Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Σχέση με τα πεθερικα μας!!!?


anemoni1989

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 676
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

τι όμορφα μιλάει...μπράβο της ....μακάρι να ήταν ολες ετσι ναι...Στην τελική δεν χωρίζουμε κ κάτι...ευτυχισμένους τα παιδιά τους κάνουμε...τι άλλο σκατα θέλουν???

μωρέ 3 φορές το Τζακ ποτ έπιασες σ  λεω.

το Πιπινι μ τα πήρε αλλα μετα συνήλθε κ έκανε να πάει πατρικό  τ 4 χρόνια....γενικα ο αντρας μ είναι στα τέτοια τ για όλα....Εγώ τα παίρνω πολυ.

Ε ναι ντροπή ν ρε γαμωτο ....έπρεπε να μείνω ανύπαντρη να τις κάνω το χατίρι για να μην λέει....πω πω τι εκανα κ γω...φτου μ φτου μ...αχχαχαχα

μπράβο του πιπινιου ζαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

 

Ε ναι ντροπή ν ρε γαμωτο ....έπρεπε να μείνω ανύπαντρη να τις κάνω το χατίρι για να μην λέει....πω πω τι εκανα κ γω...φτου μ φτου μ...αχχαχαχα

Φτουυυυ σουυυ μαρηηηηηηη!!! Δεν ξαναματαδε τέτοιο πράγμα!! Εν τω μεταξύ το σόι δεν το ντράπηκε ? Οομποοο

Link to comment
Share on other sites

Just now, MELINASP είπε:

μπράβο του πιπινιου ζαχαχαχα

να σ πω εμείς ετσι θα μιλάμε τωρα???? χαχαχαχα κατάλαβες τι λεω....

να σ πω τα χεις πάρει λίγο με την άλλη κ ξεσπας σημερα???? χαχαχαχαχα έρχομαι σ λεω περίμενε....

είδες ειδες το μικρό μ....χαχαχαχα 

Just now, Bloumblou είπε:

Φτουυυυ σουυυ μαρηηηηηηη!!! Δεν ξαναματαδε τέτοιο πράγμα!! Εν τω μεταξύ το σόι δεν το ντράπηκε ? Οομποοο

αχχαχαχα ουτε αυτοί ήρθαν καλε ....αχχαχαχαχα πολιτικό εκανα βέβαια.....Αλλά πολιτικό με τραπέζι φαΐ κτλ που κάνουν κ στους θρησκευτικούς γάμους...κανένας δεν ήρθε σ λεω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

να σ πω εμείς ετσι θα μιλάμε τωρα???? χαχαχαχα κατάλαβες τι λεω....

να σ πω τα χεις πάρει λίγο με την άλλη κ ξεσπας σημερα???? χαχαχαχαχα έρχομαι σ λεω περίμενε....

είδες ειδες το μικρό μ....χαχαχαχα 

αχχαχαχα ουτε αυτοί ήρθαν καλε ....αχχαχαχαχα πολιτικό εκανα βέβαια.....Αλλά πολιτικό με τραπέζι φαΐ κτλ που κάνουν κ στους θρησκευτικούς γάμους...κανένας δεν ήρθε σ λεω...

μα. δεν σε προλαβαίνω χαχαχαχαχα ποτέ. εδώ ποτέ SMS στείλε κ. viber να με αποτελειωσεις χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αχχαχαχα ουτε αυτοί ήρθαν καλε ....αχχαχαχαχα πολιτικό εκανα βέβαια.....Αλλά πολιτικό με τραπέζι φαΐ κτλ που κάνουν κ στους θρησκευτικούς γάμους...κανένας δεν ήρθε σ λεω...

Ουυυυυιιιιιι μάνα μμμμμμ!!!! Ο καλύτερος γάμος της χρονιάς ήταν πλάκα πλάκα!! Χοχοχοχο

Link to comment
Share on other sites

Just now, MELINASP είπε:

μα. δεν σε προλαβαίνω χαχαχαχαχα ποτέ. εδώ ποτέ SMS στείλε κ. viber να με αποτελειωσεις χαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχα βεγγος ειμαι...αααααααα ωραια ιδέα...βρε με δεν ξερω να σε βρω εγω...αχχαχαχα ειμαι ουφο...  εεεεεε ξέχασες κ το messenger...μπουχαχαχαχχαχαχα

Just now, Bloumblou είπε:

Ουυυυυιιιιιι μάνα μμμμμμ!!!! Ο καλύτερος γάμος της χρονιάς ήταν πλάκα πλάκα!! Χοχοχοχο

Ήταν ναι ναι.για βιβλίο Γκίνες ήμουν να ξες.......Μόνο το πρώτο σοι είχαμε βέβαια καλεσμένους...Μέχρι πρωτα ξαδέρφια ...αυτοθ δεν ήρθαν γιατι ο ανιψιός τους η ο ξάδερφος ρους έφερε αντίρρηση στην μαμα κ καλά....άλλη δικαιολογία από κει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχαχα βεγγος ειμαι...αααααααα ωραια ιδέα...βρε με δεν ξερω να σε βρω εγω...αχχαχαχα ειμαι ουφο...  εεεεεε ξέχασες κ το messenger...μπουχαχαχαχχαχαχα

Ήταν ναι ναι.για βιβλίο Γκίνες ήμουν να ξες.......Μόνο το πρώτο σοι είχαμε βέβαια καλεσμένους...Μέχρι πρωτα ξαδέρφια ...αυτοθ δεν ήρθαν γιατι ο ανιψιός τους η ο ξάδερφος ρους έφερε αντίρρηση στην μαμα κ καλά....άλλη δικαιολογία από κει

Εντάξει προβληματικό οοοολο το σοι!! Που έμπλεξες παιιιιιδι μου πουυυυ!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Εντάξει προβληματικό οοοολο το σοι!! Που έμπλεξες παιιιιιδι μου πουυυυ!!! 

άσε άσε φιλη μ .....852 εγκεφαλικά παθαίνω κάθε φορά..κ όταν αντιμιλαω κιολας εκεί να δεις...χαχαχχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Δώρο;; εμένα ήθελε να μου φτιάξει ένα κολιέ δικό της που είχε σπάσει και να μου το δώσει. Τελικά δεν ήρθε στον γάμο γιατί αποφασίσαμε να τον κάνουμε κλειστό και δεν θα καλούσε όσους ήθελε. Εύχομαι να γίνουμε φυσιολογικές πεθερές και γιατί όχι και καλές. 

  • Χαχα 2

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

Όχι δεν έχω...ήμουν πολυ μικρη όταν παντρεύτηκα ...5 μηνες εκατσα κ τον έδιωξα....

Δεν ειχες παιδιά και μιλάει κιόλας; Που να είχες δλδ τι θα έλεγε το στόμα της....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρακι18 είπε:

Δεν ειχες παιδιά και μιλάει κιόλας; Που να είχες δλδ τι θα έλεγε το στόμα της....

ουυυυυυ καλα καλα ...Ούτε να φανταστώ δεν θέλω με την φαρμακογλωσσαααααα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρακι18 είπε:

Θα έλεγε ορίστε φόρτωσε τα παιδιά της στο γιο μου και τα ταίζει όουου στάνταρ αυτό θα έλεγε...

Άσε στα όρια μου είμαι εγώ κάνω υπομονή γιατί έχω ένα παιδί....

ωχ ωχ ...Εγώ δεν εχω ακόμα παιδάκι προσπαθούμε...να σ ζήσει αγαπη μ πάντα με Υγεία....ουυυυυ σίγουρα θα το λέγε αυτο...Από τα πρώτα πρώτα θα είναι...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσι μου....και εσύ με το καλό ένα μωράκι.....είναι αδίστακτες δεν έχουν το Θεό τους .... δεν πρόκειται να τα κάνω εγώ αυτα όταν γίνω πεθερά ....είναι κρίμα ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...