Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

      Εμένα 13 ημέρες μετά την εμβρυομεταφορα και σε όλα τα κορίτσια που ήμασταν ταυτόχρονα τόσο μας είπαν … 

      1 minute ago, Fay_ said:

      Κορίτσια σήμερα άλλαζα βδομάδα και μπαίνω στην 8η. Είχα μέρες να δω καφέ. Και τώρα πριν λίγο είδα στο σκούπισμα και στο εσώρουχο, περισσότερη ποσότητα από ότι συνήθως. Επίσης δεν ήταν σκούρο καφε όπως συνήθως, αλλά σαν να ροζιζε. Πόνους δεν έχω. Χθες ένιωθα λιγα τραβήγματακια. Έχω αγχωθεί πολύ. Να πάω στο νοσοκομείο; Δεν ξέρω τι να κάνω. Έχω τρελαθεί.. 

      να είσαι ψύχραιμη δεν είναι κάτι … Εμένα όταν μ συνέβη είχα πάει στο νοσοκομείο καθώς ήταν απόγευμα και δεν έβρισκα την γυναικολόγο μου … 

Σχέση με τα πεθερικα μας!!!?


anemoni1989

Recommended Posts

Just now, Bloumblou είπε:

Εν τω μεταξύ με όλα αυτά που λέτε και τραβάτε θα με κάνετε να λατρέψω τη δική μου πεθερα...!!! :shock: γιιιιααα καθίστε καλά :razz::-D:D:roll: (μια φατσούλα να κάνει εμετό δεν έχει) χιχιχι

Χαχαχαχαχαχα ειδες;;;;κάτι είναι και αυτό!!!!μμμμπρρροουυυυ.....άκου εκει!!!ρε κορίτσια αλήθεια τώρα πέρα από την πλάκα δεν εχω ακούσει κάποια να μου πει ότι είναι τέλειες οι σχέσεις με τη  πεθερά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 676
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Νένα 27 είπε:

Χαχαχαχαχαχα ειδες;;;;κάτι είναι και αυτό!!!!μμμμπρρροουυυυ.....άκου εκει!!!ρε κορίτσια αλήθεια τώρα πέρα από την πλάκα δεν εχω ακούσει κάποια να μου πει ότι είναι τέλειες οι σχέσεις με τη  πεθερά...

Να το πω εγω ή θα με κανετε report;;;; :lol:


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

καλημερα!

να σας πω και εγω την δικη μας "φωσκολικη" ιστορια..

λιγα λογια για τα πεθερικα.

ο πεθερος μου ειναι ενας ανθρωπος παρτακιας που τον νοιαζει μονο να μην δουλευει και να του τα σκανε!

οταν ο αντρας μου ηταν 10 χρονων και βαρεθηκε η πεθερα μου να βλεπει τον αντρα της να ξυνει τα @@ του ολη μερα τον πεταξε εξω απο το σπιτι και τον χωρισε. επειδη ειναι εκδικητικος ανθρωπος επεισε τον γιο του ενα παιδακι τοτε οτι η μαμα δεν σε θελει και δεν σαγαπαει για αυτο με χωριζει και ετσι πηρε και το παιδι κοντα του το οποιο εβαλε να ορκιστει σε εικονα της παναγιας να μην τον αφησει ποτε γτ λεει αν αθετησεις τον ορκο σου η παναγιτσα θα σε καψει!!!!!

η πεθερα μου δεν τον μεγαλωσε εκεινη και πιστευει οτι ο αντρας μου ηθελε να φυγει..

25 χρονια μετα....

ο πεθερος μου μενει μονος του, εννοειται δεν δουλευει... του δινουμε εμεις λεφτα καθε μηνα.. Α και φαγητο ερχεται και περνει ταπερακι (ενω ξερει να μαγειρευει τελεια) γτ δεν εχει το ψυχικο σθενος να μαγειρεψει... (για αυτο ακομα τσακωνομαι με τον αντρα μου) και προσφατα μαθαμε οτι ενω εμεις σαν μαλακες τα σκαμε κασερι καθε μηνα τα λεφτακια και πιεζομαστε οπως καταλαβαινεται να συντηρουμουμε 2 σπιτια και να εχουμε και τα δικα μας εξοδα (εξωσωματικη).. ο πεθερος μου εδω και 3 χρονια παιρνει επιδοματα απο το κρατος!!!!!! και μας δεν μας ειχε πει τπτ για να τα τρωει απο 2 μεριες γιατι τον νοιαζει μονο η παρτη του!!! επικος τσακωμος και σταματησαμε να του δινουμε λεφτα. 

αααα παρεπιπτοντος ειναι αρρωστοφοβικος και παει συνεχεια σε γιατρους αλλα οχι οτι κ οτι ΜΟΝΟ ΥΓΕΙΑ, ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝ, ΕΡΡΙΚΟς ΝΤΙΝΑΝ κλπ

η πεθερα μου απο την αλλη (μενει απο κατω μας).. ειναι μια γυναικα η οποια επειδη δεν μεγαλωσε εκεινη τον γιο της δεν τον "ποναει"... οποτε τσακωνονται του κοπαναει... "βεβαια ετσι σε μαθανε... δεν την ηθελες την μανα σου" βαζει τα μυαλα της με ενα παιδι 10 χρονων. 

αν φτερνιστει ο αντρας μου εχουμε ερμηνεια οσαρικη "αααχ το παιδακι μου το αγορι μου τι επαθε".
οταν χειρουργηθηκε ο αντρας μου σε μια κηλη που ειχε πηγε στο νοσοκομειο εκατσε μια ωρα βαμμενη τερμα γτ λεει θα εχει ωραιους γιατρους. οταν βγηκε απο το χειρουργιο εφυγε πηγε σπιτι της γτ επρεπε να φαει. και οταν εγω δουλευα δεν ανεβαινε πανω ουτε ενα ποτηρι νερο να του δωσει... 

προσφατα ημουν εγκυος σε διδυμακια απο εξωσωματικη. και οπως καταλαβαινεται τα εκανε ολα στο σπιτι ο αντρας μου. ατακα πεθερας "μην το νβαζεις να σου κανει δουλειες θα παθει τιποτα εγω να στα κανω..." μια φορα επλυνε 3 πιατα και 2 ποτηρια και μου εκανε παρατηρηση λερωνεις πολλα....

κ πολύ καιρό έκανες να τα πεις εδω ολα αυτα...χαχαχαχαχαχα για γέλια είναι φιλη μ....κοριτσια  όχι δείτε εδώ....μιλάμε για νούμερα ετσι....λοβ γιου .....έρχομαι 5 Μαΐου ετοιμάσου για βόλτες.

6 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Να κλαψω ή να γελασω???? Τρατζικκκκκ!!! 

Αυτό το εχει και ο δικος μ... Δεν τς αντιμιλαει γτ ειναι νεγαλοι άνθρωποι και φοβάται μην τυχον και του κρατησουν μουτρα και παθουν τίποτα και τυχει να μη μιλανε!!! Λογικη μηδρν! Και φυσικά εκει βρισκουν και πατανε

Πωωωω τραγικη!!! Εγω δεν θα της ξανακανονιζα τίποτα!!!! Και θα της το κοπαναγα συνέχεια 

Εγω εχω 2 κουνιαδες!! Η μια ειναι μαλαμα!!! Καλυτερη και απο την αδερφή μου... Ουτε η αδερφη μου δεν εχει κανει ουτε τα μισα που εχει κανει αυτη για εμας... Η αλλη ειναι τραγικη... Ενα θα σας πω!!! Το παιδι σε μια βδομάδα κλεινει 6 μηνες ζωης!!! Μένουμε σε αποσταση 10 λεπτά με το αυτοκίνητο και η κυρία δεν εχεο δει το παιδι του αδερφου της ΠΟΤΕ!!!! Και η πεθερα μ ειχε το θρασσος να απαιτησει να την καλεσω και στο γαμο μου και τη βαπτιση της κορης μου. Η γαιδαρα. 

η δικιά μ κουνιαδα πάντως δίνει ρέστα κ σας ρίχνει σε όλες σας....χάνω το παιδί που ήμουν έγκυος κ με περνά η τηλ μετα απο μία βδομάδα να μ πει ότι θέλει παπούτσια για τις απόκριες....ναι ναι καλά διαβάζεις..αμε αυτό κ μονο ....Όχι για πες ρωρα εσυ σας ρίχνει η όχι???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κ πολύ καιρό έκανες να τα πεις εδω ολα αυτα...χαχαχαχαχαχα για γέλια είναι φιλη μ....κοριτσια  όχι δείτε εδώ....μιλάμε για νούμερα ετσι....λοβ γιου .....έρχομαι 5 Μαΐου ετοιμάσου για βόλτες.

η δικιά μ κουνιαδα πάντως δίνει ρέστα κ σας ρίχνει σε όλες σας....χάνω το παιδί που ήμουν έγκυος κ με περνά η τηλ μετα απο μία βδομάδα να μ πει ότι θέλει παπούτσια για τις απόκριες....ναι ναι καλά διαβάζεις..αμε αυτό κ μονο ....Όχι για πες ρωρα εσυ σας ρίχνει η όχι???

επιτέλους αντε έλα να κάνουμε τις ζαβες που κλαίνε στην καφετέρια που λέγαμε χαχαχαχαχαχαχα

δεν μπορείς να πεις κρατήθηκα κιουριααααα

Link to comment
Share on other sites

Just now, MELINASP είπε:

επιτέλους αντε έλα να κάνουμε τις ζαβες που κλαίνε στην καφετέρια που λέγαμε χαχαχαχαχαχαχα

δεν μπορείς να πεις κρατήθηκα κιουριααααα

χαχαχαχαχαχα έρχομαι σ λεωωωωω περιμένε με ...κ αν θες παω εγώ πεθερό σ ...χαχαχαχαχ 

Just now, nanoula90 είπε:

Να το πω εγω ή θα με κανετε report;;;; :lol:

αααάαα φεύγα από δω γιατί με σένα θα τα βάλουμε στο τελος.χαχαχαχα χαχαχαχα πλάκα κάνω εννοείτε κ το ξέρεις...κωλοφαρδυυυυυυ

κορίτσια κοριτσια μαζεύτητε ....εχω ερώτηση..

ΤΙ ΔΩΡΟ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ/ΡΟΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ????

έλα πειτε να γελάσουμε...ακούω.....

 κορίτσια κοριτσια μαζεύτητε ....εχω ερώτηση..

ΤΙ ΔΩΡΟ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ/ΡΟΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ????

έλα πειτε να γελάσουμε...ακούω.....

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια τώρα παρατηρησα το θέμα σας και είπα να πω και εγώ την δική μου πίκρα ....τουλάχιστον κορίτσια εσάς δεν πιστεύω να έχει πει η πεθερά μπροστά στα μούτρα σας για τον γιο μου θα ήθελα καλύτερη που θα πάει θα ξυπνήσει.....

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρακι18 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τώρα παρατηρησα το θέμα σας και είπα να πω και εγώ την δική μου πίκρα ....τουλάχιστον κορίτσια εσάς δεν πιστεύω να έχει πει η πεθερά μπροστά στα μούτρα σας για τον γιο μου θα ήθελα καλύτερη που θα πάει θα ξυπνήσει.....

Εγω θα της απαντουσα πως στη θεση της θα απορουσα ποτε θα ξυπνήσω εγω, μπας και βρω κανένα καλύτερο!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρακι18 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τώρα παρατηρησα το θέμα σας και είπα να πω και εγώ την δική μου πίκρα ....τουλάχιστον κορίτσια εσάς δεν πιστεύω να έχει πει η πεθερά μπροστά στα μούτρα σας για τον γιο μου θα ήθελα καλύτερη που θα πάει θα ξυπνήσει.....

Καλώς την...όπα όπα τι βόμβα είναι αυτή καλε....χαχαχαχαχα σορρυ που γελαω αλλα για γέλια είναι αυτές οι πεθερές...Μην φας έχουμε Γλαρο έπρεπε να τις πεις....ρε ρι τραβάμε λεω εγω...εμένα δεν με θέλει γιατί ήμουν ξανά παντρεμένη χαχαχαχα καλο ε???? 

@Giotitsa έλα έλα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχαχα έρχομαι σ λεωωωωω περιμένε με ...κ αν θες παω εγώ πεθερό σ ...χαχαχαχαχ 

αααάαα φεύγα από δω γιατί με σένα θα τα βάλουμε στο τελος.χαχαχαχα χαχαχαχα πλάκα κάνω εννοείτε κ το ξέρεις...κωλοφαρδυυυυυυ

κορίτσια κοριτσια μαζεύτητε ....εχω ερώτηση..

ΤΙ ΔΩΡΟ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ/ΡΟΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ????

έλα πειτε να γελάσουμε...ακούω.....

 κορίτσια κοριτσια μαζεύτητε ....εχω ερώτηση..

ΤΙ ΔΩΡΟ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ/ΡΟΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ????

έλα πειτε να γελάσουμε...ακούω.....

περιμένω με αγωνία... κανόνισε ήδη έχω φορτώσει με τη Σπυριδούλα (masterchef) πρόσεχε τι θα πεις γτ θα δείρω κάποιον σήμερα χαχαχαχαχαχαχα

Just now, Μαρακι18 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τώρα παρατηρησα το θέμα σας και είπα να πω και εγώ την δική μου πίκρα ....τουλάχιστον κορίτσια εσάς δεν πιστεύω να έχει πει η πεθερά μπροστά στα μούτρα σας για τον γιο μου θα ήθελα καλύτερη που θα πάει θα ξυπνήσει.....

ωωωωω θεέ μουυυυυ τι είπες εσύ;;;;; 

Link to comment
Share on other sites

Χαχχαχαχα α ρε κορίτσια γελάω οχι γιατι σας κοροιδευω αλλα αυτες ειναι για μπουνιές οσες τις περιγράφεται αλήθεια χαρά στο κουράγιο σας @Rafaelatarzan εμενα η πεθερα ειναι καλη μου ψωνιζει μπυ φτιαχνει φαγητα με αγαπάει μου δινει λεφτα τι αλλο να ζητησω ρε κορίτσια;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχαχα έρχομαι σ λεωωωωω περιμένε με ...κ αν θες παω εγώ πεθερό σ ...χαχαχαχαχ 

αααάαα φεύγα από δω γιατί με σένα θα τα βάλουμε στο τελος.χαχαχαχα χαχαχαχα πλάκα κάνω εννοείτε κ το ξέρεις...κωλοφαρδυυυυυυ

κορίτσια κοριτσια μαζεύτητε ....εχω ερώτηση..

ΤΙ ΔΩΡΟ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ/ΡΟΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ????

έλα πειτε να γελάσουμε...ακούω.....

 κορίτσια κοριτσια μαζεύτητε ....εχω ερώτηση..

ΤΙ ΔΩΡΟ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ/ΡΟΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ????

έλα πειτε να γελάσουμε...ακούω.....

Χαχαχαχαχαχα δώρο? Καλό!!!!

Την παρουσία της στο γάμο :shock:!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχχαχαχα α ρε κορίτσια γελάω οχι γιατι σας κοροιδευω αλλα αυτες ειναι για μπουνιές οσες τις περιγράφεται αλήθεια χαρά στο κουράγιο σας @Rafaelatarzan εμενα η πεθερα ειναι καλη μου ψωνιζει μπυ φτιαχνει φαγητα με αγαπάει μου δινει λεφτα τι αλλο να ζητησω ρε κορίτσια;

αι μωρη για καλο σε κάλεσα???? να μας συνχισεις θες κ συ κ η @nanoula90...χαχαχαχα παρηγοριά θελουμε με τις τρελές που έχουμε για πεθερές.. χαχαχαχα χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχαχα έρχομαι σ λεωωωωω περιμένε με ...κ αν θες παω εγώ πεθερό σ ...χαχαχαχαχ 

αααάαα φεύγα από δω γιατί με σένα θα τα βάλουμε στο τελος.χαχαχαχα χαχαχαχα πλάκα κάνω εννοείτε κ το ξέρεις...κωλοφαρδυυυυυυ

κορίτσια κοριτσια μαζεύτητε ....εχω ερώτηση..

ΤΙ ΔΩΡΟ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ/ΡΟΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ????

έλα πειτε να γελάσουμε...ακούω.....

 κορίτσια κοριτσια μαζεύτητε ....εχω ερώτηση..

ΤΙ ΔΩΡΟ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ/ΡΟΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ????

έλα πειτε να γελάσουμε...ακούω.....

Χαχαχα καλε θα με μπλοκαρετε ομαδικως, το βλεπω εγω το εργο μαζι με την γιωτα χαχα.

Εγω προς το παρον μονο πολιτικο γαμο εχω κανει, του χρονου με το καλο θα κανουμε γαμοβαφτιση και για δωρο μου πηρε διαμαντενιο κολιε!! 

Just now, Μαρακι18 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τώρα παρατηρησα το θέμα σας και είπα να πω και εγώ την δική μου πίκρα ....τουλάχιστον κορίτσια εσάς δεν πιστεύω να έχει πει η πεθερά μπροστά στα μούτρα σας για τον γιο μου θα ήθελα καλύτερη που θα πάει θα ξυπνήσει.....

:blink: Καλα σοβαρα?? 

 

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Χαχαχαχαχαχα δώρο? Καλό!!!!

Την παρουσία της στο γάμο :shock:!!!! 

χαχαχαχαχα ΕΜέΝΑ  μ έκανε: ::::ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΟ ΚΑΘΟΛΟΥ...Στο γάμο δεν ήρθε την γλίτωσα εγω...χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...