Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση. Θα κάνω τον σταυρό μου κ θα ρωτήσω! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Andri M είπε:

Χαχαχαχα! Λες να είναι τόσο ψηλή? Μένει να το δούμε! Ναι, οι γιατροί του Τουτουνιού κ της Ραφαελας! Και η Σόνια τους ίδιους έχει :)  

Καλά, είστε άπαιχτες! Χαχαχα! Ναι, την έχεις την τούρτα! Θα σου έρθει με delivery αν πέσεις μέσα! 

Εφόσον μπορείς να μείνεις, γιατί όχι? Μια χαρά! Έχεις μπει στην 7η εβδομάδα, έτσι δεν είναι? Όλα καλά θα πάνε, θα δεις! Πότε είναι ο υπέρηχός σου? Θα δείτε και καρδούλα!! Αχ, άντε, με το καλό! :wub:

Γιατί όχι; Το κλιαρμπλου είναι πολύ τσιγγουνικο. Δεν μπλεδιζει ευκολα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Andri M said:

Χαχαχαχα! Λες να είναι τόσο ψηλή? Μένει να το δούμε! Ναι, οι γιατροί του Τουτουνιού κ της Ραφαελας! Και η Σόνια τους ίδιους έχει :)  

Καλά, είστε άπαιχτες! Χαχαχα! Ναι, την έχεις την τούρτα! Θα σου έρθει με delivery αν πέσεις μέσα! 

Εφόσον μπορείς να μείνεις, γιατί όχι? Μια χαρά! Έχεις μπει στην 7η εβδομάδα, έτσι δεν είναι? Όλα καλά θα πάνε, θα δεις! Πότε είναι ο υπέρηχός σου? Θα δείτε και καρδούλα!! Αχ, άντε, με το καλό! :wub:

6 +1! αντε περιμενουμε το τριψηφιο αυριο για να πανηγυρισουμε.κ επισημα! Για να παιρνει σειρα κ η επομενη!!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 said:

6 +1! αντε περιμενουμε το τριψηφιο αυριο για να πανηγυρισουμε.κ επισημα! Για να παιρνει σειρα κ η επομενη!!

 

:wub: Ναι!!! Κοίτα να δεις που ανυπομονώ! Κανονικά θα ήμουν χ3σμ3νη από το φόβο μου! Χαχαα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M said:

:wub: Ναι!!! Κοίτα να δεις που ανυπομονώ! Κανονικά θα ήμουν χ3σμ3νη από το φόβο μου! Χαχαα

Μπράβο ρε κορίτσι! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!! Με το καλό η χοριακή αύριο! 198 θα πω κι εγω ενα νουμερο για το καλό :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Andri M είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια!

Αύριο θα πάω για χοριακή, αλλά δεν άντεξα και έκανα σήμερα τεστάκι..και είναι αχνό αλλά θετικό! Έβαλα τη φωτογραφία στο προφίλ μου! Ελπίζω να έχω ένα καλό νούμερο αύριο στη χοριακή μου...και να φύγει το πρώτο άγχος...Αχ κορίτσια μου, στείλτε μου μπεμπεδόσκονη!!!!

Γεια σου Αντρι!

Την έκανες κιολας την ετ και ηδη πας για χοριακή! Αφου έχεις δευτερη γραμμουλα, όλα καλά θα πάνε!

Συγχαριτήρια! Και να εχεις σύντομα μια τέλεια χοριακή!

Πολύ χαιρομαι για όλες τις όμορφες εξελίξεις σε όλα τα κορίτσια :)

(εγώ δεν έχω καταλάβει πως βλεπεις τις φωτο από το προφιλ σας και δεν μπορώ να σου πω, αλλά εμπιστεύομαι την κρίση των άλλων κοριτσιών :wub:)

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, chitaneta είπε:

Γεια σου Αντρι!

Την έκανες κιολας την ετ και ηδη πας για χοριακή! Αφου έχεις δευτερη γραμμουλα, όλα καλά θα πάνε!

Συγχαριτήρια! Και να εχεις σύντομα μια τέλεια χοριακή!

Πολύ χαιρομαι για όλες τις όμορφες εξελίξεις σε όλα τα κορίτσια :)

(εγώ δεν έχω καταλάβει πως βλεπεις τις φωτο από το προφιλ σας και δεν μπορώ να σου πω, αλλά εμπιστεύομαι την κρίση των άλλων κοριτσιών :wub:)

 

Πατα πανω στο ονομα της κοπελας κ θα δεις την φωτο θα ανοιξει το προφιλ

πρίν από 12 λεπτά , Andri M είπε:

:wub: Ναι!!! Κοίτα να δεις που ανυπομονώ! Κανονικά θα ήμουν χ3σμ3νη από το φόβο μου! Χαχαα

Συνχαρητηρια !!!! Παρα πολυ θετικο το τεστακι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Πατα πανω στο ονομα της κοπελας κ θα δεις την φωτο θα ανοιξει το προφιλ

Συνχαρητηρια !!!! Παρα πολυ θετικο το τεστακι!!

Αααα, το είδα! Ευχαριστώ για την πληροφορία.

Μπλε γραμμουλα καραμπινάτη!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Roda said:

Μπράβο ρε κορίτσι! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!! Με το καλό η χοριακή αύριο! 198 θα πω κι εγω ενα νουμερο για το καλό :-)

Σε ευχαριστώ @Roda μου! Άντε να ξεκινήσεις και εσύ σιγά σιγά πάλι! Σε περιμένουμε να ξέρεις!

Αχαχαχα! Δίνουν και παίρνουν τα στοιχήματα!

Λοιπόν έχουμε:

 Roda: 198

Mary H : 300 me 400

Ydroxoos: evw 200

Ελπίζω κορίτσια να μην πάρω αύριο το ...μακρύτερο!!!!! Χαχαχαχα!

 

Just now, chitaneta said:

Γεια σου Αντρι!

Την έκανες κιολας την ετ και ηδη πας για χοριακή! Αφου έχεις δευτερη γραμμουλα, όλα καλά θα πάνε!

Συγχαριτήρια! Και να εχεις σύντομα μια τέλεια χοριακή!

Πολύ χαιρομαι για όλες τις όμορφες εξελίξεις σε όλα τα κορίτσια :)

(εγώ δεν έχω καταλάβει πως βλεπεις τις φωτο από το προφιλ σας και δεν μπορώ να σου πω, αλλά εμπιστεύομαι την κρίση των άλλων κοριτσιών :wub:)

 

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Ναι, πέρασαν οι μέρες, αρκετά βασανιστικά (όπως όλες ξέρουμε), αλλά ήρθε η μεγάλη στιγμή, η πρώτη πίστα στο "παιχνίδι" μας! 

Άντε με το καλό να ξεκινήσεις και εσύ! Εμπιστοσύνη και υπομονή να έχεις και όλα θα πάνε καλά, θα το δεις!!!!! Έχεις επιλέξει το σωστό μονοπάτι!

Just now, linaa said:

Πατα πανω στο ονομα της κοπελας κ θα δεις την φωτο θα ανοιξει το προφιλ

Συνχαρητηρια !!!! Παρα πολυ θετικο το τεστακι!!

Σε ευχαριστώ πολύ @linaa μας! Πάντα εδώ να μας συμβουλεύεις και ας έχεις ήδη γίνει μανούλα!!!

  • Μου αρέσει 7
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

On 22/2/2021 at 9:26 ΜΜ, Dream_on είπε:

6! Άντε να δούμε κι ο επόμενος..  είναι και η μόνιμη αίσθηση αναγούλας που με κρατά γειωμένη..  Πολύ δυσφορία. Πείνα και αναγούλα μαζί! Εγώ που παραπονιόμουν ότι δεν είχα σημάδι εγκυμοσύνης. Τώρα έχω..  μόνιμο!!

:wub:

Όταν μπορέσεις, δεν ξέρω μήπως είναι γεμάτο το inbox σου έστειλα μήνυμα. Ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Andri M είπε:

Κορίτσια...πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής! 9η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά: 320 !

Η Μαίρη κερδίζει το στοίχημα!

Αχ.....πέρασα την πρώτη πίστα! Τώρα πάμε για την επαναληπτική σε 4 ημέρες!...Εννοείται ότι με πιάνει φόβος...έχω 2 παλίνδρομες και 2 εξωμήτρια στο ιστορικό μου...αλλά θέλω να πιστέψω ότι όλα θα πάνε καλά! 

Εντάξει συγχαρητήρια!!!! Έλα πάμε για δίδυμα σου λέω!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M said:

Κορίτσια...πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής! 9η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά: 320 !

Η Μαίρη κερδίζει το στοίχημα!

Αχ.....πέρασα την πρώτη πίστα! Τώρα πάμε για την επαναληπτική σε 4 ημέρες!...Εννοείται ότι με πιάνει φόβος...έχω 2 παλίνδρομες και 2 εξωμήτρια στο ιστορικό μου...αλλά θέλω να πιστέψω ότι όλα θα πάνε καλά! 

Αααααααα μαζι πανε οι χοριακες μας! Η επομενη θα ειναι 3.200! Μια μεγαλη αγκαλια ανακουφισης απο εμενα!!! Μηνας χαρας!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Κορίτσια...πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής! 9η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά: 320 !

Η Μαίρη κερδίζει το στοίχημα!

Αχ.....πέρασα την πρώτη πίστα! Τώρα πάμε για την επαναληπτική σε 4 ημέρες!...Εννοείται ότι με πιάνει φόβος...έχω 2 παλίνδρομες και 2 εξωμήτρια στο ιστορικό μου...αλλά θέλω να πιστέψω ότι όλα θα πάνε καλά! 

Τελεια!!! Μπράβοοοοοο!!! Ολα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!!  :wub::wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Κορίτσια...πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής! 9η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά: 320 !

Η Μαίρη κερδίζει το στοίχημα!

Αχ.....πέρασα την πρώτη πίστα! Τώρα πάμε για την επαναληπτική σε 4 ημέρες!...Εννοείται ότι με πιάνει φόβος...έχω 2 παλίνδρομες και 2 εξωμήτρια στο ιστορικό μου...αλλά θέλω να πιστέψω ότι όλα θα πάνε καλά! 

Γλυκό μου κορίτσι...τέλεια....ολά θα είναι όπως πρέπει αυτή τη φορά.. θα το δεις!!!!

Γλυκούλα μανούλα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...