξαμε Τετάρτη εκτός απροόπτου να μπω εισαγωγή. Το ττρεναρα όσο μπορούσα για να είμαι κοντά στον μικρό μου. Ελπίζω να μην συμβεί κάτι μέχρι τότε. Η καισαρική εκτός απροόπτου θα γινει 17 ή 18.Δηλ Δευτέρα ή Τρίτη. Έχω άγχος ανάμεικτα συναισθήματα. Χαίρομαι που έχω καταφέρει να φτάσω μέχρι εδώ με τοοοοοσο κόπο. Αλλά φοβάμαι. Να πάνε όλα καλά παρακαλάω. Σκέφτομαι κ το μικρό μου αγοράκι που θα μείνει πισω!

Μια χαρά θα πάνε όλα, να σκέφτεσαι θετικά! 

 

  • Μου αρέσει 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Sun38mam είπε:

Γεια σας κορίτσια. Τι κανετε; Μόλις γύρισα από το γιατρό. Τελικά καταλήξαμε Τετάρτη εκτός απροόπτου να μπω εισαγωγή. Το ττρεναρα όσο μπορούσα για να είμαι κοντά στον μικρό μου. Ελπίζω να μην συμβεί κάτι μέχρι τότε. Η καισαρική εκτός απροόπτου θα γινει 17 ή 18.Δηλ Δευτέρα ή Τρίτη. Έχω άγχος ανάμεικτα συναισθήματα. Χαίρομαι που έχω καταφέρει να φτάσω μέχρι εδώ με τοοοοοσο κόπο. Αλλά φοβάμαι. Να πάνε όλα καλά παρακαλάω. Σκέφτομαι κ το μικρό μου αγοράκι που θα μείνει πισω!

Γειά σου κορίτσι μου με το καλό να μπεις μέσα. Όλα καλά θα πάνε μην ανχονεσε. Μην στεναχωριεσαι για τον μικρό θα περιμένει πως και πως το μωράκι να ερθει σπιτι. Το ξέρω είναι δύσκολο από την μία χαιρεσε που θα έρθει το μωρό από την άλλη στεναχωριεσαι που θα αφήσεις το μικρό πίσω είναι για καλό να έχεις χαρά και να είσαι αισιοδοξη και όλα θα γίνουν. Εμείς θα είμαστε εδώ να σου κάνουμε παρέα!!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Natasoula85 είπε:

Σε ποια εβδομάδα θα είσαι; Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου, μην κάνεις άσχημες σκέψεις!!!

Θα είμαι 36 εβδομάδων.. λόγω του επιπωματικου πλακούντα δεν επιτρέπεται να καθυστερήσει κ άλλο η καισαρική.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...