Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 hour ago, Κρισταλενια είπε:

καλησπερα 

η καρδουλα σταματησε η εγκυμοσυνη εληξε δυστυχως

ευχαριστω ολοψυχα τα λιγα κοριτσια που εγραψαν λιγα λογια παρηγοριας 

ειμαι χρονια στο φορουμ και σιγουρα οχι ενεργο μελος αλλα ειλικρινα με πειραξε το γεγονος το οτι δεν ειχα μεγαλυτερη υποστηριξη η ενα λογο παρηγοριας περα απο 4 με 5 κοριτσια 

αποχωρω απο το φορουμ 

ευχομαι ολοψυχα να ειστε ολα τα κοριτσια καλα 

μανουλες εγκυμονουσες και οσες ειστε στην διαδικασια να ετ

φιλια πολλα

Κρυστάλλενια μου απο απο την στιγμή που έγραψες για χαμηλούς παλμούς εχω μπει άπειρες φορές στο θεμα της δωρεάς να δω την εξέλιξη , όχι απο περιέργεια , αλλα απο αυθεντική ανησυχία για σένα. 

Οπως σου έγραψε και η Αννουλιους στην δωρεά δεν ειναι μια εξέλιξη συνηθισμένη. Προσωπικα Ήλπιζα σε αλλα μέτρα και σταθμά των γιατρών εκεί.

 Δεν θα μπορούσε ομως καμια να σου γράψει μην ανυσηχεις ολα θα πανε καλα. Γιατι ολες μας φοβόμασταν αυτην την εξέλιξη, θα ηταν σαν να σου δίνουμε φρούδες ελπίδες. 

 Εγκυος έμεινες και θα ξαναμεινεις. Εγω οπως και πολλές άλλες κοπέλες θα ειμαστε εδώ οποτε μας χρειαστείς.

  • Μου αρέσει 6

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, Κρισταλενια said:

καλησπερα 

η καρδουλα σταματησε η εγκυμοσυνη εληξε δυστυχως

ευχαριστω ολοψυχα τα λιγα κοριτσια που εγραψαν λιγα λογια παρηγοριας 

ειμαι χρονια στο φορουμ και σιγουρα οχι ενεργο μελος αλλα ειλικρινα με πειραξε το γεγονος το οτι δεν ειχα μεγαλυτερη υποστηριξη η ενα λογο παρηγοριας περα απο 4 με 5 κοριτσια 

αποχωρω απο το φορουμ 

ευχομαι ολοψυχα να ειστε ολα τα κοριτσια καλα 

μανουλες εγκυμονουσες και οσες ειστε στην διαδικασια να ετ

φιλια πολλα

Ηλπιζα σε χαρουμενα νεα κ εμπαινα απο χτες για να δω τι εγινε. Λυπαμαι τοσο πολυ, το εζησα  κ ξερω ποσο ποναει... παρε το χρονο σου κ προχωρησε, μανουλα θα γινεις, δεν ηταν γραφτο του το πουλακι μου αλλα μανουλα θα γινεις! 

Ειχα σταματησει να μπαινω σε αυτο το καφε γιατι δεν ηθελα να διαβαζω καποια συνεχη προσβλητικα σχολια μιας κοπελας για το γιατρο μου, αλλα ειμαστε εδω. Μια μεγαλη αγκαλια κ ενα μεγαλο συγνωμη αν εγω τουλαχιστον δε σου εδωσα την υποστηριξη που χρειαζοσουν..μην το βαλεις κατω για κανεναν!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Κρισταλενια είπε:

καλησπερα 

η καρδουλα σταματησε η εγκυμοσυνη εληξε δυστυχως

ευχαριστω ολοψυχα τα λιγα κοριτσια που εγραψαν λιγα λογια παρηγοριας 

ειμαι χρονια στο φορουμ και σιγουρα οχι ενεργο μελος αλλα ειλικρινα με πειραξε το γεγονος το οτι δεν ειχα μεγαλυτερη υποστηριξη η ενα λογο παρηγοριας περα απο 4 με 5 κοριτσια 

αποχωρω απο το φορουμ 

ευχομαι ολοψυχα να ειστε ολα τα κοριτσια καλα 

μανουλες εγκυμονουσες και οσες ειστε στην διαδικασια να ετ

φιλια πολλα

Λυπάμαι πάρα πολύ για αυτό που συνέβη. Όταν έγραψες επειδή θυμόμουν την ιστορία σου χάρηκα πάρα πολύ. Όμως κρυσταλλένια μου μανούλα θα γίνεις αφού μπορείς και μένεις έγκυος. Κάνε κουράγιο για ξαναπροσπάθησε λίγο παρακάτω. Ο Θεός και η Παναγιά μαζί σου.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Κρισταλενια είπε:

καλησπερα 

η καρδουλα σταματησε η εγκυμοσυνη εληξε δυστυχως

ευχαριστω ολοψυχα τα λιγα κοριτσια που εγραψαν λιγα λογια παρηγοριας 

ειμαι χρονια στο φορουμ και σιγουρα οχι ενεργο μελος αλλα ειλικρινα με πειραξε το γεγονος το οτι δεν ειχα μεγαλυτερη υποστηριξη η ενα λογο παρηγοριας περα απο 4 με 5 κοριτσια 

αποχωρω απο το φορουμ 

ευχομαι ολοψυχα να ειστε ολα τα κοριτσια καλα 

μανουλες εγκυμονουσες και οσες ειστε στην διαδικασια να ετ

φιλια πολλα

Καλησπέρα κρισταλενια, λυπάμαι πολύ για όλο αυτο που περνας,είναι πολύ θλιβερό μετά από τόσο αγώνα που έχεις κάνει,δεν έχουμε μιλήσει αλλά να ξέρεις ότι Πολλά κορίτσια είσαι στην σκέψη τους και ότι απλά δεν είχαν λόγια για όλη αυτήν την κατάσταση να σου πουν....Μην φύγεις από το φόρουμ....παρε τον χρόνο σου και μείνε όμως....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Κρισταλενια είπε:

καλησπερα 

η καρδουλα σταματησε η εγκυμοσυνη εληξε δυστυχως

ευχαριστω ολοψυχα τα λιγα κοριτσια που εγραψαν λιγα λογια παρηγοριας 

ειμαι χρονια στο φορουμ και σιγουρα οχι ενεργο μελος αλλα ειλικρινα με πειραξε το γεγονος το οτι δεν ειχα μεγαλυτερη υποστηριξη η ενα λογο παρηγοριας περα απο 4 με 5 κοριτσια 

αποχωρω απο το φορουμ 

ευχομαι ολοψυχα να ειστε ολα τα κοριτσια καλα 

μανουλες εγκυμονουσες και οσες ειστε στην διαδικασια να ετ

φιλια πολλα

Κοριτσάκι μου.... τι να πω... Ελπιζα να ήταν απλώς ότι άργησε να πάρει μπρος η καρδούλα του. Δυστυχώς όμως ...

Περασες πολύ στρες και αγωνία ...Όσες το έχουμε περάσει με μια τέτοια απώλεια σε καταλαβαίνουμε , παρά πολύ όμως. Και λυπόμαστε παρά πολύ. 

Σ ευχομαι όταν εισαι καλύτερα και νιώσεις έτοιμη να ξαναπροσπαθήσεις.Οταν έρθει η στιγμή που θα πανε όλα καλά τότε θα ξεπεράσεις την απώλεια. Δεν θα το ξεχάσεις αλλά θα το ξεπεράσεις. 

Ειμαι σίγουρη ότι όταν προσπαθήσεις θα τα καταφέρεις.Μια μεγάλη αγκαλια από όλες μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 19/8/2021 at 4:28 ΜΜ, Κρισταλενια είπε:

καλησπερα 

η καρδουλα σταματησε η εγκυμοσυνη εληξε δυστυχως

ευχαριστω ολοψυχα τα λιγα κοριτσια που εγραψαν λιγα λογια παρηγοριας 

ειμαι χρονια στο φορουμ και σιγουρα οχι ενεργο μελος αλλα ειλικρινα με πειραξε το γεγονος το οτι δεν ειχα μεγαλυτερη υποστηριξη η ενα λογο παρηγοριας περα απο 4 με 5 κοριτσια 

αποχωρω απο το φορουμ 

ευχομαι ολοψυχα να ειστε ολα τα κοριτσια καλα 

μανουλες εγκυμονουσες και οσες ειστε στην διαδικασια να ετ

φιλια πολλα

Σου έστειλα πμ. Ελπίζω να το δεις

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2021 at 2:01 PM, anoulious said:

Καλημερα κοριτσια!Εφτασε σημερα η μερα να σας διηγηθω και εγω το δικο μου παραμυθι! Μετα απο 9 μηδενικες ετ(τη σπερματεγχυση δεν τη μετραω)απειρες ωοληψιες,δεκαδες γιατρους ολων των ειδικοτητων, ενδεικτικα αναφερω οτι ο ανοσολογος -αιματολογος που βρηκε το προβλημα μου ειναι ο 9ος,εξετασεις μεχρι και στην Αμερικη ,χειρουργεια, ενας αγωνας που ξεκινησε απο  τα 28  μου , κατεληξε στα 46 μου πια σε μια θετικη χοριακη την ημερα του Πασχα!!Κλαιγαμε και εγω και ο αντρας μου και τηλ κλαιγοντας την κλινικη που εβγαλε τα αποτελεσματα , ζητησα την υπευθυνη να την ρωτησω αν εγινε λαθος γιατι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη...Στις 2/9 εχουμε τη β επιπεδου. 

Ο δρομος για εμας συνεχιζει να ειναι ανηφορικος.Με τις θεραπειες που κανω στο Νοσοκομειο, την αγωνια που εχουμε καθε φορα, τα μικροβια που με "κυνηγανε" τωρα πιο πολυ,την μονηρη ομφαλικη αρτηρια που ειδε ο εμβρυομητρικος στην αυχενικη και τελευταιο θα βαλω τις ινσουλινες και το σακχαρο..Ειναι ομως ενα θαυμα, θελησε ο Θεος να μας δωσει αυτο το μωρο και πιστευω οτι θα μας αξιωσει να παρουμε στο τελος τον μπεμπη μας γερο αγκαλια. Προς το παρον εχουμε την πρωτη νικη. Το nipt (φουλ πακετο) βγηκε αρνητικο.

Να με συγχωρεσει η Καντι , που εχει τα πνευματικα δικαιωματα..., θα παραφρασω μια φραση της.Αφου  εγω εχω μωρακι στην κοιλια μου, δεν υπαρχει πιθανοτητα ουτε μια απο εσας να μην καταφερει. Θελω ολες να το πιστεψετε αυτο!

 

Αννούλα μου γλυκιά μόλις το διάβασα!!!Έχω ανατριχιάσει!!! Με το καλό ο μπεμπούλης σας!!!!!! Δεν ξέρεις πόσο δύναμη μου έδωσες!!!!!!!Συγκινήθηκα πολύ και ο αγώνας σου πραγματικά μας δείχνει οτι Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!!!!!!!!!!Μπαίνοντας πάλι στη διαδικασία απο Σεπτέμβριο πραγματικά ήθελα μία τέτοια καλή είδηση!!!!!!!!Σας φιλώ και σας στέλνω ολη μου τη θετική ενέργεια!!!!!!

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mominthemaking said:

Αννούλα μου γλυκιά μόλις το διάβασα!!!Έχω ανατριχιάσει!!! Με το καλό ο μπεμπούλης σας!!!!!! Δεν ξέρεις πόσο δύναμη μου έδωσες!!!!!!!Συγκινήθηκα πολύ και ο αγώνας σου πραγματικά μας δείχνει οτι Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!!!!!!!!!!Μπαίνοντας πάλι στη διαδικασία απο Σεπτέμβριο πραγματικά ήθελα μία τέτοια καλή είδηση!!!!!!!!Σας φιλώ και σας στέλνω ολη μου τη θετική ενέργεια!!!!!!

Ευχαριστω πολυ!Ναι ξεκινησε και για μενα το θαυμα.Ελπιζω να πανε ολα καλα.Ηθελα πολυ μεσα απο τη δικη μου ιστορια να παρετε θαρρος ολες. Σου ευχομαι τα καλυτερα ολοψυχα,

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Κρισταλενια ,λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη που είχες... εύχομαι σύντομα να χαμογελάσεις ξανα και να γίνεις μια υπέροχη μανούλα.

Τα δικά μου νέα, ενώ ο μπέμπης , τα ντόμπλερ και γενικώς τα πάντα ήταν και είναι υπέροχα, ξαφνικά εμφανίστηκε ένα ορμονοεξαρτόμενο ινομύωμα το οποίο πιέζει τον τράχηλο και κοντεύει να μου τον ανοίξει. Απο 5,3 εκατοστά τον πήγε 2 σε 20 μέρες. Μου έκαναν κορτιζόνη για τα πνευμονια του μωρού,αγόρασα πεσσό να βάλουμε, δεν τα κατάφερα, πονουσα πολύ. :(Οπότε νοσηλεύομαι  εδώ και 5 μέρες στο νοσοκομείο εώς ώτου γεννήσω. Κάθε μέρα που περνάει είναι κέρδος για τον μπέμπη. 

Κοντεύει να με πιάσει κατάθλιψη, είναι πολύ μοναχικα λόγω κορωνοιου, όμως μετά κάνω τον σταυρό μου που έχω τον μπεμπούλη. 

Ο δρόμος για την μητρότητα, είναι για κάποιες εύκολος , για κάποιες δύσκολος. Καμιά να μην το βάζει κάτω, όλες θα γίνουν μανούλες!!

 

Μαιρούλα χρόνια σου πολλά ,χρόνια πολλά σε όλες που γιόρταζαν αν κ καθυστερημένα.

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ελισώ είπε:

@Κρισταλενια ,λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη που είχες... εύχομαι σύντομα να χαμογελάσεις ξανα και να γίνεις μια υπέροχη μανούλα.

Τα δικά μου νέα, ενώ ο μπέμπης , τα ντόμπλερ και γενικώς τα πάντα ήταν και είναι υπέροχα, ξαφνικά εμφανίστηκε ένα ορμονοεξαρτόμενο ινομύωμα το οποίο πιέζει τον τράχηλο και κοντεύει να μου τον ανοίξει. Απο 5,3 εκατοστά τον πήγε 2 σε 20 μέρες. Μου έκαναν κορτιζόνη για τα πνευμονια του μωρού,αγόρασα πεσσό να βάλουμε, δεν τα κατάφερα, πονουσα πολύ. :(Οπότε νοσηλεύομαι  εδώ και 5 μέρες στο νοσοκομείο εώς ώτου γεννήσω. Κάθε μέρα που περνάει είναι κέρδος για τον μπέμπη. 

Κοντεύει να με πιάσει κατάθλιψη, είναι πολύ μοναχικα λόγω κορωνοιου, όμως μετά κάνω τον σταυρό μου που έχω τον μπεμπούλη. 

Ο δρόμος για την μητρότητα, είναι για κάποιες εύκολος , για κάποιες δύσκολος. Καμιά να μην το βάζει κάτω, όλες θα γίνουν μανούλες!!

 

Μαιρούλα χρόνια σου πολλά ,χρόνια πολλά σε όλες που γιόρταζαν αν κ καθυστερημένα.

Κορίτσι μου υπομονή για τον μπεμπακο. Η κολλητή μου με εξάλειψη τραχήλου από τροφική δηλητηρίαση κατάφερε με την ξάπλα να πάρει έναν επιπλέον μήνα. Εσύ με 2 εκατοστά εύχομαι να γεννήσεις αφού μπεις στον μήνα σου έστω. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Ελισώ said:

@Κρισταλενια ,λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη που είχες... εύχομαι σύντομα να χαμογελάσεις ξανα και να γίνεις μια υπέροχη μανούλα.

Τα δικά μου νέα, ενώ ο μπέμπης , τα ντόμπλερ και γενικώς τα πάντα ήταν και είναι υπέροχα, ξαφνικά εμφανίστηκε ένα ορμονοεξαρτόμενο ινομύωμα το οποίο πιέζει τον τράχηλο και κοντεύει να μου τον ανοίξει. Απο 5,3 εκατοστά τον πήγε 2 σε 20 μέρες. Μου έκαναν κορτιζόνη για τα πνευμονια του μωρού,αγόρασα πεσσό να βάλουμε, δεν τα κατάφερα, πονουσα πολύ. :(Οπότε νοσηλεύομαι  εδώ και 5 μέρες στο νοσοκομείο εώς ώτου γεννήσω. Κάθε μέρα που περνάει είναι κέρδος για τον μπέμπη. 

Κοντεύει να με πιάσει κατάθλιψη, είναι πολύ μοναχικα λόγω κορωνοιου, όμως μετά κάνω τον σταυρό μου που έχω τον μπεμπούλη. 

Ο δρόμος για την μητρότητα, είναι για κάποιες εύκολος , για κάποιες δύσκολος. Καμιά να μην το βάζει κάτω, όλες θα γίνουν μανούλες!!

 

Μαιρούλα χρόνια σου πολλά ,χρόνια πολλά σε όλες που γιόρταζαν αν κ καθυστερημένα.

Καλη μου Ελισω , ημασταν και στον ιδιο και εζησα με μεγαλη αγωνια τον αγωνα σου να γινεις μανουλα.Ειμαι σιγογρη οτι ολα θα πανε καλα.Σου ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα.Σε ποια εβδομαδα εισαι, αν επιτρεπεται?

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ελισώ είπε:

@Κρισταλενια ,λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη που είχες... εύχομαι σύντομα να χαμογελάσεις ξανα και να γίνεις μια υπέροχη μανούλα.

Τα δικά μου νέα, ενώ ο μπέμπης , τα ντόμπλερ και γενικώς τα πάντα ήταν και είναι υπέροχα, ξαφνικά εμφανίστηκε ένα ορμονοεξαρτόμενο ινομύωμα το οποίο πιέζει τον τράχηλο και κοντεύει να μου τον ανοίξει. Απο 5,3 εκατοστά τον πήγε 2 σε 20 μέρες. Μου έκαναν κορτιζόνη για τα πνευμονια του μωρού,αγόρασα πεσσό να βάλουμε, δεν τα κατάφερα, πονουσα πολύ. :(Οπότε νοσηλεύομαι  εδώ και 5 μέρες στο νοσοκομείο εώς ώτου γεννήσω. Κάθε μέρα που περνάει είναι κέρδος για τον μπέμπη. 

Κοντεύει να με πιάσει κατάθλιψη, είναι πολύ μοναχικα λόγω κορωνοιου, όμως μετά κάνω τον σταυρό μου που έχω τον μπεμπούλη. 

Ο δρόμος για την μητρότητα, είναι για κάποιες εύκολος , για κάποιες δύσκολος. Καμιά να μην το βάζει κάτω, όλες θα γίνουν μανούλες!!

 

Μαιρούλα χρόνια σου πολλά ,χρόνια πολλά σε όλες που γιόρταζαν αν κ καθυστερημένα.

Ελισω μου,διάβασα τα νέα σου. Σε ποια εβδομάδα εισαι γιατί δεν θυμαμαι;

Εφοσον εισαι στο νοσοκομείο εισαι υπό παρακολούθηση όποτε ολα θα πανε καλά, μην ανησυχείς. Ρε συ, το ινομυωμα τώρα βγήκε; Πωπω! Εγω είχα δυο , προ κύησης, 1,5 με 2 εκατοστα  αλλά δεν μεγάλωσαν ιδιαίτερα με τις ορμόνες. Ησουν λίγο ατυχη σ αυτό, να βγει στα ξαφνικά. Βέβαια οι ορμόνες της εγκυμοσυνης τα έχουν κ αυτά.

Εχεις πολλές ευχες να πανε όλα καλά κ να μην ταλαιπωρηθείς άλλο. Χάιδεψε κοιλιτσα:wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ελισώ said:

@Κρισταλενια ,λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη που είχες... εύχομαι σύντομα να χαμογελάσεις ξανα και να γίνεις μια υπέροχη μανούλα.

Τα δικά μου νέα, ενώ ο μπέμπης , τα ντόμπλερ και γενικώς τα πάντα ήταν και είναι υπέροχα, ξαφνικά εμφανίστηκε ένα ορμονοεξαρτόμενο ινομύωμα το οποίο πιέζει τον τράχηλο και κοντεύει να μου τον ανοίξει. Απο 5,3 εκατοστά τον πήγε 2 σε 20 μέρες. Μου έκαναν κορτιζόνη για τα πνευμονια του μωρού,αγόρασα πεσσό να βάλουμε, δεν τα κατάφερα, πονουσα πολύ. :(Οπότε νοσηλεύομαι  εδώ και 5 μέρες στο νοσοκομείο εώς ώτου γεννήσω. Κάθε μέρα που περνάει είναι κέρδος για τον μπέμπη. 

Κοντεύει να με πιάσει κατάθλιψη, είναι πολύ μοναχικα λόγω κορωνοιου, όμως μετά κάνω τον σταυρό μου που έχω τον μπεμπούλη. 

Ο δρόμος για την μητρότητα, είναι για κάποιες εύκολος , για κάποιες δύσκολος. Καμιά να μην το βάζει κάτω, όλες θα γίνουν μανούλες!!

 

Μαιρούλα χρόνια σου πολλά ,χρόνια πολλά σε όλες που γιόρταζαν αν κ καθυστερημένα.

Δε λες που το ειδατε εγκαιρως? Σημασια εχει οτι σε παρακολουθουν οποτε μια χαρα θα φτασεις μεχρι την εβδομαδα που εχετε βαλει στοχο! Ξεκουρασου οσο μπορεις κ θα περασει γρηγορα ο καιρος! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κορίτσια μου για τις ευχές.

Σήμερα έκλεισα την 30 εβδομάδα.Το τικεράκι μου δεν φαίνεται;

Ανέκαθεν είχα ινομυωματώδης μήτρα, δύο χειρουργεία "ανοιχτά" μέσα σε 10 χρόνια έκανα γι αυτά και για την ενδομητρίωση,ήμουν όμως σχεδόν καθαρή πλέον,κάτι μικρούλια που δεν επηρέαζαν. Αυτό βγήκε ξαφνικά, δεν επηρεάζει άμεσα το μωρό, μόνο τράχηλο.

Απλά κορίτσια μου, με έπιασε το παράπονο, τραβήξαμε όλες τόσα για να φτάσουμε ώς εδώ, η μοναξιά του νοσοκομείου μεσω κορωνοιού δεν παλεύεται,θα μου περάσει, δεν θέλω να ακουστώ αχάριστη. Είναι και οι ορμόνες που με έκαναν πιο ευαίσθητη... σας φιλώ όλες

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ελισώ είπε:

Σας ευχαριστω κορίτσια μου για τις ευχές.

Σήμερα έκλεισα την 30 εβδομάδα.Το τικεράκι μου δεν φαίνεται;

Ανέκαθεν είχα ινομυωματώδης μήτρα, δύο χειρουργεία "ανοιχτά" μέσα σε 10 χρόνια έκανα γι αυτά και για την ενδομητρίωση,ήμουν όμως σχεδόν καθαρή πλέον,κάτι μικρούλια που δεν επηρέαζαν. Αυτό βγήκε ξαφνικά, δεν επηρεάζει άμεσα το μωρό, μόνο τράχηλο.

Απλά κορίτσια μου, με έπιασε το παράπονο, τραβήξαμε όλες τόσα για να φτάσουμε ώς εδώ, η μοναξιά του νοσοκομείου μεσω κορωνοιού δεν παλεύεται,θα μου περάσει, δεν θέλω να ακουστώ αχάριστη. Είναι και οι ορμόνες που με έκαναν πιο ευαίσθητη... σας φιλώ όλες

 

 

τι μωρακι  σ θα γεννηθει κ θα ναι υγιέστατο κ ολα θα πανε καλα...ακομα κ πρωωρο να βγει ( δεν το εύχομαι παναγια μ με τιποτα) μια χαρα θα ειναι...εισαι σε καλη εβδομάδα....υπομονή πιστη κ μιλα στον μπέμπη σ...εισαι σε καλα χερια....για οτι θες ειμαστε εδω.....σε φθλω γλυκα 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...