Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Thia1985 είπε:

Έτσι κάνω. Ούτε σκύβω, περπατάω όμως. Σπίτι. Αυτή τη φορά είπα στον άντρα μου να μην πάρει άδεια. Δόξα το Θεό έχω τους γονείς μου οι οποίοι παρακαλάνε να κάνω παιδάκι... Ο δε μπαμπάς μου έρχεται κάθε πρωί με τον καφέ στο χέρι Κ μια λιχουδιά για να μην ξοδεύομαι...

Χαζεύω Κ τις μικρές, αχ με τρέλαναν το πρωί, ειδικά η μικρή. Χθες, παρατρίχα να λιποθυμήσω, την είχαν βγάλει στο μπαλκόνι μόνο με το μπειμπιλινο!! Κ ξεχνιέμαι.... Κι ονειρεύομαι.

Είμαι μια χαρά, έκανα ότι καλύτερο μπορούσα Κι ο γιατρός Κ το κέντρο. Βλέπω νετφλιξ κι αράζω. 

Μπράβο κοριτσάκι!!Ανεβασμένη ψυχολογία κ όλα θα πάνε καλά:x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

On 27/7/2020 at 8:05 ΜΜ, Ele@n είπε:

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω μετρο σύγκρισης. Δεν ξέρω αν τα κορίτσια έχουν πιο λεπτεπίλεπτες αντιδράσεις.  Η αλήθεια είναι ότι και εγώ γελάω, άσχετα που εκείνη τη στιγμή τρέχω πανικόβλητη. Θα ήθελα να ήξερα αν οι μικρές απέναντι με τα καυτά σορτσάκια όταν τα κάνουν είναι πιο σεμνές...

ο κοκοβιος μ πάντως είναι χωρίς σαβουαρ βιρβ....κλανει κ τρώει.....χεζει κ τρωει....πετάει σαλια κ γαλα μαζι όταν τρώει. με χει κλασει μες την μουρη μ οταν την φύλαγα κοιλια. με χρι κατουρησει κ χεσει επίσης..ρευεται μες την μούρη κ μ πετάει γαλα  μες την μούρη μ επίσης...κ σήμερα εκανε το κορυφαίο. κλανια κ ρεψιμο ταυτόχρονα.....τι πιο λεπτεπιλεπτο νσ κανει αι πες μ εσυ.....νταλικας ειναι.

μωρη τις λεω ντροπή....ζεν αυτη συνεχίζει κ αμαλαχι μ τραβαει κ τα μαλλια μ.

 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ο κοκοβιος μ πάντως είναι χωρίς σαβουαρ βιρβ....κλανει κ τρώει.....χεζει κ τρωει....πετάει σαλια κ γαλα μαζι όταν τρώει. με χει κλασει μες την μουρη μ οταν την φύλαγα κοιλια. με χρι κατουρησει κ χεσει επίσης..ρευεται μες την μούρη κ μ πετάει γαλα  μες την μούρη μ επίσης...κ σήμερα εκανε το κορυφαίο. κλανια κ ρεψιμο ταυτόχρονα.....τι πιο λεπτεπιλεπτο νσ κανει αι πες μ εσυ.....νταλικας ειναι.

μωρη τις λεω ντροπή....ζεν αυτη συνεχίζει κ αμαλαχι μ τραβαει κ τα μαλλια μ.

 

Εντάξει... Γιατί θα πίστευα ότι εμείς είμαστε οι άξεστοι

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

 

 

Καλημέρα! 

Μακάρι αλλά κρατώ μικρό καλάθι. Κάνω ότι πρέπει ,βάζω τα φαρμακα μου όλα, κυρία αλλά κινούμαι μες το σπιτι(δεν σκύβω) για να αιματωνεται Κ η μήτρα. Χθες το βράδυ σηκώθηκα 3 για τουαλέτα κι από εκείνη την ώρα ύπνος γιοκ! Με πήρε πάλι 6.30 το πρωί Κ σηκώθηκα τώρα με τα χίλια ζόρια. 

Η εμφύτευση πότε θα γίνει αν γίνει? 

Αν δε γίνει, θα αρχίσω να πιστεύω πως κάτι σοβαρό έχει η μήτρα μου. Οκ, τα δικά μας έμβρυα είχαν θέματα, αν δε μείνω Κ με της δότριας που μεγάλωσαν.... 

Δίδυμα έχεις, καλά θυμάμαι? 

Ναι,2 κοριτσάκια.Καλοστεριωτα τα εμβρυακια! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

οχι Βεβαια σας κάνουμε παρέα 

Παρακαλώ να έρθετε στις απέναντι μικρές... Τις βλέπω με πολύ σαβουαρ βιβρ Κ δε θα επιβιώσουν.. Το μικρό μικρό τα κάνει Κ στο σχολικό. Χθες την έφεραν με την πάνα, ρώτησε η γιαγιά γιατί Κ κομψά είπε η συνοδος ότι τους έθεσε στο σχολικό, αναγκάστηκε να την αλλάξει Κ δεν πρόλαβε να της βάλει το καυτό σορτς. 

Αχ, σας διαβάζω κι ονειρεύομαι τις χαρές της μητρότητας!!! 

Just now, Fleabag είπε:

Ναι,2 κοριτσάκια.Καλοστεριωτα τα εμβρυακια! 

Αχ τι ωραία! 

Και η απέναντι μας η μια δίδυμα κοριτσάκια έχει!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Εντάξει... Γιατί θα πίστευα ότι εμείς είμαστε οι άξεστοι

Κλαίω και με τις δύο σας

23 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Το σκέφτομαι να κάνω ντουζ ή όχι 

Ο γιατρός δεν μου το απαγορευσε

Όλα να τα κάνεις χωρίς ένταση....εμένα το μόνο που μου έλεγε ήταν όχι βάρος πάνω από 2,5 κιλα. εννοείται δε θα κάνεις ντουςζ με παγωμένο η θεοκαυτο νερό...αλλά δε θα μείνεις και απόλυτη ρε χαζο

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

ο κοκοβιος μ πάντως είναι χωρίς σαβουαρ βιρβ....κλανει κ τρώει.....χεζει κ τρωει....πετάει σαλια κ γαλα μαζι όταν τρώει. με χει κλασει μες την μουρη μ οταν την φύλαγα κοιλια. με χρι κατουρησει κ χεσει επίσης..ρευεται μες την μούρη κ μ πετάει γαλα  μες την μούρη μ επίσης...κ σήμερα εκανε το κορυφαίο. κλανια κ ρεψιμο ταυτόχρονα.....τι πιο λεπτεπιλεπτο νσ κανει αι πες μ εσυ.....νταλικας ειναι.

μωρη τις λεω ντροπή....ζεν αυτη συνεχίζει κ αμαλαχι μ τραβαει κ τα μαλλια μ.

 

Κατά βάθος το κορίτσι σου είναι σον σον. Του κολεγίου με καλούς τρόπους. Μόνο στη μαμά κάνει αυτές τις γουρουνιες:lol:

Εμενα η δικιά μου τραβάει αριστερά την κοιλιά κ με κλωτσάει αλύπητα. Της λέω, Σορρυ μαντάμ με πονάτε , γυρίστε κ απ την άλλη τον ποπο , κι αυτή μου τον πετάει ξεδιάντροπα πιο πάνω ακριβώς πάνω απ το στομαχι. :tongue:

  • Χαχα 6

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Κλαίω και με τις δύο σας

Όλα να τα κάνεις χωρίς ένταση....εμένα το μόνο που μου έλεγε ήταν όχι βάρος πάνω από 2,5 κιλα. εννοείται δε θα κάνεις ντουςζ με παγωμένο η θεοκαυτο νερό...αλλά δε θα μείνεις και απόλυτη ρε χαζο

Με χλιαρό έκανα εχθές. 

Δεν ξέρω, αυτή τη φορά το βλέπω λίγο αν είναι να μείνω θα μείνω... 

Just now, Mary H είπε:

Κατά βάθος το κορίτσι σου είναι σον σον. Του κολεγίου με καλούς τρόπους. Μόνο στη μαμά κάνει αυτές τις γουρουνιες:lol:

Εμενα η δικιά μου τραβάει αριστερά την κοιλιά κ με κλωτσάει αλύπητα. Της λέω, Σορρυ μαντάμ με πονάτε , γυρίστε κ απ την άλλη τον ποπο , κι αυτή μου τον πετάει ξεδιάντροπα πιο πάνω ακριβώς πάνω απ το στομαχι. :tongue:

Αυτή έχει πάρει θέση κ ψάχνεται τώρα, να δει πως τη βολεύει ώστε να σκάσει μύτη. Είναι τα κορίτσια.... 

Εμένα όταν η μαία μου έπαιρνε αιμα(δε δίνουν πια οι φλέβες μου κ μου μιλούσε να ξεχνιέμαι από τα τρυπηματα) μου ευχήθηκε καλή τύχη της λέω ευχαριστώ πολύ, γερό να ναι αν είναι ένα Κ κορίτσι!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Με χλιαρό έκανα εχθές. 

Δεν ξέρω, αυτή τη φορά το βλέπω λίγο αν είναι να μείνω θα μείνω... 

Αυτή έχει πάρει θέση κ ψάχνεται τώρα, να δει πως τη βολεύει ώστε να σκάσει μύτη. Είναι τα κορίτσια.... 

Εμένα όταν η μαία μου έπαιρνε αιμα(δε δίνουν πια οι φλέβες μου κ μου μιλούσε να ξεχνιέμαι από τα τρυπηματα) μου ευχήθηκε καλή τύχη της λέω ευχαριστώ πολύ, γερό να ναι αν είναι ένα Κ κορίτσι!!! 

Γερο να ειναι  αλλα  να κατουραει καθιστο. Κι ας χεζει, κι ας ρευεται σαν νταλικα:D

  • Χαχα 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Γερο να ειναι  αλλα  να κατουραει καθιστο. Κι ας χεζει, κι ας ρευεται σαν νταλικα:D

Μωρέ κι αγοράκι να ναι δε θα πω όχι! Αρκεί να γαντζωθει. Θα τον παντρέψω με τη μικρή μικρή απέναντι κι ας μας περνάει τρία τέσσερα χρονάκια. 

Πέρα από την πλάκα, λαχταράω τόσο να τη βλέπω που ούτε για γκόμενο δεν έκανα έτσι!!! Χαχαχα

  • Χαχα 3

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Μωρέ κι αγοράκι να ναι δε θα πω όχι! Αρκεί να γαντζωθει. Θα τον παντρέψω με τη μικρή μικρή απέναντι κι ας μας περνάει τρία τέσσερα χρονάκια. 

Πέρα από την πλάκα, λαχταράω τόσο να τη βλέπω που ούτε για γκόμενο δεν έκανα έτσι!!! Χαχαχα

Ετσι ελεγα κι εγω, αλλα στον υπερηχο που ειδαμε το φυλο, τον αντρα μου τον ελουζε κρυος ιδρωτας. Μολις ακουσε κοριτσια, πηγε η ψυχη στη θεση της. Δεν θελω αλλα σωβρακα στο σοι μου λεει:lol:

  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ετσι ελεγα κι εγω, αλλα στον υπερηχο που ειδαμε το φυλο, τον αντρα μου τον ελουζε κρυος ιδρωτας. Μολις ακουσε κοριτσια, πηγε η ψυχη στη θεση της. Δεν θελω αλλα σωβρακα στο σοι μου λεει:lol:

εγώ παρακαλάω να πέτυχα αυτή τη φορά, πρώτον διότι είναι πάρα πολλά τα χρήματα για εκ νέου προσπαθεια(θα κάνω σκληρή διαπραγμάτευση στο οικονομικό) και δεύτερον γιατί θα πρέπει να δω το φταίει. Σίγουρα θα κάνω Νικα και ΕΡΑ, ένα χιλιάρικο στο νερό δηλαδή 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

εγώ παρακαλάω να πέτυχα αυτή τη φορά, πρώτον διότι είναι πάρα πολλά τα χρήματα για εκ νέου προσπαθεια(θα κάνω σκληρή διαπραγμάτευση στο οικονομικό) και δεύτερον γιατί θα πρέπει να δω το φταίει. Σίγουρα θα κάνω Νικα και ΕΡΑ, ένα χιλιάρικο στο νερό δηλαδή 

Mην προτρεχεις κ μην το γρουσουζευεις. Ολα καλα θα πανε, ετσι να λες


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...