Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Mary H είπε:

Ναι το καταλαβα.Στα δικα μου δεν εχω καταλαβει τι σημαινει το 5. Οχι οτι εχει καποια σημασια πλεον

Εγώ θα ρωτήσω οπωσδήποτε, τι σημαίνει το 3ΒΒ. Το τρία δηλαδή.

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Αντεχω μια χαρα, ομως το προβλημα ειναι το πρηξιμο στα ποδια που η ζεστη τα επιδεινωνει

Υπομονή. Μην τρως καθόλου αλάτι και όσο μπορείς ψηλά τα πόδια

Just now, Thia1985 είπε:

Δύο άριστες έβαλα και πήρα κουλούρα!

τι κάνεις εσύ?

η μικρή?

τα γειτονόπουλα κατεβαίνουν νυσταγμένα, αλλού πατούν κι αλλού βρίσκονται.

Το δε μικρό μικρό σήμερα, κοντό καυτό κίτρινο σορτς, μπλουζάκι ριχτό αμάνικο σε λευκό με φρου φρου κι ασορτί πιπίλα, το κεφάλι γυρτό από τη νύστα και τα πόδια απλώς οδηγούσαν το σώμα!

Η ασορτί κάθε φορά πιπίλα με τρελαίνει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Εγώ θα ρωτήσω οπωσδήποτε, τι σημαίνει το 3ΒΒ. Το τρία δηλαδή.

Αα είναι οι άριστες.Αβ ,βα είναι οι πολύ καλές.ββ οι μέτριες.Εγω είχα βάλει μια άριστη,μια πολυ καλή και μια καλη.2 απο αυτές εμφυτευτηκαν.

Για την ακριβεια,μια 4αα,μια 5αβ και μια 5ββ.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Υπομονή. Μην τρως καθόλου αλάτι και όσο μπορείς ψηλά τα πόδια

Η ασορτί κάθε φορά πιπίλα με τρελαίνει!

Τα κανω και τα δυο αλλα τιποτα. Μονο το πρωι ειναι ξεπρησμενα. Και υποφερω απο πονο στις γαμπες κ αρθρωσεις


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Υπομονή. Μην τρως καθόλου αλάτι και όσο μπορείς ψηλά τα πόδια

Η ασορτί κάθε φορά πιπίλα με τρελαίνει!

Κι εμένα

κίτρινο μπλουζάκι, κίτρινη πιπίλα

λευκό,λευκή

μπλε, μπλε

χαχαχχαχαχ

Just now, Joka είπε:

Αα είναι οι άριστες.Αβ ,βα είναι οι πολύ καλές.ββ οι μέτριες.Εγω είχα βάλει μια άριστη,μια πολυ καλή και μια καλη.2 απο αυτές εμφυτευτηκαν.

Για την ακριβεια,μια 4αα,μια 5αβ και μια 5ββ.

Εγώ τώρα έχω 5αα και 3ββ


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Mareva είπε:

1η εξωσωματικη με μοριδια, απετυχε. 2η εξωσωματικη με 3 ημερων, επιασε (ωστοσο απεβαλα). 3η εξωσωματικη με βλαστοκυστη, απετυχε. 4η εξωσωματικη με 3ων ημερων, επιασε κ εύχομαι να συνεχισει. Κ γω διαβαζα τα κοριτσια κ αναρωτιωμουν γιατι ηθελε ο γιατρος μου με 3ης μερας.. Ομως εν τελει εμενα αυτο προχωραει. 

Ποσο ετων εισαι Μareva?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Τα κανω και τα δυο αλλα τιποτα. Μονο το πρωι ειναι ξεπρησμενα. Και υποφερω απο πονο στις γαμπες κ αρθρωσεις

Λίγο ακόμα έμεινε Μαιρούλα κ η μπουμπού θα ξεμπουκάρει!!Εεεε ρε τι τραβάμε κ δεν το μαρτυράμε:grin:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Λίγο ακόμα έμεινε Μαιρούλα κ η μπουμπού θα ξεμπουκάρει!!Εεεε ρε τι τραβάμε κ δεν το μαρτυράμε:grin:

Μεχρι να ξεμπουκαρει νιωθω σαν κορμος δεντρου:lol:

Χθες πηρα τα πρωτα παμπερς. Δεν περιμενα ποτε οτι θα αγορασω τετοιο πραγμα. Ζωη απροβλεπτη

  • Μου αρέσει 9
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ναι το καταλαβα.Στα δικα μου δεν εχω καταλαβει τι σημαινει το 5. Οχι οτι εχει καποια σημασια πλεον

Κάτι με την εξωτερική στοιβάδα αν θυμάμαι καλά...είναι άριστα εμβρια μορφολογικα

Just now, Thia1985 είπε:

Δύο άριστες έβαλα και πήρα κουλούρα!

τι κάνεις εσύ?

η μικρή?

τα γειτονόπουλα κατεβαίνουν νυσταγμένα, αλλού πατούν κι αλλού βρίσκονται.

Το δε μικρό μικρό σήμερα, κοντό καυτό κίτρινο σορτς, μπλουζάκι ριχτό αμάνικο σε λευκό με φρου φρου κι ασορτί πιπίλα, το κεφάλι γυρτό από τη νύστα και τα πόδια απλώς οδηγούσαν το σώμα!

Το ότι ήταν άριστες μορφολογικά δυστυχώς δε σημαίνει κύηση..εγώ πάντα 5ΑΑΑ έβαζα και στην κόρη μου 6ΑΑΑ. Αν δίναν όλες κυήσεις θα είχα 14 παιδιά :) .

Εγώ διακοπές ! Ξεκούραση !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, island1 είπε:

Κάτι με την εξωτερική στοιβάδα αν θυμάμαι καλά...είναι άριστα εμβρια μορφολογικα

Το ότι ήταν άριστες μορφολογικά δυστυχώς δε σημαίνει κύηση..εγώ πάντα 5ΑΑΑ έβαζα και στην κόρη μου 6ΑΑΑ. Αν δίναν όλες κυήσεις θα είχα 14 παιδιά :) .

Εγώ διακοπές ! Ξεκούραση !!!

Πολυ σωστα!Οι αριστες δεν δινουν παντα κυηση!

Κανετε βουτιες με τη μικρουλα?Καλη ξεκουραση και καλες βουτιες!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Κάτι με την εξωτερική στοιβάδα αν θυμάμαι καλά...είναι άριστα εμβρια μορφολογικα

Το ότι ήταν άριστες μορφολογικά δυστυχώς δε σημαίνει κύηση..εγώ πάντα 5ΑΑΑ έβαζα και στην κόρη μου 6ΑΑΑ. Αν δίναν όλες κυήσεις θα είχα 14 παιδιά :) .

Εγώ διακοπές ! Ξεκούραση !!!

Το ξέρω κορίτσι

γι αυτό το γράφω


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η βλαστοκυστες που είχα εγώ δεν έγραφαν αριθμό μου είπαν πως μια είναι ΑΑ και η αλες πέντε ΑΒ . Στη πρώτη ετ έρβαλα μια ΑΑ κα μια ΑΒ και αρνητικο στη δεύτερη  με της ΑΒ έπιασε. Εγώ πάντως πιστεύω πως η ΑΑ δεν πιάνουν σχεδόν ποτε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...