Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , loyloy είπε:

Αχ αυτή η εξέταση από κάτω.ναι μάλλον προκάλεσε τοκετό.και εμένα κάτι τέτοιο Μου κανε τη Δευτέρα.σημερα ηρέμησα από το πολύ πόνο.Αιμα και βλένη από εκείνη την ώρα.σημερα λίγο βλένη σε μπεζ χρώμα.αντε να δούμε.εσυ πάντως είσαι η επόμενη!!!!!!!!!!

@Anastasia_paris φοβερά τα νέα σου !!!!!!!!Μπράβο κορίτσι μου μια χαρά ο μπέμπης.Που να ρθει και το δεύτερο μωράκι στο σπίτι. Θα τρελαθεί ο μικρός σου!!!!!!!να χαίρεσαι την οικογένεια σου και από δω και πέρα μόνο χαρές!!!!

Κατι τετοιο καταλαβα μ εγω κ μαλλον γιαυτο μ ειπαν να με δουν μεθαυριο...κ οχι απο δευτερα...αντε ωραια εγω πολυυυυ χαιρομαι π θα γεννησω ανυπομονω ρε κοριτσια!!!!

@Anastasia_paris μπραβο ο αγορινας σου με το καλο να ρθει σπιτακι σας...πιο καλα π ηρθαν ενα ενα τα μωρακια σπιτι για να μην τρελαθει ο μεγαλος κ ζηλεψει....ε? Ή λεω βλακειες δεν ξερω!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@loyloy ενταξει νομιζω στο τέλος...δεν θα βγει... Συν 5 μέρες με φαίνονται αιώνες... Το πιστεύεις;;;;  ευτυχως δεν εχω θέματα με πόνους κλπ αλλα εχω βαρύνει αρκετά..

@Anastasia_paris δεν πειράζει... Γι΄αυτό σε ειχα στείλει πρωι μηπως σε πετύχαινα εκεί να σ έβλεπα....σημερα γενικα με ψιλονευριασε αλλα κρατήθηκα.... Με είπε οτι δεν είναι επείγουσα καισαρική κ επειδή δεν εχω τπτ προς το παρόν (φαντάζομαι απο συσπάσεις κλπ)  θα με βάλει πιο μετα.. Κ μ έβαλε 20/12 .θα μαι 40 εβδ.. Και ΠΗΤ με ειχαν δωσει 22/12...δεν εχει αλλο ποσο να παω;;;

Μπράβο στον μικρούλη σου... Ειναι δυνατός!!!! Με το καλό να ερθει κ σπίτι!!!! Ο Ιωάννης προσαρμόστηκε βλέπω  ο γλυκούλης μου! 

Πραγματικά εμενα θα ναι χριστουγεννιατικο δώρο! Ισα που προλαβαίνει να βγει χαχαααχαχααχαχα

@ΒαλεντιναΧρηστος κοριτσι μ κ εγω πίστευα θα ειχες γεννήσει... Υπομονη... Πραγματικά θα σ φανεί παιχνιδάκι η γεννά.... Το πιστεύω! Πιο ζόρικα πέρασες μεχρι να μπεις στον ένατο... Τι να πω.. Τα παιδάκια μας απο τώρα μας τρολαρουν!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Cath3rine είπε:

@loyloy ενταξει νομιζω στο τέλος...δεν θα βγει... Συν 5 μέρες με φαίνονται αιώνες... Το πιστεύεις;;;;  ευτυχως δεν εχω θέματα με πόνους κλπ αλλα εχω βαρύνει αρκετά..

@Anastasia_paris δεν πειράζει... Γι΄αυτό σε ειχα στείλει πρωι μηπως σε πετύχαινα εκεί να σ έβλεπα....σημερα γενικα με ψιλονευριασε αλλα κρατήθηκα.... Με είπε οτι δεν είναι επείγουσα καισαρική κ επειδή δεν εχω τπτ προς το παρόν (φαντάζομαι απο συσπάσεις κλπ)  θα με βάλει πιο μετα.. Κ μ έβαλε 20/12 .θα μαι 40 εβδ.. Και ΠΗΤ με ειχαν δωσει 22/12...δεν εχει αλλο ποσο να παω;;;

Μπράβο στον μικρούλη σου... Ειναι δυνατός!!!! Με το καλό να ερθει κ σπίτι!!!! Ο Ιωάννης προσαρμόστηκε βλέπω  ο γλυκούλης μου! 

Πραγματικά εμενα θα ναι χριστουγεννιατικο δώρο! Ισα που προλαβαίνει να βγει χαχαααχαχααχαχα

@ΒαλεντιναΧρηστος κοριτσι μ κ εγω πίστευα θα ειχες γεννήσει... Υπομονη... Πραγματικά θα σ φανεί παιχνιδάκι η γεννά.... Το πιστεύω! Πιο ζόρικα πέρασες μεχρι να μπεις στον ένατο... Τι να πω.. Τα παιδάκια μας απο τώρα μας τρολαρουν!!! 

Και εγώ έχω βαρυνει πολύ.το περπατημα δύσκολο.νανκατσω καθιστή πάλι δύσκολο.δεν βολεύομαι πουθενά.που θα πάει θα βγουν τα σκατουλακια.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Cath3rine είπε:

@loyloy ενταξει νομιζω στο τέλος...δεν θα βγει... Συν 5 μέρες με φαίνονται αιώνες... Το πιστεύεις;;;;  ευτυχως δεν εχω θέματα με πόνους κλπ αλλα εχω βαρύνει αρκετά..

@Anastasia_paris δεν πειράζει... Γι΄αυτό σε ειχα στείλει πρωι μηπως σε πετύχαινα εκεί να σ έβλεπα....σημερα γενικα με ψιλονευριασε αλλα κρατήθηκα.... Με είπε οτι δεν είναι επείγουσα καισαρική κ επειδή δεν εχω τπτ προς το παρόν (φαντάζομαι απο συσπάσεις κλπ)  θα με βάλει πιο μετα.. Κ μ έβαλε 20/12 .θα μαι 40 εβδ.. Και ΠΗΤ με ειχαν δωσει 22/12...δεν εχει αλλο ποσο να παω;;;

Μπράβο στον μικρούλη σου... Ειναι δυνατός!!!! Με το καλό να ερθει κ σπίτι!!!! Ο Ιωάννης προσαρμόστηκε βλέπω  ο γλυκούλης μου! 

Πραγματικά εμενα θα ναι χριστουγεννιατικο δώρο! Ισα που προλαβαίνει να βγει χαχαααχαχααχαχα

@ΒαλεντιναΧρηστος κοριτσι μ κ εγω πίστευα θα ειχες γεννήσει... Υπομονη... Πραγματικά θα σ φανεί παιχνιδάκι η γεννά.... Το πιστεύω! Πιο ζόρικα πέρασες μεχρι να μπεις στον ένατο... Τι να πω.. Τα παιδάκια μας απο τώρα μας τρολαρουν!!! 

Αρα 20 θα μπεις για καισαρικη εκτος απροοπτου;; Ναι αντε να παω την παρασκευη να δω τι θα μ πουν αν μειωθηκαν κ αλλο τα υγρα θα με κρατησουν μεσα λογικα με προκληση αν δεν εχω δικους μ μεχρι τοτε!!! 

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αρα 20 θα μπεις για καισαρικη εκτος απροοπτου;; Ναι αντε να παω την παρασκευη να δω τι θα μ πουν αν μειωθηκαν κ αλλο τα υγρα θα με κρατησουν μεσα λογικα με προκληση αν δεν εχω δικους μ μεχρι τοτε!!! 

Ναι τωρα με είπαν 20 .με δώσαν κ χαρτί κανονικά.... Νομιζω δεν γίνεται πιο, μετά... Πόσο να πάει δλδ.. Εκτός κι αν με πιάσει κανένας πόνος πιο νωρίς που δεν νομίζω γτ κ τωρα δεν έχω ..δεν πιστεύω να με πιασει ευκολα... Νομιζω βολεύτηκε!!! 

πρίν από 18 λεπτά , loyloy είπε:

Και εγώ έχω βαρυνει πολύ.το περπατημα δύσκολο.νανκατσω καθιστή πάλι δύσκολο.δεν βολεύομαι πουθενά.που θα πάει θα βγουν τα σκατουλακια.

Κι εγω στο περπάτημα.. Ανέβασμα σε σκάλες... Ορθοστασία έστω κ λίγη... Ειδικα οταν είναι να κανω μπάνιο.. Μαραθώνιος! Μονο ξαπλα βολεύομαι. Κ, πλεον κοιμάμαι πιο, πολύ απο ποτε.. !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ναι τωρα με είπαν 20 .με δώσαν κ χαρτί κανονικά.... Νομιζω δεν γίνεται πιο, μετά... Πόσο να πάει δλδ.. Εκτός κι αν με πιάσει κανένας πόνος πιο νωρίς που δεν νομίζω γτ κ τωρα δεν έχω ..δεν πιστεύω να με πιασει ευκολα... Νομιζω βολεύτηκε!!! 

Κι εγω στο περπάτημα.. Ανέβασμα σε σκάλες... Ορθοστασία έστω κ λίγη... Ειδικα οταν είναι να κανω μπάνιο.. Μαραθώνιος! Μονο ξαπλα βολεύομαι. Κ, πλεον κοιμάμαι πιο, πολύ απο ποτε.. !

Χαχαχαχ λες να βολευτηκε ε;;;

@loyloy πως πας; εχεις συσπασεις;;; καλεε ακομα ποναω απο κατω τι πραγμα ειναι αυτο;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχ λες να βολευτηκε ε;;;

@loyloy πως πας; εχεις συσπασεις;;; καλεε ακομα ποναω απο κατω τι πραγμα ειναι αυτο;

Σίγουρα βολεύτηκε... Δεν εξηγείτε αλλιως... Κουνιέται που κ που... Αλλα μην φανταστείς.. Εσενα εκτός απο τους πόνους κλωτσάει;; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Και εγώ έχω βαρυνει πολύ.το περπατημα δύσκολο.νανκατσω καθιστή πάλι δύσκολο.δεν βολεύομαι πουθενά.που θα πάει θα βγουν τα σκατουλακια.

Αγαπη κοιμησου και ξεκουρασου τωρα που μπορεις! Εγω εχω γινει σαν ζομπι! Βεβαια εσυ θα εχεις και βοηθεια στην αρχη ενω εγω την περναω ολη μερα σπιτι μονη μου αλλα και παλι το μωρακι εσενα θα θελει! Ηδη μου λειπει που την ειχα στην κοιλια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Έλεγα θα μπω σήμερα κ θ έχει γεννήσει η Βαλεντίνα!! Τελικά δε γέννησε ακόμα το κορίτσι μας αλλιώς θα είχαμε πάρτυ!

Έκανα τη καλλιέργεια βρε κορίτσια κ μου βγήκε ουρεοπλασμα..... Λέτε να μη αφήσει να γεννήσω φυσιολογικά για αυτό; Θα μου δώσει αντιβίωση; Είμαι άσχετη τελείως.... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , noni90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έλεγα θα μπω σήμερα κ θ έχει γεννήσει η Βαλεντίνα!! Τελικά δε γέννησε ακόμα το κορίτσι μας αλλιώς θα είχαμε πάρτυ!

Έκανα τη καλλιέργεια βρε κορίτσια κ μου βγήκε ουρεοπλασμα..... Λέτε να μη αφήσει να γεννήσω φυσιολογικά για αυτό; Θα μου δώσει αντιβίωση; Είμαι άσχετη τελείως.... 

Και εγώ θετική βγήκα σε ουρεοπλασμα. Αύριο τελειώνω την αντιβίωση. Η γιατρός μου μου είπε ότι πάμε για φτ. Μην αγχώνεσαι 


2aCS.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Cath3rine είπε:

Ναι τωρα με είπαν 20 .με δώσαν κ χαρτί κανονικά.... Νομιζω δεν γίνεται πιο, μετά... Πόσο να πάει δλδ.. Εκτός κι αν με πιάσει κανένας πόνος πιο νωρίς που δεν νομίζω γτ κ τωρα δεν έχω ..δεν πιστεύω να με πιασει ευκολα... Νομιζω βολεύτηκε!!! 

Κι εγω στο περπάτημα.. Ανέβασμα σε σκάλες... Ορθοστασία έστω κ λίγη... Ειδικα οταν είναι να κανω μπάνιο.. Μαραθώνιος! Μονο ξαπλα βολεύομαι. Κ, πλεον κοιμάμαι πιο, πολύ απο ποτε.. !

Τουλάχιστον κοιμάσαι.εγω έτσι κι έτσι.οτσν έρχεται η ώρα για τις βραδυνές βόλτες στη τουαλέτα άσε μαρτύριο για να σηκωθώ απο το κρεβάτι.κρακ κάτω χαμηλά στο κόκαλα και να μη μπορώ να σηκωθώ.ολοκληρο αγώνα κάνω.

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχ λες να βολευτηκε ε;;;

@loyloy πως πας; εχεις συσπασεις;;; καλεε ακομα ποναω απο κατω τι πραγμα ειναι αυτο;

Συσπάσεις? Τι Είναι αυτό καλέ?Δεν ξέρω ρε τι γίνεται.κοψαμε τα φάρμακα και ησυχία.τοσο καιρό είχα τρελαθεί κάθε μέρα συνέχεια και τώρα τπτ.εχει κατέβει η μπέμπα μάλλον και σε πιέζει το κεφαλάκι της

 

πρίν από 34 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Αγαπη κοιμησου και ξεκουρασου τωρα που μπορεις! Εγω εχω γινει σαν ζομπι! Βεβαια εσυ θα εχεις και βοηθεια στην αρχη ενω εγω την περναω ολη μερα σπιτι μονη μου αλλα και παλι το μωρακι εσενα θα θελει! Ηδη μου λειπει που την ειχα στην κοιλια!

Προσπαθώ.απλα ξέρεις αυτοί οι πόνοι με τα κόκαλα και ειδικά στα πλευρά δεν αντεχονται  αλλο.ναι ευτυχώς θα χω βοήθεια.αλλα στο κομμάτι του σπιτιού.με το μωρό Θέλω θέλω να ασχοληθώ Εγώ αποκλειστικά και να προσπαθήσω να θηλασω.ευτθχως δεν θα χω μαγείρεμα και δουλειές.Μονο τον μπέμπη μου.οταν θα κοιμάται θα πέφτω κι εγω μαζί του :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , noni90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έλεγα θα μπω σήμερα κ θ έχει γεννήσει η Βαλεντίνα!! Τελικά δε γέννησε ακόμα το κορίτσι μας αλλιώς θα είχαμε πάρτυ!

Έκανα τη καλλιέργεια βρε κορίτσια κ μου βγήκε ουρεοπλασμα..... Λέτε να μη αφήσει να γεννήσω φυσιολογικά για αυτό; Θα μου δώσει αντιβίωση; Είμαι άσχετη τελείως.... 

Δεν γεννησα ακομη περιμενω εννοειται οτι θα ειχαμε παρτυ....μεθαυριο θα δω τι θα μ πουν...αν εχω ακομα πιο λιγα αμνιακα βλεπω να με κρατανε για γεννα! Απο οτι εχω ακουσει δεν επηρεαζει τον φ.τ περνεις αντιβιωση κ περναει!!! Ολα καλα θα πανε.....

πρίν από 24 λεπτά , loyloy είπε:

 

Συσπάσεις? Τι Είναι αυτό καλέ?Δεν ξέρω ρε τι γίνεται.κοψαμε τα φάρμακα και ησυχία.τοσο καιρό είχα τρελαθεί κάθε μέρα συνέχεια και τώρα τπτ.εχει κατέβει η μπέμπα μάλλον και σε πιέζει το κεφαλάκι της

 

Απο τα χαπια φαινεται κοιμηθηκε η μητρα....εγω παντως πολλες κ επωδυνες π θα παει αυτο το πραγμα απορω....

 

1 hour ago, Cath3rine είπε:

Σίγουρα βολεύτηκε... Δεν εξηγείτε αλλιως... Κουνιέται που κ που... Αλλα μην φανταστείς.. Εσενα εκτός απο τους πόνους κλωτσάει;; 

Χαχαχαχαχ το κατεργαρικο μωρε...ε καποια στιγμη θα ξεβολευτει μια κ καλη..τι να σου πω παρολους τους πονους οχι μονο κλωτσαει κουνιεται αφανταστα οληη την ωρα ριχνει γονατιες....εχουν βρει κ ενα παιχνιδι με τον αντρα μ κλωτσαει αυτη απο μεσα της παταει ο αντρας μ μεσα το ποδαρακι ξανα αυτη κ παει λεγοντας μπορει να παιζουν ετσι για ωρες!! Παρα πολλη υπερκινητικη αν κ χωρο δεν εχει ειναι 3κιλα κ η κοιλιτσα μ ειναι σχετικα μικρη! Απορωω!!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δεν γεννησα ακομη περιμενω εννοειται οτι θα ειχαμε παρτυ....μεθαυριο θα δω τι θα μ πουν...αν εχω ακομα πιο λιγα αμνιακα βλεπω να με κρατανε για γεννα! Απο οτι εχω ακουσει δεν επηρεαζει τον φ.τ περνεις αντιβιωση κ περναει!!! Ολα καλα θα πανε.....

Απο τα χαπια φαινεται κοιμηθηκε η μητρα....εγω παντως πολλες κ επωδυνες π θα παει αυτο το πραγμα απορω....

 

Χαχαχαχαχ το κατεργαρικο μωρε...ε καποια στιγμη θα ξεβολευτει μια κ καλη..τι να σου πω παρολους τους πονους οχι μονο κλωτσαει κουνιεται αφανταστα οληη την ωρα ριχνει γονατιες....εχουν βρει κ ενα παιχνιδι με τον αντρα μ κλωτσαει αυτη απο μεσα της παταει ο αντρας μ μεσα το ποδαρακι ξανα αυτη κ παει λεγοντας μπορει να παιζουν ετσι για ωρες!! Παρα πολλη υπερκινητικη αν κ χωρο δεν εχει ειναι 3κιλα κ η κοιλιτσα μ ειναι σχετικα μικρη! Απορωω!!

Παιχνιδιάρα η μικρή.εγω έχω αμνιακό πάνω από το όριο και ο μικρός 3300.αρα καταλαβαίνεις έχω και γίγας κοιλιά. Πρώτα φαίνεται η κοιλιά και μετά εγώ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δεν γεννησα ακομη περιμενω εννοειται οτι θα ειχαμε παρτυ....μεθαυριο θα δω τι θα μ πουν...αν εχω ακομα πιο λιγα αμνιακα βλεπω να με κρατανε για γεννα! Απο οτι εχω ακουσει δεν επηρεαζει τον φ.τ περνεις αντιβιωση κ περναει!!! Ολα καλα θα πανε.....

Απο τα χαπια φαινεται κοιμηθηκε η μητρα....εγω παντως πολλες κ επωδυνες π θα παει αυτο το πραγμα απορω....

 

Χαχαχαχαχ το κατεργαρικο μωρε...ε καποια στιγμη θα ξεβολευτει μια κ καλη..τι να σου πω παρολους τους πονους οχι μονο κλωτσαει κουνιεται αφανταστα οληη την ωρα ριχνει γονατιες....εχουν βρει κ ενα παιχνιδι με τον αντρα μ κλωτσαει αυτη απο μεσα της παταει ο αντρας μ μεσα το ποδαρακι ξανα αυτη κ παει λεγοντας μπορει να παιζουν ετσι για ωρες!! Παρα πολλη υπερκινητικη αν κ χωρο δεν εχει ειναι 3κιλα κ η κοιλιτσα μ ειναι σχετικα μικρη! Απορωω!!

Σοβαρά;; εμενα είναι πολυ ήσυχος!!! Μετρημενες φορές κλωτσησε δυνατά! Οτι κ να κανουμε.. Ειτε μιλάμε.. Είτε πιάνουμε τπτ ..μας σνομπάρει!!!ελπιζω να ξεβολευτει οντως στις 20 μην εχουμε τρεχάματα χα αχαχαχαχα

@loyloy εγω δεν ξέρω πόσο είναι σε κιλά..αλλα φαντάζομαι κάπου εκει θα χει φτάσει.. Πλεον βάρυνε.. Σε καταλαβαίνω για την κοιλιά... Κ το βράδυ τουαλέτα μια απο τα ίδια ..κι αυτος ο πόνος στα ποδια αναμεσα.  Απαπα...στον καρδιοτοκογραφο πόσους παλμουε έχει εσας;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , loyloy είπε:

Παιχνιδιάρα η μικρή.εγω έχω αμνιακό πάνω από το όριο και ο μικρός 3300.αρα καταλαβαίνεις έχω και γίγας κοιλιά. Πρώτα φαίνεται η κοιλιά και μετά εγώ.

3ειναι η δικια μ....αμνιακα χαμηλα καλα παμε!!! Κ εμενα πρωτα φαινεται η κοιλια κ μετα εγω αλλα δεν ειναι τεραστια...

 

πρίν από 15 λεπτά , Cath3rine είπε:

Σοβαρά;; εμενα είναι πολυ ήσυχος!!! Μετρημενες φορές κλωτσησε δυνατά! Οτι κ να κανουμε.. Ειτε μιλάμε.. Είτε πιάνουμε τπτ ..μας σνομπάρει!!!ελπιζω να ξεβολευτει οντως στις 20 μην εχουμε τρεχάματα χα αχαχαχαχα

@loyloy εγω δεν ξέρω πόσο είναι σε κιλά..αλλα φαντάζομαι κάπου εκει θα χει φτάσει.. Πλεον βάρυνε.. Σε καταλαβαίνω για την κοιλιά... Κ το βράδυ τουαλέτα μια απο τα ίδια ..κι αυτος ο πόνος στα ποδια αναμεσα.  Απαπα...στον καρδιοτοκογραφο πόσους παλμουε έχει εσας;; 

Κ εγω απο συχνοουρια αλλο πραγμα κ αυτος ο πονος αναμεσα στα ποδια ανυποφορος....αναλογως αν κοιμαται ειναι 140αν ειναι ξυπνια κ κουνιεται κλπ φτανουμε και 160-170 μην σε αγχωνει αν ειναι χαμηλοι απο την αρχη μ ειπαν οτι οσο πλησιαζει ο καιρος να βγουν οι παλμοι πεφτουν κ ετοιμαζονται για εξω οπως θα ειναι.... Γιατι οταν κοιμαται κ εμενα με αγχωνει για τους παλμους αλλα μ ειπαν ειναι οκ


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...