Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Άρα πιστεύεις ότι δεν θα υπάρξει θέμα με την σκόνη. Ούτε ότι εχτές έσκασε με το τέστ και έκλαιγε. Πρώτη φορά που σε εμβρυομεταφορα είχε 3 μέρες υπερβολικούς πόνους στην μέση ούτε να κάτσει ούτε να σηκωθεί και λέω μπασ και εγινε το θαύμα μας.Ναι το ξέρω με το άγχος έχεις δίκιο είναι για το μόνο θέμα που έχω άγχος λογικό όταν σου λένε οι γενετιστές ότι άμα κάνεις παιδί μέχρι τα 34 γιατί μετά είναι παθολογικό το σπέρμα τώρα είμαι 29 έχεις δίκιο συμφωνώ. Ελπίζω το τέστ να είναι λάθος και να δούμε την Κυριακή μια θετική χοριακη. Σε όλες σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεια 

      Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά την προηγούμενη Τετάρτη,βάλαμε ένα εμβρυακι.Ξεκινησα να κάνω τεστ από το Σάββατο η την Κυριακή αν θυμάμαι καλά και μέχρι την Τετάρτη το πρωί έβγαιναν αρνητικά (λογικό).Μετά έκανα αλλά δύο και βγήκαν θετικά,αύριο θα πάω για χοριακη.Αν θέλει να κάνει τεστ,καλό θα ήταν να περιμένει τουλάχιστον μία εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Οι πόνοι στην κοιλιά και τη μέση είναι καλό σημαδι, τουλάχιστον για μένα,διότι και τις δύο φορές που ήμουν έγκυος,είχα τέτοιους πόνους.Αλλα κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός,δεν υπάρχουν στάνταρ συμπτώματα.Καποιες γυναίκες δεν είχαν καθόλου συμπτώματα και παρόλα αυτά πήραν θετική χοριακη.Σχετικα με τη σκόνη και τον καφέ,ασφαλώς και δεν επηρεάζουν το έμβρυο.Αν είναι να πιάσει,θα πιάσει.Σας εύχομαι μια μεγάλη χοριακη και σε λίγο καιρό να γεμίσει η αγκαλιά σας με μωράκια ❤️

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Σας ευχαριστω κορίτσια μου για τις ευχές.

Σήμερα έκλεισα την 30 εβδομάδα.Το τικεράκι μου δεν φαίνεται;

Ανέκαθεν είχα ινομυωματώδης μήτρα, δύο χειρουργεία "ανοιχτά" μέσα σε 10 χρόνια έκανα γι αυτά και για την ενδομητρίωση,ήμουν όμως σχεδόν καθαρή πλέον,κάτι μικρούλια που δεν επηρέαζαν. Αυτό βγήκε ξαφνικά, δεν επηρεάζει άμεσα το μωρό, μόνο τράχηλο.

Απλά κορίτσια μου, με έπιασε το παράπονο, τραβήξαμε όλες τόσα για να φτάσουμε ώς εδώ, η μοναξιά του νοσοκομείου μεσω κορωνοιού δεν παλεύεται,θα μου περάσει, δεν θέλω να ακουστώ αχάριστη. Είναι και οι ορμόνες που με έκαναν πιο ευαίσθητη... σας φιλώ όλες

 

 

Καλέ ποια μοναξιά? Εδώ να μπαίνεις και να μας μιλάς. Να μας γκρινιάζεις και εμεις να σε καθησυχάζουμε.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

4 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Σας ευχαριστω κορίτσια μου για τις ευχές.

Σήμερα έκλεισα την 30 εβδομάδα.Το τικεράκι μου δεν φαίνεται;

Ανέκαθεν είχα ινομυωματώδης μήτρα, δύο χειρουργεία "ανοιχτά" μέσα σε 10 χρόνια έκανα γι αυτά και για την ενδομητρίωση,ήμουν όμως σχεδόν καθαρή πλέον,κάτι μικρούλια που δεν επηρέαζαν. Αυτό βγήκε ξαφνικά, δεν επηρεάζει άμεσα το μωρό, μόνο τράχηλο.

Απλά κορίτσια μου, με έπιασε το παράπονο, τραβήξαμε όλες τόσα για να φτάσουμε ώς εδώ, η μοναξιά του νοσοκομείου μεσω κορωνοιού δεν παλεύεται,θα μου περάσει, δεν θέλω να ακουστώ αχάριστη. Είναι και οι ορμόνες που με έκαναν πιο ευαίσθητη... σας φιλώ όλες

 

 

Εισαι σε καλή εβδομάδα κ θα πάρεις κ άλλο μη φοβάσαι. Έχεις δικιο τώρα είναι μη σου τυχει να πας σε νοσοκομείο. Όμως δεν εισαι μόνη. Έχεις παρεούλα τον μπέμπη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

@Κρισταλενια ,λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη που είχες... εύχομαι σύντομα να χαμογελάσεις ξανα και να γίνεις μια υπέροχη μανούλα.

Τα δικά μου νέα, ενώ ο μπέμπης , τα ντόμπλερ και γενικώς τα πάντα ήταν και είναι υπέροχα, ξαφνικά εμφανίστηκε ένα ορμονοεξαρτόμενο ινομύωμα το οποίο πιέζει τον τράχηλο και κοντεύει να μου τον ανοίξει. Απο 5,3 εκατοστά τον πήγε 2 σε 20 μέρες. Μου έκαναν κορτιζόνη για τα πνευμονια του μωρού,αγόρασα πεσσό να βάλουμε, δεν τα κατάφερα, πονουσα πολύ. :(Οπότε νοσηλεύομαι  εδώ και 5 μέρες στο νοσοκομείο εώς ώτου γεννήσω. Κάθε μέρα που περνάει είναι κέρδος για τον μπέμπη. 

Κοντεύει να με πιάσει κατάθλιψη, είναι πολύ μοναχικα λόγω κορωνοιου, όμως μετά κάνω τον σταυρό μου που έχω τον μπεμπούλη. 

Ο δρόμος για την μητρότητα, είναι για κάποιες εύκολος , για κάποιες δύσκολος. Καμιά να μην το βάζει κάτω, όλες θα γίνουν μανούλες!!

 

Μαιρούλα χρόνια σου πολλά ,χρόνια πολλά σε όλες που γιόρταζαν αν κ καθυστερημένα.

Ελισω μου πολυ στεναχωρέθηκα και η αλήθεια ειναι οτι πρώτη φορα το ακούω. Να κοιτας την θετική πλευρά , παρά το ινομοιωμα συνελαβες και έφτασες στις 30 εβδομάδες. Απο τις 28 και μετα απ οτι ξερω το μωρο ειναι πλήρως βιώσιμο και αναπτύσσεται εκτος μήτρας χωρις κανένα πρόβλημα.

να εισαι χαρούμενη και χαλαρή και ολα θα πανε καλα!

 Σε ποιο νοσοκομειο εισαι;  Επιτρέπουν μονο στο σύζυγο , καμια εναλλαγή με την μαμά σου;

οι προσευχές μας μαζι σου.

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Καντι είπε:

Ελισω μου πολυ στεναχωρέθηκα και η αλήθεια ειναι οτι πρώτη φορα το ακούω. Να κοιτας την θετική πλευρά , παρά το ινομοιωμα συνελαβες και έφτασες στις 30 εβδομάδες. Απο τις 28 και μετα απ οτι ξερω το μωρο ειναι πλήρως βιώσιμο και αναπτύσσεται εκτος μήτρας χωρις κανένα πρόβλημα. 

να εισαι χαρούμενη και χαλαρή και ολα θα πανε καλα!

 Σε ποιο νοσοκομειο εισαι;  Επιτρέπουν μονο στο σύζυγο , καμια εναλλαγή με την μαμά σου;

οι προσευχές μας μαζι σου.

Την μανούλα μου την έχω χάσει δυστυχώς νεότατη, τον άντρα μου με ραπιντ τεστ τον αφηνουν εξω απο το τμημα να μου φερνει νερακια κτλ, τον βλέπω 10 λεπτά τη μέρα περίπου. Μολις γεννήσεις αφήνουν συνοδο, τώρα όχι. Μετακομίσαμε στην επαρχία λόγω εργασίας δεν βρίσκομαι Αθήνα,Ιωάννινα..

Σε ευχαριστώ κάντυ μου, ευχαριστώ όλες σας,η παναγίτσα κοντά σε όλες μας!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Ελισώ είπε:

Την μανούλα μου την έχω χάσει δυστυχώς νεότατη, τον άντρα μου με ραπιντ τεστ τον αφηνουν εξω απο το τμημα να μου φερνει νερακια κτλ, τον βλέπω 10 λεπτά τη μέρα περίπου. Μολις γεννήσεις αφήνουν συνοδο, τώρα όχι. Μετακομίσαμε στην επαρχία λόγω εργασίας δεν βρίσκομαι Αθήνα,Ιωάννινα..

Σε ευχαριστώ κάντυ μου, ευχαριστώ όλες σας,η παναγίτσα κοντά σε όλες μας!

Θα είμαστε εμείς η παρέα σου , για αυτό είμαστε εδώ . Όλα καλά θα πανε , σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 41 λεπτά , Ελισώ είπε:

Την μανούλα μου την έχω χάσει δυστυχώς νεότατη, τον άντρα μου με ραπιντ τεστ τον αφηνουν εξω απο το τμημα να μου φερνει νερακια κτλ, τον βλέπω 10 λεπτά τη μέρα περίπου. Μολις γεννήσεις αφήνουν συνοδο, τώρα όχι. Μετακομίσαμε στην επαρχία λόγω εργασίας δεν βρίσκομαι Αθήνα,Ιωάννινα..

Σε ευχαριστώ κάντυ μου, ευχαριστώ όλες σας,η παναγίτσα κοντά σε όλες μας!

Γραψε μας ελισω μου και θα σου κρατάμε παρέα.

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ελισώ said:

Την μανούλα μου την έχω χάσει δυστυχώς νεότατη, τον άντρα μου με ραπιντ τεστ τον αφηνουν εξω απο το τμημα να μου φερνει νερακια κτλ, τον βλέπω 10 λεπτά τη μέρα περίπου. Μολις γεννήσεις αφήνουν συνοδο, τώρα όχι. Μετακομίσαμε στην επαρχία λόγω εργασίας δεν βρίσκομαι Αθήνα,Ιωάννινα..

Σε ευχαριστώ κάντυ μου, ευχαριστώ όλες σας,η παναγίτσα κοντά σε όλες μας!

Υπομονή Ελισώ! Ολα θα πάνε καλά!!! Πολλές φορες τα ινομυώματα τα «κρύβουν» τα μωράκια στον υπέρηχο κ γι αυτό δε φαινεται αν μεγαλώνουν  κλπ. Ιδίως αυτά  τα ινωμ που εμφανίζονται «χαμηλά»…  Εχεις φτάσει τοσο κοντά στο να πάρεις το μπέμπη σου αγκαλιά!!! Κανε οτι μπορεις για να περνάς πιο ευχάριστα τη μέρα σου (ταμπλετ-νετφλιξ βιβλια) πες μας να σου δωσουμε προτάσεις κ γενικά να κανεις ότι σ ευχαριστεί εντος των δυνατοτητων παντα που εχει κανεις σε ενα νοσοκομειο σε περίοδο κοβιντ. Το οτι δεν μπαινει κοσμος αβέρτα ειναι κ για το καλό το δικό σου κ του μπέμπη! Θα χεις ολο τον καιρό να γυρίσεις τον κόσμο με τον άντρα σου κ το μπέμπαρο σε λίγο καιρό!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2021 at 2:01 ΜΜ, anoulious είπε:

Καλημερα κοριτσια!Εφτασε σημερα η μερα να σας διηγηθω και εγω το δικο μου παραμυθι! Μετα απο 9 μηδενικες ετ(τη σπερματεγχυση δεν τη μετραω)απειρες ωοληψιες,δεκαδες γιατρους ολων των ειδικοτητων, ενδεικτικα αναφερω οτι ο ανοσολογος -αιματολογος που βρηκε το προβλημα μου ειναι ο 9ος,εξετασεις μεχρι και στην Αμερικη ,χειρουργεια, ενας αγωνας που ξεκινησε απο  τα 28  μου , κατεληξε στα 46 μου πια σε μια θετικη χοριακη την ημερα του Πασχα!!Κλαιγαμε και εγω και ο αντρας μου και τηλ κλαιγοντας την κλινικη που εβγαλε τα αποτελεσματα , ζητησα την υπευθυνη να την ρωτησω αν εγινε λαθος γιατι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη...Στις 2/9 εχουμε τη β επιπεδου. 

Ο δρομος για εμας συνεχιζει να ειναι ανηφορικος.Με τις θεραπειες που κανω στο Νοσοκομειο, την αγωνια που εχουμε καθε φορα, τα μικροβια που με "κυνηγανε" τωρα πιο πολυ,την μονηρη ομφαλικη αρτηρια που ειδε ο εμβρυομητρικος στην αυχενικη και τελευταιο θα βαλω τις ινσουλινες και το σακχαρο..Ειναι ομως ενα θαυμα, θελησε ο Θεος να μας δωσει αυτο το μωρο και πιστευω οτι θα μας αξιωσει να παρουμε στο τελος τον μπεμπη μας γερο αγκαλια. Προς το παρον εχουμε την πρωτη νικη. Το nipt (φουλ πακετο) βγηκε αρνητικο.

Να με συγχωρεσει η Καντι , που εχει τα πνευματικα δικαιωματα..., θα παραφρασω μια φραση της.Αφου  εγω εχω μωρακι στην κοιλια μου, δεν υπαρχει πιθανοτητα ουτε μια απο εσας να μην καταφερει. Θελω ολες να το πιστεψετε αυτο!

 

Συγχαρητήρια Άννα! Τόσος κόπος, τόσο αγώνας... Ο επιμένων νικά!Παίρνουμε κ εμείς κουράγιο με τέτοια ευχάριστα νέα! Εύχομαι καλή εγκυμοσύνη και να κρατήσετε το όνειρο σας αγκαλιά! 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Anna.3 said:

Συγχαρητήρια Άννα! Τόσος κόπος, τόσο αγώνας... Ο επιμένων νικά!Παίρνουμε κ εμείς κουράγιο με τέτοια ευχάριστα νέα! Εύχομαι καλή εγκυμοσύνη και να κρατήσετε το όνειρο σας αγκαλιά! 

Ευχαριστω πολυ πολυ.Ευχομαι και σε εσενα ο,τι καλυτερο.Τυχη και καλη δυναμη

Link to comment
Share on other sites

On 22/8/2021 at 2:27 ΜΜ, Ελισώ είπε:

@Κρισταλενια ,λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη που είχες... εύχομαι σύντομα να χαμογελάσεις ξανα και να γίνεις μια υπέροχη μανούλα.

Τα δικά μου νέα, ενώ ο μπέμπης , τα ντόμπλερ και γενικώς τα πάντα ήταν και είναι υπέροχα, ξαφνικά εμφανίστηκε ένα ορμονοεξαρτόμενο ινομύωμα το οποίο πιέζει τον τράχηλο και κοντεύει να μου τον ανοίξει. Απο 5,3 εκατοστά τον πήγε 2 σε 20 μέρες. Μου έκαναν κορτιζόνη για τα πνευμονια του μωρού,αγόρασα πεσσό να βάλουμε, δεν τα κατάφερα, πονουσα πολύ. :(Οπότε νοσηλεύομαι  εδώ και 5 μέρες στο νοσοκομείο εώς ώτου γεννήσω. Κάθε μέρα που περνάει είναι κέρδος για τον μπέμπη.  

Κοντεύει να με πιάσει κατάθλιψη, είναι πολύ μοναχικα λόγω κορωνοιου, όμως μετά κάνω τον σταυρό μου που έχω τον μπεμπούλη. 

Ο δρόμος για την μητρότητα, είναι για κάποιες εύκολος , για κάποιες δύσκολος. Καμιά να μην το βάζει κάτω, όλες θα γίνουν μανούλες!!

 

Μαιρούλα χρόνια σου πολλά ,χρόνια πολλά σε όλες που γιόρταζαν αν κ καθυστερημένα.

Έτυχε να διαβάσω κι εγώ το ποστ σου και θέλω να σου πω (επειδή είμαι περίπου μια εβδομάδα πίσω από εσένα) ότι την περασμένη εβδομάδα που μίλησα με το γιατρό μου στο τηλέφωνο, επειδή κόλλησα γαστρεντερίτιδα (και σημειωτέον τότε ήμουν στην 28η εβδομάδα) μου είπε ότι ακόμα κι αν γεννιόταν τότε το μωρό μου, θα ήταν απολύτως βιώσιμο. Και όντως έχω ακούσει περιπτώσεις μωρών που γεννήθηκαν στην 30η εβδομάδα και όλα πήγαν καλά στο τέλος! Η γιαγιά μου πριν λίγες μέρες μου έλεγε ότι γέννησε τη θεία μου στο τέλος του 7ου μήνα και επίσης όλα πήγαν καλά και μιλάμε για σχεδόν 60 χρόνια πριν. Εγώ είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά και θα περιμένω να μάθω νέα σου. Αλλά καταλαβαίνω το παράπονο και το άγχος σου, ειδικά εφόσον όλα πήγαιναν καλά ως τώρα. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 22/8/2021 at 1:23 ΜΜ, anoulious είπε:

Ευχαριστω πολυ!Ναι ξεκινησε και για μενα το θαυμα.Ελπιζω να πανε ολα καλα.Ηθελα πολυ μεσα απο τη δικη μου ιστορια να παρετε θαρρος ολες. Σου ευχομαι τα καλυτερα ολοψυχα,

Κορίτσι μου κορίτσι μου!!!! Έχω χάσει επεισόδια!!! Τι χαρά πήρα!!! Με το καλό ψυχή μου!!! Σε λίγο καιρό θα κρατάς το θαυματακι σου αγκαλίτσα.

Ειλικρινά χάρηκα τόσο μα τόσο πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟριτσια Καλημερα! Εχω παρα πολυ καιρό να μπω στην παρέα σας,οι περισσότερες μάλλον δεν με θυμούνται καν. Είμαι μόνη με τις δίδυμες και την δουλεια οποτε η καθημερινοτητα ειναι πολυ αγχωτική! Αλλα παράλληλα υπέροχη! Χαρηκα πολυ με τα καλα νέα της   annoulious .Μπραβο κορίτσι! Απίστευτη ευτυχία!  Στεναχωρέθηκα πολυ για την Κρισταλενια( Ελπιζω να μας διαβάζεις). Εγω προσωπικά συνομιλησα και σε πμ.Ελπιζω να μην το βαλει κάτω και να συνεχίσει την προσπάθεια. Δυστυχως,η δωρεά ωαρίων δεν ειναι πανακεια και δεν υπαρχει εγγύηση οτι ολα θα ειναι τέλεια.Γνωστη μου γέννησε δίδυμα αγοράκια με δωρεά ωαρίων,το ενα δυστυχως εχει πολυ σοβαρό προβλημα,νοητικό και κινησιακο. Μπορει να συμβεί και αυτο. Σας διαβάζω οποτε μπορώ αλλα δεν εχω την φοβερή μνήμη της Μαιρης  που τα θυμάται ολα!!Μαιρη είσαι απίστευτη,:x. Εύχομαι τα καλυτερα σε όλες! Φιλια!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

On 8/24/2021 at 12:33 PM, Troia said:

Έτυχε να διαβάσω κι εγώ το ποστ σου και θέλω να σου πω (επειδή είμαι περίπου μια εβδομάδα πίσω από εσένα) ότι την περασμένη εβδομάδα που μίλησα με το γιατρό μου στο τηλέφωνο, επειδή κόλλησα γαστρεντερίτιδα (και σημειωτέον τότε ήμουν στην 28η εβδομάδα) μου είπε ότι ακόμα κι αν γεννιόταν τότε το μωρό μου, θα ήταν απολύτως βιώσιμο. Και όντως έχω ακούσει περιπτώσεις μωρών που γεννήθηκαν στην 30η εβδομάδα και όλα πήγαν καλά στο τέλος! Η γιαγιά μου πριν λίγες μέρες μου έλεγε ότι γέννησε τη θεία μου στο τέλος του 7ου μήνα και επίσης όλα πήγαν καλά και μιλάμε για σχεδόν 60 χρόνια πριν. Εγώ είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά και θα περιμένω να μάθω νέα σου. Αλλά καταλαβαίνω το παράπονο και το άγχος σου, ειδικά εφόσον όλα πήγαιναν καλά ως τώρα. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!

Αααα το εχασα αυτο!! Και εσυ εγκυουλα! Με το καλο!!! Μονο χαρες να εχουν τα γκρουπ μας!!

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Fleabag είπε:

ΚΟριτσια Καλημερα! Εχω παρα πολυ καιρό να μπω στην παρέα σας,οι περισσότερες μάλλον δεν με θυμούνται καν. Είμαι μόνη με τις δίδυμες και την δουλεια οποτε η καθημερινοτητα ειναι πολυ αγχωτική! Αλλα παράλληλα υπέροχη! Χαρηκα πολυ με τα καλα νέα της   annoulious .Μπραβο κορίτσι! Απίστευτη ευτυχία!  Στεναχωρέθηκα πολυ για την Κρισταλενια( Ελπιζω να μας διαβάζεις). Εγω προσωπικά συνομιλησα και σε πμ.Ελπιζω να μην το βαλει κάτω και να συνεχίσει την προσπάθεια. Δυστυχως,η δωρεά ωαρίων δεν ειναι πανακεια και δεν υπαρχει εγγύηση οτι ολα θα ειναι τέλεια.Γνωστη μου γέννησε δίδυμα αγοράκια με δωρεά ωαρίων,το ενα δυστυχως εχει πολυ σοβαρό προβλημα,νοητικό και κινησιακο. Μπορει να συμβεί και αυτο. Σας διαβάζω οποτε μπορώ αλλα δεν εχω την φοβερή μνήμη της Μαιρης  που τα θυμάται ολα!!Μαιρη είσαι απίστευτη,:x. Εύχομαι τα καλυτερα σε όλες! Φιλια!

Εδω Μαίρη , οβερ, Χαχα! Σιγά τη μνήμη, μου πήρε τα μυαλά η μπουμπου.

Τι κανεις δίδυμο μανουλα; Τι κάνουν οι κουκλες σου; Περπατάνε; 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Αααα το εχασα αυτο!! Και εσυ εγκυουλα! Με το καλο!!! Μονο χαρες να εχουν τα γκρουπ μας!!

Ναι, είμαι, νομίζω λίγο πιο πίσω από εσένα. Είμαι πλέον στην 29η εβδομάδα. Όντως, είμαστε πολλές που τα έχουμε καταφέρει. Εύχομαι να ακολουθήσουν και άλλες. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...