Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Comet είπε:

Κι εμας μας πηρε λιγο καιρο να την μαθει.Και τωρα δεν τρελενεται,ουτε τη ζηταει ιδιαιτερα.Την θελει κυριως οταν νυσταζει κι οταν κοιμηθει τη φτυνει.Θελει χρονο να την συνηθισουν.Παρεπιπτοντως nanoula ωραια φωτο.Πολυ γλυκεια

Αχ αυτα τα πλασματακια μας comet μου, μας κανουν οτι θελουν!! Εχω τρελα με τα ακρα του. Χερια και πατουσες. Μιλαμε μπορω ολη μερα να τα φιλαω. Τι καψουρα ειναι τα μπεμπακια μας ❤

Οσο για την πιπιλα συμφωνω. Θελει χρονο να την συνηθισουν

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ αυτα τα πλασματακια μας comet μου, μας κανουν οτι θελουν!! Εχω τρελα με τα ακρα του. Χερια και πατουσες. Μιλαμε μπορω ολη μερα να τα φιλαω. Τι καψουρα ειναι τα μπεμπακια μας ❤

Οσο για την πιπιλα συμφωνω. Θελει χρονο να την συνηθισουν

Κι εγω τρελενομαι για πατουσακια,φουσκωτα κι αφρατα για φιλημα...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.. Τι κάνετε;; εγω εχω πιπιλες chicco και κανα δυο φορές τον εδωσα οταν πεινάει πολυ κ γκρινιαζει κ εκεινη την ωρα τον αλλάζω ...τις πηρε κανονικά! 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μουυυυ εμείς είμαστε μια χαρά, με τα πονακια μας, τις αϋπνίες μας, όλα μας!!!!! Έχω νέα!!! Κάποιες θα θυμάστε τη ζημιά που πάθαμε όταν ήμουν έγκυος, που έπεσε το ταβάνι και αναγκαστηκαμε να μετακομισουμε στους δικούς μου.... Ε ναι λοιπόν βρήκαμε σπίτι επιτέλους, αρχές Μαρτίου πρώτα ο Θεός μπαίνουμε!!! Στη γειτονια που μεγάλωσα, σε. Μια πολύ ήσυχη οικοδομή, στον κάτω όροφο μένει μια φίλη μου που έχει ένα κοριτσάκι ίδια ηλικία με τον Ιωάννη, κανουμε πολύ καλή παρέα!!! Τώρα έφυγαν αυτοί που έμεναν μέσα και ο ιδιοκτήτης κανει μερική ανακαίνιση, κουζίνα πόρτες πατώματα, και μετά μπαίνουμε!!! 

Εμείς πιπίλα παίρνουμε κανονικά από την αρχή, ο μικρός δεν την πολύ θέλει, η μικρή την παίρνει κανονικά!! 

  • Μου αρέσει 3

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Γειά σας κορίτσια μουυυυ εμείς είμαστε μια χαρά, με τα πονακια μας, τις αϋπνίες μας, όλα μας!!!!! Έχω νέα!!! Κάποιες θα θυμάστε τη ζημιά που πάθαμε όταν ήμουν έγκυος, που έπεσε το ταβάνι και αναγκαστηκαμε να μετακομισουμε στους δικούς μου.... Ε ναι λοιπόν βρήκαμε σπίτι επιτέλους, αρχές Μαρτίου πρώτα ο Θεός μπαίνουμε!!! Στη γειτονια που μεγάλωσα, σε. Μια πολύ ήσυχη οικοδομή, στον κάτω όροφο μένει μια φίλη μου που έχει ένα κοριτσάκι ίδια ηλικία με τον Ιωάννη, κανουμε πολύ καλή παρέα!!! Τώρα έφυγαν αυτοί που έμεναν μέσα και ο ιδιοκτήτης κανει μερική ανακαίνιση, κουζίνα πόρτες πατώματα, και μετά μπαίνουμε!!! 

Εμείς πιπίλα παίρνουμε κανονικά από την αρχή, ο μικρός δεν την πολύ θέλει, η μικρή την παίρνει κανονικά!! 

Ελα μπράβο. Επιτελους!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 39 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Ναιιιι πήρα μεγάλη χαρά!!!! Πως τα πας εσύ κορίτσι μου??? Ξεκουράζεσαι καθόλου?? 

Εχει ξεκινησει το συστημα κοιμαμαι μονο στην αγκαλια της μανουλας.αρα καταλαβαινεις. Ολη μερα το βυζι εξω και αγκαλιτσα.το βραδυ βαζω να τον κοιμιζει η μαμα μου γτ αν τον βγαζω απο την αγκαλια μπυ κλαιει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , loyloy είπε:

Εχει ξεκινησει το συστημα κοιμαμαι μονο στην αγκαλια της μανουλας.αρα καταλαβαινεις. Ολη μερα το βυζι εξω και αγκαλιτσα.το βραδυ βαζω να τον κοιμιζει η μαμα μου γτ αν τον βγαζω απο την αγκαλια μπυ κλαιει.

Κατάλαβα καλοπερνας κι εσύ.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!!! Τι κανετε??? 

Εμεις ειμαστε καλα. Ελεγα να βγαλω με το θηλαστρο γαλα και να βολταρω λιγο σημερα, αλλα δεν βλεπω να το καταφερνω γιατι ο μικρος θελει στηθος ολη την ωρα. Αμα τα καταφερω θα βγω και θα πιω και ενα ποτηρακι κρασι για να στανιαρωωω λιγοοο. 

@Anastasia_parisελα ρεε φιλη. Επιτελους σε δικο σας σπιτι!! Τελεια νεα. Μεχρι τοτε θα χουν παρει τα πανω τους κ τα μικρα και θα σαι κ συ λιγο πιο ανετη. Βεβαια ακομη κ τοτε θα θες βοηθεια. Ελπιζω να ναι κοντα στο πατρικο σου για να μπορει η φοβερη σου μανουλα να βοηθησει !!! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!! Τι κανετε??? 

Εμεις ειμαστε καλα. Ελεγα να βγαλω με το θηλαστρο γαλα και να βολταρω λιγο σημερα, αλλα δεν βλεπω να το καταφερνω γιατι ο μικρος θελει στηθος ολη την ωρα. Αμα τα καταφερω θα βγω και θα πιω και ενα ποτηρακι κρασι για να στανιαρωωω λιγοοο. 

@Anastasia_parisελα ρεε φιλη. Επιτελους σε δικο σας σπιτι!! Τελεια νεα. Μεχρι τοτε θα χουν παρει τα πανω τους κ τα μικρα και θα σαι κ συ λιγο πιο ανετη. Βεβαια ακομη κ τοτε θα θες βοηθεια. Ελπιζω να ναι κοντα στο πατρικο σου για να μπορει η φοβερη σου μανουλα να βοηθησει !!! 

Φιλη ξέρω τι κάνω, το πατρικό μου είναι απέναντι χαχαχαχαχα με τα χέρια θα γίνει μετακόμιση!!!!!!! Σίγουρα θα χρειάζομαι βοήθεια δεν το συζητώ, θα έρθετε η σούπερ γιαγιά!!!! 

Να σας ρωτήσω, στη δουλειά ποτέ επιστρέφετε???? Εγώ σκέφτομαι να ξεκινήσω σε κανένα μήνα, είχα σταματήσει τελείως όταν έμεινα έγκυος, δεν έχω δηλαδή άδεια αλλά θα μπορώ να πάω όταν θελήσω....


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Γειά σας κορίτσια μουυυυ εμείς είμαστε μια χαρά, με τα πονακια μας, τις αϋπνίες μας, όλα μας!!!!! Έχω νέα!!! Κάποιες θα θυμάστε τη ζημιά που πάθαμε όταν ήμουν έγκυος, που έπεσε το ταβάνι και αναγκαστηκαμε να μετακομισουμε στους δικούς μου.... Ε ναι λοιπόν βρήκαμε σπίτι επιτέλους, αρχές Μαρτίου πρώτα ο Θεός μπαίνουμε!!! Στη γειτονια που μεγάλωσα, σε. Μια πολύ ήσυχη οικοδομή, στον κάτω όροφο μένει μια φίλη μου που έχει ένα κοριτσάκι ίδια ηλικία με τον Ιωάννη, κανουμε πολύ καλή παρέα!!! Τώρα έφυγαν αυτοί που έμεναν μέσα και ο ιδιοκτήτης κανει μερική ανακαίνιση, κουζίνα πόρτες πατώματα, και μετά μπαίνουμε!!! 

Εμείς πιπίλα παίρνουμε κανονικά από την αρχή, ο μικρός δεν την πολύ θέλει, η μικρή την παίρνει κανονικά!! 

Καλησπέρα κορίτσια μου! Με το καλό να πας στο καινούργιο σου σπίτι κοπέλα μου ! Εμένα τελικά δεν την πολύ παίρνει την πιπίλα. ..

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Εχει ξεκινησει το συστημα κοιμαμαι μονο στην αγκαλια της μανουλας.αρα καταλαβαινεις. Ολη μερα το βυζι εξω και αγκαλιτσα.το βραδυ βαζω να τον κοιμιζει η μαμα μου γτ αν τον βγαζω απο την αγκαλια μπυ κλαιει.

Αχ κοπέλα μου και μένα τα ίδια κάνει τώρα μόνο αγκαλιά και βυζακι χαχαχα! και εκεί που τα ειχα φτύσει,  γιατί εγώ τον έχω και όλο το βράδυ,  σήμερα τον εβγαλα βόλτα για λίγο έξω και μετά πήγαμε λίγο και στης μαμάς μου κάτσαμε 1 ωριτσα και κοιμάται σαν άγγελος! 

  • Μου αρέσει 3

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Anastasia_paris είπε:

Φιλη ξέρω τι κάνω, το πατρικό μου είναι απέναντι χαχαχαχαχα με τα χέρια θα γίνει μετακόμιση!!!!!!! Σίγουρα θα χρειάζομαι βοήθεια δεν το συζητώ, θα έρθετε η σούπερ γιαγιά!!!! 

Να σας ρωτήσω, στη δουλειά ποτέ επιστρέφετε???? Εγώ σκέφτομαι να ξεκινήσω σε κανένα μήνα, είχα σταματήσει τελείως όταν έμεινα έγκυος, δεν έχω δηλαδή άδεια αλλά θα μπορώ να πάω όταν θελήσω....

Εγω δεν δουλευα, οποτε πρεπει να ψαχτω απο την αρχη. Θεου θελοντος, ελεγα να αρχισω να ψαχνω σιγουρα μετα το 6μηνο-8μηνο. Οταν δηλαδη ιδανικα θα σταματουσα τον θηλασμο. Βεβαια δεν ξερω, βλεποντας και κανοντας. Αλλα η αληθεια ειναι μου λειπει πολυ η δουλεια. Ισως ψαξω κατι part time γιατι δεν θελω να λειπω κ πολυ απο τον μικρο στη βρεφικη του ηλικια. Μακαρι να τα βολεψω καπως γιατι η δουλεια μου λειπει πολυ

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εγω δεν δουλευα, οποτε πρεπει να ψαχτω απο την αρχη. Θεου θελοντος, ελεγα να αρχισω να ψαχνω σιγουρα μετα το 6μηνο-8μηνο. Οταν δηλαδη ιδανικα θα σταματουσα τον θηλασμο. Βεβαια δεν ξερω, βλεποντας και κανοντας. Αλλα η αληθεια ειναι μου λειπει πολυ η δουλεια. Ισως ψαξω κατι part time γιατι δεν θελω να λειπω κ πολυ απο τον μικρο στη βρεφικη του ηλικια. Μακαρι να τα βολεψω καπως γιατι η δουλεια μου λειπει πολυ

Έτσι αισθάνομαι κι εγώ, και φυσικά μιλάω για part time, δεν μπορώ περισσότερο και να θέλω... Μου λείπει πολύ το να δουλεύω, και είναι και ο μοναδικός τρόπος να ξεφύγουμε λίγο εδώ που τα λέμε....εγω επειδή δεν θηλάζω έχω την "πολυτέλεια" να ψάξω και νωρίτερα...

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Έτσι αισθάνομαι κι εγώ, και φυσικά μιλάω για part time, δεν μπορώ περισσότερο και να θέλω... Μου λείπει πολύ το να δουλεύω, και είναι και ο μοναδικός τρόπος να ξεφύγουμε λίγο εδώ που τα λέμε....εγω επειδή δεν θηλάζω έχω την "πολυτέλεια" να ψάξω και νωρίτερα...

Κοριτσια μου δε το περιμενα οτι θα μου λειψει η δουλεια γιατι δουλευα μεχρι 8 μηνων με συσπασεις για να μη χασω τη δουλεια αλλα ποτε μη λες ποτε! Θα θελα πολυ να ερθω σε επαφη με κοσμο αυριο κιολας για 4 ωρο φυσικα κ γω !αλλα επειδη εχω αδεια κανονικη κ απο τον οαεδ το 6 μηνο θα γυρισω Αυγουστο θα προλαβω να κανω κσνα μπανσκι με το παιδι μου!

  • Μου αρέσει 2

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Dimitra K είπε:

Κοριτσια μου δε το περιμενα οτι θα μου λειψει η δουλεια γιατι δουλευα μεχρι 8 μηνων με συσπασεις για να μη χασω τη δουλεια αλλα ποτε μη λες ποτε! Θα θελα πολυ να ερθω σε επαφη με κοσμο αυριο κιολας για 4 ωρο φυσικα κ γω !αλλα επειδη εχω αδεια κανονικη κ απο τον οαεδ το 6 μηνο θα γυρισω Αυγουστο θα προλαβω να κανω κσνα μπανσκι με το παιδι μου!

Εγω σταμάτησα 1μιση μηνών έγκυος από τη δουλειά, και κάπου 5,6 μηνών ήθελα να δουλέψω και δεν με άφηναν!!! Δουλεύω απ τα 16 μου και δεν έχω μάθει έτσι!!!! Στον Ιωάννη ήμουν άνεργη 1 χρόνο και κόντεψα να σαλτάρω.... Μόλις λίγο πάρουν τα πάνω τους τα μωρά ξεκινάω δουλειά χωρίς σκέψη, εφόσον έχω και βοήθεια δεν νομίζω να χαλάσει ο κόσμος με 4 ώρες τη μέρα, σιγά... Είναι και 10λεπτα δρόμος με το αμάξι η δουλειά οπότε δεν θα με φάνε και οι δρόμοι... Αχ το καλοκαίρι εγώ από τώρα προετοιμαζομαι ότι δεν θα πάμε πουθενά!!!! Σιγα μη μπορέσουμε με 2 μωρά και έναν Ιωάννη χάχαχαχα!!! Θα κάνει αυτός τα μπάνια του με τους παππούδες του και εμείς εδώ.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...