Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

26 minutes ago, Andri M said:

Ναι, διδυμάκια μέχρι στιγμής! Καλά είμαι, no news good news! Περιμένω με ανυπομονησία να πάω για υπέρηχο στις 23/03! Εσύ πώς τα πας?

Α μαζι θα παμε για υπερηχο! Εγω λιγο ναυτια αλλα καλυτερα απο την προηγουμενη εβδομαδα κ.με πιο πολυ ενεργεια. Θα δειξει! Ακομα κρσταω μικρο κσλαθι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Blondie 2020 είπε:

Α μαζι θα παμε για υπερηχο! Εγω λιγο ναυτια αλλα καλυτερα απο την προηγουμενη εβδομαδα κ.με πιο πολυ ενεργεια. Θα δειξει! Ακομα κρσταω μικρο κσλαθι!

Να πάρετε και οι δύο καλαθαρες! Ακου μικρο κάλαθι!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Άσε Μαίρη και από τη μια ανυπομονώ από την άλλη το θσκατο στην κάλτσα που λένε!! 

Να πάνε όλα καλά 

Να σου πω έμαθα για την εγκυμοσύνη την ημέρα που γέννησες, έπρεπε να το υποψιαστώ ότι κ η δικιά μου μις μπούτι θα είναι!!! 

Ο πατέρας της τη λέει Μις Ελλάς κ κορδωνεται!!!! 

Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου... 

Ε ναι είναι δυνατόν να μην είναι μις μπούτι; Ο μπαμπάς να δεις όταν γεννηθεί πως θα κορδώνεται!

Με καισαρική; Κι εγω φοβόμουν στο τέλος αλλά ευτυχώς είναι μερικές ώρες το άγχος μετά το ξεχνάς τελειως. Μετά τρέχεις κ δεν φτανειςφτάνεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Ε ναι είναι δυνατόν να μην είναι μις μπούτι; Ο μπαμπάς να δεις όταν γεννηθεί πως θα κορδώνεται!

Με καισαρική; Κι εγω φοβόμουν στο τέλος αλλά ευτυχώς είναι μερικές ώρες το άγχος μετά το ξεχνάς τελειως. Μετά τρέχεις κ δεν φτανειςφτάνεις

Μαίρη μου ακόμη ρευστά τα πράγματα 

Μέχρι 09.03 ήταν ισχιακη κ δε φαινόταν καν το προσωπάκι της

Εχθές ακόμη ισχιακη αλλά σε τελείως διαφορετική στάση μέσα σε πέντε μέρες, είδαμε φατσουλα κ χέστηκα πάνω μου γιατί δεν το περίμενα, τώρα δεν ξέρω, έχουμε περιθώριο ακόμη εγώ προετοιμάζομαι για όλα τα ενδεχόμενα. 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 15/3/2021 at 6:29 ΜΜ, Didimakia είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια και καλή Σαρακοστή να έχουμε με υγεία.Επειδη έχω αρχίσει να σκέφτομαι την δωρεά,κάνοντας άλλη μια προσπαθεια με τα δικά μου,ποια είναι η γνώμη σας για το ιακεντρο και μέχρι πόσους μήνες είναι η αναμονή.Σας ευχαριστώ!!!

Καλησπέρα. Εγώ είμαι στο Ιακεντρο με δωρεά. Περίμενα 5 μήνες ενώ μου είχαν πει 2.Σιγουρα ο covid παίζει ρόλο, αλλά και τους 2 μηνες με covid μου τους είπανε. Γενικά και από άλλες περιπτώσεις που ξέρω τους 3 μηνες να τους έχεις σιγουρους. Σκέφτεσαι με το Σφακ για δωρεά ή με κάποιον άλλο γιατρό του κέντρου; Εγω ειχα μια πρώτη αποτυχία με δωρεα στο Ιακ, αλλά πολλές κοπέλες από εδώ πέτυχαν με την πρώτη. Καλή συνέχεια. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anoulious είπε:

Καλησπέρα. Εγώ είμαι στο Ιακεντρο με δωρεά. Περίμενα 5 μήνες ενώ μου είχαν πει 2.Σιγουρα ο covid παίζει ρόλο, αλλά και τους 2 μηνες με covid μου τους είπανε. Γενικά και από άλλες περιπτώσεις που ξέρω τους 3 μηνες να τους έχεις σιγουρους. Σκέφτεσαι με το Σφακ για δωρεά ή με κάποιον άλλο γιατρό του κέντρου; Εγω ειχα μια πρώτη αποτυχία με δωρεα στο Ιακ, αλλά πολλές κοπέλες από εδώ πέτυχαν με την πρώτη. Καλή συνέχεια. 

Καλήσπερα σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.Εμενα ο γιατρός μου είναι ο Σφακ και με αυτόν θα συνεχίσω.Λυπαμαι για την αποτυχία σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου η επόμενη να είναι η τυχερή!!!Να ρωτήσω ο Σφακ σου έκανε υστεροσκοπηση πριν τα βάλεις γιατί εγώ έκανα τον Σεπτέμβρη πιστεύεις ότι χρειάζεται ξανά?Βέβαια θα ρωτήσω και τον γιατρό (Δεν τον βρίσκω και εύκολα ):(!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , anoulious είπε:

Καλησπέρα. Εγώ είμαι στο Ιακεντρο με δωρεά. Περίμενα 5 μήνες ενώ μου είχαν πει 2.Σιγουρα ο covid παίζει ρόλο, αλλά και τους 2 μηνες με covid μου τους είπανε. Γενικά και από άλλες περιπτώσεις που ξέρω τους 3 μηνες να τους έχεις σιγουρους. Σκέφτεσαι με το Σφακ για δωρεά ή με κάποιον άλλο γιατρό του κέντρου; Εγω ειχα μια πρώτη αποτυχία με δωρεα στο Ιακ, αλλά πολλές κοπέλες από εδώ πέτυχαν με την πρώτη. Καλή συνέχεια. 

Σε εμένα βρήκαν άμεσα δοτρια, ούτε μήνας δε χρειάστηκε. Βέβαια Μάρτιος 2020.

Just now, Didimakia είπε:

Καλήσπερα σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.Εμενα ο γιατρός μου είναι ο Σφακ και με αυτόν θα συνεχίσω.Λυπαμαι για την αποτυχία σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου η επόμενη να είναι η τυχερή!!!Να ρωτήσω ο Σφακ σου έκανε υστεροσκοπηση πριν τα βάλεις γιατί εγώ έκανα τον Σεπτέμβρη πιστεύεις ότι χρειάζεται ξανά?Βέβαια θα ρωτήσω και τον γιατρό (Δεν τον βρίσκω και εύκολα ):(!!!

Θέλει στο εξάμηνο επαναληψη

Βέβαια αυτός ξέρει την περίπτωση σου

Κι εγώ με αυτόν πέτυχα με τη δεύτερη με δωρεα

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Didimakia είπε:

Καλήσπερα σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.Εμενα ο γιατρός μου είναι ο Σφακ και με αυτόν θα συνεχίσω.Λυπαμαι για την αποτυχία σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου η επόμενη να είναι η τυχερή!!!Να ρωτήσω ο Σφακ σου έκανε υστεροσκοπηση πριν τα βάλεις γιατί εγώ έκανα τον Σεπτέμβρη πιστεύεις ότι χρειάζεται ξανά?Βέβαια θα ρωτήσω και τον γιατρό (Δεν τον βρίσκω και εύκολα ):(!!!

Εγω που έκανα το Νοέμβριο ο Σφακ για Μαρτιο δεν πολυηθελε να επαναλάβω την υστεροσκοπηση. 

Just now, Thia1985 είπε:

Σε εμένα βρήκαν άμεσα δοτρια, ούτε μήνας δε χρειάστηκε. Βέβαια Μάρτιος 2020.

Θέλει στο εξάμηνο επαναληψη

Βέβαια αυτός ξέρει την περίπτωση σου

Κι εγώ με αυτόν πέτυχα με τη δεύτερη με δωρεα

Τωρα και με κοπέλα που περιμένει από Νοέμβριο δυστυχώς η αναμονή είναι σίγουρα 3 μηνες. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Σε εμένα βρήκαν άμεσα δοτρια, ούτε μήνας δε χρειάστηκε. Βέβαια Μάρτιος 2020.

Θέλει στο εξάμηνο επαναληψη

Βέβαια αυτός ξέρει την περίπτωση σου

Κι εγώ με αυτόν πέτυχα με τη δεύτερη με δωρεα

Ε ναι έχει διαφορά τώρα καθυστερούν!!!Η αλήθεια που λες είναι οτι στην υστεροσκοπηση που έκανα τον Σεπτέμβρη ήμουν πεντακάθαρη δεν είχα κανένα θέμα και μάλιστα μου είπε ότι έχω πολύ φιλόξενη μήτρα!!!Τώρα μετά την απόξεση που έκανα τον Δεκέμβριο πιστεύω να μην έχει δημιουργηθεί καμμία φλεγμονή αλλά οκ άμα μου πει θα κάνω ξανά!!!Συγχαρητήρια που πέτυχες δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα παλιά μηνύματα έχεις γεννήσει?

Just now, anoulious είπε:

Εγω που έκανα το Νοέμβριο ο Σφακ για Μαρτιο δεν πολυηθελε να επαναλάβω την υστεροσκοπηση. 

Τωρα και με κοπέλα που περιμένει από Νοέμβριο δυστυχώς η αναμονή είναι σίγουρα 3 μηνες. 

Δεν πειράζει κάλιο αργά παρά ποτέ αρκεί να πετύχουμε!!Τώρα σε ότι αφορά την υστεροσκοπηση ότι μου πει(που μάλλον θα μου πει):eek:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Μαίρη μου ακόμη ρευστά τα πράγματα 

Μέχρι 09.03 ήταν ισχιακη κ δε φαινόταν καν το προσωπάκι της

Εχθές ακόμη ισχιακη αλλά σε τελείως διαφορετική στάση μέσα σε πέντε μέρες, είδαμε φατσουλα κ χέστηκα πάνω μου γιατί δεν το περίμενα, τώρα δεν ξέρω, έχουμε περιθώριο ακόμη εγώ προετοιμάζομαι για όλα τα ενδεχόμενα. 

Α μάλιστα. Βλέποντας και κάνοντας...

Ωστε είδατε και φατσούλα. Γι αυτό ο μπαμπάς ξετρελάθηκε. Τι καλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MaryH είπε:

Α μάλιστα. Βλέποντας και κάνοντας...

Ωστε είδατε και φατσούλα. Γι αυτό ο μπαμπάς ξετρελάθηκε. Τι καλα

Δεν κατάλαβε και πολλά στην αρχη

Του έγραψα μύτη, μάτια, στόμα, εκεί κόλλησε 

Ναι!!! Χαχαχα

Μας έκανε τη χάρη, φαντάσου 09.03 που ζήτησα από Σφακ να τη δω μου πε αδύνατον, δε φαίνεται κι ο Παπαπαναγιώτου 09.02 το ίδιο, δε γινόταν όπως καθοταν

Διδυμακια ΠΗΤ έχω 14.04!!

Ακόμη δεν έχω γεννήσει 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Δεν κατάλαβε και πολλά στην αρχη

Του έγραψα μύτη, μάτια, στόμα, εκεί κόλλησε 

Ναι!!! Χαχαχα

Μας έκανε τη χάρη, φαντάσου 09.03 που ζήτησα από Σφακ να τη δω μου πε αδύνατον, δε φαίνεται κι ο Παπαπαναγιώτου 09.02 το ίδιο, δε γινόταν όπως καθοταν

Διδυμακια ΠΗΤ έχω 14.04!!

Ακόμη δεν έχω γεννήσει 

Καλημέρα! Να ξέρεις μοιάζουν οι φατσούλες τους με τις φωτό υπερήχων. Η μικρή μου στη φωτό της β επιπέδου είναι ίδια. Μυτούλα , στοματάκι, μαγουλακια.

Αντε κοντευεις. Όλα καλά θα πανε. Με το καλό!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 19/3/2021 at 9:47 ΠΜ, MaryH είπε:

Καλημέρα! Να ξέρεις μοιάζουν οι φατσούλες τους με τις φωτό υπερήχων. Η μικρή μου στη φωτό της β επιπέδου είναι ίδια. Μυτούλα , στοματάκι, μαγουλακια.

Αντε κοντευεις. Όλα καλά θα πανε. Με το καλό!

Καλημέρα! 

Μαίρη μου η κοκόνα την ημέρα που ήταν ο καλός γιατρουλης με το καλό μηχάνημα κ θα βλέπαμε φατσουλα ποδαράκια όλα η κυρία ήταν ντροπαλή!!! 

Οπότε μη φανταστείς ότι είδαμε πολλά γιατί εμφανίστηκε στο Σφακ που είχε το απλό μηχάνημα 

Δε πειράζει μας έκανε την τιμή!! 

Της λέω σκατουλα εσένα έχω τόσο καιρό?? Αλλά στο μπαμπά της δεν αρέσει να τη λέω έτσι, από Μις Ελλάς κ πάνω 

Του λέω όμως η Μις Ελλάς έχει τα μπούτια έξω να ξέρεις κ με το που ανοίξει ο καιρός θα μαστε έτσι κ με κοιτάει κάπως ετσι

:angry:

  • Χαχα 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Καλημέρα! 

Μαίρη μου η κοκόνα την ημέρα που ήταν ο καλός γιατρουλης με το καλό μηχάνημα κ θα βλέπαμε φατσουλα ποδαράκια όλα η κυρία ήταν ντροπαλή!!! 

Οπότε μη φανταστείς ότι είδαμε πολλά γιατί εμφανίστηκε στο Σφακ που είχε το απλό μηχάνημα 

Δε πειράζει μας έκανε την τιμή!! 

Της λέω σκατουλα εσένα έχω τόσο καιρό?? Αλλά στο μπαμπά της δεν αρέσει να τη λέω έτσι, από Μις Ελλάς κ πάνω 

Του λέω όμως η Μις Ελλάς έχει τα μπούτια έξω να ξέρεις κ με το που ανοίξει ο καιρός θα μαστε έτσι κ με κοιτάει κάπως ετσι

:angry:

Eννοειται τα μπουτακια εξω! Τι , τζαμπα τοσος κοπος:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...