Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Marialena86 είπε:

Καλημέρα! Βρε κορίτσια να ρωτησω κατι.. μονο εγω εχω θέμα με τον δικό μου που μου λεει πως δεν μπορεί ετσι προγραμματισμένα?? Σας βλέπω πολυ μάχιμες όλες!! Χαχαχα! Επίσης αδιαθετησα κ επίσημα κ ετοιμαζομαι να παραγγειλω τεστακια ωορηξίας. Ελπίζω να βοηθήσουν λιγάκι!

Δεν είσαι η μόνη εγω στην αρχή άκουγα τα πάντα...τώρα μετά τον γιατρό είναι πιο συγκαταβατικός αλλά γκρινιάζει που και που...

Just now, Ellidr είπε:

Κοίτα 

Πόνο δεν έχω 

Καμιά φορά νιώθω εντονο πονο για λίγο 

Και μέχρι εκεί 

Βάρος ναι 

Τι να πω σε όλα αναποδη

Καλημέρα...εγώ πάλι βρε παιδιά δεν νιώθω τπτ...ούτε με την ένεση...τι να πω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Marialena86 είπε:

Καλημέρα! Βρε κορίτσια να ρωτησω κατι.. μονο εγω εχω θέμα με τον δικό μου που μου λεει πως δεν μπορεί ετσι προγραμματισμένα?? Σας βλέπω πολυ μάχιμες όλες!! Χαχαχα! Επίσης αδιαθετησα κ επίσημα κ ετοιμαζομαι να παραγγειλω τεστακια ωορηξίας. Ελπίζω να βοηθήσουν λιγάκι!

Εμένα κορίτσι μου ναι είναι μάχιμος ,οπότε του πω 

Γιατί το θέλει κ εκείνος πολύ 

Επίσης δε θέλει και πολύ να σηκώσει σημαία ( κατάλαβες τι εννοώ) 

Χαχαχαχα

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ κάπου είχα διαβάσει ότι το καθημερινό φρέσκο σπέρμα είναι καλύτερο από το σπέρμα αποχής 

Τώρα τι ισχύει.  Ποιος ξέρει 

Καλημέρα! Εμάς τις γόνιμες μέρες μας είπε κάθε μέρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Κοριτσια μου καλημερα καλη εβδομαδα!!! Εκανα το τεστ!! θετικο!!!!:wub::wub::wub:ε

Έγκυος;;;;;;;ααααα συγχαρητήρια γλυκειά μου με το καλό.αχ τι καλά...είχες κάτι συμπτώματα ΕΕ;;;;κ έλεγες...

Just now, Emilly είπε:

Έγκυος;;;;;;;ααααα συγχαρητήρια γλυκειά μου με το καλό.αχ τι καλά...είχες κάτι συμπτώματα ΕΕ;;;;κ έλεγες...

Τώρα είδα στο αρχείο.δεν είχες συμπτώματα εεε;όπως εγώ στις εγκυμοσύνες χαμπάρι δεν έπαιρνα πριν χαχαχα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Έγκυος;;;;;;;ααααα συγχαρητήρια γλυκειά μου με το καλό.αχ τι καλά...είχες κάτι συμπτώματα ΕΕ;;;;κ έλεγες...

ειχα κατι αναγουλες κ 1 εμετο γυρω στην12-13η μερα του κυκλου! αλλα κατα τ'αλλα δεν ειχα κατι εκτος απο πρηξιμο και σαν μουδιασμα χαμηλα καποιες φορες ομως οχι παντα! γι αυτο αγχωνομουν επειδη δεν ειχα ιδιαιτερα συμπτωματα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

ειχα κατι αναγουλες κ 1 εμετο γυρω στην12-13η μερα του κυκλου! αλλα κατα τ'αλλα δεν ειχα κατι εκτος απο πρηξιμο και σαν μουδιασμα χαμηλα καποιες φορες ομως οχι παντα! γι αυτο αγχωνομουν επειδη δεν ειχα ιδιαιτερα συμπτωματα!

Συγχαρητήρια!!!! Όλα καλά να πάνε! Ο Θεός μαζί σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

ειχα κατι αναγουλες κ 1 εμετο γυρω στην12-13η μερα του κυκλου! αλλα κατα τ'αλλα δεν ειχα κατι εκτος απο πρηξιμο και σαν μουδιασμα χαμηλα καποιες φορες ομως οχι παντα! γι αυτο αγχωνομουν επειδη δεν ειχα ιδιαιτερα συμπτωματα!

Ο εμετός άσχετος ήταν από την ωορηξια.αλλα ναι και εγώ ποτέ δεν είχα κάτι πολύ διαφορετικό ήταν όπως οταν περίμενα περίοδο.αντε ένα γερό μωράκι εύχομαι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

ειχα κατι αναγουλες κ 1 εμετο γυρω στην12-13η μερα του κυκλου! αλλα κατα τ'αλλα δεν ειχα κατι εκτος απο πρηξιμο και σαν μουδιασμα χαμηλα καποιες φορες ομως οχι παντα! γι αυτο αγχωνομουν επειδη δεν ειχα ιδιαιτερα συμπτωματα!

Τι τεστ έκανες;;;;έχεις καθυστέρηση;;;κατάλαβες;;;επειδή έχω τα hometest να ξέρω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evouska είπε:

Κοριτσια μου καλημερα καλη εβδομαδα!!! Εκανα το τεστ!! θετικο!!!!:wub::wub::wub: 

ακομα δεν το εχω πιστεψει!!

Συγχαρητήρια κοριτσακι μου ολα να σου πανε καλα. Αντε επιτελους και ένα ευχάριστο.μπραβο :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Κοριτσια μου καλημερα καλη εβδομαδα!!! Εκανα το τεστ!! θετικο!!!!:wub::wub::wub: 

ακομα δεν το εχω πιστεψει!!

Ρε αλήθεια 

Θα τρελαθώ 

Το ήξερα ,το ήξερα 

Σταμάτησε η καρδιά μου μια στιγμή 

Τρέχα για χοριακη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ο εμετός άσχετος ήταν από την ωορηξια.αλλα ναι και εγώ ποτέ δεν είχα κάτι πολύ διαφορετικό ήταν όπως οταν περίμενα περίοδο.αντε ένα γερό μωράκι εύχομαι.

σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου! δεν θελω να ενθουσιαζομαι ακομα γιατι την εχω πατησει! να ακουσουμε καρδουλα και μετα θα τρελαθω με την ησυχια μου! χαχαχα

εκανα ενα απλο που ειχα παρει απο το φαρμακειο δεν θυμαμαι μαρκα! θα σας το βαλω προφιλ να το ειδε, ειναι απο αυτα με το καπακι!

καθυστερηση εχω 1 μερα σημερα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κοίτα 

Πόνο δεν έχω 

Καμιά φορά νιώθω εντονο πονο για λίγο 

Και μέχρι εκεί 

Βάρος ναι 

Τι να πω σε όλα αναποδη

Κοριτσια σας διαβαζω τοσον καιρο για τα συμπτωματα ωορηξιας...Δεν εισαι η μονη!Εγω δεν εχω απολυτως κανενα συμπτωμα. Ουτε ειχα ποτε και στα νιατα μου. Ουτε πονο παραμικρο, ουτε αλλαγη στα υγρα. Αντε μια στο τοσο να παρατηρησω λιγη βλεννη και αν. Μεχρι εκει. Για αυτο μονο με τεστακια μπορω να ξερω τίμου γινεται!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ρε αλήθεια 

Θα τρελαθώ 

Το ήξερα ,το ήξερα 

Σταμάτησε η καρδιά μου μια στιγμή 

Τρέχα για χοριακη

κοριτσακι μουυυυ! αντε περιμενω το δικο σου τωρα! 

λοιπον κοριτσια πηρα τον γιατρο να του το πω κ μου ειπε οτι απ τη στιγμη που ειναι θετικο το τεστ κ δεν εχω αιμα η καφε η κατι, δε χρειαζεται να κανω χοριακη, να ηρεμησω κ να αφησω την κυηση να δουλεψει! κ σε 2 εβδομαδες υπερηχο!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...