Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      πρίν από 1 λεπτό , Σποράκι είπε:

      Να τις κάνεις δεύτερη μέρα του κυκλου αν στις ζητήσει ο γιατρός. Αλλιώς η γνώμη μου είναι μην ασχοληθείς, αγχωνόμαστε μόνες μας και δεν κάνει καλό!!!

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι εγώ τα έλεγα ότι αντί να χάσεις περνεις αλλά δεν με άκουγε κανένας. Όλο πείνας και δεν ξέρεις τι να φας εμένα της έκαναν κολικούς και δεν μπορούσα να τα φάω τίποτα. Η περιφέρεια ανοίγει εμένα δεν έχει μαζέψει ακόμαην φανταστείς δεν φενεται αλλά εμένα δεν μου κάθονται καλά κάποια ρούχα. Ευτυχώς η κοιλιά μάζεψε δεν ήταν και μεγάλη.αν μπορείς να πηγαίνεις για περπατημα να πας θα σου κάνει καλό. 

Κ μενα η κοιλια μαζεψε απλα ειναι πιο μαλακη, οχι τσιτα οπως ηταν! Η περιφερεια εχει ανοιξει ομως, το βλεπω. Φοβαμαι να δοκιμασω τα ρουχα που φορουσα μην απογητευτω πολυ χαχα

πρίν από 9 λεπτά , elise είπε:

στο συνολο εβαλα 11,5 κιλα, τα 10 φυγανε κατευθειαν ! το τελευταιο 1,5 ομως εμεινε,... το βρισκω αδικο τι να πω, δεν εβαλα τοσα πολλα για να μου μεινουνε κιολας... η κοιλια μου επεσε σχεδον κατευθειαν -δεν ητανε και μεγαλη- αλλα το δερμα ναι ειναι ποιο μαλακό απ οτι πριν στο σημειο εκεινο. ευτυχως δεν εκανα καμια ραγάδα πουθενα. γενικα το σωμα μου ειναι ακριβως οπως πριν αλλα δεν ξερω που βρισκεται αυτο το 1,5 κιλο και γιατι δε το χανω.. στο φαγητο μου ποτέ δεν ημουνα ακραια ουτε τσιμπολογαω ποτέ, .. ως πρωταρα αναρωτιεμαι μηπως η επαναφορα δεν εχει ολοκληρωθει ακομα και ισως φυγει απο μονο του καποια στιγμή. ή δεν εχει καμια σχέση οτι ητανε να χαθει χαθηκε και πρεπει να το προσπαθησω εγω ? τι λετε οι πιο εμπειρες ?

επισης η καφέ γραμμή στην κοιλιά -linea negra- δεν εφυγε ειναι ακομα εκει και το σκουρο χρωμα στις θηλες επισης ... ποτε φευγουνε πανω κατω ? 

Αχ κοριτσι και γω πηρα γυρω στα 9,5 κιλα. Εχασα τα 7 κατευθειαν στο μαιευτηριο και τωρα μου χουν μεινει 2 κιλα. Οπως το λες. Πριν ειχα επιπεδη κοιλια και τωρα αν και παλι ψιλοεπιπεδη τη λες δεν ειναι τοσο σφιχτη. Εχει γινει πιο πλαδαρη. Βεβαια η αληθεια ειναι πως τρωω ολη την ωρα, ενα τοστακι, ενα γιαουρτι, ενα μηλο, ναι μεν υγιεινα αλλα σε μονιμη βαση τρωω, οποτε μαλλον φταιω κ γω. Ραγαδα κ γω δεν εκανα, αλλα ειχα ηδη απο πριν στο στηθος και στους γλουτους. 

Αυτη τη μαυρη γραμμη δεν την εβγαλα, ουτε σκουρυναν οι θηλες μου, ολως περιεργως! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κορίτσια... Κι εγω έχω ακομα την μαύρη γραμμή στην κοιλιά.. Κ οι θηλες πιο σκούρες... Οσο για τα κιλα.. Νομίζω είχα βαλει 13-14 κιλα. Τα 10τα χω χάσει τα υπολοιπα δεν ξερω... Θέλει να το παρακολουθήσω.. Αλλα με τόσα που τρωω πως να τα χάσω;; η κοιλιά εμενα δν εχει επανέλθει ουτε λιγο... Είναι πιο μαλακή..  Κ εμενα νομιζω έχει ανοίξει η περιφέρεια αλλα όπως λεει κ η φιλη @nanoula90 τρεμω να δοκιμάσω το τζιν που φορούσα πριν.. Χμμμμ.... Αλλα ξερω οτι θελει ενα 9μηνο να ξαναεπανελθουμε στα πριν μας... Αν ισχυει έχουμε ακομα δρόμο μπροστά μας.. Πάντως έχω ξεσπρηστει.. Πλεον εβαλα κ τη βέρα χαχαχαχαχα μου χε λείψει...!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Cath3rine είπε:

Καλημερα κορίτσια... Κι εγω έχω ακομα την μαύρη γραμμή στην κοιλιά.. Κ οι θηλες πιο σκούρες... Οσο για τα κιλα.. Νομίζω είχα βαλει 13-14 κιλα. Τα 10τα χω χάσει τα υπολοιπα δεν ξερω... Θέλει να το παρακολουθήσω.. Αλλα με τόσα που τρωω πως να τα χάσω;; η κοιλιά εμενα δν εχει επανέλθει ουτε λιγο... Είναι πιο μαλακή..  Κ εμενα νομιζω έχει ανοίξει η περιφέρεια αλλα όπως λεει κ η φιλη @nanoula90 τρεμω να δοκιμάσω το τζιν που φορούσα πριν.. Χμμμμ.... Αλλα ξερω οτι θελει ενα 9μηνο να ξαναεπανελθουμε στα πριν μας... Αν ισχυει έχουμε ακομα δρόμο μπροστά μας.. Πάντως έχω ξεσπρηστει.. Πλεον εβαλα κ τη βέρα χαχαχαχαχα μου χε λείψει...!!!!

Χαχαχα κ γω βερα εβαλα σημερα!κ μενα μου χε λειψει ενιωσα οτι επανηλθα στη προηγουμενη ζωη μου!λοιπον κιλα 14 κ τωρα εχουν μεινει 2 αλλα η κοιλια ζυμαρακι στον αφαλο κ τα τζιν μπαινουν με ζορι κ οταν τα κουμπωνω πεταγετε το ζυμαρακι!και ημιυν κ γω τσιτα πριν κ κοκαλο μου λεγανε ολοι να παχυνω λιγο....κοριτσια εμεις πρωτο βραδυ που κοιμηθηκαμε 4 ωρες σερι κ εκανα εγω βλακεια φοβηθηκα πηγα να τη δω αν αναπνεει κ τη ξυπνησα.παντως χορτασα υπνο μ αυτο το 4 ωρο!!

Να ρωτησω οποιες εχουν γεννησει φυσιολογικα εχετε ακομη αιμα?εγω ρε γαμωτο 27η μερα κ σκομη κατακοκινο οχι ποσοτητα αλλα δε λεει να τελειωσει πηγα κ στο γιατρο γιατι φοβηθηκα κ μ κοιταξε κολπικα ολα καλα ειπε κ οτι επειδη θηλαζω θα χω αιμα πιο πολυ....εγω ηξερα το αντιθετο οτι αμα θηλαζεις σταματαει πιο νωρις αλλα τι να του πω λες βλακειες γιατρε...


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Dimitra K είπε:

Χαχαχα κ γω βερα εβαλα σημερα!κ μενα μου χε λειψει ενιωσα οτι επανηλθα στη προηγουμενη ζωη μου!λοιπον κιλα 14 κ τωρα εχουν μεινει 2 αλλα η κοιλια ζυμαρακι στον αφαλο κ τα τζιν μπαινουν με ζορι κ οταν τα κουμπωνω πεταγετε το ζυμαρακι!και ημιυν κ γω τσιτα πριν κ κοκαλο μου λεγανε ολοι να παχυνω λιγο....κοριτσια εμεις πρωτο βραδυ που κοιμηθηκαμε 4 ωρες σερι κ εκανα εγω βλακεια φοβηθηκα πηγα να τη δω αν αναπνεει κ τη ξυπνησα.παντως χορτασα υπνο μ αυτο το 4 ωρο!!

Να ρωτησω οποιες εχουν γεννησει φυσιολογικα εχετε ακομη αιμα?εγω ρε γαμωτο 27η μερα κ σκομη κατακοκινο οχι ποσοτητα αλλα δε λεει να τελειωσει πηγα κ στο γιατρο γιατι φοβηθηκα κ μ κοιταξε κολπικα ολα καλα ειπε κ οτι επειδη θηλαζω θα χω αιμα πιο πολυ....εγω ηξερα το αντιθετο οτι αμα θηλαζεις σταματαει πιο νωρις αλλα τι να του πω λες βλακειες γιατρε...

Εννοείται ζυμαρακι.. Εγω αντιθέτως δεν ήμουν κόκαλο... Τα ειχα απο πριν τα κιλά.. Κι όλως περιέργως στην εγκυμοσύνη δεν εβαλα πολλα... Περίμενα να βαλω αρκετα που ακουγα κατι 30κιλα κλπ... Με θαύμασα χιχιχιχι εβαλες το τζιν σου;; τολμηρη σε βρίσκω ..εγω ουτε καν.. Να φανταστώ να κλεινω κουμπί κ ν ακουμπάει κοιλιά.. Φοραω της εγκυμοσύνης που είχα πάρει...! 

Παντως εγω που δεν γέννησα φυσιολογικα κ υποτίθεται θα εχω πιο λιγο αιμα απ οσες γέννησαν φυσιολογικά εχω ακομα αιμα.. 26ημερών... Μια εχω πολύ. Μια σταματάει.. Κι ετσι θα πάει με είπε ο γυναικολόγος τουλάχιστον για 40 μέρες.. 

Link to comment
Share on other sites

Κ γω εχω κοριτσια. Κ σημερα εχω μπολικο. Εκει που ειχε αρχισει να αραιωνει, ξαφνικα σημερα πολυ αιμα! 

Σε τζιν δεν κανω τη βλακεια να δοκιμασω να μπω χαχαχ. Οσο για τη βερα καλα που μου το θυμησατε. Πηγα να δοκιμασω και μου κααανει!!! Ολλλε! Εχω να τη βαλω απο τον Ιουνιο! 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κ γω εχω κοριτσια. Κ σημερα εχω μπολικο. Εκει που ειχε αρχισει να αραιωνει, ξαφνικα σημερα πολυ αιμα! 

Σε τζιν δεν κανω τη βλακεια να δοκιμασω να μπω χαχαχ. Οσο για τη βερα καλα που μου το θυμησατε. Πηγα να δοκιμασω και μου κααανει!!! Ολλλε! Εχω να τη βαλω απο τον Ιουνιο! 

Φιλενάδα εγω δεν το κανω το χαζό να δοκιμάσω το παλιό το τζιν ακομα.. ΑΣΕ που απορώ πως τα φορουσα τόσο στενά χαχαχαχαχαχα..... Συνιθισα καταρχήν της εγκυμοσύνης με κρατάει κ την κοιλιαααα....Εγω απο τον Αύγουστο ειχα να την βαλω την βέρα.. Μολις είδα κ ξεπρηστηκα λεω εδω είμαστε.. Θα την βάλω να την αναδείξω.. Μ μπαίνει κ το δαχτυλιδι που με πήρε ο άντρας μου για την γέννα..(δεν το περίμενα ) Double.. Καλή δουλίτσα εγινε.. 

Παντως Για το αιμα κ εγω έτσι ειμαι.. Μια σταματάει λεω αντε μπας κ τελειωσε.. Αλλα ξαναξεκιναει... Με τρολάρει! 

Link to comment
Share on other sites

εγώ γενικα δεν ειχα ΚΑΘΟΛΟΥ πρηξιμο, ουτε στα άκρα, τη βερα μου δε την εβγαλα ποτέ ουτε νουμερο παπουτσι άλλαξα -εχω ακουσει οτι γινεται και αυτο- στα παντελονια μου μπαινω κανονικα σε ολα, αλλά οπως λετε οταν κλεινω το κουμπι λιιιιγο ζυμαρακι πεταγεται,.. πφφφ

γεννησα φυσιολογικά, αιμα ειχα για πανω απο μήνα, ειναι φυσιολογικο μην ανησυχειτε... μετα το μηνα σταματησε για καμια βδομαδα και μετα στο καπακι μου ηρθε περιοδος, και λεω περιοδος γιατι κρατησε τις στανταρ μερες περιοδου οπως ητανε παντα... δε το περιμενα, νομιζα οτι θα επαιρνε παραπανω μηνες πριν ξεκινησει ...


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , elise είπε:

εγώ γενικα δεν ειχα ΚΑΘΟΛΟΥ πρηξιμο, ουτε στα άκρα, τη βερα μου δε την εβγαλα ποτέ ουτε νουμερο παπουτσι άλλαξα -εχω ακουσει οτι γινεται και αυτο- στα παντελονια μου μπαινω κανονικα σε ολα, αλλά οπως λετε οταν κλεινω το κουμπι λιιιιγο ζυμαρακι πεταγεται,.. πφφφ

γεννησα φυσιολογικά, αιμα ειχα για πανω απο μήνα, ειναι φυσιολογικο μην ανησυχειτε... μετα το μηνα σταματησε για καμια βδομαδα και μετα στο καπακι μου ηρθε περιοδος, και λεω περιοδος γιατι κρατησε τις στανταρ μερες περιοδου οπως ητανε παντα... δε το περιμενα, νομιζα οτι θα επαιρνε παραπανω μηνες πριν ξεκινησει ...

Σοβαρα;;; εγω να σε πω την αλήθεια ειχα παρα μα παρα πολυ πρήξιμο στον πέμπτο μήνα.. Μετα απλα ηταν φυσιολογικά... Φορούσα μονο αθλητικά παπούτσια.. Τωρα θα φανεί οταν βγω θα σας πω..η περίοδος που σε ήρθε μετα ηταν σαν τις πρώτες μέρες στο νοσοκομείο;;  δλδ με παρα πολυ αίμα; 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τα κιλά πικρή ιστορία.... Είχα βάλει 19, τα έχασα όλα πλην ενός, και ξαφνικά μετρήθηκα πριν λίγες μέρες και είμαι +2...σα να λέμε από τα 19 έμειναν 3, που δεν νομίζω να φύγουν ποτέ.... Η περιφέρεια, περιφέρεια Θεσσαλονίκης θα την έλεγα, και οι ραγάδες στην κοιλιά δεν παίζει να φύγουν ποτέ.... Εντάξει, εγώ είχα πάρα φουσκώσει, ήταν και δύο παράπονο δεν εχω...παντως στο παλιό μου τζιν μπήκα, το κουμπωσα αλλά δεν μπορούσα να κάτσω χάχαχαχα χα οπότε το έβγαλα!!!! Βέρα ξαναφορεσα κι εγώ πριν αρκετές μέρες... Το σώμα μου πάντως άλλαξε ριζικα, και μου φαίνεται τόσο περίεργο γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη ήταν σαν να μην γέννησα ποτέ... Αυτό είναι το τίμημα όμως της μητρότητας τι να  κάνουμε!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elise είπε:

εγώ γενικα δεν ειχα ΚΑΘΟΛΟΥ πρηξιμο, ουτε στα άκρα, τη βερα μου δε την εβγαλα ποτέ ουτε νουμερο παπουτσι άλλαξα -εχω ακουσει οτι γινεται και αυτο- στα παντελονια μου μπαινω κανονικα σε ολα, αλλά οπως λετε οταν κλεινω το κουμπι λιιιιγο ζυμαρακι πεταγεται,.. πφφφ

γεννησα φυσιολογικά, αιμα ειχα για πανω απο μήνα, ειναι φυσιολογικο μην ανησυχειτε... μετα το μηνα σταματησε για καμια βδομαδα και μετα στο καπακι μου ηρθε περιοδος, και λεω περιοδος γιατι κρατησε τις στανταρ μερες περιοδου οπως ητανε παντα... δε το περιμενα, νομιζα οτι θα επαιρνε παραπανω μηνες πριν ξεκινησει ...

Σαν να μιλας για μενα χαχαχα. Εγω παραπρηστηκα και ωωω yeah ανεβηκα και νουμερο παπουτσιου! Ακομα δεν μου μπαινουν τα παπουτσια μου προ εγκυμοσυνης, που σημαινει οτι μαλλον θα πανε ολα αχρηστα!! Αλλα ακομα ελπιζω οτι θα μου χωρεσουν γιατι ειναι και πολλα και θα αρχισω να οδυρομαι!

πρίν από 14 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια τα κιλά πικρή ιστορία.... Είχα βάλει 19, τα έχασα όλα πλην ενός, και ξαφνικά μετρήθηκα πριν λίγες μέρες και είμαι +2...σα να λέμε από τα 19 έμειναν 3, που δεν νομίζω να φύγουν ποτέ.... Η περιφέρεια, περιφέρεια Θεσσαλονίκης θα την έλεγα, και οι ραγάδες στην κοιλιά δεν παίζει να φύγουν ποτέ.... Εντάξει, εγώ είχα πάρα φουσκώσει, ήταν και δύο παράπονο δεν εχω...παντως στο παλιό μου τζιν μπήκα, το κουμπωσα αλλά δεν μπορούσα να κάτσω χάχαχαχα χα οπότε το έβγαλα!!!! Βέρα ξαναφορεσα κι εγώ πριν αρκετές μέρες... Το σώμα μου πάντως άλλαξε ριζικα, και μου φαίνεται τόσο περίεργο γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη ήταν σαν να μην γέννησα ποτέ... Αυτό είναι το τίμημα όμως της μητρότητας τι να  κάνουμε!!! 

Χσχαχα, ε οχι και περιφερεια θεσσαλονικης φιλεναδα χαχαχαχα, εκλαψα!Εσυ ειχες και δυο και εισαι και τριτεκνη, μη μιλας καθολου. Θα τα χασεις απλα ισως παρει παραπανω χρονο και ειναι και λογικο με 2 ζουζουνια. Εδω εμεις με ενα και ξεχυλωσαμε !! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια τα κιλά πικρή ιστορία.... Είχα βάλει 19, τα έχασα όλα πλην ενός, και ξαφνικά μετρήθηκα πριν λίγες μέρες και είμαι +2...σα να λέμε από τα 19 έμειναν 3, που δεν νομίζω να φύγουν ποτέ.... Η περιφέρεια, περιφέρεια Θεσσαλονίκης θα την έλεγα, και οι ραγάδες στην κοιλιά δεν παίζει να φύγουν ποτέ.... Εντάξει, εγώ είχα πάρα φουσκώσει, ήταν και δύο παράπονο δεν εχω...παντως στο παλιό μου τζιν μπήκα, το κουμπωσα αλλά δεν μπορούσα να κάτσω χάχαχαχα χα οπότε το έβγαλα!!!! Βέρα ξαναφορεσα κι εγώ πριν αρκετές μέρες... Το σώμα μου πάντως άλλαξε ριζικα, και μου φαίνεται τόσο περίεργο γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη ήταν σαν να μην γέννησα ποτέ... Αυτό είναι το τίμημα όμως της μητρότητας τι να  κάνουμε!!! 

Οι θυσίες της μάνας!!!!  Κι οι δικές μ ραγάδες περιμενω να ξεκοκκινησουν λιγο...εσυ ειχες κ δύο αγαπη μ..πολυ καλα είσαι... 

Μπαα δεν δοκίμασα καν να βάλω το τζιν μ.. Φοβάμαι.. Θα χασω πρώτα τα κιλά κ μετα χαχαχαχχα εχω μελλον.. Να ναι καλα της εγκυμοσύνης!!!, τωρα με τις εκπτώσεις αν βρω κ ενα μαυρο τζιν εγκυμοσύνης θα πάρω.. Κ έκλεισε η γκαρνταρόμπα μ... !!τωρα μονο για τον μικρό !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια, εκει που ειχε αραιωσει το αιμα, ξαφνικα σημερα εχω πολυ και κοκκινο! Λετε να αδιαθετησα?? Εχω και πονους οπως ειχα στην περιοδο. Αλλα δεν ειναι πολυ νωρις? Δεν πρεπει πρωτα να σταματησουν τα λοχεια? Η δεν παιζει ρολο? Εχω μπερδευτει


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Σαν να μιλας για μενα χαχαχα. Εγω παραπρηστηκα και ωωω yeah ανεβηκα και νουμερο παπουτσιου! Ακομα δεν μου μπαινουν τα παπουτσια μου προ εγκυμοσυνης, που σημαινει οτι μαλλον θα πανε ολα αχρηστα!! Αλλα ακομα ελπιζω οτι θα μου χωρεσουν γιατι ειναι και πολλα και θα αρχισω να οδυρομαι!

Χσχαχα, ε οχι και περιφερεια θεσσαλονικης φιλεναδα χαχαχαχα, εκλαψα!Εσυ ειχες και δυο και εισαι και τριτεκνη, μη μιλας καθολου. Θα τα χασεις απλα ισως παρει παραπανω χρονο και ειναι και λογικο με 2 ζουζουνια. Εδω εμεις με ενα και ξεχυλωσαμε !! 

Καλε λες να το κοιτάξω με τα παπούτσια ;; θα πονέσει πολυ αν πρέπει ν αλλάξω νουμερο.. Χριστε μ κ ρλεγα μόνο στα γεράματα μεγαλώνουν τα ακρα μας κ οχι μονο.. ΣΟΚ Κ ΔΕΟΣ!!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ρε κοριτσια, εκει που ειχε αραιωσει το αιμα, ξαφνικα σημερα εχω πολυ και κοκκινο! Λετε να αδιαθετησα?? Εχω και πονους οπως ειχα στην περιοδο. Αλλα δεν ειναι πολυ νωρις? Δεν πρεπει πρωτα να σταματησουν τα λοχεια? Η δεν παιζει ρολο? Εχω μπερδευτει

Πόσο ημερών είναι ο μπέμπης; μπορεί να είναι περιοδος. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...