Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

5 hours ago, Hope19 said:

Ειμαι στην θεσσαλονικη στο emvryolab..οσο για τον κυκλο της εμβρυομεταφορας εξαρταται απο αιματολογικες εξετασεις οιστραδιολη προγεστερονη αν εχω καταλαβει καλα..κ εμενα η οιστραδιολη ηταν πολυ ψηλη η τιμη της γιαυτο..

Καλη επιτυχια! Νομιζω εκει ηταν η Μαιρη μας οποτε εισαι σε καλα χερια κ σιγουρα θα εχεις για 2 με 3 προσπαθειες! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

16 ώρες πρίν, Hope19 είπε:

Γεια σας κοριτσια, ερχομαι και εγω στην παρεα σας υστερα απο 3 ωοληψιες που δεν απεδωσαν καρπο με δικα μου ωαρια...αυτη την στιγμη εχουμε 7 βλαστοκυστες 5 ημερων και περιμενω να αδιαθετησω για να δουμε εαν ο κυκλος μου αυτος ειναι καταλληλος για εμβρυομεταφορα.διοτι ο προηγουμενος δεν ηταν..ανυπομονω να περασουν οι μερες και να συμβει αυτο που το πολυ ονειρευομαι..ευχομαι για ολες μας να εκπληρωθει αισιως το ονειρο μας και να εχουμε μονο καλο αποτελεσμα..❤️

Γεια σου κοπελα μου! Με θυμασαι? Τα ειχαμε πει πριν πολυ καιρο. Χαιρομαι με τα νεα σου. Ευχομει να σου πανε ολα τελεια, που θα σου πανε ! Επιτελους ακουμε πολλες βλαστοκυστες σε δωρεα. Εγω με 6 βλαστοκυστες στο εμβρυολαμπ εχω τωρα την κορη μου. Σε ποιο γιατρο εισαι?

17 ώρες πρίν, decemberlove είπε:

Καλημερα κοριτσια θα πω κατι π δεν μ αρεσε. Ειναι η θεια μ στο τσιριγωτη με δανεικα ειναι 47 και πηγαμε σημερα μαζι για παρεα. Ειδα τις δοτριες ηταν μαζι με μας στην αναμονη ξενες αλβανιδες νομιζω μιλαγαν σπαστα με κατι μπουστακια εξω κοιλιες σορτσακια κτλ.. 19 χρονων 20 τ πολυ... λιγο ασχημο ρε παιδια δεν ειναι αυτο; Δεν ενοιωσα ωραια και φανταζομαι ουτε η θεια μου. Δεν της ειπα κατι ουτε το σχολιασω απλα τ αναφερω να μ πειτε αποψεις. 

Δεν πειραζει μωρε! Οι Αλβανιδες ειναι ομορφες, πανεξυπνες κ τα παιδακια τους αρα μια χαρα!Γι αυτο εχει επιτυχια ο ατιμος, χαχα!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Γεια σου κοπελα μου! Με θυμασαι? Τα ειχαμε πει πριν πολυ καιρο. Χαιρομαι με τα νεα σου. Ευχομει να σου πανε ολα τελεια, που θα σου πανε ! Επιτελους ακουμε πολλες βλαστοκυστες σε δωρεα. Εγω με 6 βλαστοκυστες στο εμβρυολαμπ εχω τωρα την κορη μου. Σε ποιο γιατρο εισαι?

Δεν πειραζει μωρε! Οι Αλβανιδες ειναι ομορφες, πανεξυπνες κ τα παιδακια τους αρα μια χαρα!Γι αυτο εχει επιτυχια ο ατιμος, χαχα!

Γεια σου κοριτσι κ σε σενα.ειμαι νεα στο φορουμ πιθανον το ψευδωνυμο να συμπίπτει με καποιο αλλο.τεσπα.χαρηκα πολυ παντως...λοιπον στο εμβρυολαμπ οπως ειπαμε ειμαι με τον χριστοφοριδη  ειχα κλεισει το ραντεβου αλλα στην συνάντηση ηταν κ η Μαρινα η Δημητρακη η οποια εξακολουθει να με παρακολουθει κ ειναι εκεινη πλεον η γιατρος μου..απο την οποια ομως ειμαι πολυ ευχαριστημενη..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, decemberlove είπε:

Καλημερα κοριτσια θα πω κατι π δεν μ αρεσε. Ειναι η θεια μ στο τσιριγωτη με δανεικα ειναι 47 και πηγαμε σημερα μαζι για παρεα. Ειδα τις δοτριες ηταν μαζι με μας στην αναμονη ξενες αλβανιδες νομιζω μιλαγαν σπαστα με κατι μπουστακια εξω κοιλιες σορτσακια κτλ.. 19 χρονων 20 τ πολυ... λιγο ασχημο ρε παιδια δεν ειναι αυτο; Δεν ενοιωσα ωραια και φανταζομαι ουτε η θεια μου. Δεν της ειπα κατι ουτε το σχολιασω απλα τ αναφερω να μ πειτε αποψεις. 

Κορίτσια μου αν θέλετε τη γνώμη μου μη δίνετε σημασία σε αυτά!!! Και σας μιλά μια διδυμομανουλα με δανικά... Μην ξεχνατε ότι ένα μικρό ποσοστό dna έχει απ' τις δοτριες το 75%ειναι του πατέρα και της εγκυμονούσας!!! Θα με πιστέψετε αν σας πω ότι η κόρη μου είναι ίδια εγώ στην ηλικία της?? ( Εγώ βέβαια ήμουν γεματουλικο μωράκι.. η καορη μου είναι αδυνατούλα...)

Μην σκέφτεσαι τέτοια λοιπόν!!!!

  • Μου αρέσει 12

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope19 είπε:

Γεια σου κοριτσι κ σε σενα.ειμαι νεα στο φορουμ πιθανον το ψευδωνυμο να συμπίπτει με καποιο αλλο.τεσπα.χαρηκα πολυ παντως...λοιπον στο εμβρυολαμπ οπως ειπαμε ειμαι με τον χριστοφοριδη  ειχα κλεισει το ραντεβου αλλα στην συνάντηση ηταν κ η Μαρινα η Δημητρακη η οποια εξακολουθει να με παρακολουθει κ ειναι εκεινη πλεον η γιατρος μου..απο την οποια ομως ειμαι πολυ ευχαριστημενη..

A, χαχα! Υπαρχει κ αλλη με το ιδιο ψευδωνυμο

Αρα εισαι με τον γιατρο μου, απλως σε παρακολουθει η Δημητρακη , η βοηθος του. Χαιρομαι που ο Χριστοφοριδης δινει πολλες βλαστοκυστες και τωρα, γιατι διαβαζα τελευταια για μια τσιγκουνια εμβρυων στο εμβρυολαμπ  σε αλλους γιατρουςπου ηταν πολυ λυπηρο. Εγω ειχα παρει εξι. Γενικως ημουν απολυτως ευχαριστημενη. Εισαι σε καλα χερια και θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου αν θέλετε τη γνώμη μου μη δίνετε σημασία σε αυτά!!! Και σας μιλά μια διδυμομανουλα με δανικά... Μην ξεχνατε ότι ένα μικρό ποσοστό dna έχει απ' τις δοτριες το 75%ειναι του πατέρα και της εγκυμονούσας!!! Θα με πιστέψετε αν σας πω ότι η κόρη μου είναι ίδια εγώ στην ηλικία της?? ( Εγώ βέβαια ήμουν γεματουλικο μωράκι.. η καορη μου είναι αδυνατούλα...)

Μην σκέφτεσαι τέτοια λοιπόν!!!!

Θα επειβεβαιωσω οτι το τουτουνακι κοριτσακι ειναι ιδια η μαμα της! Αγωνιστικους χαιρετισμους Τουτουνι μου!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MaryH είπε:

A, χαχα! Υπαρχει κ αλλη με το ιδιο ψευδωνυμο

Αρα εισαι με τον γιατρο μου, απλως σε παρακολουθει η Δημητρακη , η βοηθος του. Χαιρομαι που ο Χριστοφοριδης δινει πολλες βλαστοκυστες και τωρα, γιατι διαβαζα τελευταια για μια τσιγκουνια εμβρυων στο εμβρυολαμπ  σε αλλους γιατρουςπου ηταν πολυ λυπηρο. Εγω ειχα παρει εξι. Γενικως ημουν απολυτως ευχαριστημενη. Εισαι σε καλα χερια και θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη

Η αληθεια ειναι οτι και εγω διαβασα απο αλλες κοπελες κ σε αλλα κεντρα οτι δινουν 4 βλαστοκυστες σαν ταριφα! Και μου εκανε εντυπωση! Τωρα οσο αφορα τον γιατρο εχω μια απορια κ εφοσον εχεις εμεπειρια απο εκει θα με διαφωτιζες.περα απο το πρωτο ραντεβου συναντησης εγω τον χριστοφ..δεν τον ξαναειδα ποτε..δεν εχει ανακατευτει σε εμενα...πως μπορει να ειναι γιατρος μου, κ να με παρακολουθει η βοηθος του και να μην εχω καμια επαφη μαζι του? Μονο για τους τυπους δλδ? Εγω με την Δημητρακη βρισκομαι κανουμε υπερηχους..συζηταμε το πλανο και τα παντα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope19 είπε:

Η αληθεια ειναι οτι και εγω διαβασα απο αλλες κοπελες κ σε αλλα κεντρα οτι δινουν 4 βλαστοκυστες σαν ταριφα! Και μου εκανε εντυπωση! Τωρα οσο αφορα τον γιατρο εχω μια απορια κ εφοσον εχεις εμεπειρια απο εκει θα με διαφωτιζες.περα απο το πρωτο ραντεβου συναντησης εγω τον χριστοφ..δεν τον ξαναειδα ποτε..δεν εχει ανακατευτει σε εμενα...πως μπορει να ειναι γιατρος μου, κ να με παρακολουθει η βοηθος του και να μην εχω καμια επαφη μαζι του? Μονο για τους τυπους δλδ? Εγω με την Δημητρακη βρισκομαι κανουμε υπερηχους..συζηταμε το πλανο και τα παντα! 

Τις οδηγίες κ τα πρωτόκολλα τα έδινε ο Χριστοφοριδης. Επίσης μου έκανε τις εμβρυομεταφορες. Απλώς τους υπερηχους ο βοηθος

Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Τις οδηγίες κ τα πρωτόκολλα τα έδινε ο Χριστοφοριδης. Επίσης μου έκανε τις εμβρυομεταφορες. Απλώς τους υπερηχους ο βοηθος

Ααα μαλιστα..τωρα καταλαβα..οκ σε ευχαριστω πολυ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, decemberlove said:

Μονο περιποιημενες δεν της ελεγες ρε γαμωτο. Ηταν σαν τι να σ πω τωρα ασε στεναχωρηθηκα.. 

Απο περιεργια πως καταλαβαινεις αν ενας κυκλος ειναι καλος για εμβρυομεταφορα; 

Κατάλαβα ότι ήταν λίγο ξέκ@@@λες, αλλά αυτό είναι δευτερεύον, εγώ έχω αλλού την περιέργεια...νομίζω θα κοιτούσα αν είναι λαδομένο το μαλλί, αν είναι βρώμικα τα νύχια, τέτοια πράγματα! Χαχαχαχαχα!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M said:

Κατάλαβα ότι ήταν λίγο ξέκ@@@λες, αλλά αυτό είναι δευτερεύον, εγώ έχω αλλού την περιέργεια...νομίζω θα κοιτούσα αν είναι λαδομένο το μαλλί, αν είναι βρώμικα τα νύχια, τέτοια πράγματα! Χαχαχαχαχα!

Ελα ντε!! Εμενα πολυ που με ενοιαζαν ολα αυτα πσρολο που η δικη μου ειναι ελληνιδα και 23 τελικα. Αλλα κ διμετρη ρωσιδα να ηταν δε θα με χαλαγε.  Χα χα!

Πως πας; ποτε πας για αυχενικη εμαθες;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Andri M είπε:

Κατάλαβα ότι ήταν λίγο ξέκ@@@λες, αλλά αυτό είναι δευτερεύον, εγώ έχω αλλού την περιέργεια...νομίζω θα κοιτούσα αν είναι λαδομένο το μαλλί, αν είναι βρώμικα τα νύχια, τέτοια πράγματα! Χαχαχαχαχα!

Ίουουουου!!!!!!

Δικιά μου είσαι 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 said:

Ελα ντε!! Εμενα πολυ που με ενοιαζαν ολα αυτα πσρολο που η δικη μου ειναι ελληνιδα και 23 τελικα. Αλλα κ διμετρη ρωσιδα να ηταν δε θα με χαλαγε.  Χα χα!

Πως πας; ποτε πας για αυχενικη εμαθες;

Δεν μου έχει πει ακόμη τίποτα. Είμαι σήμερα 8+4 και έχω ραντεβού ξανά στις 6 Απριλίου. Τότε θα μου πει πότε να κλείσω το ραντεβού της αυχενικής! Απίστευτο μου φαίνεται που μιλάω για αυχενική! Αχ παναγία μου, βοήθα να πάνε όλα καλά! Όλα τα κορίτσια! Εσύ? Έχεις κλείσει ραντεβού για αυχενική? Με ποιόν θα την κάνεις?

Just now, νικηαντωνια81 said:

Ίουουουου!!!!!!

Δικιά μου είσαι 

Χαχαχα! Ναι, βασικά υπάρχει σκεπτικό, όλα τα κορίτσια μου φαίνονται ξέκ@@@λα, και μου είναι δύσκολο και να διακρίνω ποια έχουν ενηλικιωθεί και ποια όχι (αναφέρομαι σε αυτά που βλέπω στο δρόμο και στο πάρκο που βγάζω το σκυλάκι μου βόλτα). Είναι μόνιμη συζήτηση με τον καλό μου αυτή του ντυσίματος και του στησίματος... Επομένως, ξεπερνάω αυτό το στοιχείο. Ε, το επόμενο είναι η καθαριότητα, που είναι και η μισή αρχοντιά! Έτσι μας έλεγαν στο σχολείο! Χαχαχαχα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Κατάλαβα ότι ήταν λίγο ξέκ@@@λες, αλλά αυτό είναι δευτερεύον, εγώ έχω αλλού την περιέργεια...νομίζω θα κοιτούσα αν είναι λαδομένο το μαλλί, αν είναι βρώμικα τα νύχια, τέτοια πράγματα! Χαχαχαχαχα!

Τι μας χαλάει βρε κορίτσια. Το πολύ πολύ το μωρό μας να μοιάζει στη Φουρειρα:lol:

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M said:

Δεν μου έχει πει ακόμη τίποτα. Είμαι σήμερα 8+4 και έχω ραντεβού ξανά στις 6 Απριλίου. Τότε θα μου πει πότε να κλείσω το ραντεβού της αυχενικής! Απίστευτο μου φαίνεται που μιλάω για αυχενική! Αχ παναγία μου, βοήθα να πάνε όλα καλά! Όλα τα κορίτσια! Εσύ? Έχεις κλείσει ραντεβού για αυχενική? Με ποιόν θα την κάνεις?

Και εμενα βημα βημα με παει. Εγω ειμαι 10 + 6. Μου εκλεισε αυχενικη κσι νιπτ την αλλη εβδομαδα. Αυχενικη με το Λιβανο.

Ασε το αγχος δεν παλευεται. Ξυπνησα μια μερα κ ειχα βγαλει κοκκινιλες παντου. Απο στρες μαλλον. Καθε μερα παρακαλαω να πανε ολα καλα. Για ολες τις κοπελες που εχουμε περασει τοσα. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH said:

Τι μας χαλάει βρε κορίτσια. Το πολύ πολύ το μωρό μας να μοιάζει στη Φουρειρα:lol:

Τίποτα δεν μας χαλάει! Απλά λέμε στο υποθετικό σενάριο που θα έβλεπα πιτσιρίκες στο κέντρο, τί θα κοίταζα. Δεν θα κοίταζα εθνικότητα, ούτε χρώμα δέρματος :) 

Καλέ αν βγει έστω κάπου κοντά στα χρώματα της Φουρέιρα θα κάνω πάρτυ!!!! 

Just now, Blondie 2020 said:

Και εμενα βημα βημα με παει. Εγω ειμαι 10 + 6. Μου εκλεισε αυχενικη κσι νιπτ την αλλη εβδομαδα. Αυχενικη με το Λιβανο.

Ασε το αγχος δεν παλευεται. Ξυπνησα μια μερα κ ειχα βγαλει κοκκινιλες παντου. Απο στρες μαλλον. Καθε μερα παρακαλαω να πανε ολα καλα. Για ολες τις κοπελες που εχουμε περασει τοσα. 

Όλα καλά θα πάνε! Προσπάθησε να το κουμαντάρεις όσο μπορείς το άγχος. Δεν έχει συμβεί κάτι, επομένως θα είναι όλα καλά! 

Καλός ο Λίβανος? Μπήκα στο site και βλέπω ότι συνεργάζεται και με το Ακεσώ και με το Γέννημα (του Μαντούδη). Εγώ έχω ακούσει για τον Πλούταρχο Κούρτη και από μία φίλη που την εμπιστεύομαι πολύ, για την Παπαγιάννη Βασιλική (είναι η σύζυγος του Μακράκη). Ο δικός μου γιατρός μου είπε ότι θα κάνω την αυχενική στο Γαία...Με βλέπω να κάνω και μία δεύτερη σαν τη Νεφέλη! Χαχαχα!

 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...