Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα!Μόλις γύρισα από την κλινική,σε δύο ώρες θα ξέρω το αποτέλεσμα.Εσυ πως είσαι ?

      Αγωνιώ με εσένα !!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη !!!! Εγώ είμαι 6η ημέρα σήμερα …. Κάνω υπομονή κ προσπαθώ να είναι ήρεμη και αισιόδοξη !!!! Καλημέρα !

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα! Οι εξωσωματικές υποτίθεται ότι δεν έχουν καμία διαφορά από τις υπόλοιπες αφότου γίνει η εμφύτευση. Απλά ανάμεσα στους γιατρούς αναφέρονται ως πολύτιμες κυήσεις. Λες και οι άλλες δεν είναι πολύτιμες. Ως ακριβές κυήσεις θα έπρεπε να αναφέρονται! χεχε

Γεικά, πλεον δεν πάνε πάντα με καισαρική και πολλές γεννάνε φυσιολογικά. Στη δική μου περίπτωση με κόβω για καισαρική λόγω του διαβήτη, που και εκεί δεν πάνε πάντα και υποχρεωτικά με καισαρική. Νομίζω έχει να κάνει με το γιατρό. Κάποιοι δουλεύουν πιο πολύ με καισαρικές και κάποιοι το παλεύουν μέχρι τέλους με φυσιολογικό. Οι δεύτεροι για μένα είναι προτιμότεροι, αλλά δε θα κάτσουμε να σκάσουμε.

Αν εσύ όπως λες δεν έχεις πολλές επιλογές για γιατρό, δεν θα σκάσεις. Πίεσέ τον λίγο να σου πει για ποιους λόγους πρέπει να κάνετε καισαρική. Βέβαια δεν σου είπε ότι σίγουρα θα κάνετε. Θα το αφήσετε όσο πάει είπε. Άλλοι λένε κατευθείαν καισαρική και δε σηκώνουν κουβέντα. Άκου τον γιατρό σου και με το καλό να έρθει το μωράκι σου, είτε έτσι ,είτε αλλιώς!

Εγώ κρύωσα λιγάκι... Έχω πονόλαιμο και είναι λίγο βουλωμένη η μύτη μου...

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου... Πολυ σωστό αυτο που ειπες... Ειναι σιγουρα ακριβες κυησεις. Χαχαχα... Γενικα ο γιατρος μου ειναι πολυ του φυσιολογικου τοκετου. Απλα γιατι να μη γινει προκληση αν το παιδι εχει παρει θεση; Θα πρεπει να το ξανασυζητησω μαζι του... Θα το συζητησω κ με τη μαια μου... Δλδ μου ειπε πως αν σπασουν τα νερα κ αρχίσουν οι πονοι θα γεννησω φυσιολογικα. Αν οχι δε θα κανουμε προκληση κ θα παμε με καισαρικη... Αυτο με χαλασε λιγο... Τελοσπαντων θα το δούμε... Απλα ήθελα τις δικες σας γνωμες σύμφωνα με τους  γιατρούς σας... Περαστικα αγαπη μου ευχομαι... 

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κατάλαβα αγαπη μ....πιστεύω όμως ο γιατρός σ θα κάνει ότι καλητερο για σενα κ για τον άντρα σ....Ίσως ναι έχει παλιές αντιλήψεις αλλα ποτε δεν ξέρεις....Μπορεί να σε έκπληξη άριστα στο τελος....φιλακια πολλά και να προσέχετε...

Σωστα, ποτε δεν ξερεις... Μακαρι... Σε ευχαριστώ ταρζανακι μου... 

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα καλημέρα με ήλιο. Δε σας διάβασα. Έχω σήμερα δουλειές με φούντες...μόνο όταν πεθάνω θα ξεκουραστώ εγώ να ξερετε

καλημερααααααα.χαχαχαχαχα τι λες καλέ πρωι πρωι....μην σκας καν τα σιγα σιγα....Όλα θα γίνουν.....φιλακιαααα

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα καλημέρα με ήλιο. Δε σας διάβασα. Έχω σήμερα δουλειές με φούντες...μόνο όταν πεθάνω θα ξεκουραστώ εγώ να ξερετε

Μωρη μακαβρια αι σιχτιρ με τους πεθαμους αχχαχαχα εγω εκανα τις εξετασουλες μου και μια χαρα ειμαι τωρα καθισιοοοο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια μου ειπε να αλλαξω τον σιδηρο κ να παρω το hemafer. Μου ειπρ οτι μπορω να μασησω ή κ να το καταπιω. Το παιρνει καποια; Εχει γευση σοκολατας απ οτι διαβασα... 

Εγώ δεν το ξέρω μασωμενοοο εεεε ελπίζω να μπορείς νά το πάρεις


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Η αλήθεια είναι ότι νευρίασα πολύ και είπα δεν θα ξαναγραψω!Εγώ συμφωνώ σε όλα μαζί σου σέβομαι πάντα τους προβληματισμούς κάθε πληγωμένης κοπέλας που έχει περάσει τόσα!Μπήκα στο φόρουμ όχι για να λέω άσχετα αλλά για όταν θα σκέφτομαι κάτι και με προβληματίζει να με βοηθήσει κάποια που έχει περάσει κάτι το αντίστοιχο!Παρολα αυτά δεν μπορώ από την στιγμή που ενοχλούνται κάποιες να μου κάνουν κριτική για το τι κάνω στο μωρό μου που έχω περάσει τα χίλια δυο για να φτάσω ως εδω!Μακάρι να με αξιώσει ο Θεός να το κρατήσω αγκαλιά γιατί όσο και να μην το σκεφτόμαστε ο Θεός είναι πάνω από όλα όσο άγχος και αν έχω εγώ Εκείνος ξέρει αν μου το χαρίσει η όχι!Δεν μπορώ να μαλώνω πασχαλιατικα και με στεναχωρεί που με κάποιες πέρασα τα ίδια και ξέρουν ακριβώς πώς είναι!Και τι να κάνουμε δεν είμαστε όλες άνετες!Μακάρι να ήμασταν!Θα μπαίνω στο φόρουμ και θα μιλάω μόνο με μήνυμα!Να μην παρεξηγούνται κάποιες!Σε ευχαριστώ για όλα όσα έγραψες!Χάρηκα γιατί ξέρω ότι αν σε ρωτήσω κάτι ευχαρίστως θα απαντήσεις!

Κοριτσι μου τι επεισόδια έχασα; Ποια σου έκανε κριτική; Τι έγινε; εδώ θα μείνεις και θα λες ότι σε ανησυχεί. Όλες αυτό κάνουμε τόσο καιρό. Φαντάσου κι εγώ σαν δεύτερη φορά εγκυος ρωτάω και ξανά ρωτάω τα ίδια πολλές φορές. Είναι δυνατόν; Το φόρουμ δεν είναι μόνο για χαβαλε. Εδώ όλες έχουμε γίνει κάτι παραπάνω από γνωστές και μη σου πω καταλαβαινομαστε και παραπάνω μεταξύ μας απ' ότι με τις φίλες μας. Σαφώς και δε θα ταιριάζουμε όλες το μόνο σίγουρο ή θα υπάρχουν και αντιπαραθέσεις αλλά όχι να μας φύγεις. Θα σε φάω άμα το κουνήσεις.

13 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

λοιπόν για να λυξει το θέμα εδω γιατί κ γω εχω νεύρα ξέρετε θα φύγω εγώ  από δω μέσα η μη εγκυος .( που κάθομαι εγω κ λέω για τις αποβολές μ) που αντίθετος εχω σκιστει  να βοηθησω οσο περισσοτερο μπορω ρην καθε μια εδω μεσα...( κ το κανω οζι για δειχτο αλλα γιατι πραγματικα το θελω...) προφανώς δεν καταλάβε η ντορο τι ήθελα να πω κ πως το είπα....Τελικά όντως ο γραπτός δεν είναι καλός καθολου....κ γω ειμαι ενα ατομο αυθόρμητο πολυ....κ γλυκια μ ντόρο κ βέβαια σε καταλαβαίνω πιο πολυ απ όλες εδω μεσα ....νευριάσες όμως...Τέλος πάντως..θέση εγω δεν εχω εδώ οπότε μείνε εσυ καλητερα....

κ όσο το ότι επιβάλλω εγω να κόψει ο άλλος το ανχος σ δεν το λέω για κακο βέβαια...Δεν είμαι τέτοια.

φιλιά κοριτσια μ σε όλες καλη συνεχεια...Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης να έχετε με υγεία αγάπη κ αισιοδοξη να είναι γεμάτη η ζωή σας ...το σπίτι σας κ το παιδί που έρχεται.

 

 

Ούτε εσύ θα φύγεις μωρή αρλουμπα επιτόπου.... 

Βρε κορίτσια ακόμη δε σας διάβασα τώρα σιγά σιγά καταλαβαίνω τι έγινε. Εδώ μέσα καταρχάς ΟΛΕΣ έχουμε άγχη, ορμόνες, σπίτι και καθημερινότητα. Μπορεί να ξυπνάμε στραβά και να παρεξηγούμε ή να μη διατυπώνουμε σωστά τα λεγόμενα μας και να αλληλοπαρεξηγούμαστε. Είναι λόγοι αυτοί για αποχωρήσεις; Καλά βρε με τις φίλες σας δε μαλώνετε; Έχετε την εντύπωση ότι με άγνωστες εντελώς θα είναι όλα πάντα μέλι γάλα; Σαφώς και θα παρεξηγηθουμε. Δεν είδα ακόμη τι είπε η Ραφαέλα στη Δώρο γιατί διαβάζω μόνο τα καινούργια μηνύματα σας προς το παρόν αλλά θεωρώ πως μάλλον και οι δύο σας το πήρατε πιο βαριά απ' ότι πρέπει. Από τη μια η Ραφαέλα συμβούλευσε γιατί δεν θα ήθελε η Δώρο και καμιά άλλη να αγχώνεται άδικα γιατί μπορεί να καταλάβει το άγχος μας παρά πολύ καλά. Και από την άλλη η Δώρο έχει δίκιο στο ότι σίγουρα πρέπει να μοιραζόμαστε και τις ανησυχίες μας. Όπως είναι ο τράχηλος μια ανησυχία που μπορεί κάποια να ταυτιστεί είναι και κάθε τι που μπορεί να πέρασε ή να ανησύχησε την κάθε μια από μας. Κι εγώ που λέω για το ζάχαρο πχ μπορεί να αγχωσω κάποια κοπέλα που δεν έχει. Αυτό μπορεί να συμβεί με την ιστορία ή την ανησυχία της κάθε μιας μας βρε κορίτσια.... Γιατί το πήρατε στραβά τόσο; Εγώ βλέπω ότι καμία από τις δύο δεν έχει άδικο. Ίσως να παιχτηκε λάθος διατύπωση δεν ξέρω δεν διάβασα τι υποθηκε ακόμη αλλα χαλαρώστε. Είμαστε εδώ και για τα ευχάριστα και για τα δυσάρεστα και για τους τσακωμούς και για όλα μας!!!

Χαμογελάτε γιατί χανόμαστε...

13 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

ΛΟΙΠΟΝΝΝΝΝ κ επειδη το θεματακι αμεσα αφορουσε κ εμενα γτ εγω συμβουλευσα στην κοπελα τι να κανει εγω τις ειπα τι επαθα κλπ..εδω μεσα π υπαρχουν καποια κοριτσια π ισως επηρεαζονται....νομιζω πως κακως ανεφερα τι περασα κ εγινε αυτος ο ντορος νομιζω πως κακως εξαρχης μπλεχτηκα σε εσας τις φρεσκοεγκυουλες.....νομιζω ξερω π θα με βρει η καθεμια σας....υπαρχουν τα π.μ.....εγω π ειχα ολιγοαμνιο εγω π ειχα γερασμενο πλακουντα,εγω π ειχα κοντο τραχυλο λογω συσπασεων εγω π νοσηλευτηκα στο νοσοκομειο...κ τελος εγω π επαθα μαστιτιδα κ δεν καταφερα να θηλασω τ παιδι μου....δεν θα αναφερθω ξανα σε οτι μ συναιβει γτ πολυ απλα δεν θα ξαναδειτε απαντηση μου εδω μεσα....δεν θελω να παρεξηγηθει καμια! Αισθανομαι ασχημα για οτι συναιβει....με συγχωρειτε λοιπον γλυκα μ κοριτσια.....η καθεμια στην ωρα της ετσι δεν ειναι? Την εζησα εγω αυτην την γλυκια κ αγχωτικη προσμονη....τωρα σειρα σας!!!! Απλα λαθος μου!

Γερα μωρα σε ολες σας!!! Θα σας διαβαζω!

Άλλη πάλι. Βρε κι εγώ είχα επιπλοκή στον τοκετό. Λεπτομέρειες δε λέω από επιλογή άλλο το ανέφερα γιατί δεν γίνεται να λέω για την τωρινή μου εγκυμοσυνη χωρίς να αναφέρω γιατί γίνονται κάποιες εξετάσεις παραπάνω ή γιατί θα πάω για καισαρική εσπευσμένα αν πρώτα ο Θεός φτάσουμε εκεί. Όλες μας θα πούμε τι και πως μας συναιβη ή τι μας ανησυχεί. Το κακό θα ήταν να έβγαινα να πω άααα έχεις τα ίδια συμπτώματα με μένα άρα κι εσύ θα το πάθεις. Αυτό ναι είναι τραγικό. Αλλά τα υπόλοιπα γιατί να μη τα μοιραζόμαστε; Σίγουρα έχει παιχτεί λάθος διατύπωση δε μου το βγάζετε από το μυαλό. Άλλο ήθελε να υποθει άλλο βγήκε και γίνατε όλες μπαχαλο βρε κορίτσια μου. Γιατι; Είμαστε τόσο καιρό μια τέλεια παρέα με τα καλά της τα κακά της τις παρεξηγήσεις της εεε και; Σιγά το πράγμα. Γιατί εγώ με την @Farmakotriftena δεν είχαμε τέτοια στιγμή; Να που τελικά και χαβαλε ξανά κάνουμε. Δεν είναι αυτά λόγοι βρε κορίτσια να τρωγεστε τόσο. Με μαμαδογκουπ του φβ μοιάζει όλο αυτό. Αφήστε τα πνευματα να ηρεμήσουν μέρες που είναι αλλά μην αποχωρειτε. Ξεχνάτε βρε τα γέλια μας; Τις ωραίες μας στιγμές εδώ που μας έφευγαν τα άγχη τσακ μπαμ; Κι εσύ Βαλεντίνα μου σαφώς και έχεις θέση εδώ. Μην ακούω βλακείες. Έχουμε πει και με σένα τόσα. Είναι δυνατόν να είσαι περιττη επειδή απλά έχεις ήδη παιδάκι και δεν είσαι έγκυος; Βρε θα σας κάνω κοντοσούβλι όλες για το Πάσχα και έχω και ζάχαρο να πάω μια και καλή τρελογκες. Μεγάλη εβδομάδα μπήκε δαιμονιστηκατε καλέ όλες;

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσι μου τι επεισόδια έχασα; Ποια σου έκανε κριτική; Τι έγινε; εδώ θα μείνεις και θα λες ότι σε ανησυχεί. Όλες αυτό κάνουμε τόσο καιρό. Φαντάσου κι εγώ σαν δεύτερη φορά εγκυος ρωτάω και ξανά ρωτάω τα ίδια πολλές φορές. Είναι δυνατόν; Το φόρουμ δεν είναι μόνο για χαβαλε. Εδώ όλες έχουμε γίνει κάτι παραπάνω από γνωστές και μη σου πω καταλαβαινομαστε και παραπάνω μεταξύ μας απ' ότι με τις φίλες μας. Σαφώς και δε θα ταιριάζουμε όλες το μόνο σίγουρο ή θα υπάρχουν και αντιπαραθέσεις αλλά όχι να μας φύγεις. Θα σε φάω άμα το κουνήσεις.

Ούτε εσύ θα φύγεις μωρή αρλουμπα επιτόπου.... 

Βρε κορίτσια ακόμη δε σας διάβασα τώρα σιγά σιγά καταλαβαίνω τι έγινε. Εδώ μέσα καταρχάς ΟΛΕΣ έχουμε άγχη, ορμόνες, σπίτι και καθημερινότητα. Μπορεί να ξυπνάμε στραβά και να παρεξηγούμε ή να μη διατυπώνουμε σωστά τα λεγόμενα μας και να αλληλοπαρεξηγούμαστε. Είναι λόγοι αυτοί για αποχωρήσεις; Καλά βρε με τις φίλες σας δε μαλώνετε; Έχετε την εντύπωση ότι με άγνωστες εντελώς θα είναι όλα πάντα μέλι γάλα; Σαφώς και θα παρεξηγηθουμε. Δεν είδα ακόμη τι είπε η Ραφαέλα στη Δώρο γιατί διαβάζω μόνο τα καινούργια μηνύματα σας προς το παρόν αλλά θεωρώ πως μάλλον και οι δύο σας το πήρατε πιο βαριά απ' ότι πρέπει. Από τη μια η Ραφαέλα συμβούλευσε γιατί δεν θα ήθελε η Δώρο και καμιά άλλη να αγχώνεται άδικα γιατί μπορεί να καταλάβει το άγχος μας παρά πολύ καλά. Και από την άλλη η Δώρο έχει δίκιο στο ότι σίγουρα πρέπει να μοιραζόμαστε και τις ανησυχίες μας. Όπως είναι ο τράχηλος μια ανησυχία που μπορεί κάποια να ταυτιστεί είναι και κάθε τι που μπορεί να πέρασε ή να ανησύχησε την κάθε μια από μας. Κι εγώ που λέω για το ζάχαρο πχ μπορεί να αγχωσω κάποια κοπέλα που δεν έχει. Αυτό μπορεί να συμβεί με την ιστορία ή την ανησυχία της κάθε μιας μας βρε κορίτσια.... Γιατί το πήρατε στραβά τόσο; Εγώ βλέπω ότι καμία από τις δύο δεν έχει άδικο. Ίσως να παιχτηκε λάθος διατύπωση δεν ξέρω δεν διάβασα τι υποθηκε ακόμη αλλα χαλαρώστε. Είμαστε εδώ και για τα ευχάριστα και για τα δυσάρεστα και για τους τσακωμούς και για όλα μας!!!

Χαμογελάτε γιατί χανόμαστε...

Α ρε αγάπη τι ψαχνεις και εσυ ας το αφήσουμε το θεμα δεν έχει ουσια εγω ενα ξερω να πω ναι υπάρχουν ανησυχιες και ναι η καθεμια μας εχει τα δικα της προβληματα εσυ τι κάνεις;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

Α ρε αγάπη τι ψαχνεις και εσυ ας το αφήσουμε το θεμα δεν έχει ουσια εγω ενα ξερω να πω ναι υπάρχουν ανησυχιες και ναι η καθεμια μας εχει τα δικα της προβληματα εσυ τι κάνεις;

Έχει ουσία βρε κορίτσι.... Γιατί ξαφνικά 3 κοπέλες εγραψαν για αποχώρηση. Ενώ μου μυρίζετε παρεξήγηση φυσιολογικη από δύο άγνωστα άτομα που σαφώς και θα παρεξηγηθουνε αν δεν γνωρίζονται έτσι και ο γραπτός λόγος διατυπωθεί λάθος. Το ξέρεις και το ξέρω. Δε θέλω τα κορίτσια μας έτσι. Εγώ μπήκα να ευχηθώ μες τη τρελή χαρά καλή Μ. Εβδομάδα και έμεινα.... Κι εγώ έχω έρθει σε αντιπαράθεση εδώ αλλά άμα δεν βριστουμε κιόλας γιατί να αποχωρούμε; Δεν ταιριάζουμε με 3-4 εεε υπάρχουν κι άλλα κοριτσάκια που τα λέμε μια χαρά. Δε θέλω να πάρω θέση καμία γιατί ακόμη δεν έχω βρει καταρχάς τι έγραψε η Ραφαέλα και πως ξεκίνησε όλο αυτό μιας που είχα θέμα με το ίντερνετ και δεν έμπαινα. Οπότε είμαι εντελώς έξω από το χορό και το να πάρω μια θέση από τις δύο το θεωρώ άδικο. Ξέρω όμως τη Ραφαέλα και τον τρόπο που γράφει έχω καταλάβει επίσης και την πλευρά της Δώρο... Οπότε μένω αμέτοχη αλλά αποχωρήσεις βρε τρελές γιατί;

Εγώ καλά είμαι. Χθες είχα λίγα καφετί γιατί δεν ξέρω αλλά μου είχε πει ο γιατρός να περιμένω να ξανά δω. Αν δω βέβαια ποσότητα θα πάω από εκεί. Εσύ τι κάνεις; Ο παίδαρος;

 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Έχει ουσία βρε κορίτσι.... Γιατί ξαφνικά 3 κοπέλες εγραψαν για αποχώρηση. Ενώ μου μυρίζετε παρεξήγηση φυσιολογικη από δύο άγνωστα άτομα που σαφώς και θα παρεξηγηθουνε αν δεν γνωρίζονται έτσι και ο γραπτός λόγος διατυπωθεί λάθος. Το ξέρεις και το ξέρω. Δε θέλω τα κορίτσια μας έτσι. Εγώ μπήκα να ευχηθώ μες τη τρελή χαρά καλή Μ. Εβδομάδα και έμεινα.... Κι εγώ έχω έρθει σε αντιπαράθεση εδώ αλλά άμα δεν βριστουμε κιόλας γιατί να αποχωρούμε; Δεν ταιριάζουμε με 3-4 εεε υπάρχουν κι άλλα κοριτσάκια που τα λέμε μια χαρά. Δε θέλω να πάρω θέση καμία γιατί ακόμη δεν έχω βρει καταρχάς τι έγραψε η Ραφαέλα και πως ξεκίνησε όλο αυτό μιας που είχα θέμα με το ίντερνετ και δεν έμπαινα. Οπότε είμαι εντελώς έξω από το χορό και το να πάρω μια θέση από τις δύο το θεωρώ άδικο. Ξέρω όμως τη Ραφαέλα και τον τρόπο που γράφει έχω καταλάβει επίσης και την πλευρά της Δώρο... Οπότε μένω αμέτοχη αλλά αποχωρήσεις βρε τρελές γιατί;

Εγώ καλά είμαι. Χθες είχα λίγα καφετί γιατί δεν ξέρω αλλά μου είχε πει ο γιατρός να περιμένω να ξανά δω. Αν δω βέβαια ποσότητα θα πάω από εκεί. Εσύ τι κάνεις; Ο παίδαρος;

 

Ελα μωρε σιγα τι ειπε η Ραφαελα και η καθε Ραφαελα οοοο κοιτα να σου πω οποια θελει ας μεινει και οποια θελει ας φυγει ετσι εδω θα λεμε οτι θέλουμε σιγα το θεμα δεν εχουμε χουντα δεν ειπε κάτι κακο τωρα δεν το συνεχιζω ετσι το λυσανε μεταξυ τους εμένα μου περισσευει εγω θα κανω νανι σημερα δεν είμαι στα καλα μου κανω εμετούς χαχαχχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ελα μωρε σιγα τι ειπε η Ραφαελα και η καθε Ραφαελα οοοο κοιτα να σου πω οποια θελει ας μεινει και οποια θελει ας φυγει ετσι εδω θα λεμε οτι θέλουμε σιγα το θεμα δεν εχουμε χουντα δεν ειπε κάτι κακο τωρα δεν το συνεχιζω ετσι το λυσανε μεταξυ τους εμένα μου περισσευει εγω θα κανω νανι σημερα δεν είμαι στα καλα μου κανω εμετούς χαχαχχαχα

Δεν συμφωνώ ..  δε θα τα κηνυγησω τα κορίτσια να μείνουν προφανώς με την κουτάλα. Δεν είναι όμως του χαρακτήρα μου να μην τους πω και δυο λόγια. Σαφώς και θα λέμε ότι θέλουμε αυτό ισχύει για όλα τα κορίτσια....  Κάνε το νάνι σου να ηρεμήσεις. Κι εγώ έχω ναυτία από προχθές και στο Τσικ γλίτωσα τον εμετό το πρωί... Τι φάση περνάμε πάλι δε ξέρω με τα συμπτώματα!!! Εκεί που λες επιτέλους πέρασαν έρχονται δυναμικά και πάλι απ' την αρχή.

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια μου ειπε να αλλαξω τον σιδηρο κ να παρω το hemafer. Μου ειπρ οτι μπορω να μασησω ή κ να το καταπιω. Το παιρνει καποια; Εχει γευση σοκολατας απ οτι διαβασα... 

Ναι αγάπη εγώ το παίρνω! Μια χαρά ναι μασώμενο είναι και έχει ωραία γεύση, δε θα έχεις κανένα θέμα! Φαντάζομαι σου είπε να σταματήσεις το φυλλικό ε? Γιατί το hemafer είναι σίδηρος και φυλλικό μαζί!

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Ναι αγάπη εγώ το παίρνω! Μια χαρά ναι μασώμενο είναι και έχει ωραία γεύση, δε θα έχεις κανένα θέμα! Φαντάζομαι σου είπε να σταματήσεις το φυλλικό ε? Γιατί το hemafer είναι σίδηρος και φυλλικό μαζί!

Σίδηρο και φιλικό έπαιρνα κι εγώ για αρχή αλλά όχι μασωμενο. Αυτό ήταν που με πείραξε νηστική και έπαθα καούρα. Πόσα πολλά υπάρχουν; Κι εγώ θέλω αυτο με τη σοκολάτα σε παίζω!!!

Πάντως κοριτσια εγώ πλέον το πίνω πριν ή κατά τη διάρκεια του φαγητού. Αν δω αποτέλεσμα τελικά το άδειο εντελώς στομάχι είναι ολίγον μύθος ή δεν είναι όλα τα σιδηρα ίδια. Προφανώς βέβαια γαλακτοκομικά και τα συναφή μακρυά για δύο ώρες τουλάχιστον...

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...