Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Έχουν και τα καθίσματα αυτοκινήτου ημερομηνία λήξης!! 

Καλέ ποια ρώτησε αν μπορεί να περπατήσει μετά τη γέννα; χάθηκα. 

 αν κάνεις καισαρική ξέχνα το ο περπάτημα. Αχαχαχ


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Κορίτσια μουυυυ βγήκε ο μη προγενετικο έλεγχος. Κανένα ίχνος ένδειξης για σύνδρομο dpwn.. Γιεςςςς επίσης στο αίμα μου δεν βρέθηκε χρωμόσωμα Υ μόνο Χ οπότε αγαπημένες μου... Κοριτσάκι είναι όχι αγόρι όπως μας είπαν στον μεγάλο υπέρηχο.. Θήλυ έγραφε πάνω το αποτέλεσμα 

  • Μου αρέσει 7

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Κορίτσια μουυυυ βγήκε ο μη προγενετικο έλεγχος. Κανένα ίχνος ένδειξης για σύνδρομο dpwn.. Γιεςςςς επίσης στο αίμα μου δεν βρέθηκε χρωμόσωμα Υ μόνο Χ οπότε αγαπημένες μου... Κοριτσάκι είναι όχι αγόρι όπως μας είπαν στον μεγάλο υπέρηχο.. Θήλυ έγραφε πάνω το αποτέλεσμα 

Εεεεε, μπραβο κοριτσακι μου.... Υπεροχα  νεα!!!! Συγχαρητήρια, χαιρομαι πολυ για σενα.!!!!!!! Καλε σου ειχαν πει αγορι κ τελικα ειναι κοριτσακι!!!!;;; Οποτε ολα παιζονται ακομα... Χαχαχα, οπως κ να εχει καλη κ ηρεμη συνέχεια απο εδω κ περα!!! 

Θυμισε μου λιγο τι έλεγχο εκανες κ ποσο κοστισε; Ειναι αυτος που ειχαμε πει οτι το στελνουν το δειγμα Αμερική; 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις με το φύλο... συγχαρητήρια @elpida20 . Πάντως κι εμένα την Τετάρτη ο γιατρός μου έλεγε ότι μην το δένω κόμπο το φύλο γιατί στο πρώτο τρίμηνο παίζει ένα ποσοστό λάθους. Στις δύο προηγούμενες πάντως είχε πέσει μέσα ο εμβρυολογος.

Tsilona                  πητ    27/9      κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Jennak83             πητ     3/10      κοριτσάκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

Elpida20               πητ    5/10       κοριτσάκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10      αγοράκι!!

Winspert               πητ    8/10         ??

Irene82                 πητ     9/10         ??

Marioula1234      πητ    10/10     κοριτσάκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Giwtouli1990        πητ    24/10       ??  

Καλέ χαμός με τις κόρες...

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, winspert είπε:

Εεεεε, μπραβο κοριτσακι μου.... Υπεροχα  νεα!!!! Συγχαρητήρια, χαιρομαι πολυ για σενα.!!!!!!! Καλε σου ειχαν πει αγορι κ τελικα ειναι κοριτσακι!!!!;;; Οποτε ολα παιζονται ακομα... Χαχαχα, οπως κ να εχει καλη κ ηρεμη συνέχεια απο εδω κ περα!!! 

Θυμισε μου λιγο τι έλεγχο εκανες κ ποσο κοστισε; Ειναι αυτος που ειχαμε πει οτι το στελνουν το δειγμα Αμερική; 

Μουφα η Αμερική κορίτσια λεφτά κοιτάνε να αρπαξουν οι μαλακες συγγνώμη κι ολας.. Μου είπαν 400 ευρώ ο έλεγχος με το αίμα αλλά πάνω γιατί στέλνεται Αμερική αλλά πάνω έγραφε ότι έγινε στο εργαστήριο της Κύπρου 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elpida20 είπε:

Μουφα η Αμερική κορίτσια λεφτά κοιτάνε να αρπαξουν οι μαλακες συγγνώμη κι ολας.. Μου είπαν 400 ευρώ ο έλεγχος με το αίμα αλλά πάνω γιατί στέλνεται Αμερική αλλά πάνω έγραφε ότι έγινε στο εργαστήριο της Κύπρου 

Σοβαρα; Κανουν τετοιες πουστιες; Τελοσπαντων, το καλο ειναι τα αποτελεσματα σου... Ολα καλα λοιπον!!! 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Μουφα η Αμερική κορίτσια λεφτά κοιτάνε να αρπαξουν οι μαλακες συγγνώμη κι ολας.. Μου είπαν 400 ευρώ ο έλεγχος με το αίμα αλλά πάνω γιατί στέλνεται Αμερική αλλά πάνω έγραφε ότι έγινε στο εργαστήριο της Κύπρου 

Λυπαμαι αλλα θα παρεμβω πρώτον συγχαρητήρια κορίτσι μου για τα αποτελεσματα να ειναι υγιη το μωρακι σου δεν ειναι τιποτα μουφα Ελπιδακι μου όντως παει Αμερική αλλα οχι το πακέτο των 400 που εκανες εσυ αν εκανες το μεγαλο πακετο τοτε έφευγε όντως Αμερική αλλα εδω είμαστε η μόνη χωρα που έχουμε φερει το μηχάνημα και γίνεται ο μη επεμβατικος δρν είναι για να περνουν χρήματα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Λυπαμαι αλλα θα παρεμβω πρώτον συγχαρητήρια κορίτσι μου για τα αποτελεσματα να ειναι υγιη το μωρακι σου δεν ειναι τιποτα μουφα Ελπιδακι μου όντως παει Αμερική αλλα οχι το πακέτο των 400 που εκανες εσυ αν εκανες το μεγαλο πακετο τοτε έφευγε όντως Αμερική αλλα εδω είμαστε η μόνη χωρα που έχουμε φερει το μηχάνημα και γίνεται ο μη επεμβατικος δρν είναι για να περνουν χρήματα

Τι να σου πω κορίτσι μου μπορεί να ναι όπως τα λες αλλά εμένα μου είπαν θα φύγει Αμερική το πακέτο και τα αποτελέσματα βγήκαν από εργαστήριο της Κύπρου 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Τι να σου πω κορίτσι μου μπορεί να ναι όπως τα λες αλλά εμένα μου είπαν θα φύγει Αμερική το πακέτο και τα αποτελέσματα βγήκαν από εργαστήριο της Κύπρου 

Πήρες το πακετο που γίνεται και στην Ελλαδα θα σου ειπαν μαλλον για το μεγάλο πακέτο οτι φεύγει Αμερική κοιτάξτε κοριτσια εδω δεν υπάρχει θεμα μιζας οπως στην αμνιοπαρακέντηση που τα περνουν οο γιατροί ουτε το κέντρο που τα κανει έχει να κερδισει κάτι όντως πληρώνονται αρκετά για αυτό αλλα ειναι για το μηχανημα αυτο που έχουν φέρει στημ Ελλάδα και κάνει τον έλεγχο αυτο το ξερω σίγουρα γιατί εμένα η γενετιστρια που μου το εκανε μου τα εξηγησε ολα αυτα τουλάχιστον απο το δικό της κέντρο τωρα απο τα αλλα μπορεί να εκμεταλλεύονται δεβ ξέρω

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια, ετσι κι ετσι τα νεα μου απο την αυχενικη...ηταν λιγο τσιμπημενη 2.6. Κι αυτο με πολυ παιδεμα και ψαξιμο γιατι στην αρχη εβγαινε ακομα πιο πανω...καπως ειχε μπουρδουκλωθει και το μικρουλι με τον ομφαλιο και δεν ηταν ξεκαθαρα τα πραγματα! Τωρα αναμενουμε τα αποτελεσματα των αιματολογικων και βλεπουμε!!Ευτυχως βεβαια, ολα τα υπολοιπα ηταν απολυτως φυσιολογικα!

  • Μου αρέσει 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Κοριτσια, ετσι κι ετσι τα νεα μου απο την αυχενικη...ηταν λιγο τσιμπημενη 2.6. Κι αυτο με πολυ παιδεμα και ψαξιμο γιατι στην αρχη εβγαινε ακομα πιο πανω...καπως ειχε μπουρδουκλωθει και το μικρουλι με τον ομφαλιο και δεν ηταν ξεκαθαρα τα πραγματα! Τωρα αναμενουμε τα αποτελεσματα των αιματολογικων και βλεπουμε!!Ευτυχως βεβαια, ολα τα υπολοιπα ηταν απολυτως φυσιολογικα!

Μήν αγχωνεσαι κορίτσι ολα θα ειναι τελεια


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Κοριτσια, ετσι κι ετσι τα νεα μου απο την αυχενικη...ηταν λιγο τσιμπημενη 2.6. Κι αυτο με πολυ παιδεμα και ψαξιμο γιατι στην αρχη εβγαινε ακομα πιο πανω...καπως ειχε μπουρδουκλωθει και το μικρουλι με τον ομφαλιο και δεν ηταν ξεκαθαρα τα πραγματα! Τωρα αναμενουμε τα αποτελεσματα των αιματολογικων και βλεπουμε!!Ευτυχως βεβαια, ολα τα υπολοιπα ηταν απολυτως φυσιολογικα!

Ολα καλα θα ειναι κοριτσακι μου... Ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα να ησυχασεις; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Κοριτσια, ετσι κι ετσι τα νεα μου απο την αυχενικη...ηταν λιγο τσιμπημενη 2.6. Κι αυτο με πολυ παιδεμα και ψαξιμο γιατι στην αρχη εβγαινε ακομα πιο πανω...καπως ειχε μπουρδουκλωθει και το μικρουλι με τον ομφαλιο και δεν ηταν ξεκαθαρα τα πραγματα! Τωρα αναμενουμε τα αποτελεσματα των αιματολογικων και βλεπουμε!!Ευτυχως βεβαια, ολα τα υπολοιπα ηταν απολυτως φυσιολογικα!

Μην ανησυχείς για τίποτα. Εγώ είχα αυχενικη 2.9!!! Τα αποτελέσματα αίματος βγήκαν τέλεια. Αν το μωράκι έχει το ρινικο κόκαλο και όλα δείχνουν καλά δεν έχεις πρόβλημα. Μην μου αγχώνεσαι

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εμένα η αυχενική βγήκε 2, σήμερα την έκανα!! Όλα μια χαρά, περιμένω τη Δευτέρα τα αποτελέσματα είμαι άτυχη που μεσολαβεί Σ/Κ αλλά όλα καλά θα είναι με τον παίδαρό μου το νιώθω! Αγοράκι έχω εγώ, μας φάγατε εσείς με τα κορίτσια βέβαια! Χεχε γερά να είναι τα μωράκια μας και τα παιδάκια όλου του κόσμου Παναγία μου! Ρε κορίτσια εγώ βάσει περιόδου σήμερα είμαι 12+1 αλλά ο γιατρός εκεί σήμερα μου είπε ότι βγαίνει λίγο μεγαλύτερο 12+5 μου έγραψε στο χαρτί! Αυτό σημαίνει ότι από 24/10 που είχα πητ, τώρα πάω για 20/10 ή λέω χαζομάρες??

  • Μου αρέσει 3

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...