Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Andri M said:

Κορίτσια...πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής! 9η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά: 320 !

Η Μαίρη κερδίζει το στοίχημα!

Αχ.....πέρασα την πρώτη πίστα! Τώρα πάμε για την επαναληπτική σε 4 ημέρες!...Εννοείται ότι με πιάνει φόβος...έχω 2 παλίνδρομες και 2 εξωμήτρια στο ιστορικό μου...αλλά θέλω να πιστέψω ότι όλα θα πάνε καλά! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Blondie 2020 said:

Αααααααα μαζι πανε οι χοριακες μας! Η επομενη θα ειναι 3.200! Μια μεγαλη αγκαλια ανακουφισης απο εμενα!!! Μηνας χαρας!!!

Ξανθούλα μου, δεν νομίζω να ακολουθήσω τη δική σου πορεία, εσύ έχεις σπάσει όλα τα calculators !!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για την αγκαλίτσα σου! Ναι! Είναι μήνας χαράς!!!!

Διόρθωση κορίτσια, η μαία μου είπε οτι η χοριακή μου είναι 345.5 (9η ημέρα) :wub:

Θα επαναλάβω σε 4 ημέρες, επομένως, θα περίμενα γύρω στο 1400, σωστά?

Άντε με το καλό να δεις τα μικρούλια σου!!!!!

Just now, Χαμογέλα said:

Τελεια!!! Μπράβοοοοοο!!! Ολα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!!  :wub::wub:

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου!!!! Αχ...μακάρι κορίτσια να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!

Just now, natassaki2006 said:

Γλυκό μου κορίτσι...τέλεια....ολά θα είναι όπως πρέπει αυτή τη φορά.. θα το δεις!!!!

Γλυκούλα μανούλα!!!!

Χρυσό μου Νατασάκι! Μακάρι κοριτσάκι μου! Και να ξέρεις, σε περιμένω!!

Just now, Nanouka40 said:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου :wub:

Σε ευχαριστώ πολύ Νανούκα! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Κορίτσια...πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής! 9η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά: 320 !

Η Μαίρη κερδίζει το στοίχημα!

Αχ.....πέρασα την πρώτη πίστα! Τώρα πάμε για την επαναληπτική σε 4 ημέρες!...Εννοείται ότι με πιάνει φόβος...έχω 2 παλίνδρομες και 2 εξωμήτρια στο ιστορικό μου...αλλά θέλω να πιστέψω ότι όλα θα πάνε καλά! 

Όλα θα πάνε υπέροχα!!! Ετοιμάσου έρχονται διδυμάκια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Ξανθούλα μου, δεν νομίζω να ακολουθήσω τη δική σου πορεία, εσύ έχεις σπάσει όλα τα calculators !!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για την αγκαλίτσα σου! Ναι! Είναι μήνας χαράς!!!!

Διόρθωση κορίτσια, η μαία μου είπε οτι η χοριακή μου είναι 345.5 (9η ημέρα) :wub:

Θα επαναλάβω σε 4 ημέρες, επομένως, θα περίμενα γύρω στο 1400, σωστά?

Άντε με το καλό να δεις τα μικρούλια σου!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου!!!! Αχ...μακάρι κορίτσια να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!

Χρυσό μου Νατασάκι! Μακάρι κοριτσάκι μου! Και να ξέρεις, σε περιμένω!!

Σε ευχαριστώ πολύ Νανούκα! 

Συγχαρητήριααααα!! Ολόψυχα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Κορίτσια...πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής! 9η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά: 320 !

Η Μαίρη κερδίζει το στοίχημα!

Αχ.....πέρασα την πρώτη πίστα! Τώρα πάμε για την επαναληπτική σε 4 ημέρες!...Εννοείται ότι με πιάνει φόβος...έχω 2 παλίνδρομες και 2 εξωμήτρια στο ιστορικό μου...αλλά θέλω να πιστέψω ότι όλα θα πάνε καλά! 

Ε, ναι!!!!! Το κλιαρμπλου το έχω σπουδάσει, Χαχα! 

Αρα εισαι μάλλον μια δίδυμο μανουλα! Συγχαρητήρια !!! Ξεχνά παλινδρομες κ εξωμητρια. τα μπεμπε ήρθαν για να μεινουν

Εγω θέλω κέρασμα προφιτερόλ!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Νανα82 said:

Όλα θα πάνε υπέροχα!!! Ετοιμάσου έρχονται διδυμάκια...

Αχ...σε ευχαριστώ πολύ Νανά! 

Κορίτσια μου, όσα είναι να είναι καλά και υγιή και να καταφέρω να το/τα πάρω αγκαλιά!

Just now, anoulious said:

Συγχαρητήριααααα!! Ολόψυχα. 

Σε ευχαριστώ πολύ Αννούλα! Σε περιμένουμε όλες!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Ξανθούλα μου, δεν νομίζω να ακολουθήσω τη δική σου πορεία, εσύ έχεις σπάσει όλα τα calculators !!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για την αγκαλίτσα σου! Ναι! Είναι μήνας χαράς!!!!

Διόρθωση κορίτσια, η μαία μου είπε οτι η χοριακή μου είναι 345.5 (9η ημέρα) :wub:

Θα επαναλάβω σε 4 ημέρες, επομένως, θα περίμενα γύρω στο 1400, σωστά?

Άντε με το καλό να δεις τα μικρούλια σου!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου!!!! Αχ...μακάρι κορίτσια να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!

Χρυσό μου Νατασάκι! Μακάρι κοριτσάκι μου! Και να ξέρεις, σε περιμένω!!

Σε ευχαριστώ πολύ Νανούκα! 

Όχι σε τέσσερις μέρες να περιμένεις γύρω στα 2000

Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH said:

Ε, ναι!!!!! Το κλιαρμπλου το έχω σπουδάσει, Χαχα! 

Αρα εισαι μάλλον μια δίδυμο μανουλα! Συγχαρητήρια !!! Ξεχνά παλινδρομες κ εξωμητρια. τα μπεμπε ήρθαν για να μεινουν

Εγω θέλω κέρασμα προφιτερόλ!

Πες διεύθυνση και θα κανονίσω να σου έρθει το προφιτερόλ με wolt!

Αχ...λες βρε Μαιρούλα μου? Μακάρι! Ας περάσουν οι πρώτες 9 εβδομάδες, να έχουν πάει όλα καλά μέχρι τότε....

Και τα θέλω τα διδυμάκια! Και ας δυσκολευτώ!

Just now, MaryH said:

Όχι σε τέσσερις μέρες να περιμένεις γύρω στα 2000

Μήπως δεν τα υπολογίζω σωστά?

Σήμερα την 9η ημέρα έχω 345.

345*2= 690 την 11η ημέρα 

690*2=1380 την 13η ημέρα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M said:

Πες διεύθυνση και θα κανονίσω να σου έρθει το προφιτερόλ με wolt!

Αχ...λες βρε Μαιρούλα μου? Μακάρι! Ας περάσουν οι πρώτες 9 εβδομάδες, να έχουν πάει όλα καλά μέχρι τότε....

Και τα θέλω τα διδυμάκια! Και ας δυσκολευτώ!

Μήπως δεν τα υπολογίζω σωστά?

Σήμερα την 9η ημέρα έχω 345.

345*2= 690 την 11η ημέρα 

690*2=1380 την 13η ημέρα

Μπράβο!!!!! Τελεια χοριακή υπομονή τώρα λίγες μέρες για το διπλασιασμό!!! Άξια η Μαίρη που το πέτυχε, ειχε πει εξ αρχής οτι έχει διδακτορικό στο κλιαρμπλου :-) παμε δυναμικά Αντρι μου μη σκεφτεσαι τιποτα κοιτάμε μονο μπροστά!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Roda said:

Μπράβο!!!!! Τελεια χοριακή υπομονή τώρα λίγες μέρες για το διπλασιασμό!!! Άξια η Μαίρη που το πέτυχε, ειχε πει εξ αρχής οτι έχει διδακτορικό στο κλιαρμπλου :-) παμε δυναμικά Αντρι μου μη σκεφτεσαι τιποτα κοιτάμε μονο μπροστά!!!

Σε ευχαριστώ πολύ @Roda μου! Ναι, θα προσπαθήσω να κοιτάζω μόνο μπροστά!

Αχ κορίτσια...να ξέρατε μόνο πόση δύναμη μου δίνετε!

Ναι, η Μαίρη είναι εγγύηση! 

Α, να σας πω κιόλας το εφτράπελο! Την πρώτη ενημέρωση την είχα από τον Κούρτη...με πήρε λοιπόν τηλέφωνο, βλέπω το όνομά του, εννοείται το σήκωσα με αγωνία και γίνεται ο εξής διάλογος:

-"Έλα Αντρι, να σου πω, έκανες χθες τεστ?"  (καταλαβαίνετε ότι η ψυχή μου πήγε στην κούλουρη - είχα ειδοποιήσει για το θετικό clearblue τη βοηθό του, τη Στεφανία)

-"Ναι, έκανα...Γιατί? Βγήκε αρνητική η χοριακή?"

-"Όχι, θετική είναι, εγώ έχω τσακωθεί με τα αρνητικά εδώ και χρόνια. Είναι 320 η χοριακή σου, πολύ καλή, ίσως να είναι και δίδυμα."

-"Αχ γιατρέ, τί μου κάνατε? Αν σας είχα μπροστά μου...." (θα του έριχνα μία νοητή σφαλιάρα κορίτσια!!!!)

Και μετά συνεχίστηκε ο διάλογος για το πότε θα κάνω την επόμενη χοριακή και πότε τον πρώτο υπέρηχο.

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Andri M είπε:

Πες διεύθυνση και θα κανονίσω να σου έρθει το προφιτερόλ με wolt!

Αχ...λες βρε Μαιρούλα μου? Μακάρι! Ας περάσουν οι πρώτες 9 εβδομάδες, να έχουν πάει όλα καλά μέχρι τότε....

Και τα θέλω τα διδυμάκια! Και ας δυσκολευτώ!

Μήπως δεν τα υπολογίζω σωστά?

Σήμερα την 9η ημέρα έχω 345.

345*2= 690 την 11η ημέρα 

690*2=1380 την 13η ημέρα

Διδυμακια σημαινει 10 ξεχεσματα τη μερα, 10 πλυσιματα, 10 ταισματα, 6 ντυσιματα, 2 χτενισματα κλπ, χαχαχαχα!!! Τα λεγαμε χτες με τον αντρα μου σε μορφη αστειου, τι θα ειχαμε αν τελικα καταληγαμε κ με τα δυο. Ομως  τα μπεμπε σου,  θα ειναι παρεουλα, θα παιζουν μαζι, θα ξεπαιδιασεις, θα τα χαιρεσαι , μεγαλη η χαρα. 

Δεν ειναι ετσι οι υπολογισμοι στα διδυμα. Εγω απο 420 σε δυο μερες ειχα 1200

Το περιμενω το προφιτερολ, εισαι κ Αθηνα, λιγο μακρια πεφτεις, χαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Ξανθούλα μου, δεν νομίζω να ακολουθήσω τη δική σου πορεία, εσύ έχεις σπάσει όλα τα calculators !!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για την αγκαλίτσα σου! Ναι! Είναι μήνας χαράς!!!!

Διόρθωση κορίτσια, η μαία μου είπε οτι η χοριακή μου είναι 345.5 (9η ημέρα) :wub:

Θα επαναλάβω σε 4 ημέρες, επομένως, θα περίμενα γύρω στο 1400, σωστά?

Άντε με το καλό να δεις τα μικρούλια σου!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου!!!! Αχ...μακάρι κορίτσια να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!

Χρυσό μου Νατασάκι! Μακάρι κοριτσάκι μου! Και να ξέρεις, σε περιμένω!!

Σε ευχαριστώ πολύ Νανούκα! 

Συγχαρητήρια !!!! Πολύ καλή χοριακή ! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Ξανθούλα μου, δεν νομίζω να ακολουθήσω τη δική σου πορεία, εσύ έχεις σπάσει όλα τα calculators !!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για την αγκαλίτσα σου! Ναι! Είναι μήνας χαράς!!!!

Διόρθωση κορίτσια, η μαία μου είπε οτι η χοριακή μου είναι 345.5 (9η ημέρα) :wub:

Θα επαναλάβω σε 4 ημέρες, επομένως, θα περίμενα γύρω στο 1400, σωστά?

Άντε με το καλό να δεις τα μικρούλια σου!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου!!!! Αχ...μακάρι κορίτσια να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!

Χρυσό μου Νατασάκι! Μακάρι κοριτσάκι μου! Και να ξέρεις, σε περιμένω!!

Σε ευχαριστώ πολύ Νανούκα! 

Μακάρι να σε ακολουθήσω αγάπημενη μου!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Andri M είπε:

Κορίτσια...πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής! 9η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά: 320 !

Η Μαίρη κερδίζει το στοίχημα!

Αχ.....πέρασα την πρώτη πίστα! Τώρα πάμε για την επαναληπτική σε 4 ημέρες!...Εννοείται ότι με πιάνει φόβος...έχω 2 παλίνδρομες και 2 εξωμήτρια στο ιστορικό μου...αλλά θέλω να πιστέψω ότι όλα θα πάνε καλά! 

συνχαρητηρια κοριτσακι τελεια νεα!!! σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...