Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

3 hours ago, Villi said:

Καλημέρα. Ησυχία και σημερα στο καφέ μας  αλλά δεν πειράζει, εγώ θα τα πω τα νέα μου. 
1159 η 2η χοριακή απο 232 τη Δευτέρα. Νομίζω καλά πάει…Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

Ιιιιιιιι τι νομίζεις παιδάκι μου πάει τρελειαααααααα  ❤️❤️❤️❤️❤️ παιδάκι μεγαλώνει και θα συνεχίσει κορίτσι μου!!!! Οοοοοοοοοομμμμμμμμμμμ 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

3 ώρες πρίν, Villi είπε:

Καλημέρα. Ησυχία και σημερα στο καφέ μας  αλλά δεν πειράζει, εγώ θα τα πω τα νέα μου. 
1159 η 2η χοριακή απο 232 τη Δευτέρα. Νομίζω καλά πάει…Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

Και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο και αριμπα αριμπα αριμπααααααααααααααα πήρε φορα τον ανήφορο λέμε και έρχεται ερχεται,,,,απολαυσε το γλυκιά μου Βίλλη είναι η στιγμή σου,,,,,,τι χαρά και σήμερα Θεέ μου!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλο να δείτε το σπορακι σας στον υπέρηχο,,,και αν ειναι δυο με το καλο να δειτε και τα δυο,,,,,οοοοοοοοομμμμμμμ και ανασες γλυκια μου ,,, όλα πάνε κατ' ευχήν 

1 hour ago, marina_86 είπε:

Κάτσε.... Έχουμε δρόμο! Πρώτον να μου έρθει περίοδος που δεν έρχεται για κάποιον λόγο. Μετά να ξεκινήσουμε μετρήσεις, εξετάσεις, προετοιμασία... τα γνωστά. Και μετά αναλόγως πώς θα πάει το ενδομήτριο και οι ορμόνες μου. Μην ξεχνάς ότι έχω χόμπι να ακυρώνω προετοιμασίες για εμβρυομεταφορά....

Γέλασα αλλά όχι,,,έρχεσαι και εσυ τρενο,,,σε βλεπω !!!!!!!!!!!!!!!! Παμε οοοοοοομμμμμμμμμμμ και ολα θα γίνουν στην ώρα που ορίστηκαν, ναι?????????

πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

Γεια σας κορίτσια @Villi συγχαρητήρια κορίτσι μου όλα θα πάνε κατ ευχήν! Έχεις μια τελεια χοριακη, με το καλό κ ο υπέρηχος. Εγώ θα ήθελα την γνώμη σας. Είμαι 41 στα 42 με μια ωοθηκη, αφαίρεση θυρεοειδούς αδένα και με θρομβοφυλια. Το Νοέμβριο κάναμε ωοληψια 6 ωάρια από τα οποία προέκυψαν 4 βλαστοκύστες ΑΑ βάλαμε τις δυο κ ενώ έμεινα έγκυος παλινδρόμησε. Στις 5/5 προχωρησαμε στις άλλες δυο με αρνητική χοριακη. Κ αναρωτιόμαστε με τον σύζυγο μήπως θα ήταν καλύτερα να συνεχίσουμε με δωρεά ωαρίων ή να ξανακάνουμε προσπάθεια με τα δικά μου ωάρια; Το μόνο σίγουρο ειναι ότι είμαστε αποφασισμένοι να συνεχίσουμε μέχρι να κρατήσουμε αγκαλιά το μωράκι μας. 

Καλησπέρα και μπράβο για τη δύναμή σου και όσα περνάς και εσύ αντίστοιχα. Μπράβο και για το ότι είστε προσηλωμένοι στο στόχο,,,ο γιατρός τί προτείνει? τον εμπιστεύεσαι? Γιατί για μία ωοθήκη μια χαρά απόκριση είχες! Τα ωάρια δωρεάς θα είναι πάντα εκεί,,,εσύ τι αντέχεις να περάσεις είναι το θέμα! Ότι και να αποφασίσετε εύχομαι η επόμενη προσπάθειά σας , να σας κάνει γονείς!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Villi said:

 

Ευχαριστώ πολύ!! Δεν μου ζήτησε άλλη χοριακή, μου είπε την Τρίτη υπέρηχο … αν και τρώγομαι κάπως να κάνω ακόμα μια, μου φαίνονται πολλές οι μέρες μέχρι την Τρίτη….θα σκάσω. 

Εγώ έκανα τέσσερις χοριακες μέχρι τον πρώτο υπέρηχο και το άγχος θυμάμαι κάθε φορά ήταν μεγαλύτερο. Όπως νιώθεις εσύ καλύτερα Βιλακι. Κάτσε αναπαυτικά, χαλάρωσε, χάιδεψε κοιλιτσα κι απολαυσε το. Το αξίζεις πολύ πολύ ❤️❤️❤️❤️

1 hour ago, marina_86 said:

Αγαπημένη μου!❤️❤️❤️ Θα συνεχίσει!!!

Είπα στη βιλλι ότι όταν το μάθει η Χρύσα θα πει δυνατά τα τα τα τα! :lol::lol::lol: 

Περιμένω και @Fili και @Condios να πουν τις δικές τους ατάκες και να επιβεβαιωθω!!! Χαχαχαχαχα ❤️

Χχαχαχαχχχαχαχαχχα ε εισαι θεομουρλη! 

1 hour ago, marina_86 said:

Κάτσε.... Έχουμε δρόμο! Πρώτον να μου έρθει περίοδος που δεν έρχεται για κάποιον λόγο. Μετά να ξεκινήσουμε μετρήσεις, εξετάσεις, προετοιμασία... τα γνωστά. Και μετά αναλόγως πώς θα πάει το ενδομήτριο και οι ορμόνες μου. Μην ξεχνάς ότι έχω χόμπι να ακυρώνω προετοιμασίες για εμβρυομεταφορά....

Περνάει ο καιρός και θα έρθει κ η ώρα σου. Πόσο καιρό περιμένεις τώρα περίοδο; τπτ σε θα ακυρωθεί γιατί τώρα είναι η ώρα. ❤️

48 minutes ago, Vxatz said:

Γεια σας κορίτσια @Villi συγχαρητήρια κορίτσι μου όλα θα πάνε κατ ευχήν! Έχεις μια τελεια χοριακη, με το καλό κ ο υπέρηχος. Εγώ θα ήθελα την γνώμη σας. Είμαι 41 στα 42 με μια ωοθηκη, αφαίρεση θυρεοειδούς αδένα και με θρομβοφυλια. Το Νοέμβριο κάναμε ωοληψια 6 ωάρια από τα οποία προέκυψαν 4 βλαστοκύστες ΑΑ βάλαμε τις δυο κ ενώ έμεινα έγκυος παλινδρόμησε. Στις 5/5 προχωρησαμε στις άλλες δυο με αρνητική χοριακη. Κ αναρωτιόμαστε με τον σύζυγο μήπως θα ήταν καλύτερα να συνεχίσουμε με δωρεά ωαρίων ή να ξανακάνουμε προσπάθεια με τα δικά μου ωάρια; Το μόνο σίγουρο ειναι ότι είμαστε αποφασισμένοι να συνεχίσουμε μέχρι να κρατήσουμε αγκαλιά το μωράκι μας. 

Καλώς ήρθες κορίτσι. Ο γιατρός σου τι σου είπε; που το απέδωσε; ότι αντέχει η καρδούλα, το σώμα και φυσικά κ η τσέπη σας. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Villi είπε:

Καλημέρα. Ησυχία και σημερα στο καφέ μας  αλλά δεν πειράζει, εγώ θα τα πω τα νέα μου. 
1159 η 2η χοριακή απο 232 τη Δευτέρα. Νομίζω καλά πάει…Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

Μπράβο !!! Τέλεια !! Κι εγώ διδυμάκια μυριζομαι .. θα ξέρουμε την Τριτη

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Condios είπε:

Και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο και αριμπα αριμπα αριμπααααααααααααααα πήρε φορα τον ανήφορο λέμε και έρχεται ερχεται,,,,απολαυσε το γλυκιά μου Βίλλη είναι η στιγμή σου,,,,,,τι χαρά και σήμερα Θεέ μου!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλο να δείτε το σπορακι σας στον υπέρηχο,,,και αν ειναι δυο με το καλο να δειτε και τα δυο,,,,,οοοοοοοοομμμμμμμ και ανασες γλυκια μου ,,, όλα πάνε κατ' ευχήν 

Γέλασα αλλά όχι,,,έρχεσαι και εσυ τρενο,,,σε βλεπω !!!!!!!!!!!!!!!! Παμε οοοοοοομμμμμμμμμμμ και ολα θα γίνουν στην ώρα που ορίστηκαν, ναι?????????

Καλησπέρα και μπράβο για τη δύναμή σου και όσα περνάς και εσύ αντίστοιχα. Μπράβο και για το ότι είστε προσηλωμένοι στο στόχο,,,ο γιατρός τί προτείνει? τον εμπιστεύεσαι? Γιατί για μία ωοθήκη μια χαρά απόκριση είχες! Τα ωάρια δωρεάς θα είναι πάντα εκεί,,,εσύ τι αντέχεις να περάσεις είναι το θέμα! Ότι και να αποφασίσετε εύχομαι η επόμενη προσπάθειά σας , να σας κάνει γονείς!!!!!!! 

Με την εμβρυολογο που μίλησα η οποία είναι κ πολύ καλή μου φίλη είπε ότι τα ωάρια μου δείχνουν να έχουν καλή δυναμική κ ότι θα άξιζε ακόμα μια προσπάθεια, ΕΓΩ δεν ξέρω αν αντέχω το ψυχολογικό της αποτυχίας. 

πρίν από 27 λεπτά , Fili είπε:

Εγώ έκανα τέσσερις χοριακες μέχρι τον πρώτο υπέρηχο και το άγχος θυμάμαι κάθε φορά ήταν μεγαλύτερο. Όπως νιώθεις εσύ καλύτερα Βιλακι. Κάτσε αναπαυτικά, χαλάρωσε, χάιδεψε κοιλιτσα κι απολαυσε το. Το αξίζεις πολύ πολύ ❤️❤️❤️❤️

Χχαχαχαχχχαχαχαχχα ε εισαι θεομουρλη! 

Περνάει ο καιρός και θα έρθει κ η ώρα σου. Πόσο καιρό περιμένεις τώρα περίοδο; τπτ σε θα ακυρωθεί γιατί τώρα είναι η ώρα. ❤️

Καλώς ήρθες κορίτσι. Ο γιατρός σου τι σου είπε; που το απέδωσε; ότι αντέχει η καρδούλα, το σώμα και φυσικά κ η τσέπη σας. 

Ο γιατρος το αποδίδει σε χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Αν κ βλαστοκυστες δεν μπορούν να ξέρουν τι γίνεται μέσα τους κ ούτε να προβλέψουν την πορεία τους. Αυτό το κάνει ο προεμφυτευτικος έλεγχος ο οποίος σου δίνει μια εικόνα κατά 90% περίπου. Αναμενόμενη η απάντηση του όπως κ την πρώτη φορά που παλινδρόμησε. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Vxatz είπε:

Με την εμβρυολογο που μίλησα η οποία είναι κ πολύ καλή μου φίλη είπε ότι τα ωάρια μου δείχνουν να έχουν καλή δυναμική κ ότι θα άξιζε ακόμα μια προσπάθεια, ΕΓΩ δεν ξέρω αν αντέχω το ψυχολογικό της αποτυχίας. 

Ο γιατρος το αποδίδει σε χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Αν κ βλαστοκυστες δεν μπορούν να ξέρουν τι γίνεται μέσα τους κ ούτε να προβλέψουν την πορεία τους. Αυτό το κάνει ο προεμφυτευτικος έλεγχος ο οποίος σου δίνει μια εικόνα κατά 90% περίπου. Αναμενόμενη η απάντηση του όπως κ την πρώτη φορά που παλινδρόμησε. 

Οι εμβρυολόγοι ίσως ξέρουν καλύτερα και απο γιατρούς γιατί βλεπουν πολλά,,,,τί να πω? το να κάνετε προεμφυτευτικο στις δικες σας ? Όσο για την αποτυχία είναι βαρύ από όπου και να έρχεται,,,και στο λεω εγώ που ειμαι στην 3η δοτρια και ποτε δεν εκανα με δικα μου. Ο Θεός είναι μεγάλος,,αυτο το ξερω σίγουρα και για αυτο ειμαστε ολες εδω και αντεχουμε ολα οσα μας εχει γραμμενα! Να είσαι δυνατή όπως και τωρα και όλα θα έρθουν. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, marina_86 είπε:

Κάτσε.... Έχουμε δρόμο! Πρώτον να μου έρθει περίοδος που δεν έρχεται για κάποιον λόγο. Μετά να ξεκινήσουμε μετρήσεις, εξετάσεις, προετοιμασία... τα γνωστά. Και μετά αναλόγως πώς θα πάει το ενδομήτριο και οι ορμόνες μου. Μην ξεχνάς ότι έχω χόμπι να ακυρώνω προετοιμασίες για εμβρυομεταφορά....

Τι εξετασεις και μετρησεις παλι; Ολα δεν τα εκανες; Γιατι δε σου ερχεται; Μηπως εβγαλες καμια κυστουλα και εμποδιζει;

1 hour ago, Vxatz είπε:

Γεια σας κορίτσια @Villi συγχαρητήρια κορίτσι μου όλα θα πάνε κατ ευχήν! Έχεις μια τελεια χοριακη, με το καλό κ ο υπέρηχος. Εγώ θα ήθελα την γνώμη σας. Είμαι 41 στα 42 με μια ωοθηκη, αφαίρεση θυρεοειδούς αδένα και με θρομβοφυλια. Το Νοέμβριο κάναμε ωοληψια 6 ωάρια από τα οποία προέκυψαν 4 βλαστοκύστες ΑΑ βάλαμε τις δυο κ ενώ έμεινα έγκυος παλινδρόμησε. Στις 5/5 προχωρησαμε στις άλλες δυο με αρνητική χοριακη. Κ αναρωτιόμαστε με τον σύζυγο μήπως θα ήταν καλύτερα να συνεχίσουμε με δωρεά ωαρίων ή να ξανακάνουμε προσπάθεια με τα δικά μου ωάρια; Το μόνο σίγουρο ειναι ότι είμαστε αποφασισμένοι να συνεχίσουμε μέχρι να κρατήσουμε αγκαλιά το μωράκι μας. 

Γεια σου!! Δυσκολη αποφαση. Ο γιστρος τι λεει; Απο τη στιγμη που εβγαλες ωαρια και εγιναν καλης ποιοτητας βλαστοκυστες ισως αξιζει τον κοπο να προσπαθησεις αλλη μια με δικα σου αν το πιστευει και ο γιατρος. Αν απο την αλλη νιωθεις οτι κουραστηκες και δεν εχει νοημα να πας με δοτρια να μην ταλαιπωρεισαι αλλο.

πρίν από 19 λεπτά , Vxatz είπε:

Με την εμβρυολογο που μίλησα η οποία είναι κ πολύ καλή μου φίλη είπε ότι τα ωάρια μου δείχνουν να έχουν καλή δυναμική κ ότι θα άξιζε ακόμα μια προσπάθεια, ΕΓΩ δεν ξέρω αν αντέχω το ψυχολογικό της αποτυχίας. 

Ο γιατρος το αποδίδει σε χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Αν κ βλαστοκυστες δεν μπορούν να ξέρουν τι γίνεται μέσα τους κ ούτε να προβλέψουν την πορεία τους. Αυτό το κάνει ο προεμφυτευτικος έλεγχος ο οποίος σου δίνει μια εικόνα κατά 90% περίπου. Αναμενόμενη η απάντηση του όπως κ την πρώτη φορά που παλινδρόμησε. 

Σκεφτεσαι να βγαλεις αλλη μια φορα δικα σου και να κανεις προεμφυτευτικο; Θα μπορουσες ισως. Το θεμα ειναι αν αντεχεις εσυ ψυχικα να το περασεις αυτο κοριτσακι μου. Αυτο μονο εσυ το ξερεις♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Condios είπε:

Οι εμβρυολόγοι ίσως ξέρουν καλύτερα και απο γιατρούς γιατί βλεπουν πολλά,,,,τί να πω? το να κάνετε προεμφυτευτικο στις δικες σας ? Όσο για την αποτυχία είναι βαρύ από όπου και να έρχεται,,,και στο λεω εγώ που ειμαι στην 3η δοτρια και ποτε δεν εκανα με δικα μου. Ο Θεός είναι μεγάλος,,αυτο το ξερω σίγουρα και για αυτο ειμαστε ολες εδω και αντεχουμε ολα οσα μας εχει γραμμενα! Να είσαι δυνατή όπως και τωρα και όλα θα έρθουν. 

Ευχαριστω πολυ για την θετική σου σκέψη όντως ο Θεός είναι μεγάλος κ θα τα καταφέρουμε. Το γεγονός που συνεχίζεις με Τρίτη δότρια δείχνει το μεγαλείο κ την δύναμη της ψυχής σου. Είσαι παράδειγμα  προς μίμηση για μενα, Σ ευχαριστω❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vxatz είπε:

Γεια σας κορίτσια @Villi συγχαρητήρια κορίτσι μου όλα θα πάνε κατ ευχήν! Έχεις μια τελεια χοριακη, με το καλό κ ο υπέρηχος. Εγώ θα ήθελα την γνώμη σας. Είμαι 41 στα 42 με μια ωοθηκη, αφαίρεση θυρεοειδούς αδένα και με θρομβοφυλια. Το Νοέμβριο κάναμε ωοληψια 6 ωάρια από τα οποία προέκυψαν 4 βλαστοκύστες ΑΑ βάλαμε τις δυο κ ενώ έμεινα έγκυος παλινδρόμησε. Στις 5/5 προχωρησαμε στις άλλες δυο με αρνητική χοριακη. Κ αναρωτιόμαστε με τον σύζυγο μήπως θα ήταν καλύτερα να συνεχίσουμε με δωρεά ωαρίων ή να ξανακάνουμε προσπάθεια με τα δικά μου ωάρια; Το μόνο σίγουρο ειναι ότι είμαστε αποφασισμένοι να συνεχίσουμε μέχρι να κρατήσουμε αγκαλιά το μωράκι μας. 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα. 
Είναι πολυ σχετικό το πως αποφασίζει να προχωρήσει κανείς, όπως σου είπαν όλα τα κορίτσια εξαρτάται απο τα αποθέματα που έχει το κάθε  ζευγάρι σε υπομονή, κουράγιο, χρήματα.. ειναι πολλά. Θα σου πω όμως για εμένα.. εγώ στην ηλικία σου προσπαθούσα με δικά μου ωάρια, παθιασμένα όμως, ήθελα να βρω αυτό το ωάριο που θα κάνει τη διαφορά. Τελικά δεν το βρήκα, παρόλο που δώσαμε μεγάλο αγώνα, δεν σταθήκαμε τυχεροί. Θα μπορούσε κάποιος να πει ότι άδικα ταλαιπωρήθηκα τόσα χρόνια και αν είχα στραφεί στη δωρεά νωρίτερα, τώρα θα είχα ήδη οικογένεια. Αυτό που κέρδισα όμως εγω ήταν ότι δεν είχα καμία αμφιβολία πλέον ότι δεν μπορούσα να γίνω μαμά με δικό μου υλικό, ειχα πειστεί, δεν είχα πλέον ερωτηματικά, ήταν βέβαιο ότι το ειχα εξαντλήσει. Για εμένα ηταν σημαντικό αυτό για να προχωρήσω παρακάτω. Γνώμη μου, αν νιώθεις οτι χρωστάς μια ευκαιρία ακόμα στα δικά σου ωαρια, να τη δώσεις. 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Villi είπε:

Ναι έχεις δίκιο, μαρτύριο ειναι! 

Ευχαριστώ παρα πολυ.  Λες εε;; Δεν τρελαίνομαι να σου πω να κάνω κι άλλη, πέθανα απο το άγχος. 

Ε τότε γιατί να κάνεις κορίτσι μου; ηρέμησε μέχρι την Τρίτη λοιπόν που θα πας να δεις τα μωράκια σου και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Ε τότε γιατί να κάνεις κορίτσι μου; ηρέμησε μέχρι την Τρίτη λοιπόν που θα πας να δεις τα μωράκια σου και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου 

Αυτό θα κάνω, σε ευχαριστώ!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Villi είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα. 
Είναι πολυ σχετικό το πως αποφασίζει να προχωρήσει κανείς, όπως σου είπαν όλα τα κορίτσια εξαρτάται απο τα αποθέματα που έχει το κάθε  ζευγάρι σε υπομονή, κουράγιο, χρήματα.. ειναι πολλά. Θα σου πω όμως για εμένα.. εγώ στην ηλικία σου προσπαθούσα με δικά μου ωάρια, παθιασμένα όμως, ήθελα να βρω αυτό το ωάριο που θα κάνει τη διαφορά. Τελικά δεν το βρήκα, παρόλο που δώσαμε μεγάλο αγώνα, δεν σταθήκαμε τυχεροί. Θα μπορούσε κάποιος να πει ότι άδικα ταλαιπωρήθηκα τόσα χρόνια και αν είχα στραφεί στη δωρεά νωρίτερα, τώρα θα είχα ήδη οικογένεια. Αυτό που κέρδισα όμως εγω ήταν ότι δεν είχα καμία αμφιβολία πλέον ότι δεν μπορούσα να γίνω μαμά με δικό μου υλικό, ειχα πειστεί, δεν είχα πλέον ερωτηματικά, ήταν βέβαιο ότι το ειχα εξαντλήσει. Για εμένα ηταν σημαντικό αυτό για να προχωρήσω παρακάτω. 

Πολλα συγχαρητήρια για όλα όσα αντεξες που πέρασες, για την προσήλωση στον στόχο σου και για την πραγματοποίηση του ονείρου. Εύχομαι όλες εμείς που προσπαθούμε να ακολουθήσουμε το δικο σου δρόμο. Με βοήθησαν πολυ τα λόγια σου, νιώθω σαν να διάβασες την σκέψη μου κ να την έγραψες. ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Villi είπε:

Καλημέρα. Ησυχία και σημερα στο καφέ μας  αλλά δεν πειράζει, εγώ θα τα πω τα νέα μου. 
1159 η 2η χοριακή απο 232 τη Δευτέρα. Νομίζω καλά πάει…Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

Μπραβο @Villi μου!!! Όλα πάνε τέλεια!!!! Με το καλό να δείτε την τρίτη τ@ μωράκι@ σας!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...