Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Thia1985 είπε:

Πεθαίνω με τα σχόλια σου!!! 

Χαχαχα. Άμα γελάσεις μωρέ θα ντραπεί. Δε λένε τυχαία πως τα μωρά είναι μαμ κακά Κ νάνι. Εγώ λέω στον δικό μου θα αλλάζεις καμμια πάνα? Με κοίταζε με βλέμμα δεν είσαι καλά αλλά του το κοψα γιατί μου άρχισε νάνι Κ φαγητό ναι, τσισα κακά δικά σου!!! 

Κατάλαβες??? 

Χαχαχαχα... μπα δεν πιάνουν ντροπής σε εμάς... αεριζομαστε την ώρα που τρώμε, αποφασίζουμε να κατουρησουμε τη μαμά όταν πάει να αλλάξει πάνα, με είχε χέσει κιόλας... σήκωσα πόδια να τον καθαρισω και θυμήθηκε εκείνη την ώρα να σφιχτει... βρωμυλος από κούνια!!!Μίλησε του για τη γλαροσουπα... λοιπόν μεταξύ μας μην του το πεις... Τα μωρά κολλάνε με τον φροντιστή τους. Πάρε τάισμα εσύ, δώσε του κοιμισμα και αν σε ένα μήνα δεν σου πει φέρε να αλλάξω πάνα για να το κοιμισεις ο,τι θες πες μου.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Ele@n είπε:

Χαχαχαχα... μπα δεν πιάνουν ντροπής σε εμάς... αεριζομαστε την ώρα που τρώμε, αποφασίζουμε να κατουρησουμε τη μαμά όταν πάει να αλλάξει πάνα, με είχε χέσει κιόλας... σήκωσα πόδια να τον καθαρισω και θυμήθηκε εκείνη την ώρα να σφιχτει... βρωμυλος από κούνια!!!Μίλησε του για τη γλαροσουπα... λοιπόν μεταξύ μας μην του το πεις... Τα μωρά κολλάνε με τον φροντιστή τους. Πάρε τάισμα εσύ, δώσε του κοιμισμα και αν σε ένα μήνα δεν σου πει φέρε να αλλάξω πάνα για να το κοιμισεις ο,τι θες πες μου.

Κλαίω με τον γιο σου!!! 

Δεν υπάρχει το παιδί. 

Εντάξει, είναι πολύ μικρός, δεν ξέρει το σαβουαρ βιβρ


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Κλαίω με τον γιο σου!!! 

Δεν υπάρχει το παιδί. 

Εντάξει, είναι πολύ μικρός, δεν ξέρει το σαβουαρ βιβρ

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω μετρο σύγκρισης. Δεν ξέρω αν τα κορίτσια έχουν πιο λεπτεπίλεπτες αντιδράσεις.  Η αλήθεια είναι ότι και εγώ γελάω, άσχετα που εκείνη τη στιγμή τρέχω πανικόβλητη. Θα ήθελα να ήξερα αν οι μικρές απέναντι με τα καυτά σορτσάκια όταν τα κάνουν είναι πιο σεμνές...

  • Χαχα 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω μετρο σύγκρισης. Δεν ξέρω αν τα κορίτσια έχουν πιο λεπτεπίλεπτες αντιδράσεις.  Η αλήθεια είναι ότι και εγώ γελάω, άσχετα που εκείνη τη στιγμή τρέχω πανικόβλητη. Θα ήθελα να ήξερα αν οι μικρές απέναντι με τα καυτά σορτσάκια όταν τα κάνουν είναι πιο σεμνές...

Η πιο μικρή ντρέπεται 

Είχα γράψει το θεϊκό που τα κανε κατω από την καρέκλα Κι όταν τη ρώτησε η γιαγιά της γιατί είπε είναι η κυλια ντλεπομαι. Δεν πρέπει να ναι πάνω από τριών, φοράει πάνα Κ το βράδυ πίνει γάλα από μπιμπερό! 

Η πιο μεγάλη λογικά πάει κανονικά τουαλέτα πρέπει να ναι σίγουρα 4 ετών... 

Όσο για τα καυτά σορτς άστο, τις είδε σήμερα η μαμά μου, Ο δικός μου δουλεύει οποτε χρειάζομαι άτομο. Και μου λέει η μάνα μου αυτη ειναι πιο μικρή κι από κουκιδα(το πιο μικρό) το σορτς τη μάρανε! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, chitaneta είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσια!

Ψαχνω μικροβιολογικό εργαστήριο στην Αθηνα κυρίως για σπερμοδιαγραμμα και καρυοτυπο. Έχετε κάποιο να μου προτείνεται;

Καλησπέρα 

Ο Λυμπεροπουλος στο κέντρο. Για σπερμοδιαγραμμα. Για Καρυοτυπο δεν γνωρίζω. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Πεθαίνω με τα σχόλια σου!!! 

Χαχαχα. Άμα γελάσεις μωρέ θα ντραπεί. Δε λένε τυχαία πως τα μωρά είναι μαμ κακά Κ νάνι. Εγώ λέω στον δικό μου θα αλλάζεις καμμια πάνα? Με κοίταζε με βλέμμα δεν είσαι καλά αλλά του το κοψα γιατί μου άρχισε νάνι Κ φαγητό ναι, τσισα κακά δικά σου!!! 

Κατάλαβες??? 

Κι ο δικός μου έλεγε δεν θα το αλλάζει αλλά χθες ακουσα στα κρυφά συνομιλια με φίλο που του έλεγε ότι θα το αλλάζει κι αυτος

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Καλησπέρα 

Ο Λυμπεροπουλος στο κέντρο. Για σπερμοδιαγραμμα. Για Καρυοτυπο δεν γνωρίζω. 

Αχ! Μολίς διάβασα που σήμερα έκανες εμ. Καλορίζικα και καλοστέριωτα να είναι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Κι ο δικός μου έλεγε δεν θα το αλλάζει αλλά χθες ακουσα στα κρυφά συνομιλια με φίλο που του έλεγε ότι θα το αλλάζει κι αυτος

Έχουν πολύ πλάκα 

Σήμερα του είπα ότι η μια βλαστοκυστη απο 3ΒΒ έγινε 4ΒΑ και άρχισε να μπαίνει στα σαιτ να βλέπει αξιολογήσεις!!! 

Του λέω αν δε μείνω έγκυος όλα αυτά μου ακούγονται περιττά! 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, chitaneta είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσια!

Ψαχνω μικροβιολογικό εργαστήριο στην Αθηνα κυρίως για σπερμοδιαγραμμα και καρυοτυπο. Έχετε κάποιο να μου προτείνεται;

Καρυωτυπο κάνει δωρεάν το κέντρο υγείας παιδειου μέσα στον προαύλιο χώρο που στεγάζεται το Χωραιμειο και το Παίδων

Just now, Thia1985 είπε:

Έχουν πολύ πλάκα 

Σήμερα του είπα ότι η μια βλαστοκυστη απο 3ΒΒ έγινε 4ΒΑ και άρχισε να μπαίνει στα σαιτ να βλέπει αξιολογήσεις!!! 

Του λέω αν δε μείνω έγκυος όλα αυτά μου ακούγονται περιττά! 

Καλορίζικα και καλοστεριωτα! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Κι ο δικός μου έλεγε δεν θα το αλλάζει αλλά χθες ακουσα στα κρυφά συνομιλια με φίλο που του έλεγε ότι θα το αλλάζει κι αυτος

Έτσι μπράβο... μη μας παραμυθιάζουν..

1 ώρα πρίν, Thia1985 είπε:

Έχουν πολύ πλάκα 

Σήμερα του είπα ότι η μια βλαστοκυστη απο 3ΒΒ έγινε 4ΒΑ και άρχισε να μπαίνει στα σαιτ να βλέπει αξιολογήσεις!!! 

Του λέω αν δε μείνω έγκυος όλα αυτά μου ακούγονται περιττά! 

Χάιδευε λέμε κοιλίτσα γιατί έρχονται τα τεκνάκια για τα κορίτσια απέναντι....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω μετρο σύγκρισης. Δεν ξέρω αν τα κορίτσια έχουν πιο λεπτεπίλεπτες αντιδράσεις.  Η αλήθεια είναι ότι και εγώ γελάω, άσχετα που εκείνη τη στιγμή τρέχω πανικόβλητη. Θα ήθελα να ήξερα αν οι μικρές απέναντι με τα καυτά σορτσάκια όταν τα κάνουν είναι πιο σεμνές...

Και τα κορίτσια μια απο τα ίδια! Γελάω απίστευτα οταν αρχίζει πολυβολιο την ωρα που τρωει! Δεν μπορώ! Και με βλέπει και γελάει κι αυτη,κακαριζει!

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

5 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Έτσι μπράβο... μη μας παραμυθιάζουν..

Χάιδευε λέμε κοιλίτσα γιατί έρχονται τα τεκνάκια για τα κορίτσια απέναντι....

Καλημέρα! 

Μακάρι αλλά κρατώ μικρό καλάθι. Κάνω ότι πρέπει ,βάζω τα φαρμακα μου όλα, κυρία αλλά κινούμαι μες το σπιτι(δεν σκύβω) για να αιματωνεται Κ η μήτρα. Χθες το βράδυ σηκώθηκα 3 για τουαλέτα κι από εκείνη την ώρα ύπνος γιοκ! Με πήρε πάλι 6.30 το πρωί Κ σηκώθηκα τώρα με τα χίλια ζόρια. 

Η εμφύτευση πότε θα γίνει αν γίνει? 

Αν δε γίνει, θα αρχίσω να πιστεύω πως κάτι σοβαρό έχει η μήτρα μου. Οκ, τα δικά μας έμβρυα είχαν θέματα, αν δε μείνω Κ με της δότριας που μεγάλωσαν.... 

Just now, Fleabag είπε:

Και τα κορίτσια μια απο τα ίδια! Γελάω απίστευτα οταν αρχίζει πολυβολιο την ωρα που τρωει! Δεν μπορώ! Και με βλέπει και γελάει κι αυτη,κακαριζει!

Δίδυμα έχεις, καλά θυμάμαι? 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

 

 

Καλημέρα! 

Μακάρι αλλά κρατώ μικρό καλάθι. Κάνω ότι πρέπει ,βάζω τα φαρμακα μου όλα, κυρία αλλά κινούμαι μες το σπιτι(δεν σκύβω) για να αιματωνεται Κ η μήτρα. Χθες το βράδυ σηκώθηκα 3 για τουαλέτα κι από εκείνη την ώρα ύπνος γιοκ! Με πήρε πάλι 6.30 το πρωί Κ σηκώθηκα τώρα με τα χίλια ζόρια. 

Η εμφύτευση πότε θα γίνει αν γίνει? 

Αν δε γίνει, θα αρχίσω να πιστεύω πως κάτι σοβαρό έχει η μήτρα μου. Οκ, τα δικά μας έμβρυα είχαν θέματα, αν δε μείνω Κ με της δότριας που μεγάλωσαν.... 

Δίδυμα έχεις, καλά θυμάμαι? 

Καλημερα.Η  εμφυτευση  θα γινει σημερα,αυριο το πολυ  μεχρι.μεθαυριο.Καλη επιτυχια

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...