Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

On 23/11/2022 at 12:58 ΜΜ, Toxotaki είπε:

Κορίτσια μου μόλις πήρα τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακης 12η μέρα και από 293 είμαστε 1364!!!!!!!!!

Ευχομαι να είναι καλό γιατί είναι πολύ πάνω από διπλασιασμό….

Καλημέρα Toxotaki και συγχαρητήρια για την τέλεια χοριακή σου!Σίγουρα είναι δίδυμα!

Μια μέρα έχουμε διαφορά;

Ο υπέρηχος έδειξε 2 σάκους! Αναμονή τώρα για καρδούλες!

Πώς θα περάσουν οι μέρες;;

 

 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 48 λεπτά , Villi είπε:

Καλημερα, τα γκρι κομμάτια είναι εκατό τις εκατό απο το Vasclor, το είχα ρωτήσει επανειλλημένα στο γιατρό μου γιατί το ειχα τρεις μήνες, μην ανησυχείς καθόλου. Μόλις το έκοψα κόπηκαν κι αυτά. Σε κάθε περίπτωση ρώτησε και το γιατρό σου.

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου. Η αλήθεια είναι δεν το συνδύασα. Χρησιμοποιουσα πριν την crinone και αφού τελείωσε μετά χρησιμοποίησα τη vasclor και δε τα συνδύασα. Θα τον ρωτήσω βέβαια. Σε ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Kanti είπε:

Καλημέρα Toxotaki και συγχαρητήρια για την τέλεια χοριακή σου!Σίγουρα είναι δίδυμα!

Μια μέρα έχουμε διαφορά;

Ο υπέρηχος έδειξε 2 σάκους! Αναμονή τώρα για καρδούλες!

Πώς θα περάσουν οι μέρες;;

 

 

Ευχαριστώ πολύ Κάντι μου, μακάρι να είναι αρκεί να πάνε όλα καλά…!!
 

Εμείς κάναμε ετ 9/11 και τώρα στις 30/11 έχουμε τον πρώτο υπέρηχο. Μέχρι στιγμής πέρασαν καλά , από δω και πέρα να δούμε…Δεν το πολύ σκέφτομαι αλλά πιστεύω μια μέρα πριν θα είμαι αγχωμένη..

Τι ωραία που είδατε σάκους με το καλό και οι καρδούλες τώρα :wub:

4 ώρες πρίν, LeneL είπε:

Καλημέρα! Για το  vasclor δεν μπορώ να σου πω γιατί δεν το ξέρω καν. Με το utrogestan κι εγώ το παθαίνω αυτό που λες τον τελευταίο καιρό, μπορεί λίγες ώρες μετά που θα το βάλω να δω μικρά κομματάκια στην τουαλέτα ή στο εσώρουχο σαν πούδρα. Ξέρω ότι είναι φυσιολογικό αυτό και ότι και πάλι προλαβαίνει να απορροφήσει την ποσότητα που χρειάζεται ο οργανισμός. Βέβαια εγώ σκέφτομαι να πω στο γιατρό το ένα από τα τρία έστω να το παίρνω από το στόμα..

Το ίδιο ρώτησα και εγώ όταν είδαμε στην πρώτη χοριακη την Προγεστερονη χαμηλή και μου είπε η μαία ότι ο γιατρός πιστεύει πως κολπικά απορροφάται καλύτερα..Οπότε εγώ έτσι το συνεχίζω , αν και θα ήθελα έστω ένα από το στόμα…

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Toxotaki είπε:

Ευχαριστώ πολύ Κάντι μου, μακάρι να είναι αρκεί να πάνε όλα καλά…!!
 

Εμείς κάναμε ετ 9/11 και τώρα στις 30/11 έχουμε τον πρώτο υπέρηχο. Μέχρι στιγμής πέρασαν καλά , από δω και πέρα να δούμε…Δεν το πολύ σκέφτομαι αλλά πιστεύω μια μέρα πριν θα είμαι αγχωμένη..

Τι ωραία που είδατε σάκους με το καλό και οι καρδούλες τώρα :wub:

Το ίδιο ρώτησα και εγώ όταν είδαμε στην πρώτη χοριακη την Προγεστερονη χαμηλή και μου είπε η μαία ότι ο γιατρός πιστεύει πως κολπικά απορροφάται καλύτερα..Οπότε εγώ έτσι το συνεχίζω , αν και θα ήθελα έστω ένα από το στόμα…

Ναι κι εμένα για αυτό μου είπε να το παίρνω κολπικά, για καλύτερη απορρόφηση. Απλά εμένα μου φαίνεται ότι δεν προλαβαίνουν να απορροφηθούν και τα τρία.. τέλος πάντων, αφού σε όλες συμβαίνει αυτό και οι γιατροί επιμένουν για χρήση κολπικά κάτι θα ξέρουν..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 23/11/2022 at 8:35 ΜΜ, Chrussa1982 είπε:

Θα δεις θα δεις και δεν θα το πιστεύεις!!!

Πλήρη αναφορά παρακαλώ ε;; Και από τις 3 σας. Έτσι να αγγίξω κ εγώ μέσα από τις περιγραφές σας λίγη μωρουδιλα, μέχρι να μπορέσω να κάνω την τελευταία μου ετ.

Τελευταια και τυχερη θα ειναι συμπεθερα. Το ξερεις♥️

On 25/11/2022 at 7:38 ΜΜ, chara14 είπε:

 

652 σήμερα η χοριακή!! Οριακά διπλασιάζεται!

Μας ενδιαφερει οτι διπλασιαζεται! Πολυ ωραια χοριακη ειναι αυτη!!! Συγχαρητηρια και παλι! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Toxotaki είπε:

Ευχαριστώ πολύ Κάντι μου, μακάρι να είναι αρκεί να πάνε όλα καλά…!!
 

Εμείς κάναμε ετ 9/11 και τώρα στις 30/11 έχουμε τον πρώτο υπέρηχο. Μέχρι στιγμής πέρασαν καλά , από δω και πέρα να δούμε…Δεν το πολύ σκέφτομαι αλλά πιστεύω μια μέρα πριν θα είμαι αγχωμένη..

Τι ωραία που είδατε σάκους με το καλό και οι καρδούλες τώρα :wub:

Ευχαριστώ Toxotaki,

Έχουμε μια μέρα διαφορά τελικά εγώ έκανα ετ 8/11.

Περιμένω τα νέα από όλα τα κορίτσια που έχετε υπέρηχο ίδια μέρα και λογικά θα ακούσετε και καρδούλες!

@Lenel, @Toxotaki & @chara14 

Επίσης θα ήθελα να σας ρωτήσω πως είστε στη καθημερινότητα σας;

Εκεί που λέω θα συνεχίσω κανονικά εκεί μετά το μετανιώνω και κάθομαι σπίτι γενικά ..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Kanti είπε:

Ευχαριστώ Toxotaki,

Έχουμε μια μέρα διαφορά τελικά εγώ έκανα ετ 8/11.

Περιμένω τα νέα από όλα τα κορίτσια που έχετε υπέρηχο ίδια μέρα και λογικά θα ακούσετε και καρδούλες!

@Lenel, @Toxotaki & @chara14 

Επίσης θα ήθελα να σας ρωτήσω πως είστε στη καθημερινότητα σας;

Εκεί που λέω θα συνεχίσω κανονικά εκεί μετά το μετανιώνω και κάθομαι σπίτι γενικά ..

Εννοείται ότι θα ενημερώσουμε , εύχομαι για όλες μας να έχουμε τα καλύτερα νέα, μπας και ηρεμήσουμε λίγο…

Εγω προσωπικά από την ημέρα της ετ είμαι σε αναρρωτική όσο αφορά την δουλειά , κατα τ´αλλα δεν ήμουν αυτή την φορά από κρεβάτι σε καναπέ , έξω για καφέ βόλτες κανονικά…Απλά δεν σηκώνω καθόλου βάρος και δεν κουράζομαι.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Kanti είπε:

Ευχαριστώ Toxotaki,

Έχουμε μια μέρα διαφορά τελικά εγώ έκανα ετ 8/11.

Περιμένω τα νέα από όλα τα κορίτσια που έχετε υπέρηχο ίδια μέρα και λογικά θα ακούσετε και καρδούλες!

@Lenel, @Toxotaki & @chara14 

Επίσης θα ήθελα να σας ρωτήσω πως είστε στη καθημερινότητα σας;

Εκεί που λέω θα συνεχίσω κανονικά εκεί μετά το μετανιώνω και κάθομαι σπίτι γενικά ..

Να είσαι καλά κορίτσι για το ενδιαφέρον! Εννοείται θα ενημερώσουμε και μακάρι να είναι όλα καλά για όλες μας! 

Εγώ είμαι με ετ 3/11.. από τη μια δεν ξέρω πως θα περάσουν άλλες δύο μέρες για τον υπέρηχο, κι απ' την άλλη δεν έχω καταλάβει πως πέρασε σχεδόν ένας μήνας από την ετ!!!!

Να σου πω, κι εγώ με άδεια είμαι από τη δουλειά από τη μέρα της ετ, οπότε δεν έχω και καμία φοβερά απαιτητική καθημερινότητα! Αλλά αν εξαιρέσουμε ότι δε σηκώνω βάρος, δεν μπορώ να πω ότι προσέχω ιδιαίτερα... Τη διατροφή λίγο, ε και δεν κάνω ταρζανιες γενικα... Αλλά και για περπάτημα πηγαίνω και καμία δουλειά σπίτι.. 

Κατά τα άλλα έχω λιώσει στα πρωινάδικα και το νετφλιξ!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Toxotaki είπε:

Εννοείται ότι θα ενημερώσουμε , εύχομαι για όλες μας να έχουμε τα καλύτερα νέα, μπας και ηρεμήσουμε λίγο…

Εγω προσωπικά από την ημέρα της ετ είμαι σε αναρρωτική όσο αφορά την δουλειά , κατα τ´αλλα δεν ήμουν αυτή την φορά από κρεβάτι σε καναπέ , έξω για καφέ βόλτες κανονικά…Απλά δεν σηκώνω καθόλου βάρος και δεν κουράζομαι.

Και εγώ σε αναρρωτική είμαι από την ημέρα της ετ και καναπέ κρεβάτι μέχρι χοριακή .. μετά άρχισα κανένα καφεδάκι και αυτό κάθε φορά που πήγαινα για εξετάσεις ..

πρίν από 39 λεπτά , LeneL είπε:

Να είσαι καλά κορίτσι για το ενδιαφέρον! Εννοείται θα ενημερώσουμε και μακάρι να είναι όλα καλά για όλες μας! 

Εγώ είμαι με ετ 3/11.. από τη μια δεν ξέρω πως θα περάσουν άλλες δύο μέρες για τον υπέρηχο, κι απ' την άλλη δεν έχω καταλάβει πως πέρασε σχεδόν ένας μήνας από την ετ!!!!

Να σου πω, κι εγώ με άδεια είμαι από τη δουλειά από τη μέρα της ετ, οπότε δεν έχω και καμία φοβερά απαιτητική καθημερινότητα! Αλλά αν εξαιρέσουμε ότι δε σηκώνω βάρος, δεν μπορώ να πω ότι προσέχω ιδιαίτερα... Τη διατροφή λίγο, ε και δεν κάνω ταρζανιες γενικα... Αλλά και για περπάτημα πηγαίνω και καμία δουλειά σπίτι.. 

Κατά τα άλλα έχω λιώσει στα πρωινάδικα και το νετφλιξ!

Έχω επίσης λιώσει στα πρωινάδικα, νετφλιξ, ερτφλιξ .. 

Ο γιατρός μου είπε ότι κανονικά πρέπει να γυρίσω στην κανονικότητα μου .. εννοείται όχι βάρος και κούραση τρομερή ..

Σιγά σιγά θα το προσπαθήσω διαφορετικά θα δω όλο το νετφλιξ ..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Calista είπε:

Γειά σας  κορίτσια και από μένα! Έκανα ΕΤ 16/11 1η χοριακη 25/11 αποτέλεσμα 216 αύριο επαναληπτική για να δούμε αν θα διπλασιαστεί.

Τι ωραια! Γεμισε το καφε θετικες χοριακες! Μπραβο σας κοριτσακια! Συγχαρητηρια!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Viv37 said:

Τι ωραια! Γεμισε το καφε θετικες χοριακες! Μπραβο σας κοριτσακια! Συγχαρητηρια!

Ευχαριστουμε Viv 37 Αντε όλες να παίρνετε σειρά!!!Γουρλιδικος  ο Νοέμβρης φαίνεται!!!!❤❤ Μακάρι να μας  πάνε ολα καλά 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Calista said:

Ευχαριστουμε Viv 37 Αντε όλες να παίρνετε σειρά!!!Γουρλιδικος  ο Νοέμβρης φαίνεται!!!!❤❤ Μακάρι να μας  πάνε ολα καλά 

Ego simera to proi den stagones roz pros to paro ... kai tha ekana xoriaki tin erxomeni tetarti....tora ime xapla... mallo periodo tha do

Etixe se kapia na di periodo prin tin proti xoriaki??? Emena simera.to proi xipnisa me stagones sto esorouxo mou kai me ligo pino sto stithos... gia periodo mou fenete ... pia ine i gnomi sas

26 minutes ago, kallaki said:

 

Etixe se kapia na di periodo prin tin proti xoriaki??? Emena simera.to proi xipnisa me stagones sto esorouxo mou kai me ligo pino sto stithos... gia periodo mou fenete ... pia ine i gnomi sas

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...