Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, marioula1234 είπε:

ουτε εγω γυμνάζομαι την μισω τη γυμναστική χαχαχ

Χαχαχα κι εγώ την μισώ. Γράφτηκα γυμναστήριο και δεν κατάφερα να πάω. Τη μία φορά έχω περίοδο, την άλλη έπαθα ουρολοίμωξη, την άλλη είχα πρόβλημα με τη μέση μου, μετά αρρώστησα και τώρα είμαι έγκυος. Λες και γίνεται επίτηδες όταν το παίρνω απόφαση. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, marioula1234 είπε:

ουτε εγω γυμνάζομαι την μισω τη γυμναστική χαχαχ 

Ευχαριστώ πολύ αγάπη όλα αξίζουν το ξερω :)

ο Χριστος και η Παναγία! τι ζητας συγνωμη καλε; εννοειται να γραφεις οτι δηποτε σε ανησυχει γιαυτο ειμαστε εδω για να μοιραζομαστε τις χαρες μας τους φοβους μας τις ανησυχιες μας κ να παρηγορουμαστε η μια απο την αλλη! 

Και εγώ έτσι πίστευα αλλά κάποιες μπορεί να τρομάζουν Μ αυτά που γράφω η απλά να ενοχλούνται!Δεν πειράζει καθόλου αλήθεια αισθάνομαι τυχερή που γνώρισα πολλές κοπέλες που μου στάθηκαν σε πολλές δύσκολες φάσεις!

Και κορίτσια θα σας γράψω κάτι τελευταίο και βγαίνω θεωρώ όταν την έχω πάθει αρκετές φορές να γράψω κάτι για να σώσω μια κοπέλα και να είναι πιο υποψιασμένη να προσέξει παρά να κάθομαι και μην μιλάω και να πάθει τα ίδια!Σε ότι σώζεται βέβαια μιλάω βέβαια! εξού και αυτά που έγραψα χθες δεν το έκανα σε καμία περίπτωση για να ανησυχήσω καμία!Ναι είμαι αγχωδης σαν άτομο καλώς η κακώς εχω περάσει τόσα! Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες τέλειομήνες εγκυμοσύνες! Ευχαριστώ όσες με βοήθησαν καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Εχεις δικαιο καλυτερα να μην ξαναγραψω τις ανησυχιες μου τρελαινονται κι αλλες μαζι μου.Σε ευχαριστω πολυ συγνωμη δεν το ειχα καταλαβει.Ελπιζω να μην στεναχωρησα κανενα κοριτσι.Ζητω συγνωμη απο ολες τις κοπελες στο φορουμ.Καλη συνεχεια ευχομαι σε ολες τα καλυτερα.

Καλέ τι συγνώμη; Εννοείται θα γράφεις ότι σκέφτεσαι και ότι σε ανησυχεί. Συγνώμη αλλά είναι η γνώμη μου ότι είναι καλό να το βγάζεις από μέσα σου. Έτσι μπορεί η μία να βοηθήσει την άλλη. Και δεν γίνεται πάντα να είμαστε τέλεια. Όπως και το άγχος για μένα δεν ελέγχεται. Μπορεί λίγο να περιοριστεί αλλά δεν μπορείς να μην αγχώνεσαι καθόλου. Η καθεμία αγχώνεται για άλλο θέμα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Χαχαχα κι εγώ την μισώ. Γράφτηκα γυμναστήριο και δεν κατάφερα να πάω. Τη μία φορά έχω περίοδο, την άλλη έπαθα ουρολοίμωξη, την άλλη είχα πρόβλημα με τη μέση μου, μετά αρρώστησα και τώρα είμαι έγκυος. Λες και γίνεται επίτηδες όταν το παίρνω απόφαση. 

χαχα μαλλον κ εκεινη σε μισει! 

Just now, Dwro είπε:

Και εγώ έτσι πίστευα αλλά κάποιες μπορεί να τρομάζουν Μ αυτά που γράφω η απλά να ενοχλούνται!Δεν πειράζει καθόλου αλήθεια αισθάνομαι τυχερή που γνώρισα πολλές κοπέλες που μου στάθηκαν σε πολλές δύσκολες φάσεις!

Και κορίτσια θα σας γράψω κάτι τελευταίο και βγαίνω θεωρώ όταν την έχω πάθει αρκετές φορές να γράψω κάτι για να σώσω μια κοπέλα και να είναι πιο υποψιασμένη να προσέξει παρά να κάθομαι και μην μιλάω και να πάθει τα ίδια!Σε ότι σώζεται βέβαια μιλάω βέβαια! εξού και αυτά που έγραψα χθες δεν το έκανα σε καμία περίπτωση για να ανησυχήσω καμία!Ναι είμαι αγχωδης σαν άτομο καλώς η κακώς εχω περάσει τόσα! Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες τέλειομήνες εγκυμοσύνες! Ευχαριστώ όσες με βοήθησαν καλή συνέχεια!

σαν αποχαιρετιστηριο μου κανει το μηνυμα σου.. και αν ειναι ετσι σε παρακαλώ πολυ να μην φυγεις απο το παρεακι μας σε θελουμε εδω :) εχουμε ελευθερια λογου και εξάλλου γιαυτο ειμαστε εδω για να λεμε τους προβληματισμους μας κ οπως ειπα να παρηγορουμε η μια την αλλη... και η βαλεντινα νομίζω ειχα λιγο αμνιακο... τι θα της πουμε να μην λεει γιαυτο για να μην φοβηθουμε οι υπολοιπες;;; εγω κ στις 2 μου εγκυμοσύνες ειχα υδραμνιο κ ειμαι σιγουρη οως δεν το γλυτωσω ουτε σε αυτη την κυηση... μου εμφανίζεται μετα τον 5ο μηνα... ειχα ενδομητριο θανατο απο θρομβοφιλια στον 8ο μηνα... εννοειται κ το λεω παντού δεν με νοιαζει αν φοβισω κοπελες αρκει να τις αφυπνισω κ να μην ζησουν αυτο που εζησα! γιαυτο σε οαρακαλω μεινε εδω μαζι μας! 

Just now, Nikoleta... είπε:

Καλέ τι συγνώμη; Εννοείται θα γράφεις ότι σκέφτεσαι και ότι σε ανησυχεί. Συγνώμη αλλά είναι η γνώμη μου ότι είναι καλό να το βγάζεις από μέσα σου. Έτσι μπορεί η μία να βοηθήσει την άλλη. Και δεν γίνεται πάντα να είμαστε τέλεια. Όπως και το άγχος για μένα δεν ελέγχεται. Μπορεί λίγο να περιοριστεί αλλά δεν μπορείς να μην αγχώνεσαι καθόλου. Η καθεμία αγχώνεται για άλλο θέμα.

 

  • Μου αρέσει 3

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

χαχα μαλλον κ εκεινη σε μισει! 

σαν αποχαιρετιστηριο μου κανει το μηνυμα σου.. και αν ειναι ετσι σε παρακαλώ πολυ να μην φυγεις απο το παρεακι μας σε θελουμε εδω :) εχουμε ελευθερια λογου και εξάλλου γιαυτο ειμαστε εδω για να λεμε τους προβληματισμους μας κ οπως ειπα να παρηγορουμε η μια την αλλη... και η βαλεντινα νομίζω ειχα λιγο αμνιακο... τι θα της πουμε να μην λεει γιαυτο για να μην φοβηθουμε οι υπολοιπες;;; εγω κ στις 2 μου εγκυμοσύνες ειχα υδραμνιο κ ειμαι σιγουρη οως δεν το γλυτωσω ουτε σε αυτη την κυηση... μου εμφανίζεται μετα τον 5ο μηνα... ειχα ενδομητριο θανατο απο θρομβοφιλια στον 8ο μηνα... εννοειται κ το λεω παντού δεν με νοιαζει αν φοβισω κοπελες αρκει να τις αφυπνισω κ να μην ζησουν αυτο που εζησα! γιαυτο σε οαρακαλω μεινε εδω μαζι μας! 

 

Συμφωνω συμφωνω σε ολαααα!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marioula1234 είπε:

χαχα μαλλον κ εκεινη σε μισει! 

σαν αποχαιρετιστηριο μου κανει το μηνυμα σου.. και αν ειναι ετσι σε παρακαλώ πολυ να μην φυγεις απο το παρεακι μας σε θελουμε εδω :) εχουμε ελευθερια λογου και εξάλλου γιαυτο ειμαστε εδω για να λεμε τους προβληματισμους μας κ οπως ειπα να παρηγορουμε η μια την αλλη... και η βαλεντινα νομίζω ειχα λιγο αμνιακο... τι θα της πουμε να μην λεει γιαυτο για να μην φοβηθουμε οι υπολοιπες;;; εγω κ στις 2 μου εγκυμοσύνες ειχα υδραμνιο κ ειμαι σιγουρη οως δεν το γλυτωσω ουτε σε αυτη την κυηση... μου εμφανίζεται μετα τον 5ο μηνα... ειχα ενδομητριο θανατο απο θρομβοφιλια στον 8ο μηνα... εννοειται κ το λεω παντού δεν με νοιαζει αν φοβισω κοπελες αρκει να τις αφυπνισω κ να μην ζησουν αυτο που εζησα! γιαυτο σε οαρακαλω μεινε εδω μαζι μας! 

 

Η αλήθεια είναι ότι νευρίασα πολύ και είπα δεν θα ξαναγραψω!Εγώ συμφωνώ σε όλα μαζί σου σέβομαι πάντα τους προβληματισμούς κάθε πληγωμένης κοπέλας που έχει περάσει τόσα!Μπήκα στο φόρουμ όχι για να λέω άσχετα αλλά για όταν θα σκέφτομαι κάτι και με προβληματίζει να με βοηθήσει κάποια που έχει περάσει κάτι το αντίστοιχο!Παρολα αυτά δεν μπορώ από την στιγμή που ενοχλούνται κάποιες να μου κάνουν κριτική για το τι κάνω στο μωρό μου που έχω περάσει τα χίλια δυο για να φτάσω ως εδω!Μακάρι να με αξιώσει ο Θεός να το κρατήσω αγκαλιά γιατί όσο και να μην το σκεφτόμαστε ο Θεός είναι πάνω από όλα όσο άγχος και αν έχω εγώ Εκείνος ξέρει αν μου το χαρίσει η όχι!Δεν μπορώ να μαλώνω πασχαλιατικα και με στεναχωρεί που με κάποιες πέρασα τα ίδια και ξέρουν ακριβώς πώς είναι!Και τι να κάνουμε δεν είμαστε όλες άνετες!Μακάρι να ήμασταν!Θα μπαίνω στο φόρουμ και θα μιλάω μόνο με μήνυμα!Να μην παρεξηγούνται κάποιες!Σε ευχαριστώ για όλα όσα έγραψες!Χάρηκα γιατί ξέρω ότι αν σε ρωτήσω κάτι ευχαρίστως θα απαντήσεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Η αλήθεια είναι ότι νευρίασα πολύ και είπα δεν θα ξαναγραψω!Εγώ συμφωνώ σε όλα μαζί σου σέβομαι πάντα τους προβληματισμούς κάθε πληγωμένης κοπέλας που έχει περάσει τόσα!Μπήκα στο φόρουμ όχι για να λέω άσχετα αλλά για όταν θα σκέφτομαι κάτι και με προβληματίζει να με βοηθήσει κάποια που έχει περάσει κάτι το αντίστοιχο!Παρολα αυτά δεν μπορώ από την στιγμή που ενοχλούνται κάποιες να μου κάνουν κριτική για το τι κάνω στο μωρό μου που έχω περάσει τα χίλια δυο για να φτάσω ως εδω!Μακάρι να με αξιώσει ο Θεός να το κρατήσω αγκαλιά γιατί όσο και να μην το σκεφτόμαστε ο Θεός είναι πάνω από όλα όσο άγχος και αν έχω εγώ Εκείνος ξέρει αν μου το χαρίσει η όχι!Δεν μπορώ να μαλώνω πασχαλιατικα και με στεναχωρεί που με κάποιες πέρασα τα ίδια και ξέρουν ακριβώς πώς είναι!Και τι να κάνουμε δεν είμαστε όλες άνετες!Μακάρι να ήμασταν!Θα μπαίνω στο φόρουμ και θα μιλάω μόνο με μήνυμα!Να μην παρεξηγούνται κάποιες!Σε ευχαριστώ για όλα όσα έγραψες!Χάρηκα γιατί ξέρω ότι αν σε ρωτήσω κάτι ευχαρίστως θα απαντήσεις!

αχ θα σε δειρω Πασχαλιατικα και δε θέλωωωω:P δεν εχεις να πας πουθενα εδω θα μεινεις! αφου κ εμεις γραφουμε τους προβληματισμους μας κ θα συνεχισουμε να τους γραφουμε.... ολες εχουμε γραψει κ απο κατι τι σημαινει αυτο? 

  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

αχ θα σε δειρω Πασχαλιατικα και δε θέλωωωω:P δεν εχεις να πας πουθενα εδω θα μεινεις! αφου κ εμεις γραφουμε τους προβληματισμους μας κ θα συνεχισουμε να τους γραφουμε.... ολες εχουμε γραψει κ απο κατι τι σημαινει αυτο? 

Συμφωνώ απόλυτα! Εδώ γράφουμε και ευχάριστα και ότι μας ανησυχεί. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Εχεις δικαιο καλυτερα να μην ξαναγραψω τις ανησυχιες μου τρελαινονται κι αλλες μαζι μου.Σε ευχαριστω πολυ συγνωμη δεν το ειχα καταλαβει.Ελπιζω να μην στεναχωρησα κανενα κοριτσι.Ζητω συγνωμη απο ολες τις κοπελες στο φορουμ.Καλη συνεχεια ευχομαι σε ολες τα καλυτερα.

Δεν σ είπα να μην ξαναγράψει αγαπη μ....απλώς ήθελα να σ πω ότι όντως νια σε διαβάζουν πολλές κ ναι υπάρχουν κ άτομα που "ταυτίζονται " κ καλά με εσένα η με την καθεμία μας εδώ μέσα....δηλ εννοώ ότι πχ εσυ έχεις ανησυχία για τον τράχηλο τωρα.....κάποια άλλη κοπέλα μπορεί για αβ λογο ο γιατρός της να μην της τον έχει μέτρηση ΓΙΑΤΙ Μόνο αυτός ξέρει τον λόγο... οπότε μέχρι να φτάσει η ώρα τις καθεμιάς μας σηκωνόμαστε κ ψαζνομαστε κ τρελενομαστε....κ τα λεω ολα αυτα γιατι όντως υπάρχουν τέτοια άτομα εδώ μέσα....Όχι μόνο εδω σε εμάς αλλα παντού....με αγάπη στα λεω ολα αυτα....Φιλάκια πολλά...ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες κ να προσπαθήσεις όντως να αποβαλεις όλο αυτό το ανχος σ ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Δεν σ είπα να μην ξαναγράψει αγαπη μ....απλώς ήθελα να σ πω ότι όντως νια σε διαβάζουν πολλές κ ναι υπάρχουν κ άτομα που "ταυτίζονται " κ καλά με εσένα η με την καθεμία μας εδώ μέσα....δηλ εννοώ ότι πχ εσυ έχεις ανησυχία για τον τράχηλο τωρα.....κάποια άλλη κοπέλα μπορεί για αβ λογο ο γιατρός της να μην της τον έχει μέτρηση ΓΙΑΤΙ Μόνο αυτός ξέρει τον λόγο... οπότε μέχρι να φτάσει η ώρα τις καθεμιάς μας σηκωνόμαστε κ ψαζνομαστε κ τρελενομαστε....κ τα λεω ολα αυτα γιατι όντως υπάρχουν τέτοια άτομα εδώ μέσα....Όχι μόνο εδω σε εμάς αλλα παντού....με αγάπη στα λεω ολα αυτα....Φιλάκια πολλά...ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες κ να προσπαθήσεις όντως να αποβαλεις όλο αυτό το ανχος σ ...

Ναι αλλά σκέψου κάτι Μ αυτήν την λογική εσύ δεν έπρεπε να γράψεις για τις αποβολές σου τίποτα ούτε σε ποια εβδομάδα έγιναν γιατί πολύ απλά κάποια που είναι στην ίδια εβδομάδα με σένα ίσως ταυτιστεί και φοβηθεί!Και γενικά καμία εδώ μέσα δεν θα έπρεπε να γράφει τίποτα άσχημο γιατί κάποια που είναι έγκυος μαζί της μπορει να ταυτιστεί!Άρα τι να γράφουμε εδώ μέσα?χά χου κτλ?Να μπαίνουμε μόνο για να χαζογελαμε?Ίσα ίσα πιστεύω ότι και κάποια που δεν της τον μέτρησε τον τράχηλο μπορεί να το συζητήσει με τον γιατρό της και να της μετρήσει η να της εξηγήσει τον λόγω που δεν της τον μετραει και να ησυχάσει!Τέλος πάντων γνώμη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

Δεν σ είπα να μην ξαναγράψει αγαπη μ....απλώς ήθελα να σ πω ότι όντως νια σε διαβάζουν πολλές κ ναι υπάρχουν κ άτομα που "ταυτίζονται " κ καλά με εσένα η με την καθεμία μας εδώ μέσα....δηλ εννοώ ότι πχ εσυ έχεις ανησυχία για τον τράχηλο τωρα.....κάποια άλλη κοπέλα μπορεί για αβ λογο ο γιατρός της να μην της τον έχει μέτρηση ΓΙΑΤΙ Μόνο αυτός ξέρει τον λόγο... οπότε μέχρι να φτάσει η ώρα τις καθεμιάς μας σηκωνόμαστε κ ψαζνομαστε κ τρελενομαστε....κ τα λεω ολα αυτα γιατι όντως υπάρχουν τέτοια άτομα εδώ μέσα....Όχι μόνο εδω σε εμάς αλλα παντού....με αγάπη στα λεω ολα αυτα....Φιλάκια πολλά...ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες κ να προσπαθήσεις όντως να αποβαλεις όλο αυτό το ανχος σ ...

Συγνώμη που επεμβαίνω. Όντως κάποια κοπέλα μπορεί να επηρεαστεί, αλλά από την άλλη με αυτή τη λογική δε θα έπρεπε καμία να γράφει τίποτα. Στο φόρουμ γράφουμε ευχάριστα, δυσάρεστα και ό,τι μας απασχολεί. Έτσι βοηθάμε η μία την άλλη.

Και δεν μπορείς να πεις σε κάποιον να αποβάλλει το άγχος. Γιατί ο ίδιος ξέρει τι πέρασε αν πέρασε. Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός. Κι εμένα η πρώτη μου εγκυμοσύνη ήταν εξωμήτρια. Μέχρι να πάω να δω αν αυτή τη φορά θα ήταν ενδομήτρια είχα πάρα πολύ άγχος. Προσπαθούσα να σκέφτομαι θετικά, αλλά και πάλι είχα άγχος.

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια συγνώμη εγω δεν θα παρω το μερος κανενος αλλα να το πω χοντρα τι μαλακιες ειναι αυτα τωρα πρώτον @Dwroκανενας δεν σου ειπε να μην λες την γνωμη σου και επειδη τυχαινει να ξερω την @Rafaelatarzanδεν σου είπε κατι κακο τι επιθεση είναι αυτη τωρα ; και τι πράγματα ειναι αυτα τι ειμαστε εμεις εδω μεσα δικηγόροι η δικος σου η της καθε κοπελας να μπαινεις να γραφεις οτι θες δεν σου ειπε κάτι η κοπελα αν είναι δυνατόν να μην καταλαβαίνουμε τι μας λεει ο αλλος και να παρεξηγουμαστε ετσι βγαινω απο τα ρουχα μου και ξαναλεω παλι δεν ειμαι κανενος δικηγορος αλλα ειπαμε οχι και ετσι δεν ειπε κατι κακο και δεν ειπες κατι κακο και για να ξεκαθαρισουμε τα πράγματα εγω ενα ξερω να πω οτι προβλήματα οτι ανησυχιες εχουμε δεν μας τα λύνει το ίντερνετ ουτε ψάχνουμε πράγματα απο μόνοι μας αλλα ο γιατρός μας και μονο αυτός ετσι αυτο προσπάθησε να σου πει η καημενη η ταρζανιτσα εγω επειδή πλεον αγχωνομαι σαν άτομο δεν μπαίνω καθόλου και τελειώνει η υποθεση ετσι αλλα οχι να μην μιλαμε οπως εσυ ειπες κατι η κοπελα απαντήσε δεν είχε προθεση καν να θιξει και τωρα δεν θα κάνουμε εδω μεσα ανταγωνισμο τι εχει περάσει η μια και η αλλη η καθεμια μας κουβαλαει τον δικό της Σταυρο αν θέλετε μίληστε μου αν θελετε μην μου ξαναμιλατε αλλα έτσι είναι τα πράγματα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε; μια μέρα δε μπήκα κ έγινε χαμός;; 

Κοριτσια να πω τη γνώμη μου κ γω χωρίς να παίρνω το μέρος της καθεμιας. 

Μπαίνουμε σ ένα φόρουμ για να μοιραστούμε 5 πράγματα, είτε καλά είτε όχι. Το αν θα με επηρρεασει εμένα είναι θέμα προσωπικό. Εγώ από κάτι πολύ άσχημο που έχω βιώσει κ μετά δεν αφήνω τπτ να με χαλάσει.. Αυτό θέλει δουλειά εσωτερική. Κ δε γίνεται απτή μια μέρα στην άλλη.παίρνει πολύ χρόνο...

Φυσικα μοιραζομαστε προβληματισμούς κ αν κάποια αφυπνιστεί από κάτι που θα πει κάποια άλλη κέρδος είναι. Αλλα η αφύπνιση είναι το ιδανικό, όχι ο ψυχαναγκασμος. Ματια κ αφτιά ανοιχτά. 

Άρα κατ εμέ, δεν είναι το τι θα πει η άλλη κοπέλα και θα με αγχώσει, είναι να καταφέρω εγώ να μην αγχωθω μ αυτό που θα διαβάσω. Δεν ξέρω αν με πιάνετε. 

Να μη φύγει καμία σας παρακαλώ...

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν για να λυξει το θέμα εδω γιατί κ γω εχω νεύρα ξέρετε θα φύγω εγώ  από δω μέσα η μη εγκυος .( που κάθομαι εγω κ λέω για τις αποβολές μ) που αντίθετος εχω σκιστει  να βοηθησω οσο περισσοτερο μπορω ρην καθε μια εδω μεσα...( κ το κανω οζι για δειχτο αλλα γιατι πραγματικα το θελω...) προφανώς δεν καταλάβε η ντορο τι ήθελα να πω κ πως το είπα....Τελικά όντως ο γραπτός δεν είναι καλός καθολου....κ γω ειμαι ενα ατομο αυθόρμητο πολυ....κ γλυκια μ ντόρο κ βέβαια σε καταλαβαίνω πιο πολυ απ όλες εδω μεσα ....νευριάσες όμως...Τέλος πάντως..θέση εγω δεν εχω εδώ οπότε μείνε εσυ καλητερα....

κ όσο το ότι επιβάλλω εγω να κόψει ο άλλος το ανχος σ δεν το λέω για κακο βέβαια...Δεν είμαι τέτοια.

φιλιά κοριτσια μ σε όλες καλη συνεχεια...Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης να έχετε με υγεία αγάπη κ αισιοδοξη να είναι γεμάτη η ζωή σας ...το σπίτι σας κ το παιδί που έρχεται.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ρε κοριτσια συγνώμη εγω δεν θα παρω το μερος κανενος αλλα να το πω χοντρα τι μαλακιες ειναι αυτα τωρα πρώτον @Dwroκανενας δεν σου ειπε να μην λες την γνωμη σου και επειδη τυχαινει να ξερω την @Rafaelatarzanδεν σου είπε κατι κακο τι επιθεση είναι αυτη τωρα ; και τι πράγματα ειναι αυτα τι ειμαστε εμεις εδω μεσα δικηγόροι η δικος σου η της καθε κοπελας να μπαινεις να γραφεις οτι θες δεν σου ειπε κάτι η κοπελα αν είναι δυνατόν να μην καταλαβαίνουμε τι μας λεει ο αλλος και να παρεξηγουμαστε ετσι βγαινω απο τα ρουχα μου και ξαναλεω παλι δεν ειμαι κανενος δικηγορος αλλα ειπαμε οχι και ετσι δεν ειπε κατι κακο και δεν ειπες κατι κακο και για να ξεκαθαρισουμε τα πράγματα εγω ενα ξερω να πω οτι προβλήματα οτι ανησυχιες εχουμε δεν μας τα λύνει το ίντερνετ ουτε ψάχνουμε πράγματα απο μόνοι μας αλλα ο γιατρός μας και μονο αυτός ετσι αυτο προσπάθησε να σου πει η καημενη η ταρζανιτσα εγω επειδή πλεον αγχωνομαι σαν άτομο δεν μπαίνω καθόλου και τελειώνει η υποθεση ετσι αλλα οχι να μην μιλαμε οπως εσυ ειπες κατι η κοπελα απαντήσε δεν είχε προθεση καν να θιξει και τωρα δεν θα κάνουμε εδω μεσα ανταγωνισμο τι εχει περάσει η μια και η αλλη η καθεμια μας κουβαλαει τον δικό της Σταυρο αν θέλετε μίληστε μου αν θελετε μην μου ξαναμιλατε αλλα έτσι είναι τα πράγματα

Κοίτα δεν έκανα επίθεση σε καμία οπως θα είδες παραπάνω απλά είχα κάποιες ανησυχίες!Δεν έχω να χωρίσω τίποτα με καμία σας!Τέλος αποχωρώ και δεν υπάρχει λόγος να τρωγομαστε γιατί απλά  καν ουτε γνωριζόμαστε! Φυσικά και θα σου μιλήσω γιατί δεν ζούμε στον μεσαίωνα ο κάθε άνθρωπος μπορεί να λέει την γνώμη του!Δεν μίλησα άσχημα σε καμία σας!Όσο για το τι έχει περάσει η καθεμία μας μπορεί παράδειγμα φέρνω εγώ και εσύ να έχουμε περάσει τα ίδια ακριβώς εσύ να έχεις ψυχραιμία και να είσαι χαλαρή και εγώ να ζω στο άγχος τι να κάνουμε όλοι οι άνθρωποι είναι το ίδιο?Σέβομαι τον αγώνα κάθε κοπέλας εδώ μεσα!Συγνώμη αλλα αυτές οι φασαρίες δεν μου ταιριαζουν!Ευχήθηκα το καλύτερο για όλες σας μέσα από την ψυχή μου!Εμένα να με συγχωρείς κάποια πράγματα με πείραξαν που έγραψε!Συγνώμη αν σε αναστάτωσα ας τελειώνει εδώ το θέμα!Και ζήτησα συγνώμη και σε όσες θίχτηκαν επιλογή μου να μην ξαναγραψω ,δεν ειπα ποτε ότι μου το απαγορεύει κάποιος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...