Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 32 minutes ago, Eflenew said:

      Ακούσαμε καρδια!!!!!!! 143 παλμοί! Μου έγραψε εξετάσεις και ξανά εξεταση σε 15 μέρες!  Πιθανή ημερομηνία τοκετού Γενάρης 2025!

      Πόσο θυμώνω με το κράτος που δε βοηθάει πιο ουσιαστικά με τα φάρμακα. Εύχομαι να βρεις άμεσα. 🙏

      Η βλαστοκυστη  5ης ημέρας αξιολογείται απο το 1 εως το 6 και πίσω από το νούμερο παίρνει 2 γράμματα από Α-C. Σε βλαστοκυστη 5ης ημέρας το 6 μπροστά δείχνει ότι έχει εκκολαφθει πληρως, έχει εξέλθει από τη διαφανη ζώνη. Είναι καλό ότι προχωρησε.  Εκτός αν εννοούν βλαστοκυστη 6ης ημέρας  που δε γνωριζω για αυτό. 

      Συγκινήθηκα πολύ ! Συγχαρητήρια ! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ! Όλα να πάνε δεξιά ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Iwannapoutou είπε:

Καλημέρα κορίτσια έκανα σήμερα το πρωί χοριακη και περιμένω τα αποτελεσματα το μεσιμερη 

Καλα αποτελέσματα εύχομαι. !!!θα περιμένουμε μαζί σ τα νέα.  Πόσο καθυστερήση είχες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Θα τα δεις σε μερικά χρόνια που τα αγοράκια κάνουν αντίδραση.εμενα ήταν αρνάκι δεν κατάλαβα παιδί ρε συ.δεν με κούρασε το γλυκό μου δε τίποτα κ έχει δύο χρόνια που έγινε πυροτέχνημα.παιρνω τον άντρα μου τηλέφωνο κ κάνω βιντεοκλήση μπας κ φοβηθεί λίγο κ συμμορφωθεί.

Αμάν σου λέω χθες όλα τα χατίρια του έκανα κ μετά φτάνουμε σπίτι κ αντί να χαλαρώσει κ να πει κ ένα ευχαριστώ σαλταρε.ειναι πολύ καλό παιδάκι αλλά πολύ αλλά άρχισε να μην θέλει πρόγραμμα κ να διεκδικεί ελευθερίες ας πούμε να κοιμάται αργά να κάνει πρόχειρα μαθήματα,να τρώει μόνο βλακείες...κατάλαβες;;;δεν είναι του χεριού μου πλέον.τελειωσα...

χα χα χα αγορια δεv θελω vα ξερω τι με περιμεvει.. κ δεv θελω vα φαvταστω vα μοιαζει στοv πατερα του μικρο ... εvα εγκεφαλικο θα το παθω! δυσκολη η εφηβεια !! Τωρα επιρεαζοvται κ απτους φιλους τους κ δδεv βγαζεις ακρη..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska said:

Κοριτσια μου καλημερα καλη εβδομαδα!!! Εκανα το τεστ!! θετικο!!!!:wub::wub::wub: 

ακομα δεν το εχω πιστεψει!!

Πωπωωω τι τέλειοοο νεοοο μα κάπως το νιωθα για σένα!!! Ήμουν σίγουρηηηη! Εύχομαι υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη, να πιάσεις στην αγκαλίτσα σου γερό και καλότυχο μωράκι!!! 

Just now, *Vasoula said:

Μα περιμενουμε και αλλα 2-3 θετικά είπαμε!χχαχαχαχα

Έκανες την καλύτερη αρχή..θα δείτε π θα ακουσουμε κ αλλα κορίτσια σύντομα!:wub:

Ναιιι 3 με 4 είπα εγώ γι αυτόν τον μήνα!!! 

Just now, Iwannapoutou said:

Καλημέρα κορίτσια έκανα σήμερα το πρωί χοριακη και περιμένω τα αποτελεσματα το μεσιμερη 

Θετικά αποτελέσματα να έχεις!! Αντε να γινοντε θετικά!! 

 

Καλημερααα κορίτσια μου έτσι όπως είχα ένστικτο για την Εύα έτσι έχω και για τις δύο Βασουλες σύντομα χαχαχαχ με κάνουν κλικ! Γενικότερα όμως είμαι αισιόδοξη για όλες! Είμαι σίγουρη ότι όλες θα πάρουμε αυτό που τόσο επιθυμούμε, κ τότε θα κάνουμε τρικούβερτο γλέντι, όλες όλες!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Στον μικρο μου τα τεστ τα ειχα κανει καταμεσημερο μετα απο καφεδες, νερα κ βγηκαν κατι σταυροι μπαμ καραμπαμ! εβγαζαν ματι! Το καλο ειναι οτι στο σπιτι εχω το παιδι που με κραταει απασχολημενη κ ξεχνιεμαι (κατα μια εννοια). Θα τον παω το απογευμα στον γιατρο και μετα αναλογα πως θα μου βγει. Δεν ξερω, κραταω μικρο καλαθι γιατι οι επαφες ηταν λιγες, ωορρηξια αγνωστη, θηλαζω κ δυσκολευει....θα σας ενημερωσω παντως να ξερετε.

Ενω γραφω με επιασε ανυπομονησια...να παω να παρω ενα ψηφιακο;;; 

Ξερεις κάτι?με επιασε ανυπομονησία μαζι σου.....αχαχαχχαχαχα σηεμρα άστο...αλλα σκέψου το για αύριο...αλλιως τη Τετάρτη...ωραια μερα και η τέταρτη!!!:wink:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Eva1986 said:

Κορίτσια Μ καλημέρα.  11 Σεπτεμβρίου τελευταία περίοδος .23+24 ήρθαμε σε ελευθερη επαφή.  Έχω κύκλο 28 ημερών πάντα. 

Έχει 4 μέρες νιώθω ένα βάρος στην κοιλιά Μ.  Σαν να μην μπορώ να την ρουφήξω κιόλας.  Πονακια περιόδου.  Κ αρκετά υγρά σαν νερό κ κάνω καμμία δουλειά κ κουράζομαι αμέσως. 

Σε 4-5 μέρες περιμενω περίοδο.  Άντε να δούμε τι θα δούμε.  

Στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν θυμάμαι κάτι από συμπτώματα μόνο καφετί ροζ υγρά ,ποια μέρα δεν θυμάμαι ,εξάντληση κ υπνηλία. Ήμουν τυχερή κ είχα πιάσει τον πρώτο μήνα.  Για να δούμε τώρα πως θα πάει. 

Εύχομαι κ σε σας μια εγκυμοσύνη γρήγορα !!!

 
  •  

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Εύχομαι σύντομα το θετικό αποτέλεσμα που επιθυμείς! Αντε να μοιραστείς κ μαζί μας το οτιδήποτε!!! 

20 hours ago, Mariavalla said:

Καλησπέρα σας κορίτσια μου. Είμαι καινούρια στο φόρουμ. Προσπαθούμε και εμείς με τον άντρα μου 8 μηνες για παιδάκι αλλά δεν έχει έρθει ακόμα. 

Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι δεν ξέρω αν είναι σχετικό. Είναι φυσιολογικό να ματωνουν τα ούλα? 

Καλώς ήρθες!! Οι πιο έμπειρες εδώ μέσα θα σου δώσουν τα φώτα του! Εγώ να σου ευχηθώ σύντομα αυτό που επιθυμείς!!! 

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Iwannapoutou είπε:

Καλημέρα κορίτσια έκανα σήμερα το πρωί χοριακη και περιμένω τα αποτελεσματα το μεσιμερη 

Καλημερα κοριτσάκι μου γλυκό!!!σου εύχομαι να έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα για εσένα!!!!πως εισαι εσυ?

Just now, SerafinaPekala είπε:

Πωπωωω τι τέλειοοο νεοοο μα κάπως το νιωθα για σένα!!! Ήμουν σίγουρηηηη! Εύχομαι υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη, να πιάσεις στην αγκαλίτσα σου γερό και καλότυχο μωράκι!!! 

Ναιιι 3 με 4 είπα εγώ γι αυτόν τον μήνα!!! 

Θετικά αποτελέσματα να έχεις!! Αντε να γινοντε θετικά!! 

 

Καλημερααα κορίτσια μου έτσι όπως είχα ένστικτο για την Εύα έτσι έχω και για τις δύο Βασουλες σύντομα χαχαχαχ με κάνουν κλικ! Γενικότερα όμως είμαι αισιόδοξη για όλες! Είμαι σίγουρη ότι όλες θα πάρουμε αυτό που τόσο επιθυμούμε, κ τότε θα κάνουμε τρικούβερτο γλέντι, όλες όλες!!! 

Κοριτσι μουυυυ!!!μακαρι για ολες μας....και είπαμε μετά να δείτε χαρές και πανηγύρια!!!!εγω για εμένα δεν είμαι αισιόδοξη αυτον τον μηνα...μη γελάσετε...δε θεωρώ γουρλίδικο μηνα για εμένα τον Οκτώβρη....αν και έχει γενέθλια ο άντρας μου...χαχαχχα

Μα κοριτσια μου??ποια θυμάται???είχαμε τέλη της προηγούμενης εβδομάδας ενα κορίτσι με αχνο θετικό....ψάχνω ποια κοπελα ηταν να δουμε μα μιλάμε και πολυ και δε τη βρίσκω!αχχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Κατάλαβα αλλά παρόλαυτα με αγχωνει γιατί πλέον δεν είναι 24 αλλά έχει μπει στα 27 και το βλέπουμε δηλαδή είναι ορατό ότι έχει αλλάξει η κατάσταση!!! Τι να πω ειδωμεν

27;;;; Και αγχώνεσαι τι να πω οδικός μου που είναι 40 και δεν έχουμε ακόμα παιδί 

Να πάω να πέσω από κανένα γκρεμό;

Χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

απ το στομα σου και στου θεου τ'αφτι! 

 

το θεμα του θυροειδή μονο με προβληματιζει, αφου παιρνω ηδη χάπι και σκεφτομαι να επισκεφτω την ενδοκρινολογο μου να δω τι θα μου πει!

να κάνεις μια χοριαλη μαζί με tsh για να δεις την βδοναδα που είσαι εστι ώστε μεχρι να πας στον ενδοκρινολογο σου να σ ρυθμίσει την δόση αν χρειαστεί γιατι ειναι σημαντικό στην αρχη.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Άντε καλέ κάψε ένα.να σου πω αν είναι θετικό σε αυτή την φάση θα φανεί κάτι κόβω τον κ"""Λο μου.δηλαδη αν είναι Πέμπτη δύο μέρες καθυστέρηση με τον μεγάλο κύκλο άρα σήμερα αύριο περιμένεις;;;;;αν είναι αρνητικό τώρα μάλλον αρνητικό θα είναι .κατάλαβες;;;;εγώ έτσι το πάω για να προετοιμάζομαι.καψε ένα σήμερα μην πας τουαλέτα δύο ώρες.θα δείξει.αφου ξέρω σου έχουν μείνει δύο.μη με τρελαίνεις...καψτο ένα.αφου έχεις κ υγρά......άντε να δούμε.καλα είναι τα υγρά.

Συμφωνώ καψτο

Να τρελαθουμε

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

Στον μικρο μου τα τεστ τα ειχα κανει καταμεσημερο μετα απο καφεδες, νερα κ βγηκαν κατι σταυροι μπαμ καραμπαμ! εβγαζαν ματι! Το καλο ειναι οτι στο σπιτι εχω το παιδι που με κραταει απασχολημενη κ ξεχνιεμαι (κατα μια εννοια). Θα τον παω το απογευμα στον γιατρο και μετα αναλογα πως θα μου βγει. Δεν ξερω, κραταω μικρο καλαθι γιατι οι επαφες ηταν λιγες, ωορρηξια αγνωστη, θηλαζω κ δυσκολευει....θα σας ενημερωσω παντως να ξερετε.

Ενω γραφω με επιασε ανυπομονησια...να παω να παρω ενα ψηφιακο;;; 

εγω θα μετρούσα 14 μερες να κανω τεστ απο τις μερες που είχες τα πολλα υγρα.

Just now, Iwannapoutou είπε:

Καλημέρα κορίτσια έκανα σήμερα το πρωί χοριακη και περιμένω τα αποτελεσματα το μεσιμερη 

τέλεια!!!με το καλο ευχομαι μια τεράστια χοριακη!!!δεν εχω αλλες καρδιές :-(


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Θα τα δεις σε μερικά χρόνια που τα αγοράκια κάνουν αντίδραση.εμενα ήταν αρνάκι δεν κατάλαβα παιδί ρε συ.δεν με κούρασε το γλυκό μου δε τίποτα κ έχει δύο χρόνια που έγινε πυροτέχνημα.παιρνω τον άντρα μου τηλέφωνο κ κάνω βιντεοκλήση μπας κ φοβηθεί λίγο κ συμμορφωθεί.

Αμάν σου λέω χθες όλα τα χατίρια του έκανα κ μετά φτάνουμε σπίτι κ αντί να χαλαρώσει κ να πει κ ένα ευχαριστώ σαλταρε.ειναι πολύ καλό παιδάκι αλλά πολύ αλλά άρχισε να μην θέλει πρόγραμμα κ να διεκδικεί ελευθερίες ας πούμε να κοιμάται αργά να κάνει πρόχειρα μαθήματα,να τρώει μόνο βλακείες...κατάλαβες;;;δεν είναι του χεριού μου πλέον.τελειωσα...

ωχ ωχ ωχ εχω και 2 γιους...καταλαβα...τι με περιμένει. ειδη ο μεγάλος ειναι κοντα 8 και αντιδράει καποιες φορες...ο μικρος είναι λίγο πιο υπακουος 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

εγω θα μετρούσα 14 μερες να κανω τεστ απο τις μερες που είχες τα πολλα υγρα.

14 μερες απο τοτε που ξεκινησαν πολλα υγρα ειναι η Πεμπτη. Σιγουρα θα κανω Πεμπτη, εκτος αν δεν εχω αντεξει κ κανω νωριτερα!!!

 

Just now, Ellidr said:

Συμφωνώ καψτο

Να τρελαθουμε

χαχαχαχαχαχαχα νομιζω θα φαω μεγαλη καρπαζια!!! χαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...