Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχαχχα!!!! Τι λαχταρα πηρες ε;;;

Ξέρω εγω ειπα αρα είναι φυσιολογικό πήρα τον γιατρο και του το ειπα και αυτός χαλαρός ε και μου κάνει είναι φυσιολογικο χαχαχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Αχ τι καλά μωρέ είδες το σώμα σου μπαίνει σε mood μωρού!!! Κορίτσια σήμερα έχω έξοδο!!! Θα βγω με τις φίλες μου να πιω μια μπύρα χωρίς αλκοόλ!!!! 

πρίν από 26 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ολοσωμο εννοεις γτ ψαχνω κ εγω εχω κανα 2ιδεες;

Ρίξε ότι ιδέα έχεις στο τραπέζι να την εξετασουμε

  • Μου αρέσει 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Αχ τι καλά μωρέ είδες το σώμα σου μπαίνει σε mood μωρού!!! Κορίτσια σήμερα έχω έξοδο!!! Θα βγω με τις φίλες μου να πιω μια μπύρα χωρίς αλκοόλ!!!! 

Ρίξε ότι ιδέα έχεις στο τραπέζι να την εξετασουμε

Λοιπον ωραια οικονομικα σεξυ κυριως....εχει στο chicaclothing.com ειδα κατι ωραια απο 15-25€! 

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Tsilona                  πητ    27/9      κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Jennak83             πητ     3/10      κοριτσάκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

Elpida20               πητ    5/10       κοριτσάκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10      αγοράκι!!

Winspert               πητ    8/10         ??

Irene82                 πητ     9/10         ??

Marioula1234      πητ    10/10     κοριτσάκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

katerinaki 86        πητ     23/10         ??

@Giotitsa τυχερή!!! Εγώ που θηλάζω τον μπέμπη μου πλέον δεν έχω. Αέρα κοπανιστό θηλάζει ο δόλιος. 

@Giotitsa @gogouli_ τι έγινε ρε κορίτσιααααααα μας φάγανε λάχανο μόνο τα 3 "Γ" θα κάνουμε γιους οι 2 Γιώτες και η Γωγώ!!! :-P

  • Χαχα 4

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

@Giotitsa @gogouli_ τι έγινε ρε κορίτσιααααααα μας φάγανε λάχανο μόνο τα 3 "Γ" θα κάνουμε γιους οι 2 Γιώτες και η Γωγώ!!! :-P

Ναι ρε φιλε πολυ κοριτσι μαζευαμε εδω μεσα που ειναι η ισοτητα χαχαχχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giwtouli1990 είπε:

@Giotitsa @gogouli_ τι έγινε ρε κορίτσιααααααα μας φάγανε λάχανο μόνο τα 3 "Γ" θα κάνουμε γιους οι 2 Γιώτες και η Γωγώ!!! :-P

Μη προτρεχετε 3 "Γ" γιατί προβλέπω κι άλλες εκπλήξεις στο μέλλον χαχαχα. Πχ μου είπε εμένα μεν κοριτσι αλλά δεν έχω και 100% μπέσα ακόμη... Μπορεί να κάνει κανένα εν κουλι κουκου τσα χαχαχαχα

  • Χαχα 5

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μη προτρεχετε 3 "Γ" γιατί προβλέπω κι άλλες εκπλήξεις στο μέλλον χαχαχα. Πχ μου είπε εμένα μεν κοριτσι αλλά δεν έχω και 100% μπέσα ακόμη... Μπορεί να κάνει κανένα εν κουλι κουκου τσα χαχαχαχα

Και παλι φιλη μας φαγανε λαχανο καλε τα κοριτσια καλεεεε τι γίνεται εδω μεσα χαχαχαχχα θελω εν κουλιααα θέλουμε κιαλους ανδρες να βρουν νυφες καλε θα μαλιοτραβιχτουμε ποιος θα πάρει ποιαν εεεεε κανονιστε 

Επεξεργάστηκαν by Giotitsa
  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου τι κανετε ; ρε κοριτσια εχετε παρατηρησει ποτε την κοιλιά σας ενω ειστε ξαπλωμενες μημ με πείτε χαζη αλλα εγω πιστεύω οτι αυτο είναι αν σταματησετε λίγο να παίρνετε ανασα εσεις θα δειτε την κοιλιά σας στο σημειο που είναι ο αφαλός να ανεβοκατεβαίνει η κοιλια και να κάνει πανω κατω εγω πιστεύω είναι η καρδια του μωρού και μην με κοροιδευετε 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου τι κανετε ; ρε κοριτσια εχετε παρατηρησει ποτε την κοιλιά σας ενω ειστε ξαπλωμενες μημ με πείτε χαζη αλλα εγω πιστεύω οτι αυτο είναι αν σταματησετε λίγο να παίρνετε ανασα εσεις θα δειτε την κοιλιά σας στο σημειο που είναι ο αφαλός να ανεβοκατεβαίνει η κοιλια και να κάνει πανω κατω εγω πιστεύω είναι η καρδια του μωρού και μην με κοροιδευετε 

Καλημέρα! Καλέ ο αφαλός έχει παλμό μήπως βλέπεις αυτό; 

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα! Καλέ ο αφαλός έχει παλμό μήπως βλέπεις αυτό; 

Δεν ξερω λες ;

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα! Καλέ ο αφαλός έχει παλμό μήπως βλέπεις αυτό; 

@tsilonaναι συμφωνω αλλα να σου πω κάτι το εχω παρατηρήσει και πριν μεινω έγκυος αυτο παει πάνω κατω πολυ έντονα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

Δεν ξερω λες ;

@tsilonaναι συμφωνω αλλα να σου πω κάτι το εχω παρατηρήσει και πριν μεινω έγκυος αυτο παει πάνω κατω πολυ έντονα

Ναι μανιτσα μου!!! 

Αν το βλέπες κ πριν τοτε το μωρό δεν είναι αχαχαχχα

rhuxcg.jpg

  • Μου αρέσει 3

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου τι κανετε ; ρε κοριτσια εχετε παρατηρησει ποτε την κοιλιά σας ενω ειστε ξαπλωμενες μημ με πείτε χαζη αλλα εγω πιστεύω οτι αυτο είναι αν σταματησετε λίγο να παίρνετε ανασα εσεις θα δειτε την κοιλιά σας στο σημειο που είναι ο αφαλός να ανεβοκατεβαίνει η κοιλια και να κάνει πανω κατω εγω πιστεύω είναι η καρδια του μωρού και μην με κοροιδευετε 

Καλημερα κοριτσακι μου. Κ εγω το  εχω παρατηρησει αλλα ειναι ο δικος μας παλμος αυτος... Μην το ψάχνεις... Κ εγω για ενα σημαδι κοιταω.... Χαχαχα 

  • Χαχα 3

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ναι μανιτσα μου!!! 

Αν το βλέπες κ πριν τοτε το μωρό δεν είναι αχαχαχχα

rhuxcg.jpg

Οχι αλλο λεω μαρη οτι πριν μεινω δεν πήγαινε τοσο εντονα πανω κατω

Just now, winspert είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου. Κ εγω το  εχω παρατηρησει αλλα ειναι ο δικος μας παλμος αυτος... Μην το ψάχνεις... Κ εγω για ενα σημαδι κοιταω.... Χαχαχα 

Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα αστα να πανε έτσι με πιασανε τα ψυχολογικά ειναι και ο κολοκαιρος

Πάντως δεν ειμαι στα καλα μου κοριτσια δεν ξερω τι με επιασε αλήθεια ισως ειναι οτι εδω δεν εχω φιλες και δεν εχω με ποιον να μιλησω και μου περναν και μενα καμια φορα κακα πράγματα απο το μυαλο και λεω απο προχθες δεν εχουν περασει 8 μερες που εκανα υπέρηχο σκέφτομαι ειναι το μωρό καλα αλλες φορες δεν ξερω αν το νιώθω αν είναι ιδεα μου και αν δεν το νιώθω λεω ειναι αραγε φυσιολογικο ειναι καλα εκει μεσα συγνώμη αν αγχωνω κάποια θέλω να μιλήσω με κάποιον να βγουν απο μεσα μού θα σκασω δεν ξερω τι με επιασε

Επεξεργάστηκαν by Giotitsa
  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Giotitsa νομίζω σε όλες συμβαίνει αυτό... Κρατάει η χαρά από τον υπέρηχο 2-3 μέρες και μετά πάλι αγχωνόμαστε μέχρι τον επόμενο...

Είναι λογικό να ψάχνουμε σημάδια να μας βεβαιώσουν ότι τα πράγματα πάνε καλά. Είτε τα πρησμένα βυζιά, είτε τους εμετούς, είτε την κίνηση του μωρού. Είμαι κι εγώ πολύ αγχωμένη για το αν όλα πάνε καλά και έχω και το άγχος για την αυχενική που είναι σε 2 εβδομάδες... Μέχρι τότε δεν μπορώ να κάνω τίποτα... Αργώ και πάρα πολύ ακόμα μέχρι να  νιώσω κινήσεις... Οπότε είμαι ακόμα στη φάση που πιάνω τα βυζιά μου! Και δεν ακούω κουβέντα @Rafaelatarzan!!!! Μου πέρασαν και οι έντονες ναυτίες και οι εμετοί... μόνο τα βυζιά μου έχω να πιαστώ!!!

Αλλά πρέπει να αποδεχτούμε ότι θα αγχωνόμαστε για πάντα και να χαλαρώσουμε (αν βγάζει νόημα αυτό...). Πριν μείνω έγκυος αγχωνόμουν για το ενδομήτριο αν είναι παχύ, αν θα γίνει η εμφύτευση, αν θα βγει θετική χοριακή, μην κάνω κάτι και τα χαλάσω όλα κλπ...

Μετά αγχωνόμουν αν θα δούμε σάκο, αν θα είναι ενδομήτριος, αν χτυπάει η καρδούλα, αν μεγαλώνει.. κλπ

Τώρα πάλι στο άγχος είμαι. Και η αυχενική να βγει καλή, πάλι άγχος θα έχω... Μετά όταν γεννήσω πάλι άγχος... Στο σχολείο, στην εφηβεία άστα να πάνε...

Οπότε μάλλον θα πρέπει να αποδεχτώ ότι θα αγχώνομαι, και να χαλαρώσω λιγάκι....!!! χεχε

Γιώτα εδώ να γκρινιάζεις κι εσύ κι όλες μας!!! Είμαστε εδώ για να ακούμε τις γκρίνιες τις δικές μας και των άλλων... άντε και καμιά συμβουλή σε παρένθεση...

Φιλάκια και θα φτιάξει ο καιρός που θα πάει...(μετά θα γκρινιάζουμε για τη ζέστη με την κοιλιά τούρλα!χεχε)

  • Μου αρέσει 6

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

@Giotitsa νομίζω σε όλες συμβαίνει αυτό... Κρατάει η χαρά από τον υπέρηχο 2-3 μέρες και μετά πάλι αγχωνόμαστε μέχρι τον επόμενο...

Είναι λογικό να ψάχνουμε σημάδια να μας βεβαιώσουν ότι τα πράγματα πάνε καλά. Είτε τα πρησμένα βυζιά, είτε τους εμετούς, είτε την κίνηση του μωρού. Είμαι κι εγώ πολύ αγχωμένη για το αν όλα πάνε καλά και έχω και το άγχος για την αυχενική που είναι σε 2 εβδομάδες... Μέχρι τότε δεν μπορώ να κάνω τίποτα... Αργώ και πάρα πολύ ακόμα μέχρι να  νιώσω κινήσεις... Οπότε είμαι ακόμα στη φάση που πιάνω τα βυζιά μου! Και δεν ακούω κουβέντα @Rafaelatarzan!!!! Μου πέρασαν και οι έντονες ναυτίες και οι εμετοί... μόνο τα βυζιά μου έχω να πιαστώ!!!

Αλλά πρέπει να αποδεχτούμε ότι θα αγχωνόμαστε για πάντα και να χαλαρώσουμε (αν βγάζει νόημα αυτό...). Πριν μείνω έγκυος αγχωνόμουν για το ενδομήτριο αν είναι παχύ, αν θα γίνει η εμφύτευση, αν θα βγει θετική χοριακή, μην κάνω κάτι και τα χαλάσω όλα κλπ...

Μετά αγχωνόμουν αν θα δούμε σάκο, αν θα είναι ενδομήτριος, αν χτυπάει η καρδούλα, αν μεγαλώνει.. κλπ

Τώρα πάλι στο άγχος είμαι. Και η αυχενική να βγει καλή, πάλι άγχος θα έχω... Μετά όταν γεννήσω πάλι άγχος... Στο σχολείο, στην εφηβεία άστα να πάνε...

Οπότε μάλλον θα πρέπει να αποδεχτώ ότι θα αγχώνομαι, και να χαλαρώσω λιγάκι....!!! χεχε

Γιώτα εδώ να γκρινιάζεις κι εσύ κι όλες μας!!! Είμαστε εδώ για να ακούμε τις γκρίνιες τις δικές μας και των άλλων... άντε και καμιά συμβουλή σε παρένθεση...

Φιλάκια και θα φτιάξει ο καιρός που θα πάει...(μετά θα γκρινιάζουμε για τη ζέστη με την κοιλιά τούρλα!χεχε)

Απλα τα ειπες ολα... Δεν εχω να προσθέσω κατι... Οι σκεψεις μου, στο μυαλο σου... Τα φιλια μου κοριτσακι μου. 

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...