Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Σχέση με τα πεθερικα μας!!!?


anemoni1989

Recommended Posts

Just now, nanoula90 είπε:

Χαχαχα καλε θα με μπλοκαρετε ομαδικως, το βλεπω εγω το εργο μαζι με την γιωτα χαχα.

Εγω προς το παρον μονο πολιτικο γαμο εχω κανει, του χρονου με το καλο θα κανουμε γαμοβαφτιση και για δωρο μου πηρε διαμαντενιο κολιε!! 

:blink: Καλα σοβαρα?? 

 

 

Διαμαντένιο κολιε:?????? καλε να ρην παρω για πεθερα για λιγο ???? αυτά είναι...εμένα μ πήρε ένα τίποτα με μπόλικο καθολου..χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 676
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Bloumblou είπε:

Ουι κωλοφαρδο που είσαι!!! 

Είμαι ειμαι ναι...αχχαχαχαχα για μένα ήταν οκ ζω άνετα χωρίς πεθερά/ρο...Για τον άντρα μ όμως ήταν φάρμακι 

Just now, Μαρακι18 είπε:

Άμα βρεις καλύτερη από εμένα και να σας ανέχεται οπως εγώ να την κρατήσεις για όταν χωρίσω τον γιο σου....υπομονή κάνω ...

τι τραβάς κ συ λεω εγω....να μαζευτούμε να τις πλακώσουμε λεω εγω ολες μαζι ...~

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχα ΕΜέΝΑ  μ έκανε: ::::ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΟ ΚΑΘΟΛΟΥ...Στο γάμο δεν ήρθε την γλίτωσα εγω...χαχαχαχαχα

με τι δικαιολογία δεν ήρθε;;;;;; 

καλά σορρυ με αυτό θα. με ταπωσεις; ;;;; 

αλήθεια;;; 

άκου γατάκι να μαθαινεις

... 

ο πεθερός μου δεν μας έκανε κανένα δώρο και μάλιστα ο άντρας μου του ζήτησε εκείνη τη μέρα το ρολόι του παππού να το φορέσει εκείνη τη μέρα και θα του το έδινε πίσω το βράδυ για να έχει κάτι του παππού μαζί του στον γάμο του... και δεν του το έδωσε ποτέ..... 

η δικαιολογία...;  έχεις τόσα ρολόγια βάλε ένα δικό σου θέλω να το βάλω εγώ... 

ΠΑΡΤΑ χαχαχαχαχαχα

Just now, Μαρακι18 είπε:

Άμα βρεις καλύτερη από εμένα και να σας ανέχεται οπως εγώ να την κρατήσεις για όταν χωρίσω τον γιο σου....υπομονή κάνω ...

θεααααα μπράβο!! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλώς την...όπα όπα τι βόμβα είναι αυτή καλε....χαχαχαχαχα σορρυ που γελαω αλλα για γέλια είναι αυτές οι πεθερές...Μην φας έχουμε Γλαρο έπρεπε να τις πεις....ρε ρι τραβάμε λεω εγω...εμένα δεν με θέλει γιατί ήμουν ξανά παντρεμένη χαχαχαχα καλο ε???? 

@Giotitsa έλα έλα 

Και δεν σε θέλει γι'αυτό το λόγο.;...αφού σε θέλει και είναι ευτυχισμένος μαζί σου  ο γιο της τι ζόρι τραβάει αυτή; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Είμαι ειμαι ναι...αχχαχαχαχα για μένα ήταν οκ ζω άνετα χωρίς πεθερά/ρο...Για τον άντρα μ όμως ήταν φάρμακι 

 

Λογικοτατο ρε συ....μητέρα του υποτίθεται είναι ..πόσο τραγική εντάξει!!! Φαντάζομαι πως θα ένιωθε εκείνη την ώρα!!! Εδώ εμένα ο ξάδερφος μου δεν μπόρεσε να έρθει και ήμουν έτοιμη να κλάψω όχι να έλειπαν οι γονείς μου!! Αλλά από την αλληηηηηηηηηη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Διαμαντένιο κολιε:?????? καλε να ρην παρω για πεθερα για λιγο ???? αυτά είναι...εμένα μ πήρε ένα τίποτα με μπόλικο καθολου..χαχαχαχα 

Απο οτι καταλαβαινω με σας εδω, πετυχα τζακ ποτ!!! Ειναι πολυ καλη, αφου αυτο που μου λεει ειναι οτι πριν ειχε ενα παιδι, τον γιο της, και τωρα εχει 2 παιδια, απεκτησε κ μια κορη. Ειναι χρυση πραγματικα. Μακαρι να ηταν ολες ετσι. Λυπαμαι οταν ακουω τοσο ακραια πραγματα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MELINASP είπε:

με τι δικαιολογία δεν ήρθε;;;;;; 

καλά σορρυ με αυτό θα. με ταπωσεις; ;;;; 

αλήθεια;;; 

άκου γατάκι να μαθαινεις

... 

ο πεθερός μου δεν μας έκανε κανένα δώρο και μάλιστα ο άντρας μου του ζήτησε εκείνη τη μέρα το ρολόι του παππού να το φορέσει εκείνη τη μέρα και θα του το έδινε πίσω το βράδυ για να έχει κάτι του παππού μαζί του στον γάμο του... και δεν του το έδωσε ποτέ..... 

η δικαιολογία...;  έχεις τόσα ρολόγια βάλε ένα δικό σου θέλω να το βάλω εγώ... 

ΠΑΡΤΑ χαχαχαχαχαχα

θεααααα μπράβο!! 

χαχαχαχαχαχαχα καλο καλο όχι όχι μ ρίχνεις φιλη...χαχαχαχαχαχα γελάς δεν ήρθε γιατι εγω ήμουν ξανά παντρεμένη...Αυτό έφερε σαν δικαιολογία η δικιά μ...

καλέ πολυ μπροστά εισται εσεις....Βραβείο μαλ@κιας παίρνει ο πεθερός σ...

Just now, Μαρακι18 είπε:

Και δεν σε θέλει γι'αυτό το λόγο.;...αφού σε θέλει και είναι ευτυχισμένος μαζί σου  ο γιο της τι ζόρι τραβάει αυτή; 

άντε ντε τι ζόρι τραβαει πες κ σε εμένα να σ πω....ναι καλε γιαυτο δεν με θέλει..Είναι παλιά μιαλα....άσε άσε...κολλημένη σε ένα σπίτι πίσω από τον κωλο τ αντρα της χωρίς γνώμη κ βούληση....άσε ασε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχαχαχα καλο καλο όχι όχι μ ρίχνεις φιλη...χαχαχαχαχαχα γελάς δεν ήρθε γιατι εγω ήμουν ξανά παντρεμένη...Αυτό έφερε σαν δικαιολογία η δικιά μ...

καλέ πολυ μπροστά εισται εσεις....Βραβείο μαλ@κιας παίρνει ο πεθερός σ...

το βραβειο πάει επάξια στον άντρα μου που ακόμα λέει κρίμα είναι ο πατέρας μου! το κέρδισε με την αξία του χαχαχαχα

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχαχαχα καλο καλο όχι όχι μ ρίχνεις φιλη...χαχαχαχαχαχα γελάς δεν ήρθε γιατι εγω ήμουν ξανά παντρεμένη...Αυτό έφερε σαν δικαιολογία η δικιά μ...

καλέ πολυ μπροστά εισται εσεις....Βραβείο μαλ@κιας παίρνει ο πεθερός σ...

ο άντρας σου τι είπε;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Λογικοτατο ρε συ....μητέρα του υποτίθεται είναι ..πόσο τραγική εντάξει!!! Φαντάζομαι πως θα ένιωθε εκείνη την ώρα!!! Εδώ εμένα ο ξάδερφος μου δεν μπόρεσε να έρθει και ήμουν έτοιμη να κλάψω όχι να έλειπαν οι γονείς μου!! Αλλά από την αλληηηηηηηηηη 

μωρέ ο δικός μ μετα οκ συνήλθε...Εγώ τα πήρα όμως άσχημα...ντροπή κ αίσχος τέτοιες μανες...θέλουν κ παιδιά να κάνουν....τι θες μωρη κ ανοίγεις τα πόδια σ μαλ@κο κ μετά δεν μπορείς ...αι σιχτίρ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

μωρέ ο δικός μ μετα οκ συνήλθε...Εγώ τα πήρα όμως άσχημα...ντροπή κ αίσχος τέτοιες μανες...θέλουν κ παιδιά να κάνουν....τι θες μωρη κ ανοίγεις τα πόδια σ μαλ@κο κ μετά δεν μπορείς ...αι σιχτίρ 

Ααααστα ντιπ...! Ουυυυστ!! Με τα δικια σου!! Σαααα δεν ντρέπεσαι που ήθελες 2ο γάμο παπαπαππααπ....!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Απο οτι καταλαβαινω με σας εδω, πετυχα τζακ ποτ!!! Ειναι πολυ καλη, αφου αυτο που μου λεει ειναι οτι πριν ειχε ενα παιδι, τον γιο της, και τωρα εχει 2 παιδια, απεκτησε κ μια κορη. Ειναι χρυση πραγματικα. Μακαρι να ηταν ολες ετσι. Λυπαμαι οταν ακουω τοσο ακραια πραγματα. 

τι όμορφα μιλάει...μπράβο της ....μακάρι να ήταν ολες ετσι ναι...Στην τελική δεν χωρίζουμε κ κάτι...ευτυχισμένους τα παιδιά τους κάνουμε...τι άλλο σκατα θέλουν???

μωρέ 3 φορές το Τζακ ποτ έπιασες σ  λεω.

Just now, MELINASP είπε:

@Rafaelatarzan δεν ήρθε στον γάμο γτ ήσουν ξαναπαντρεμςνη;;;;

οοοο θεέ μου! 

ο άντρας σου το πιπίνι τι της είπε;; 

το Πιπινι μ τα πήρε αλλα μετα συνήλθε κ έκανε να πάει πατρικό  τ 4 χρόνια....γενικα ο αντρας μ είναι στα τέτοια τ για όλα....Εγώ τα παίρνω πολυ.

Just now, Bloumblou είπε:

Ααααστα ντιπ...! Ουυυυστ!! Με τα δικια σου!! Σαααα δεν ντρέπεσαι που ήθελες 2ο γάμο παπαπαππααπ....!!! 

Ε ναι ντροπή ν ρε γαμωτο ....έπρεπε να μείνω ανύπαντρη να τις κάνω το χατίρι για να μην λέει....πω πω τι εκανα κ γω...φτου μ φτου μ...αχχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...