Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, LeneL είπε:

1ος υπέρηχος και 3 καρδιές χτυπάνε πολύ δυνατά. Η μία η δική μου, οι άλλες δύο τα εμβρυακια μου!!!!! Δεν έχω ακούσει πιο ωραίο ήχο..

Κορίτσι μου χάρηκα παρά πολυυυυ…Τι τέλεια νέα…Συγχαρητήρια 

Εμεις είδαμε δυο σάκους και εύχομαι την επόμενη εβδομάδα να ακούσουμε και καρδούλες…

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 16 λεπτά , Toxotaki είπε:

Κορίτσι μου χάρηκα παρά πολυυυυ…Τι τέλεια νέα…Συγχαρητήρια 

Εμεις είδαμε δυο σάκους και εύχομαι την επόμενη εβδομάδα να ακούσουμε και καρδούλες…

Συγχαρητήρια Toxotaki! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , chara14 είπε:

Χαχαχα!!!!! Τί γλυκά νέα!!!! Μπράβο,μπράβο κορίτσι !!! Άντε και οι επόμενες τώρα να έχουμε καλή τύχη!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!! Με το καλό σε όλες τώρα! :wub:

πρίν από 20 λεπτά , Toxotaki είπε:

Κορίτσι μου χάρηκα παρά πολυυυυ…Τι τέλεια νέα…Συγχαρητήρια 

Εμεις είδαμε δυο σάκους και εύχομαι την επόμενη εβδομάδα να ακούσουμε και καρδούλες…

Με το καλό! Να είσαι συγκεντρωμένη γιατί εγώ από το ξαφνιασμα, άκουσα μόνο τη μια καρδούλα, την άλλη την έχασα η γαϊδούρα!!!! Εσείς τώρα ξέρετε ότι πάτε για δύο και θα είστε πιο έτοιμοι!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, LeneL είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!! Με το καλό σε όλες τώρα! :wub:

Με το καλό! Να είσαι συγκεντρωμένη γιατί εγώ από το ξαφνιασμα, άκουσα μόνο τη μια καρδούλα, την άλλη την έχασα η γαϊδούρα!!!! Εσείς τώρα ξέρετε ότι πάτε για δύο και θα είστε πιο έτοιμοι!!!!

Πότε έχεις ξανά τώρα κορίτσι μου;;;

Εύχομαι να το καταλαβω αχαχαχα…Εγώ από χθες έχω πολλές αναγούλες και είναι χάλια το στομάχι μου, αλλά δεν πειράζει μέσα στο πρόγραμμα είναι και αυτό…

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Toxotaki είπε:

Πότε έχεις ξανά τώρα κορίτσι μου;;;

Εύχομαι να το καταλαβω αχαχαχα…Εγώ από χθες έχω πολλές αναγούλες και είναι χάλια το στομάχι μου, αλλά δεν πειράζει μέσα στο πρόγραμμα είναι και αυτό…

Έχω σε δύο εβδομάδες τώρα, στις 14/12. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην το καταλάβεις, ακούγεται πολύ καθαρά. Αλλά εγώ μόλις άκουσα την πρώτη ενθουσιάστηκα και άρχισα να μιλάω με το γιατρό και δεν κατάλαβα τη δεύτερη..... 

Σε ποια εβδομάδα είσαι; Εγώ για την ώρα τίποτα! Λίγες αναγουλες αλλά στη χώνεψη βασικά..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , LeneL είπε:

Έχω σε δύο εβδομάδες τώρα, στις 14/12. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην το καταλάβεις, ακούγεται πολύ καθαρά. Αλλά εγώ μόλις άκουσα την πρώτη ενθουσιάστηκα και άρχισα να μιλάω με το γιατρό και δεν κατάλαβα τη δεύτερη..... 

Σε ποια εβδομάδα είσαι; Εγώ για την ώρα τίποτα! Λίγες αναγουλες αλλά στη χώνεψη βασικά..

Ο γιατρός είπε 5w+5d…Τώρα ξανά σε μια εβδομάδα έχουμε ραντεβού..

εγω δεν μπορώ να φάω κανονικά πλέον, σούπες και καμιά φρυγανιά…

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Toxotaki είπε:

Κορίτσι μου χάρηκα παρά πολυυυυ…Τι τέλεια νέα…Συγχαρητήρια 

Εμεις είδαμε δυο σάκους και εύχομαι την επόμενη εβδομάδα να ακούσουμε και καρδούλες…

Ωπ!!! Να και άλλα νέα καλά!!!!Μπράβο, μπράβο!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Toxotaki είπε:

Ο γιατρός είπε 5w+5d…Τώρα ξανά σε μια εβδομάδα έχουμε ραντεβού..

εγω δεν μπορώ να φάω κανονικά πλέον, σούπες και καμιά φρυγανιά…

Ωχ, σε βρήκε νωρίς.. εγώ χτυπάω ξύλο, για την ώρα όλα καλά!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , chara14 είπε:

Ωπ!!! Να και άλλα νέα καλά!!!!Μπράβο, μπράβο!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..!!!

πρίν από 15 λεπτά , LeneL είπε:

Ωχ, σε βρήκε νωρίς.. εγώ χτυπάω ξύλο, για την ώρα όλα καλά!!!!

Και εγώ αυτό σκεφτόμουν χαχααχαχα….Εύχομαι να σου αργήσει!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 30/11/2022 at 11:48 ΠΜ, LeneL είπε:

1ος υπέρηχος και 3 καρδιές χτυπάνε πολύ δυνατά. Η μία η δική μου, οι άλλες δύο τα εμβρυακια μου!!!!! Δεν έχω ακούσει πιο ωραίο ήχο..

Διδυμακια;;; Υπεροχα νεα!!! Μπραβο σπυ κοριτσακι μου!!!!! 

On 30/11/2022 at 1:58 ΜΜ, Toxotaki είπε:

Κορίτσι μου χάρηκα παρά πολυυυυ…Τι τέλεια νέα…Συγχαρητήρια 

Εμεις είδαμε δυο σάκους και εύχομαι την επόμενη εβδομάδα να ακούσουμε και καρδούλες…

Κι αλλα διδυμακια! Διπλα αυγχαρητηρια λοιπον!!! Μπραβο μπεαβο μπραβο!!!! Με το καλο να ακουσετε τις καρδουλες!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!! Υπάρχει κάποια κοπέλα με διπλή δωρεα που να έχει συνεργαστεί με την τράπεζα σπερματος fertlab? Θα ήθελα εντυπώσεις κ πληροφορίες.  Οποία μπορεί να με κατατοπίσει ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα . Σας ευχαριστώ πολύ!!! Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που έχουν θετική χοριακή.  Εγώ σιγά σιγά ξεκινάω για την επομενη προσπάθεια... 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα έχω καιρό να μπω για αυτό θα σας θυμίσω το story μου.ειχα ξεκινήσει περισυ στον Κούρτη για δανεικά όμως  λόγω υψηλού κατακερματισμού σταματήσαμε την διαδικασία.καναμε δύο φορές dfi στο κέντρο που συνεργάζεται την πρώτη βγήκε 42 και μετά από 3 μήνες έπεσε με androferti στο 32.ηταν ρίσκο κ δ συνέχισα.πριν ένα μήνα έκανε ξανά dfi σε άλλο κέντρο κ το αποτέλεσμα ήταν 18!!!δ ξέρω τι να κάνω θέλω βοηθειααα!!!ο άντρας Μ λέει κάποιο είναι λάθος δ μπορεί να έπεσε τόσο.σκςφτομαστε να πάμε ξανά στον Κούρτη η αλλιώς χαλαρο όπως τον λέγαμε περισυ @Chrussa1982 τι κάνεις γλυκό μου κορίτσι?η άλλη επιλογή μου είναι ο Πάντος που έχει πολλές επιτυχίες...πείτε καμιά γνώμη έχω πελαγωσει τα οικονομικά μας χάλια...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aria@ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα έχω καιρό να μπω για αυτό θα σας θυμίσω το story μου.ειχα ξεκινήσει περισυ στον Κούρτη για δανεικά όμως  λόγω υψηλού κατακερματισμού σταματήσαμε την διαδικασία.καναμε δύο φορές dfi στο κέντρο που συνεργάζεται την πρώτη βγήκε 42 και μετά από 3 μήνες έπεσε με androferti στο 32.ηταν ρίσκο κ δ συνέχισα.πριν ένα μήνα έκανε ξανά dfi σε άλλο κέντρο κ το αποτέλεσμα ήταν 18!!!δ ξέρω τι να κάνω θέλω βοηθειααα!!!ο άντρας Μ λέει κάποιο είναι λάθος δ μπορεί να έπεσε τόσο.σκςφτομαστε να πάμε ξανά στον Κούρτη η αλλιώς χαλαρο όπως τον λέγαμε περισυ @Chrussa1982 τι κάνεις γλυκό μου κορίτσι?η άλλη επιλογή μου είναι ο Πάντος που έχει πολλές επιτυχίες...πείτε καμιά γνώμη έχω πελαγωσει τα οικονομικά μας χάλια...

Καλησπέρα, ευχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν αρχικά. Εγώ έκανα με δανεικά την πρώτη προσπάθεια στον Παντο. Μετά, πριν πριν πάω στον κουρ άκουσα διαφορα και από διαφορετικές πηγές, ότι για δανεικά δεν είναι καλή επιλογή ο παντός. Ξεζουμιζει τις δοτριες με φουλ φάρμακα, για να βγάζουν 20 με 30 ωαρια, και δίνει 5 ωαρια σε κάθε ζευγάρι. Εμείς πήραμε 5 ωαρια ( ενώ μας είχαν πει γύρω στα 10) και καταλήξαμε με 3 βλαστοκυστες λόγω καλού σπερματος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Aria@ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα έχω καιρό να μπω για αυτό θα σας θυμίσω το story μου.ειχα ξεκινήσει περισυ στον Κούρτη για δανεικά όμως  λόγω υψηλού κατακερματισμού σταματήσαμε την διαδικασία.καναμε δύο φορές dfi στο κέντρο που συνεργάζεται την πρώτη βγήκε 42 και μετά από 3 μήνες έπεσε με androferti στο 32.ηταν ρίσκο κ δ συνέχισα.πριν ένα μήνα έκανε ξανά dfi σε άλλο κέντρο κ το αποτέλεσμα ήταν 18!!!δ ξέρω τι να κάνω θέλω βοηθειααα!!!ο άντρας Μ λέει κάποιο είναι λάθος δ μπορεί να έπεσε τόσο.σκςφτομαστε να πάμε ξανά στον Κούρτη η αλλιώς χαλαρο όπως τον λέγαμε περισυ @Chrussa1982 τι κάνεις γλυκό μου κορίτσι?η άλλη επιλογή μου είναι ο Πάντος που έχει πολλές επιτυχίες...πείτε καμιά γνώμη έχω πελαγωσει τα οικονομικά μας χάλια...

Λοιπόν κοπέλα μου, πρόσεχε τι θα θα πω. Επειδή θέλω να σε βοηθήσω και μαζί με σενα κι εκείνους που θα διαβάσουν το μήνυμα, μια λέξη. ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ θα με ευχαριστείς απο μέσα σου για χρόνια Αυτά!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Aria@ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα έχω καιρό να μπω για αυτό θα σας θυμίσω το story μου.ειχα ξεκινήσει περισυ στον Κούρτη για δανεικά όμως  λόγω υψηλού κατακερματισμού σταματήσαμε την διαδικασία.καναμε δύο φορές dfi στο κέντρο που συνεργάζεται την πρώτη βγήκε 42 και μετά από 3 μήνες έπεσε με androferti στο 32.ηταν ρίσκο κ δ συνέχισα.πριν ένα μήνα έκανε ξανά dfi σε άλλο κέντρο κ το αποτέλεσμα ήταν 18!!!δ ξέρω τι να κάνω θέλω βοηθειααα!!!ο άντρας Μ λέει κάποιο είναι λάθος δ μπορεί να έπεσε τόσο.σκςφτομαστε να πάμε ξανά στον Κούρτη η αλλιώς χαλαρο όπως τον λέγαμε περισυ @Chrussa1982 τι κάνεις γλυκό μου κορίτσι?η άλλη επιλογή μου είναι ο Πάντος που έχει πολλές επιτυχίες...πείτε καμιά γνώμη έχω πελαγωσει τα οικονομικά μας χάλια...

Και αν σου πω ότι σε σκεφτόμουν τι θα πεις;; έλεγα έχε γούστο να τα κατάφερε το κορίτσι μας και να ζει χαιδετοντας κοιλιτσα.εγώ εδώ δεν τα κατάφερα τελη Μαρτίου στην ετ. Δεν μου έδωσε απάντηση στο τι μπορεί να πήγε λαθος. Οπότε στάσιμη πλέον μιας και τα οικονομικά μας είναι κάτι παραπάνω από άθλια. Σου θυμίζω πήρα 3 βλαστοκυστες (σπέρμα δεν ελέγξαμε) και έχω μείνει με μια.

Θέλεις την γνώμη μου; Πήγαινε στον Κούρτη δείξε και τα τρία dfi και απαίτησε βλαστοκυστες. Να δεσμευτεί εν ανάγκη. Μακριά από Παντο!! Και δεν το έχει τόσο με την δωρεά και πανάκριβος ειναι. Αν για κάποιο λόγο δεν νιώθεις άνετα/ασφάλεια στον χαλαρό, δες τον Τσιριγώτη που εδώ τα κορίτσια τον αποκαλούν μάγο. Αλλά όχι στον Παντο σε παρακαλώ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...