Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Thia1985 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ 

Στον γυρισμό παρατριχα να τρακαρουμε,παραβιασε ενας παπάρας στοπ. Ελπίζω να μην έγινε τπτ εκεί γιατί σταμάτησε απότομα. Πήρα τη μαια την ίδια ώρα Κ μου πε ότι τα μωρά μπήκαν καλά,  είναι προφυλαγμενα στη μήτρα, λέω έπρεπε να μου τύχει αυτό σήμερα? Δεν το σκέφτομαι βέβαια 

Μην φοβάσαι δεν έγινε τίποτα,  δεν επηρεάζει 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Thia1985 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ 

Στον γυρισμό παρατριχα να τρακαρουμε,παραβιασε ενας παπάρας στοπ. Ελπίζω να μην έγινε τπτ εκεί γιατί σταμάτησε απότομα. Πήρα τη μαια την ίδια ώρα Κ μου πε ότι τα μωρά μπήκαν καλά,  είναι προφυλαγμενα στη μήτρα, λέω έπρεπε να μου τύχει αυτό σήμερα? Δεν το σκέφτομαι βέβαια 

Kαλη εμφυτευση να εχεις κουκλα μου!Μην ανησυχεις κι εμενα μου ειχε τυχει αυτο λιγο μετα την ετ στην πρωτη φορα αλλα το μωρακι δεν ειχε παθει τιποτα. Μην ανησυχεις καθολου. Ολα καλα θα πανε θα δεις!

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ 

Στον γυρισμό παρατριχα να τρακαρουμε,παραβιασε ενας παπάρας στοπ. Ελπίζω να μην έγινε τπτ εκεί γιατί σταμάτησε απότομα. Πήρα τη μαια την ίδια ώρα Κ μου πε ότι τα μωρά μπήκαν καλά,  είναι προφυλαγμενα στη μήτρα, λέω έπρεπε να μου τύχει αυτό σήμερα? Δεν το σκέφτομαι βέβαια 

Καλότυχα και καλοταξιδα τα εμβρυακια σου!!! Να ριζώσουν καλά καλά να έχουν παρέα τα γειτονοπουλα. Μην ανησυχείς, ούτως η άλλως ακόμα αιωρούνται μέσα στη μήτρα. Προφυλαγμένα είναι οπότε μην το σκέφτεσαι καθόλου. 

  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Καλότυχα και καλοταξιδα τα εμβρυακια σου!!! Να ριζώσουν καλά καλά να έχουν παρέα τα γειτονοπουλα. Μην ανησυχείς, ούτως η άλλως ακόμα αιωρούνται μέσα στη μήτρα. Προφυλαγμένα είναι οπότε μην το σκέφτεσαι καθόλου. 

Χαχαχα! Τις είδα πριν λίγο. Έχουν κουραστεί, φαίνονται αλλά ρε παιδί μου αυτά τα καυτά σορτς με τα μπούτια έξω με τρελαίνουν!!!! 

Φοβάμαι μήπως έπαθαν τπτ τα εμβρυακια από το τρανταγνατα. 

Πάντως το πήρα πολύ χαλαρά αυτή τη φορά. Έφαγα αμέσως μετά σοκολάτα, μαύρη βέβαια, δυο μπάρες, ήρθα σπίτι, κινήθηκα λίγο, όχι φυσικά απότομες κινησεις κι αυτή τη φορά δεν κατάλαβα πως μπήκαν τα έμβρυα! 

Την προηγούμενη φορά, είχα πονέσει, αυτή τη φορά τπτ.Με έβαλαν κι ήπια κι αρκετο νερό .Ο γιατρός στεναχωρημένος Κ αμήχανος, τον κατάλαβα με το που μπήκε, με είδε, κρατούσα την πιπίλα, μου λέει τι είναι αυτό, πιπίλα γιατρέ. Εκεί έσκασε στο γέλιο!!! Μου λέει για να μαι ειλικρινής, πρώτη φορά βλέπω για γούρι πιπίλα!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ 

Στον γυρισμό παρατριχα να τρακαρουμε,παραβιασε ενας παπάρας στοπ. Ελπίζω να μην έγινε τπτ εκεί γιατί σταμάτησε απότομα. Πήρα τη μαια την ίδια ώρα Κ μου πε ότι τα μωρά μπήκαν καλά,  είναι προφυλαγμενα στη μήτρα, λέω έπρεπε να μου τύχει αυτό σήμερα? Δεν το σκέφτομαι βέβαια 

Μη φοβασαι τιποτα,εγω σε ολο το πρωτο τριμηνα ανεβαινα στο σκουτερ του αντρα μου.Προσεκτικα βεβαια,αλλα μη φοβάσαι,δεν έχουν αναγκη τα μωρακια.

Καλα αποτελεσματα τωρα!


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Kαλη εμφυτευση να εχεις κουκλα μου!Μην ανησυχεις κι εμενα μου ειχε τυχει αυτο λιγο μετα την ετ στην πρωτη φορα αλλα το μωρακι δεν ειχε παθει τιποτα. Μην ανησυχεις καθολου. Ολα καλα θα πανε θα δεις!

Μακάρι. 

Γιατί μετά θα περάσει καιρός ως να προσπαθήσω πάλι. 

Ήδη έρχομαι σε επαφές με γνωστούς για δουλειά, δηλώνω διαθέσιμη. Δεν ψάχνω κάτι το τέλειο. Ασφάλεια θέλω να έχω Κ ένα μισθό να μπορω να κινούμαι. 

Just now, Joka είπε:

Μη φοβασαι τιποτα,εγω σε ολο το πρωτο τριμηνα ανεβαινα στο σκουτερ του αντρα μου.Προσεκτικα βεβαια,αλλα μη φοβάσαι,δεν έχουν αναγκη τα μωρακια.

Καλα αποτελεσματα τωρα!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!

Λέω μα καλά, έπρεπε να τύχει τώρα? 

Ο άντρας μου δουλεύει Κ με πήγε ο μπαμπάς μου(τον θεωρώ γουρλή) και με πήρε Κ έχει σκάσει. Δεν έφταιγε, του πετάχτηκε από στοπ Κ αν μας χτυπούσε, θα χτυπούσε εμένα που καθόμουν στο πίσω κάθισμα. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Μακάρι. 

Γιατί μετά θα περάσει καιρός ως να προσπαθήσω πάλι. 

Ήδη έρχομαι σε επαφές με γνωστούς για δουλειά, δηλώνω διαθέσιμη. Δεν ψάχνω κάτι το τέλειο. Ασφάλεια θέλω να έχω Κ ένα μισθό να μπορω να κινούμαι. 

Κοριτσι οπωσδήποτε να ψάξεις για δουλεια.Θα βοηθησει πολύ και την ψυχολογία σου.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Κοριτσι οπωσδήποτε να ψάξεις για δουλεια.Θα βοηθησει πολύ και την ψυχολογία σου.

Αν δε μείνω ναι. Αλλιώς έγκυος, πολύ δύσκολα..... 

Βέβαια παρακαλάω να μείνω. Δε το συζητώ καν αυτό!!!!! 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Μακάρι. 

Γιατί μετά θα περάσει καιρός ως να προσπαθήσω πάλι. 

Ήδη έρχομαι σε επαφές με γνωστούς για δουλειά, δηλώνω διαθέσιμη. Δεν ψάχνω κάτι το τέλειο. Ασφάλεια θέλω να έχω Κ ένα μισθό να μπορω να κινούμαι. 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!

Λέω μα καλά, έπρεπε να τύχει τώρα? 

Ο άντρας μου δουλεύει Κ με πήγε ο μπαμπάς μου(τον θεωρώ γουρλή) και με πήρε Κ έχει σκάσει. Δεν έφταιγε, του πετάχτηκε από στοπ Κ αν μας χτυπούσε, θα χτυπούσε εμένα που καθόμουν στο πίσω κάθισμα. 

Καλά κανεις κ ασχολείσαι με το θέμα δουλειά τώρα. Έτσι χαλαρή μπορεί να πάει καλύτερα τωρα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Καλά κανεις κ ασχολείσαι με το θέμα δουλειά τώρα. Έτσι χαλαρή μπορεί να πάει καλύτερα τωρα

Ναι το ελπιζω

Τα έμβρυα ήταν καλα

Το ενα εξελίχθηκε που σημαίνει ήταν καλο

Μόνο το παράθυρο φοβάμαι, μην ανοίγει νωρίτερα κ το έχασα. 

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thia1985 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ 

Στον γυρισμό παρατριχα να τρακαρουμε,παραβιασε ενας παπάρας στοπ. Ελπίζω να μην έγινε τπτ εκεί γιατί σταμάτησε απότομα. Πήρα τη μαια την ίδια ώρα Κ μου πε ότι τα μωρά μπήκαν καλά,  είναι προφυλαγμενα στη μήτρα, λέω έπρεπε να μου τύχει αυτό σήμερα? Δεν το σκέφτομαι βέβαια 

Δεν πάνε πουθενά κορίτσι μου τα εμβρυάκια σου!!Καλοστέριωτα κ όλες οι ευχές μας μαζί σου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Ναι το ελπιζω

Τα έμβρυα ήταν καλα

Το ενα εξελίχθηκε που σημαίνει ήταν καλο

Μόνο το παράθυρο φοβάμαι, μην ανοίγει νωρίτερα κ το έχασα. 

Ανοιχτό ορθανοιχτο και μπαζει είναι... 

  • Χαχα 4

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Ο μικρός σου καλά? 

Θέζει κι ευωδιάζει???? 

Μιλάμε έχω μείνει εκπληκτη... Πριν τον καταλαβαίναμε από τον θόρυβο, τώρα από την μποχα... Σφίγγεται εν τω μεταξύ και κατακοκκινιζει και θέλω τόσο πολύ να γελάσω... Πώς το κάνουν αυτό μισές μερίδες άνθρωποι... Ο μπαμπάς όταν τον αλλάζει, ανοίγει πάνα και ξεκινά τα επιφωνήματα!!! Πω πω, ωχ, αμάν...

  • Χαχα 7

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Μιλάμε έχω μείνει εκπληκτη... Πριν τον καταλαβαίναμε από τον θόρυβο, τώρα από την μποχα... Σφίγγεται εν τω μεταξύ και κατακοκκινιζει και θέλω τόσο πολύ να γελάσω... Πώς το κάνουν αυτό μισές μερίδες άνθρωποι... Ο μπαμπάς όταν τον αλλάζει, ανοίγει πάνα και ξεκινά τα επιφωνήματα!!! Πω πω, ωχ, αμάν...

Πεθαίνω με τα σχόλια σου!!! 

Χαχαχα. Άμα γελάσεις μωρέ θα ντραπεί. Δε λένε τυχαία πως τα μωρά είναι μαμ κακά Κ νάνι. Εγώ λέω στον δικό μου θα αλλάζεις καμμια πάνα? Με κοίταζε με βλέμμα δεν είσαι καλά αλλά του το κοψα γιατί μου άρχισε νάνι Κ φαγητό ναι, τσισα κακά δικά σου!!! 

Κατάλαβες??? 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...