Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Nikoleta... είπε:

Καλημέρα! Εγώ έχω ΠΗΤ 19/10 και μας είπαν με επιφύλαξη ότι μπορεί να είναι αγοράκι. Άρα δεν ξέρω σίγουρα.

Κοπέλα μου καλώς ήρθες στο όμορφο παρεάκι μας!!! (Δεν σε καλωσόρισα ποτέ η μουλάρα! :P) Μαζί πάμε εμείς και αγοράκι και μία μέρα διαφορά! Με το καλό ο παίδαρός σου!!


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Κορίτσια μου γειά σας κι από μένα! Πως είστε, τι κάνετε; Εμείς αύριο έχουμε γιατρό, μετράω τις ώρες κυριολεκτικά! Άντε να το δούμε λίγο το ανθρωπάκι μας!!!

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Κι εγώ περιμένω την πρώτη κλωτσίτσα σαν τρελή, τίποτα ακόμα! Είχες φτιάξει και πιο καινούριο πινακάκι από αυτό, εγώ έχω αγοράκι και έχω Πητ 20/10! Ααα και η Winspert αγοράκι έχει τελικά!

Από κλωτσιές τίποτα εγώ κορίτσια, περιμένω πως και πως!!! Ώρες ώρες νιώθω κάτι αλλά νομίζω ότι είναι έντερο, δε μπορώ να το ξεχωρίσω! Θέλω κλωτσιδιααααα!

  • Μου αρέσει 5

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Tsilona                  πητ    27/9      κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Jennak83             πητ     3/10      κοριτσάκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

Elpida20               πητ    5/10       κοριτσάκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10      αγοράκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10         ??

Marioula1234      πητ    10/10     κοριτσάκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

katerinaki 86        πητ     23/10         ??

  • Μου αρέσει 3

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Tsilona                  πητ    27/9      κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Jennak83             πητ     3/10      κοριτσάκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

Elpida20               πητ    5/10       κοριτσάκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10      αγοράκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10         ??

Marioula1234      πητ    10/10     κοριτσάκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

katerinaki 86        πητ     23/10         ??

Αντε, περιμένουμε τα 2 ερωτηματικα να ειναι αγορακια κ τοτε θα υπάρχει  απολυτη αρμονια... Χαχαχα, πλακα κανω... Γερα να είναι τα μωράκια μας... 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου γειά σας κι από μένα! Πως είστε, τι κάνετε; Εμείς αύριο έχουμε γιατρό, μετράω τις ώρες κυριολεκτικά! Άντε να το δούμε λίγο το ανθρωπάκι μας!!!

Από κλωτσιές τίποτα εγώ κορίτσια, περιμένω πως και πως!!! Ώρες ώρες νιώθω κάτι αλλά νομίζω ότι είναι έντερο, δε μπορώ να το ξεχωρίσω! Θέλω κλωτσιδιααααα!

Άντε με το καλό να έρθει η αυριανή να δείτε τον πριγκιπάκο σας... Εγώ τρελαίνομαι σε κάθε υπέρηχο που κουνάει συνέχεια χεράκια και ποδαράκια!!! Αχχχχ κορίτσια δηλώνω ήδη τρρρρρελά ερωτευμένη με το γιο!!!!! :x:x

  • Μου αρέσει 3

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Κοπέλα μου καλώς ήρθες στο όμορφο παρεάκι μας!!! (Δεν σε καλωσόρισα ποτέ η μουλάρα! :P) Μαζί πάμε εμείς και αγοράκι και μία μέρα διαφορά! Με το καλό ο παίδαρός σου!!

Καλώς σας βρήκα!!!! Χαχα δεν πειράζει!

Ναι είμαστε μαζί! Με μία μέρα διαφορά! Σ' ευχαριστώ πολύ! Με το καλό και ο δικός σου! 

Δεν ξέρω αν είναι της φαντασίας μου, αλλά νιώθω όταν είμαι ξαπλωμένη σαν να κολυμπάει κάτι και να μσ γαργαλάει. Είναι δυνατόν από τόσο νωρίς; Εσύ έχεις νιώσει κάτι τέτοιο;

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!! Χτες πέρασα μια βόλτα για τσισα απτό ιατρείο γτ ήμουν στην αγορά κ θα σκαγα κ είπα την μαία του γιατρού να με βάλει λίγο στον καρδιοτοκογραφο να τ ακούσω. Αχαχαχχα

Με λέει είναι δύσκολο σ αυτήν την εβδομάδα να το εντοπίσω μ αυτό το μηχάνημα αλλά έλα. Να δούμε. Ε το πιάσε. Τ άκουσα το κορίτσι μου κ ησύχασα!!! Αχαχαχ

Αααα καλέ αύριο έλεγα να πάω να κάνω την καμπύλη που με είπε, αλλά γ@μ*θ*κ@ να τρώω τσουρεκι σήμερα. Μήπως να πάω Πέμπτη; 

  • Χαχα 5

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Γειά σας!! Χτες πέρασα μια βόλτα για τσισα απτό ιατρείο γτ ήμουν στην αγορά κ θα σκαγα κ είπα την μαία του γιατρού να με βάλει λίγο στον καρδιοτοκογραφο να τ ακούσω. Αχαχαχχα

Με λέει είναι δύσκολο σ αυτήν την εβδομάδα να το εντοπίσω μ αυτό το μηχάνημα αλλά έλα. Να δούμε. Ε το πιάσε. Τ άκουσα το κορίτσι μου κ ησύχασα!!! Αχαχαχ

Αααα καλέ αύριο έλεγα να πάω να κάνω την καμπύλη που με είπε, αλλά γ@μ*θ*κ@ να τρώω τσουρεκι σήμερα. Μήπως να πάω Πέμπτη; 

Κι εσύ καμπύλη τόσο νωρίς; Αχ τι θα κάνουμε με τα τσουρέκια οεο;


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Καλώς σας βρήκα!!!! Χαχα δεν πειράζει!

Ναι είμαστε μαζί! Με μία μέρα διαφορά! Σ' ευχαριστώ πολύ! Με το καλό και ο δικός σου! 

Δεν ξέρω αν είναι της φαντασίας μου, αλλά νιώθω όταν είμαι ξαπλωμένη σαν να κολυμπάει κάτι και να μσ γαργαλάει. Είναι δυνατόν από τόσο νωρίς; Εσύ έχεις νιώσει κάτι τέτοιο;

 

Ναι ε? Όντως από τόσο νωρίς? Τυχερούλα! Όχι εγώ τίποτα ακόμα και επειδή είναι το πρώτο μου όλοι μου λένε μην περιμένεις πριν τις 16 εβδομάδες! Για να δούμεεεε, ανυπομονώ!! :grin:


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Ναι ε? Όντως από τόσο νωρίς? Τυχερούλα! Όχι εγώ τίποτα ακόμα και επειδή είναι το πρώτο μου όλοι μου λένε μην περιμένεις πριν τις 16 εβδομάδες! Για να δούμεεεε, ανυπομονώ!! :grin:

Kαι ξερετε ε; Μόλις νιώσουμε τις πρώτες κλωτσιές μετά θα ανησυχούμε όλη μέρα αν δεν μας κλωτσάνε τακτικά! Δε θα ηρεμήσουμε ποτέ οι δόλιες οι μάνες;;;;

  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giwtouli1990 είπε:

Ναι ε? Όντως από τόσο νωρίς? Τυχερούλα! Όχι εγώ τίποτα ακόμα και επειδή είναι το πρώτο μου όλοι μου λένε μην περιμένεις πριν τις 16 εβδομάδες! Για να δούμεεεε, ανυπομονώ!! :grin:

Μπορεί να είναι και το έντερο, γιατί είναι πολύ νωρίς. Αλλά δεν το έχω ξανανιώσει αυτό. Κι εμένα το πρώτο μου παιδάκι είναι, αλλά η δεύτερη εγκυμοσύνη (η πρώτη ήταν εξωμήτρια). Άντε πλησιάζουμε!!! Κι εγώ ανυπομονώ!

Just now, gogouli_ είπε:

Kαι ξερετε ε; Μόλις νιώσουμε τις πρώτες κλωτσιές μετά θα ανησυχούμε όλη μέρα αν δεν μας κλωτσάνε τακτικά! Δε θα ηρεμήσουμε ποτέ οι δόλιες οι μάνες;;;;

Καλά εννοείται αυτό. Εδώ εμένα βγήκε καλή η Αυχενική και την επόμενη μέρα που πήρα τις αιματολογικές εξετάσεις βγήκα θετική στον Κυτταρομεγαλοϊό. Οπότε άντε πάλι άγχος για άλλο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Kαι ξερετε ε; Μόλις νιώσουμε τις πρώτες κλωτσιές μετά θα ανησυχούμε όλη μέρα αν δεν μας κλωτσάνε τακτικά! Δε θα ηρεμήσουμε ποτέ οι δόλιες οι μάνες;;;;

Χαχαχα ρε ναιιιι πραγματικά! Είναι τόσο μαγική αυτή η περίοδος και θα έπρεπε να τη χαιρόμαστε περισσότερο, όχι να έχουμε τόσο άγχος για τα πάντα.. Ας κάνουμε μία προσπάθεια οοοοολες μαζί να χαλαρώσουμε και να το απολαύσουμε!!!!!

Just now, Nikoleta... είπε:

Μπορεί να είναι και το έντερο, γιατί είναι πολύ νωρίς. Αλλά δεν το έχω ξανανιώσει αυτό. Κι εμένα το πρώτο μου παιδάκι είναι, αλλά η δεύτερη εγκυμοσύνη (η πρώτη ήταν εξωμήτρια). Άντε πλησιάζουμε!!! Κι εγώ ανυπομονώ!

Καλά εννοείται αυτό. Εδώ εμένα βγήκε καλή η Αυχενική και την επόμενη μέρα που πήρα τις αιματολογικές εξετάσεις βγήκα θετική στον Κυτταρομεγαλοϊό. Οπότε άντε πάλι άγχος για άλλο θέμα.

Όλα καλά θα είναι κοριτσάκι μου, μην αγχώνεσαι! Το μπεμπάκι σου σε θέλει ήρεμη! Κάνε όσες εξετάσεις χρειάζεται για να είσαι σίγουρη.. Ο γιατρός σου τι είπε??


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , winspert είπε:

Αντε, περιμένουμε τα 2 ερωτηματικα να ειναι αγορακια κ τοτε θα υπάρχει  απολυτη αρμονια... Χαχαχα, πλακα κανω... Γερα να είναι τα μωράκια μας... 

Χαχαχα...για να δουμε!!!Εγω θα αργησω να μαθω ρε γαμωτο...13/5 μου εχει κλεισει επομενο ραντεβου...πφφφφ....πως θα περασουν τοσες μερες?!!!

Φουσκωνει η κοιλιτσα διαβαζω...τι ωραια!!!Ο παιδαρος κανει αισθητη την παρουαια του!! Εμενα ακομα λιγα πραγματα...ειναι κατι μεταξυ εντονου πρηξιματος περιοδου και φουσκωματος απο φαγητο...μονο εγω και ο αντρας μου την βλεπουμε μου φαινεται!!Οι υπολοιποι οταν τους λεω οτι εχει πεταχτει η κοιλιτσα με κοροιδευουν!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Χαχαχα...για να δουμε!!!Εγω θα αργησω να μαθω ρε γαμωτο...13/5 μου εχει κλεισει επομενο ραντεβου...πφφφφ....πως θα περασουν τοσες μερες?!!!

Φουσκωνει η κοιλιτσα διαβαζω...τι ωραια!!!Ο παιδαρος κανει αισθητη την παρουαια του!! Εμενα ακομα λιγα πραγματα...ειναι κατι μεταξυ εντονου πρηξιματος περιοδου και φουσκωματος απο φαγητο...μονο εγω και ο αντρας μου την βλεπουμε μου φαινεται!!Οι υπολοιποι οταν τους λεω οτι εχει πεταχτει η κοιλιτσα με κοροιδευουν!!

Θα ερθει κ εσενα η ωρα σου να φουσκώσεις για τα καλά... Εμενα είναι η αλήθεια οτι ειναι μεγαλύτερη απ οτι θα έπρεπε για το μηνα που ειμαι. Σχετικό βέβαια κ αυτο γιατί η καθε γυναίκα είναι διαφορετική. Αχ, υπομονή κοριτσακι μου, λογω Πάσχα θα περασουν οι μερες κ δε θα το καταλάβεις... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Χαχαχα ρε ναιιιι πραγματικά! Είναι τόσο μαγική αυτή η περίοδος και θα έπρεπε να τη χαιρόμαστε περισσότερο, όχι να έχουμε τόσο άγχος για τα πάντα.. Ας κάνουμε μία προσπάθεια οοοοολες μαζί να χαλαρώσουμε και να το απολαύσουμε!!!!!

Χαχαχα...καλα τα λες Γιωτουλι αλλα πως γινεται αυτο???!!!Εγω εδω και μερικες μερες ειμαι πολυ καλα καθως εχουν υποχωρησει τα συμπτωματα και ολο γυροφερνει στο μυαλο μου αν ειναι φυσιολογικο αυτο...αν και ξερω οτι ειναι!!Ο,τι να 'ναι δηλαδη...τωρα που πλεον δε νιωθω αρρωστη και θα μπορουσα να το χαρω παλι τσουπ σκαει μυτη το αγχος!!Εγω να ξερεις θα την κανω την προσπαθεια παντως γιατι γενικα ειμαι πολυ ηρεμη και χαλαρη και μ' ενοχλει που σ' αυτο το θεμα εχω ψιλοπαρανοησει...Απο 'δω και περα χαλαρααααα και ας ελπισουμε οτι θα λειτουργησει!!!:)


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...