Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

12 ώρες πρίν, chitaneta είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσια!

Ψαχνω μικροβιολογικό εργαστήριο στην Αθηνα κυρίως για σπερμοδιαγραμμα και καρυοτυπο. Έχετε κάποιο να μου προτείνεται;

Kαλημέρα
Για καρυότυπο, Ινστιτούτο Υγείας Παιδιού στο Παίδων. Γράφεται κανονικά και δεν πληρώνεις τίποτα!


urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, anoulious είπε:

Καλημερα.Η  εμφυτευση  θα γινει σημερα,αυριο το πολυ  μεχρι.μεθαυριο.Καλη επιτυχια

Το σκέφτομαι να κάνω ντουζ ή όχι 

Ο γιατρός δεν μου το απαγορευσε


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

Νομίζω ντους επιτρέπεται... "βύθιση" δεν επιτρέπεται!

Δεν κανω

Ένα ντους θα κάνω με γρήγορο λούσιμο στα όρθια. Την προηγούμενη φορά έμεινα αξύριστη, Αλουστη Κ χωρίς μπάνιο τρεις μέρες... 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Δεν κανω

Ένα ντους θα κάνω με γρήγορο λούσιμο στα όρθια. Την προηγούμενη φορά έμεινα αξύριστη, Αλουστη Κ χωρίς μπάνιο τρεις μέρες... 

Να κάνεις. Εμένα ο γιατρός μου είχε πει -ηταν Σάββατο η εμβρυομεταφορα- κάτσε σπίτι σήμερα και Κυριακή και μετά κανονικά την ζωή σου, χωρίς υπερβολές 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Thia1985 said:

Δεν κανω

Ένα ντους θα κάνω με γρήγορο λούσιμο στα όρθια. Την προηγούμενη φορά έμεινα αξύριστη, Αλουστη Κ χωρίς μπάνιο τρεις μέρες... 

Καλημέρα και με το καλό

εύχομαι! Ντουζ νομίζω επιτρέπεται αλλα με χλιαρο προς ζεστο νερό νομίζω. Άλλωστε με τοσα υποθετα, μάλλον επιβάλλεται...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Roda είπε:

Καλημέρα και με το καλό

εύχομαι! Ντουζ νομίζω επιτρέπεται αλλα με χλιαρο προς ζεστο νερό νομίζω. Άλλωστε με τοσα υποθετα, μάλλον επιβάλλεται...

Άσε, το φοβάμαι και αυτό... Μην τύχει τπτ. Στο μεταξύ επειδή σιχαίνομαι που βγαίνουν στο εσώρουχο, φοράω σερβιετακι Κ το αλλάζω κάθε τρεις ώρες. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 said:

Άσε, το φοβάμαι και αυτό... Μην τύχει τπτ. Στο μεταξύ επειδή σιχαίνομαι που βγαίνουν στο εσώρουχο, φοράω σερβιετακι Κ το αλλάζω κάθε τρεις ώρες. 

Κι αυτό όμως με τη ζέστη μπορεί να είναι θέμα. Γενικά νομίζω αυτά που έπρεπε να τονίσουν στις οδηγίες τα τόνισαν (οχι πισίνα θαλασσα κλπ) για τα υπόλοιπα όπως νιώθει η καθεμια καλύτερα και δεν της δημιουργεί άγχος :-). Έτσι κ αλλιως με τα ουτρο φευγει κ το αγχος

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Roda είπε:

Κι αυτό όμως με τη ζέστη μπορεί να είναι θέμα. Γενικά νομίζω αυτά που έπρεπε να τονίσουν στις οδηγίες τα τόνισαν (οχι πισίνα θαλασσα κλπ) για τα υπόλοιπα όπως νιώθει η καθεμια καλύτερα και δεν της δημιουργεί άγχος :-). Έτσι κ αλλιως με τα ουτρο φευγει κ το αγχος

 

Εγώ δεν κάνω ζεστό ντους. Ειδικά τώρα το καλοκαίρι... Χειμώνα ναι γιατί κρυώνω. 

Εμένα μου πε τρεις μέρες σπίτι, όχι πισίνα, όχι θάλασσα, όχι αλκοόλ τσιγάρο κλπ, καλά ούτε καπνίζω ούτε πίνω, όχι δεν, όχι γυμναστική, ντουζ επιτρέπεται Κ χαλαρές βόλτες. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Έχουν πολύ πλάκα 

Σήμερα του είπα ότι η μια βλαστοκυστη απο 3ΒΒ έγινε 4ΒΑ και άρχισε να μπαίνει στα σαιτ να βλέπει αξιολογήσεις!!! 

Του λέω αν δε μείνω έγκυος όλα αυτά μου ακούγονται περιττά! 

Δεν έχει σχέση η αξιολόγηση. Και σε μένα η μια ήταν 5ΑΒ και μια χαρα πιάστηκε. Μπορεί κ να είναι αυτή που είναι στην κοιλιά μου τωρα


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Δεν έχει σχέση η αξιολόγηση. Και σε μένα η μια ήταν 5ΑΒ και μια χαρα πιάστηκε. Μπορεί κ να είναι αυτή που είναι στην κοιλιά μου τωρα

Αυτό είπα στην εμβρυολογο. 

Επί λέξη της είπα, μου είναι αδιάφορα όσα λες, έβαλα δύο άριστες Κ εγκυμοσύνη δεν είχα, είναι ικανές αυτές να δώσουν? 

Δεν ήθελα να την προσβάλω Κ της το εξηγησα αλλά αυτή τη φορά θέλω εγκυμοσύνη. Ίσως Κ οι αυτό να το βλέπω έτσι. Δεν προκαλώ την τύχη μου, προσέχω, δεν κάνω όμως υπερβολές. Αν είναι να πιάσει θα πιάσει. 

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Thia1985 είπε:

Δεν κανω

Ένα ντους θα κάνω με γρήγορο λούσιμο στα όρθια. Την προηγούμενη φορά έμεινα αξύριστη, Αλουστη Κ χωρίς μπάνιο τρεις μέρες... 

Κοριτσάκι μου αν είναι να εμφυτευτούν τα εμβρυάκια τίποτα δεν τα κουνάει απο εκεί!!Εγώ εκανα κανονικά ντουζάκι την πρώτη μέρα που γύρισα σπίτι με νερό χλιαρό.Δε χρειάζονται υπερβολές.Κατά τα άλλα μπορείς να κινείσαι ανετα μεσα στο σπιτάκι σου τις πρώτες 2 μέρες χωρίς να σηκώνεις βάρη κ μετά κανονικά τη ζωή σου με λίγη προσοχή.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Κοριτσάκι μου αν είναι να εμφυτευτούν τα εμβρυάκια τίποτα δεν τα κουνάει απο εκεί!!Εγώ εκανα κανονικά ντουζάκι την πρώτη μέρα που γύρισα σπίτι με νερό χλιαρό.Δε χρειάζονται υπερβολές.Κατά τα άλλα μπορείς να κινείσαι ανετα μεσα στο σπιτάκι σου τις πρώτες 2 μέρες χωρίς να σηκώνεις βάρη κ μετά κανονικά τη ζωή σου με λίγη προσοχή.

Έτσι κάνω. Ούτε σκύβω, περπατάω όμως. Σπίτι. Αυτή τη φορά είπα στον άντρα μου να μην πάρει άδεια. Δόξα το Θεό έχω τους γονείς μου οι οποίοι παρακαλάνε να κάνω παιδάκι... Ο δε μπαμπάς μου έρχεται κάθε πρωί με τον καφέ στο χέρι Κ μια λιχουδιά για να μην ξοδεύομαι...

Χαζεύω Κ τις μικρές, αχ με τρέλαναν το πρωί, ειδικά η μικρή. Χθες, παρατρίχα να λιποθυμήσω, την είχαν βγάλει στο μπαλκόνι μόνο με το μπειμπιλινο!! Κ ξεχνιέμαι.... Κι ονειρεύομαι.

Είμαι μια χαρά, έκανα ότι καλύτερο μπορούσα Κι ο γιατρός Κ το κέντρο. Βλέπω νετφλιξ κι αράζω. 

  • Μου αρέσει 10

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Δεν κανω

Ένα ντους θα κάνω με γρήγορο λούσιμο στα όρθια. Την προηγούμενη φορά έμεινα αξύριστη, Αλουστη Κ χωρίς μπάνιο τρεις μέρες... 

Και έμεινε κάποιος κοντά σου ή φύγανε όλοι;;;; Αστειεύομαι... Ντους επιτρέπεται, να βυθιστεί στην μπανιέρα δεν θέλουν. Εγώ μέσα στις υπερβολές που έκανα ήταν το καθημερινό ντους να με βοηθά ο σύζυγος για να μην σκύβω και δεν έριχνα και καυτό νερό στην κοιλιά που υπό κανονικές συνθήκες βγαίνω κόκκινη από το μπάνιο. 

  • Χαχα 2

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...