Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

12 ώρες πρίν, Calista είπε:

Γειά σας  κορίτσια και από μένα! Έκανα ΕΤ 16/11 1η χοριακη 25/11 αποτέλεσμα 216 αύριο επαναληπτική για να δούμε αν θα διπλασιαστεί.

Συγχαρητήρια! 

3 ώρες πρίν, kallaki είπε:

Ego simera to proi den stagones roz pros to paro ... kai tha ekana xoriaki tin erxomeni tetarti....tora ime xapla... mallo periodo tha do

Etixe se kapia na di periodo prin tin proti xoriaki??? Emena simera.to proi xipnisa me stagones sto esorouxo mou kai me ligo pino sto stithos... gia periodo mou fenete ... pia ine i gnomi sas

 

Πάρε τηλ το γιατρό σου, είχα διαβάσει σε προηγούμενες αναρτήσεις ότι και άλλες κοπέλες είχαν δει και ήταν σημάδι εμφύτευσης και είχαν θετική χοριακή μετά..

Και ο γιατρός τους δεν ανησύχησε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

20 minutes ago, Kanti said:

Συγχαρητήρια! 

Πάρε τηλ το γιατρό σου, είχα διαβάσει σε προηγούμενες αναρτήσεις ότι και άλλες κοπέλες είχαν δει και ήταν σημάδι εμφύτευσης και είχαν θετική χοριακή μετά..

Και ο γιατρός τους δεν ανησύχησε..

Se euxaristo poli na ton paro tora kai sas enimerono

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kallaki said:

Se euxaristo poli na ton paro tora kai sas enimerono

Molis milisa me ton giatro mou kai mou ipe na min anisixo . Na sinexiso tin farmakeftiki agogi mou kai na min pio aspirini to vradi. Metikes fores ine prominima gia kalo... na kano to test tin tetarti to proi na doume

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Calista said:

Γειά σας  κορίτσια και από μένα! Έκανα ΕΤ 16/11 1η χοριακη 25/11 αποτέλεσμα 216 αύριο επαναληπτική για να δούμε αν θα διπλασιαστεί.

Καλό μεσημέρι σε όλες!!!! Σημερινή χοριακη 967.50 καλά δεν ειναι?

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Calista είπε:

Ευχαριστουμε Viv 37 Αντε όλες να παίρνετε σειρά!!!Γουρλιδικος  ο Νοέμβρης φαίνεται!!!!❤❤ Μακάρι να μας  πάνε ολα καλά 

Εγω προηγουμαι! Ειμαι ηδη στον 6ο! Να ριξουμε ολες την μπεμπεδοσκονη μας να γεμισει το καφε μας μωρουδιλα!

 

8 ώρες πρίν, kallaki είπε:

Ego simera to proi den stagones roz pros to paro ... kai tha ekana xoriaki tin erxomeni tetarti....tora ime xapla... mallo periodo tha do

Etixe se kapia na di periodo prin tin proti xoriaki??? Emena simera.to proi xipnisa me stagones sto esorouxo mou kai me ligo pino sto stithos... gia periodo mou fenete ... pia ine i gnomi sas

 

Εμενα παλι μου φαινεται για αιματακι εμφυτευσης. Ο γιατρος μου μου ειχε πει οτι το αιμα μπορει να σημαινει θετικη χοριακη μπορει και μηδενικη. Οποτε υπομονη και θετικη σκεψη! Ας ελπισουμε οτι θα δεις τον πολυποθητο νουμερο την Τεταρτη. 

1 hour ago, Calista είπε:

Καλό μεσημέρι σε όλες!!!! Σημερινή χοριακη 967.50 καλά δεν ειναι?

Σουπερ ειναι! Εμενα η 2η ηταν πιο χαμηλη. Μπραβο σου κοριτσαρα μου!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 27/11/2022 at 7:22 ΜΜ, Viv37 είπε:

Μας ενδιαφερει οτι διπλασιαζεται! Πολυ ωραια χοριακη ειναι αυτη!!! Συγχαρητηρια και παλι! 

Μακάρι,μακάρι!!! Πάντως μου έφυγε τελείως το άγχος :)

On 27/11/2022 at 8:39 ΜΜ, Kanti είπε:

Ευχαριστώ Toxotaki,

Έχουμε μια μέρα διαφορά τελικά εγώ έκανα ετ 8/11.

Περιμένω τα νέα από όλα τα κορίτσια που έχετε υπέρηχο ίδια μέρα και λογικά θα ακούσετε και καρδούλες!

@Lenel, @Toxotaki & @chara14 

Επίσης θα ήθελα να σας ρωτήσω πως είστε στη καθημερινότητα σας;

Εκεί που λέω θα συνεχίσω κανονικά εκεί μετά το μετανιώνω και κάθομαι σπίτι γενικά ..

Έχουμε πάρει σειρά!! 3/11, 8/11,9/11, εγώ 11/11! Εγώ έκατσα 5 ημέρες,ήταν και το σκ...πάω στη δουλειά,απλά στις σκάλες πάω αργάαα και από την 3η χοριακή έχω γίνει αναίσθητη με αυτά που ακούω από συναδέλφους. Τώρα πρέπει να μας προσέχουμε!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, kallaki είπε:

Telia ine

Piga sto farmakio na agoraso siropqki gia to vixa gia ton mikro kai skeftomouna an tha agoraso kai test egkimosinis. Plirosa efiga mpika sto autokinito . ... anixa tin porta kai epistrepsa kai agorasa ena. Kai koritsares mou ..... apisteuto alla alithino....THETIKOOOOO

Συγχαρητήρια!

Αύριο μια τεράστια χοριακή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, kallaki είπε:

Telia ine

Piga sto farmakio na agoraso siropqki gia to vixa gia ton mikro kai skeftomouna an tha agoraso kai test egkimosinis. Plirosa efiga mpika sto autokinito . ... anixa tin porta kai epistrepsa kai agorasa ena. Kai koritsares mou ..... apisteuto alla alithino....THETIKOOOOO

Ωωωω τέλειο χριστουγεννιάτικο δωράκι!!! Συγχαρητήρια!!! Κάνε όμως κ την χοριακη σου για σου ξανά ευχηθούμε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, kallaki είπε:

Telia ine

Piga sto farmakio na agoraso siropqki gia to vixa gia ton mikro kai skeftomouna an tha agoraso kai test egkimosinis. Plirosa efiga mpika sto autokinito . ... anixa tin porta kai epistrepsa kai agorasa ena. Kai koritsares mou ..... apisteuto alla alithino....THETIKOOOOO

Συγχαρητήρια κορίτσι μου και καλούς διπλασιασμούς!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 hours ago, Chrussa1982 said:

Ωωωω τέλειο χριστουγεννιάτικο δωράκι!!! Συγχαρητήρια!!! Κάνε όμως κ την χοριακη σου για σου ξανά ευχηθούμε 

Se euxaristo poli enoite tha kano tin xoriaki mou aurio...

6 hours ago, Toxotaki said:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου και καλούς διπλασιασμούς!!!!!!!

Se euxaristo poli kai euxome se oles na paroun to doraki tous ton xristougenniatiko....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , LeneL είπε:

1ος υπέρηχος και 3 καρδιές χτυπάνε πολύ δυνατά. Η μία η δική μου, οι άλλες δύο τα εμβρυακια μου!!!!! Δεν έχω ακούσει πιο ωραίο ήχο..

Συγχαρητήρια Lenel!

Τι ευχάριστα νέα!

Σε ποια εβδομάδα είσαι; Η εφαρμογή ταιριάζει με αυτό που σου είπε ο γιατρός;

Πότε θα είναι ο επόμενος υπέρηχος;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Kanti είπε:

Συγχαρητήρια Lenel!

Τι ευχάριστα νέα!

Σε ποια εβδομάδα είσαι; Η εφαρμογή ταιριάζει με αυτό που σου είπε ο γιατρός;

Πότε θα είναι ο επόμενος υπέρηχος;

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι!!! Λοιπόν είμαι στην 6+2 με ΠΗΤ 24/7 και είναι ακριβώς όπως τα έλεγε η εφαρμογή με βάση την ημερομηνία της εμβρυομεταφοράς!!!! 

Επόμενο υπέρηχο τώρα σε δύο εβδομάδες, 14/12 και αρκετές εξετάσεις στο μεταξύ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, LeneL είπε:

1ος υπέρηχος και 3 καρδιές χτυπάνε πολύ δυνατά. Η μία η δική μου, οι άλλες δύο τα εμβρυακια μου!!!!! Δεν έχω ακούσει πιο ωραίο ήχο..

Χαχαχα!!!!! Τί γλυκά νέα!!!! Μπράβο,μπράβο κορίτσι !!! Άντε και οι επόμενες τώρα να έχουμε καλή τύχη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...