Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Andri M είπε:

Κορίτσια...πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής! 9η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά: 320 !

Η Μαίρη κερδίζει το στοίχημα!

Αχ.....πέρασα την πρώτη πίστα! Τώρα πάμε για την επαναληπτική σε 4 ημέρες!...Εννοείται ότι με πιάνει φόβος...έχω 2 παλίνδρομες και 2 εξωμήτρια στο ιστορικό μου...αλλά θέλω να πιστέψω ότι όλα θα πάνε καλά! 

Μπράβο!!! Συγχαρητήρια και πάλι!!!

Οι 4 μέρες τώρα θα σου φανούν σαν 4 αιώνες ε; Αλλά όλα καλά θα πάνε!

Να δω εγώ πως θα αντέξω όταν φτάσω στην θέση σας...B)

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

20 minutes ago, anna73 said:

συνχαρητηρια κοριτσακι τελεια νεα!!! σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Αννούλα μου!

Just now, chitaneta said:

Μπράβο!!! Συγχαρητήρια και πάλι!!!

Οι 4 μέρες τώρα θα σου φανούν σαν 4 αιώνες ε; Αλλά όλα καλά θα πάνε!

Να δω εγώ πως θα αντέξω όταν φτάσω στην θέση σας...B)

 

Τελικά ο Παπαθανάκος θέλει την Παρασκευή επανάληψη. Επέμεινε, οπότε τελικά θα είναι 2 ημέρες :) 

Θα τα καταφέρεις, θα δεις!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Αννούλα μου!

Τελικά ο Παπαθανάκος θέλει την Παρασκευή επανάληψη. Επέμεινε, οπότε τελικά θα είναι 2 ημέρες :) 

Θα τα καταφέρεις, θα δεις!!!!

Λιγότερη αναμονή λοιπόν . Τέλεια , συγχαρητήρια !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Andri M said:

Πες διεύθυνση και θα κανονίσω να σου έρθει το προφιτερόλ με wolt!

Αχ...λες βρε Μαιρούλα μου? Μακάρι! Ας περάσουν οι πρώτες 9 εβδομάδες, να έχουν πάει όλα καλά μέχρι τότε....

Και τα θέλω τα διδυμάκια! Και ας δυσκολευτώ!

Μήπως δεν τα υπολογίζω σωστά?

Σήμερα την 9η ημέρα έχω 345.

345*2= 690 την 11η ημέρα 

690*2=1380 την 13η ημέρα

Τι όμορφα νέα! Συγχαρητήρια! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη εύχομαι, όλα να πάνε κατ'ευχήν! :wub:

Ναι καλά το υπολογίζεις για τη χοριακή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, olpapa said:

Τι όμορφα νέα! Συγχαρητήρια! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη εύχομαι, όλα να πάνε κατ'ευχήν! :wub:

Ναι καλά το υπολογίζεις για τη χοριακή!

Σε ευχαριστώ εγκυούλα μας! Ελπίζω και εύχομαι :wub: Εσύ πώς πας?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M said:

Σε ευχαριστώ εγκυούλα μας! Ελπίζω και εύχομαι :wub: Εσύ πώς πας?

Θα πάνε όλα καλά θα δεις! Βήμα βήμα σε 4 μερούλες εύχομαι να έχεις μια τέλεια χοριακή και βουρ για το πρώτο υπέρηχο μετά! :wub:

Καλά είμαι κι εγώ πλησιάζει ο καιρός ακόμα δε λέω να το πιστέψω!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Θα πάνε όλα καλά θα δεις! Βήμα βήμα σε 4 μερούλες εύχομαι να έχεις μια τέλεια χοριακή και βουρ για το πρώτο υπέρηχο μετά! :wub:

Καλά είμαι κι εγώ πλησιάζει ο καιρός ακόμα δε λέω να το πιστέψω!

Σε σκεφτόμουν 

Έρχεται το μπεμπινι!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια παρακολουθώ το topic γιατί υπάρχει το ενδεχόμενο να περάσω από εδώ τελικά. 

Έχω ερώτηση: αν σας δινόταν η επιλογη, θα παίρνατε ωάριο από συγγενικο πρόσωπο ή φίλη? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Arriel_83 είπε:

Κορίτσια παρακολουθώ το topic γιατί υπάρχει το ενδεχόμενο να περάσω από εδώ τελικά. 

Έχω ερώτηση: αν σας δινόταν η επιλογη, θα παίρνατε ωάριο από συγγενικο πρόσωπο ή φίλη? 

Καλως, κακώς απαγορεύεται. Εγώ αν ειχα πολυ καλή σχεση με το προσωπο, ξεκάθαρη δε θα είχα κανένα θέμα. Πολλές φορές το σκεφτήκαμε με την αδερφή μου. Εγώ όμως είμαι εντελώς ανετη με τη δωρεα και πρέπει να παραδεχτώ ότι η ανωνυμία της δοτριας δημιουργεί μια ηρεμια, μια ασφάλεια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

Καλως, κακώς απαγορεύεται. Εγώ αν ειχα πολυ καλή σχεση με το προσωπο, ξεκάθαρη δε θα είχα κανένα θέμα. Πολλές φορές το σκεφτήκαμε με την αδερφή μου. Εγώ όμως είμαι εντελώς ανετη με τη δωρεα και πρέπει να παραδεχτώ ότι η ανωνυμία της δοτριας δημιουργεί μια ηρεμια, μια ασφάλεια. 

Αυτό που λες στο τέλος σκέφτομαι κι εγώ.. Πέρυσι πχ έλεγα πως αν χρειαστεί να πάω με δωρεα θα ήθελα να είναι από την αδελφή μου. Αλλά πλέον πρώτον δεν μπορώ να την υποβάλλω σε όλο αυτό (διεγερση) και δεύτερον η ανωνυμία είναι κάτι ουδέτερο που δημιουργεί ηρεμία και ασφάλεια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Arriel_83 είπε:

Αυτό που λες στο τέλος σκέφτομαι κι εγώ.. Πέρυσι πχ έλεγα πως αν χρειαστεί να πάω με δωρεα θα ήθελα να είναι από την αδελφή μου. Αλλά πλέον πρώτον δεν μπορώ να την υποβάλλω σε όλο αυτό (διεγερση) και δεύτερον η ανωνυμία είναι κάτι ουδέτερο που δημιουργεί ηρεμία και ασφάλεια. 

Και δύσκολο να βρεις ένα γιατρό να παρανομησει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Και δύσκολο να βρεις ένα γιατρό να παρανομησει. 

Έχω στο μυαλό μου έναν εδώ στην Αθήνα που μάλλον έχει παρανομήσει σε αυτό σε γνωστή μου...Σίγουρα έχει παρανομήσει σε άλλο θέμα με τη συγκεκριμένη γυναίκα...

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...