Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Thia1985 είπε:

Αν μείνω, νομίζω θα κοιτάω ώρες το χαρτί ως να το πιστέψω. 

Εγω κοιτουσα σαν χανος το τεστακι. Περιμενα αρνητικο, ηταν 5 το πρωι, ειχα πυρετο, λεω να περιμενω τρια λεπτα, αλλα αυτο εγινε θαλασσι μολις το βουτηξα. Το εβγαλα φωτο . Δεν το περιμενα με τιποτα, εδω κι ενα χρονο ειχα απογοητευτει


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Εγω κοιτουσα σαν χανος το τεστακι. Περιμενα αρνητικο, ηταν 5 το πρωι, ειχα πυρετο, λεω να περιμενω τρια λεπτα, αλλα αυτο εγινε θαλασσι μολις το βουτηξα. Το εβγαλα φωτο . Δεν το περιμενα με τιποτα, εδω κι ενα χρονο ειχα απογοητευτει

Κι εγω

ισως γι αυτό να αντιδρώ ετσι

Ο άνδρας μου αυτη τη φορά δεν το συζητάει καθόλου. Το μόνο που μου ζήτησε, να μην βγαίνω από το σπίτι ως τη χοριακη. Φοβάται. Έλεγα να έβγαινα ΣΚ αλλά δε θέλει με τπτ.... 

Δε του πα καν για το παρολίγον τρακάρισμα. Θα τον έπαιρνε πολύ από κάτω, ήδη είναι πολύ απογοητευμένος. Σήμερα μου έλεγε ότι δεν πιστεύει πουθενα(ανωτερη δύναμη εννοώ). Αν υπήρχε λέει κάτι, παιδί θα χαμέ, εδώ έχουν βιαστές Κ δολοφόνοι. 

Να σου πω την αλήθεια σε αυτό το τελευταίο δεν έχει άδικο απλά πιστεύω πως είναι Κ τύχη. 

Εμείς ενώ τρέξαμε, είχαμε λάθος γιατρούς. Τώρα πήραμε 4 άριστες Βλαστοκυστες, η μήτρα έχει ελεγχθεί, όλα έχουν ελεγχθεί. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Κι εγω

ισως γι αυτό να αντιδρώ ετσι

Ο άνδρας μου αυτη τη φορά δεν το συζητάει καθόλου. Το μόνο που μου ζήτησε, να μην βγαίνω από το σπίτι ως τη χοριακη. Φοβάται. Έλεγα να έβγαινα ΣΚ αλλά δε θέλει με τπτ.... 

Δε του πα καν για το παρολίγον τρακάρισμα. Θα τον έπαιρνε πολύ από κάτω, ήδη είναι πολύ απογοητευμένος. Σήμερα μου έλεγε ότι δεν πιστεύει πουθενα(ανωτερη δύναμη εννοώ). Αν υπήρχε λέει κάτι, παιδί θα χαμέ, εδώ έχουν βιαστές Κ δολοφόνοι. 

Να σου πω την αλήθεια σε αυτό το τελευταίο δεν έχει άδικο απλά πιστεύω πως είναι Κ τύχη. 

Εμείς ενώ τρέξαμε, είχαμε λάθος γιατρούς. Τώρα πήραμε 4 άριστες Βλαστοκυστες, η μήτρα έχει ελεγχθεί, όλα έχουν ελεγχθεί. 

Κι ο δικός μου το έλεγε αυτό με το Θεο τους βιαστές κ δολοφόνους. Ανθρώπινο. Όταν όμως ακούσει τα ευχάριστα θα τα ξεχάσει ολαόλα


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Παρακαλώ να έρθετε στις απέναντι μικρές... Τις βλέπω με πολύ σαβουαρ βιβρ Κ δε θα επιβιώσουν.. Το μικρό μικρό τα κάνει Κ στο σχολικό. Χθες την έφεραν με την πάνα, ρώτησε η γιαγιά γιατί Κ κομψά είπε η συνοδος ότι τους έθεσε στο σχολικό, αναγκάστηκε να την αλλάξει Κ δεν πρόλαβε να της βάλει το καυτό σορτς. 

Αχ, σας διαβάζω κι ονειρεύομαι τις χαρές της μητρότητας!!! 

Αχ τι ωραία! 

Και η απέναντι μας η μια δίδυμα κοριτσάκια έχει!! 

Έτσι μπράβο. Να ελξουμε το επιθυμητό και με τα όνειρα!!!! 

  • Μου αρέσει 2

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ele@n είπε:

Έτσι μπράβο. Να ελξουμε το επιθυμητό και με τα όνειρα!!!! 

Γι αυτό διαβάζω κ χαζεύω τις μικρές. Κλαίνε κι είναι τραγούδι στα αυτιά μου, η πιο όμορφη μελωδία του κόσμου. Τα όσα γράφετε με τα μωρά σας, τα κάνω εικονες Κ γελάω μόνη μου! 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Κλαίω και με τις δύο σας

Όλα να τα κάνεις χωρίς ένταση....εμένα το μόνο που μου έλεγε ήταν όχι βάρος πάνω από 2,5 κιλα. εννοείται δε θα κάνεις ντουςζ με παγωμένο η θεοκαυτο νερό...αλλά δε θα μείνεις και απόλυτη ρε χαζο

Ρε συ είναι τόσο καινούργια όλα αυτά που χαζεύω και την πιο μεγάλη βλακεία του. Να μπορουσα να σας δείξω βιντεάκι να σας φτιάξω τη μέρα!!!

Just now, Thia1985 είπε:

Μωρέ κι αγοράκι να ναι δε θα πω όχι! Αρκεί να γαντζωθει. Θα τον παντρέψω με τη μικρή μικρή απέναντι κι ας μας περνάει τρία τέσσερα χρονάκια. 

Πέρα από την πλάκα, λαχταράω τόσο να τη βλέπω που ούτε για γκόμενο δεν έκανα έτσι!!! Χαχαχα

Ώπα τεκνατζου το μικρακι απέναντι;

Just now, Thia1985 είπε:

εγώ παρακαλάω να πέτυχα αυτή τη φορά, πρώτον διότι είναι πάρα πολλά τα χρήματα για εκ νέου προσπαθεια(θα κάνω σκληρή διαπραγμάτευση στο οικονομικό) και δεύτερον γιατί θα πρέπει να δω το φταίει. Σίγουρα θα κάνω Νικα και ΕΡΑ, ένα χιλιάρικο στο νερό δηλαδή 

Άσε μαρη τα plan b! Τώρα είσαι στο plan A...να σου πω κι άλλες ιστορίες να ξεχαστεις;

πρίν από 8 λεπτά , Mary H είπε:

Κατά βάθος το κορίτσι σου είναι σον σον. Του κολεγίου με καλούς τρόπους. Μόνο στη μαμά κάνει αυτές τις γουρουνιες:lol:

Εμενα η δικιά μου τραβάει αριστερά την κοιλιά κ με κλωτσάει αλύπητα. Της λέω, Σορρυ μαντάμ με πονάτε , γυρίστε κ απ την άλλη τον ποπο , κι αυτή μου τον πετάει ξεδιάντροπα πιο πάνω ακριβώς πάνω απ το στομαχι. :tongue:

Η τσουπρα ποτέ λέει να σκάσει μύτη; Έχει δώσει δείγματα;

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Ρε συ είναι τόσο καινούργια όλα αυτά που χαζεύω και την πιο μεγάλη βλακεία του. Να μπορουσα να σας δείξω βιντεάκι να σας φτιάξω τη μέρα!!!

Ώπα τεκνατζου το μικρακι απέναντι;

Άσε μαρη τα plan b! Τώρα είσαι στο plan A...να σου πω κι άλλες ιστορίες να ξεχαστεις;

Η τσουπρα ποτέ λέει να σκάσει μύτη; Έχει δώσει δείγματα;

Μπηκα στο μηνα μου. Ελπιζω να μη σκασει μυτη ακομη, εχω κατι δουλειες να κανω:D. Ο ντοκ θελει ιδανικα να με βαλει 10-13 Αυγουστου δηλ στα μισα του μηνα. Τα μονα δειγματα ειναι που νιωθω οτι κραταει μια τρομπα και μου φουσκωνει κ τεντωνει  την κοιλια μια αριστερα μια δεξια. Η οτι κραταει μια κουταλα και μου ανακατευει τον εσωτερικο μου κοσμο. Λεω ε, ψιτ, μανταμ ενοχλειτε, γυριστε απ την αλλη τωρα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 6

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Μπηκα στο μηνα μου. Ελπιζω να μη σκασει μυτη ακομη, εχω κατι δουλειες να κανω:D. Ο ντοκ θελει ιδανικα να με βαλει 10-13 Αυγουστου δηλ στα μισα του μηνα. Τα μονα δειγματα ειναι που νιωθω οτι κραταει μια τρομπα και μου φουσκωνει κ τεντωνει  την κοιλια μια αριστερα μια δεξια. Η οτι κραταει μια κουταλα και μου ανακατευει τον εσωτερικο μου κοσμο. Λεω ε, ψιτ, μανταμ ενοχλειτε, γυριστε απ την αλλη τωρα

Έχει βολευτει στα ζεστά της, γλυκουλινι.. Κάτι μου λέει ότι έχεις καιρό ακόμα... επειδή κι εγώ είχα πρησμένα πόδια, ο γιατρός κατάλαβε ότι πλησιάζω όταν στο προτελευταίο ραντεβού είχα πρηστεί πολύ και στο πρόσωπο...

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Έχει βολευτει στα ζεστά της, γλυκουλινι.. Κάτι μου λέει ότι έχεις καιρό ακόμα... επειδή κι εγώ είχα πρησμένα πόδια, ο γιατρός κατάλαβε ότι πλησιάζω όταν στο προτελευταίο ραντεβού είχα πρηστεί πολύ και στο πρόσωπο...

Στο προσωπο δεν εχω πρηστει καθολου. Μεχρι τους γοφους ειμαι αδυνατη. Απο κει και κατω σαν κορμος δεντρου. Για να δουμε λες να γεννηθει μαζι με τη μαμα της, στις 5 του μηνα? Πλακα θα χει

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Στο προσωπο δεν εχω πρηστει καθολου. Μεχρι τους γοφους ειμαι αδυνατη. Απο κει και κατω σαν κορμος δεντρου. Για να δουμε λες να γεννηθει μαζι με τη μαμα της, στις 5 του μηνα? Πλακα θα χει

Μπααα...πιο μετά...αν ήταν για πέντε θα είχε δώσε δείγμα.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Ρε συ είναι τόσο καινούργια όλα αυτά που χαζεύω και την πιο μεγάλη βλακεία του. Να μπορουσα να σας δείξω βιντεάκι να σας φτιάξω τη μέρα!!!

Ώπα τεκνατζου το μικρακι απέναντι;

Άσε μαρη τα plan b! Τώρα είσαι στο plan A...να σου πω κι άλλες ιστορίες να ξεχαστεις;

Η τσουπρα ποτέ λέει να σκάσει μύτη; Έχει δώσει δείγματα;

Ναι ναι να μου πεις. 

Άσε, η μικρη μικρή είναι απόλαυση... Γκρινιάρα Κ πεισματάρα αλλά μια γλύκα. Σήμερα για να την πάρει η μάνα της αγκαλιά της γύρισε την πλάτη της κ σήκωσε τα χέρια στον αέρα. Με πιπίλα έφυγε, χωρίς πιπίλα γύρισε. Σε καμμια ώρα θα βγει μόνο με το μπειμπιλινο στο μπαλκονι.Η μαμά μου με έλεγε υπερβολική, τώρα που τις είδε όμως έχει κολλήσει κι έχει κολλήσει κι όλη η γειτονιά. Βγαίνουμε στα μπαλκόνια. Ένας παππούς δε απέναντι στην ίδια πολυκατοικία λέει στη μάνα τους σήμερα, πήρα γλειφιτζούρια στις μικρές, μπορω να τους δώσω? Έχω τα εγγονάκια μου μακρυά Κ ξεχνιέμαι με τις μικρές σας. 

  • Μου αρέσει 3

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Ναι ναι να μου πεις. 

Άσε, η μικρη μικρή είναι απόλαυση... Γκρινιάρα Κ πεισματάρα αλλά μια γλύκα. Σήμερα για να την πάρει η μάνα της αγκαλιά της γύρισε την πλάτη της κ σήκωσε τα χέρια στον αέρα. Με πιπίλα έφυγε, χωρίς πιπίλα γύρισε. Σε καμμια ώρα θα βγει μόνο με το μπειμπιλινο στο μπαλκονι.Η μαμά μου με έλεγε υπερβολική, τώρα που τις είδε όμως έχει κολλήσει κι έχει κολλήσει κι όλη η γειτονιά. Βγαίνουμε στα μπαλκόνια. Ένας παππούς δε απέναντι στην ίδια πολυκατοικία λέει στη μάνα τους σήμερα, πήρα γλειφιτζούρια στις μικρές, μπορω να τους δώσω? Έχω τα εγγονάκια μου μακρυά Κ ξεχνιέμαι με τις μικρές σας. 

Η χαρά της γειτονιάς σας είναι οι μικρές αυτές... Είναι αυτές οι ηλικίες τρέλα με τα μικρά!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Μπααα...πιο μετά...αν ήταν για πέντε θα είχε δώσε δείγμα.

Μακαρι, να ειναι 10 ν προλαβω!Δεν θελω να με πιασουν οι πονοι κ να φαω και το μαχαρι. Τι δειγματα δειχνει συνηθως?


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Ναι ναι να μου πεις. 

Άσε, η μικρη μικρή είναι απόλαυση... Γκρινιάρα Κ πεισματάρα αλλά μια γλύκα. Σήμερα για να την πάρει η μάνα της αγκαλιά της γύρισε την πλάτη της κ σήκωσε τα χέρια στον αέρα. Με πιπίλα έφυγε, χωρίς πιπίλα γύρισε. Σε καμμια ώρα θα βγει μόνο με το μπειμπιλινο στο μπαλκονι.Η μαμά μου με έλεγε υπερβολική, τώρα που τις είδε όμως έχει κολλήσει κι έχει κολλήσει κι όλη η γειτονιά. Βγαίνουμε στα μπαλκόνια. Ένας παππούς δε απέναντι στην ίδια πολυκατοικία λέει στη μάνα τους σήμερα, πήρα γλειφιτζούρια στις μικρές, μπορω να τους δώσω? Έχω τα εγγονάκια μου μακρυά Κ ξεχνιέμαι με τις μικρές σας. 

Ελααααα... Πρέπει να είναι πολύ χαριτωμένες. Μπράβο στον παππού, αν και τα γλειφιτζουρια χαλάνε τα δόντια... 

Όλα τα μικρά είναι απίστευτα. Κι αν το σκεφτείς τα πάντα γύρω τους είναι καινούργια και τα μαθαίνουν από εσένα.  Την πρώτη φορά που είδε θάλασσα είχε μείνει τουλάχιστον πεντάλεπτο με το στόμα ανοιχτό και την κοίταζε με ύφος τι είναι πάλι αυτό; Πού με φέρατε; Ούτε βέβαια να την πλησιάσει...στα μάτια του περισσότερο με τέρας έμοιαζε...

 

Just now, Mary H είπε:

Μακαρι, να ειναι 10 ν προλαβω!Δεν θελω να με πιασουν οι πονοι κ να φαω και το μαχαρι. Τι δειγματα δειχνει συνηθως?

Προφανώς έχει πάρει θέση ε;Κατ αρχάς η κοιλιά θα νιώθεις ότι είναι πιο χαμηλά και ότι μπορείς να αναπνέεις καλύτερα. Και μερικές μέρες πριν ίσως καταλάβεις και το τραχηλικό βύσμα να φεύγει... αυτό δείχνει την έναρξη του τοκετού. Εννοείς να ξεκινήσεις για φυσιολογικό και να καταλήξεις με καισαρική; 

  • Χαχα 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...